bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
kurpE
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 36m 21s
Redzēts 2020. gada 05. septembrī, 18:31
Pievienots, 2019. gada 28. novembrī, 11:03
0
post

Bija 6-7 gadi atpakaļ tāds laiks , kad vajadzēja taisīt piedūrienu un likām dažādus nick ar atskaņām ..

Mr.Wii
Jauniņais
893 atbildes forumā
Online: 9d 1h 45m
Redzēts 2022. gada 07. janvārī, 23:11
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. novembrī, 22:53
0
post

No sākuma bija 1 vienīgs burts W, noskatījos no viena amerikas spēlētāja, gribēju bū tip kā viņš, tāds cool un ahuenījs vecis :D bet nekā, bet tad vienā serverī nevarēja vienu burtu, need vismaz 3 simbolus, nu tad radās Wii, un tip lai jautrāk, iedomājos par Wii consoli :D 

NoBodijs
Jauniņais
JB Atkaris
344 atbildes forumā
Online: 11d 12h 22m
Redzēts 2021. gada 08. oktobrī, 07:26
Pievienots, 2019. gada 30. novembrī, 15:01
0
post

Es sēdēju mājās nopirku cs1.6 kopā ar cs go un tad domāju nick uz burtu N jo mans vārds ar sākas uz burtu N un tad izdomāju NoBodyEpic bet visi domāja kad nošpikoju no 1 youtuberi.

 

 

All Monsters Are Human | Scary art, Sky art, Spook houses

malbaro
Lietotājs
Skillārs*
1105 atbildes forumā
Online: 56d 10h 8m
Redzēts 14. martā, 22:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 02:53
0
post

es spēleju vienā serveri, un viens čalis teica pa voice chat, lai uzlieku uz prikolu nickname - marlboro kjipa cīgas, un es ari uzliku, bet tikai nepareizi malbaro, un man tas nicknames iepatikās, un tā es arii par citu nickname nedomāju xDD

Haskys`
Jauniņais
66 atbildes forumā
Online: 3d 5h 59m
Redzēts 21. janvārī, 14:08
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 10:38
0
post

Uhh, tas viss sākās 2006. gadā, kad tikai iesāku spēlēt cs 1.6, tākā man ļoti patika suņi un mīļākā šķirne bija sibīrijas haskijs, vēlējos kaut ko saistītu, tādēļ izvēlējos Haskys` ,pēc kāda laika, kad mājaslapās daudz kur nevarēja likt " ` ", sāku izmantot HaskysLV, bet pirms pirms pāris gadiem draugi sāka mani dzīvē saukt par Hasiku vai vienkārši par Haskiju, pēdējā laikā, kad atkal atsāku spēlēt LoL, visi redzot manu nick rakstīja "HasKysLV", tā arī radās mani nick un atvasinājumi :D

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 17:44
0
post

Sākšu ar to, ka tagadējais niks ir arrow, bet iepriekšējais niks bija ''pofig''. Tad atrodoties serverī būdams admins aizrādiju spēlētājiem par lamu vārdiem un ir bijuši spēlētāji, kuri man teica, ka pašam niks ir tāds uz lamu vārda pusi. Tad nācās domāt kādu citu niku. Biju skatījies filmu arrow, man šī filma tīri iepatikās, tad nodomāju'' Kāpēc gan nepaņemtu filmas nosaukumu par CS niku!'' Tā arī radās mans CS niks arrow, kā arī šo pašu niku uzliku vairākās vietās, kick.lv forumā, steamā, skype, discard uc.

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. decembrī, 03:57
0
post

radas ta ka skatijos ideālu video komanda a youtube un ientrisēja tā ka gribeju viņu sev un ta jus kick tikat pie komanda a:):)

qppykt
Jauniņais
Nav
44 atbildes forumā
Online: 1d 14h 45m
Redzēts 2023. gada 02. decembrī, 16:19
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. decembrī, 10:02
0
post

4 Gadus atpakal mes ar bralenu spelejam cs un mans nick bija zagts :D

Un es kad vinam pateicu ka es nozagu to nick, vins teica lai izdomaju pats savu.

Es rakstiju vairakus piemerus un vins teica sis ir labakais nick :)

JACK VAN DE BEATZ
Jauniņais
DJ_from_DUCH
AFROJACK
20 atbildes forumā
Online: 4d 6h 40m
Redzēts 2023. gada 27. martā, 11:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. decembrī, 10:35
0
post

Neteikšu!

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 23. decembrī, 11:05.
Siguldietis
Jauniņais
28 atbildes forumā
Online: 1d 1h 29m
Redzēts 19. aprīlī, 20:10
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. decembrī, 21:52
0
post

Viss sākās kad uzzināju par CS un to visu. Es domāju par vārdu, kas parādītu kāds es esmu utt. Iegāju serveri un skatos visādi tur vārdi ar kaut kādām zvaigznītēm. Tad es kaut kad redzēju vārdu Ventspilnieks vai kaut ko tamlīdzīgu. Iedomājos par savu pilsētu un vola. Siguldietis.

 

 

 

𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-.
Lietotājs++
TOPPSIKS
398 atbildes forumā
Online: 68d 2h 52m
Redzēts 2023. gada 16. janvārī, 21:44
Pievienots, 2019. gada 24. decembrī, 18:02
0
post

Kr4... Bija vairākas idejas ko likt "nickname" un tad izdomāju neko nesarežģīt, ieliku savu ķip vārdu Danis un laik nav tik pliks pieliku 0-. xDDD

Pēdējo reizi rediģēja 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., 2019. gada 24. decembrī, 18:06.

Mercury`
Lietotājs
Mīļumiņš
42 atbildes forumā
Online: 8d 11h 36m
Redzēts 2023. gada 06. decembrī, 18:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. decembrī, 18:54
0
post

Appisies skatījos debesīs un visas zvaigznes izskatījās kā planētas. 

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 24. decembrī, 20:34.
Erlends
Jauniņais
emis
43 atbildes forumā
Online: 10h 58m 57s
Redzēts 2022. gada 20. jūnijā, 16:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. decembrī, 19:08
0
post

edu roltonu, tā radās mans nick. LV ir latvija(visi saprot) 

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 24. decembrī, 20:31.
socket.io
Jauniņais
MDMA
120 atbildes forumā
Online: 2d 19h 53m
Redzēts 13. janvārī, 01:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. decembrī, 20:10
0
post

Fujaks=Cilvēks tā to daudzi sauc tā to es iedomājos istā un saprotama valoda mans nick ir Cilvēks.

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 24. decembrī, 20:34.

bEEEr
Lietotājs
30 atbildes forumā
Online: 8d 10h 24m
Redzēts 22. aprīlī, 23:36
Pievienots, 2020. gada 04. janvārī, 20:50
0
post

Spēlēju cs ar aliņu , un pēc pāris aliņiem radās ideja būt bEEEr :D

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 14. janvārī, 00:16.
Lvbulta
Jauniņais
Lvbulta
102 atbildes forumā
Online: 1d 12h 22m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 23:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. janvārī, 22:58
0
post

Kādus 15 gadus atpakaļ vajadzējai Runescape, un tā arī palika :D

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 14. janvārī, 00:16.
arthurqee
Lietotājs
War3 Super Star
308 atbildes forumā
Online: 6d 11h 3m
Redzēts 20. martā, 20:12
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. janvārī, 03:38
0
post

Arthurqe, Artūrs mans vārds, tā un izdomāju :D

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 14. janvārī, 00:17.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. janvārī, 00:08
0
post

Old nick - void.

new nick - empress.

 

Empress - attiecās uz Princesi (vēlākajās sezonās - imperātori) Cadance.

Cadance - Rozā krāsas alikorns, iemieso mīlestību, valda Crystal Empire.

Viss komplekts nāk no My Little Pony: Friendship is Magic. Izvēlējos šo niku, jo man patīk viss rozā un patīk domāt ka esmu virs parastiem ponijiem.

 

Diademantus
Lietotājs
JB ONLY
Liq
378 atbildes forumā
Online: 21d 21h 51m
Redzēts 2022. gada 09. oktobrī, 10:30
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. janvārī, 19:55
0
post

Hz noopizğiju no cita servera arzemju un man iepitikas nickname Liq 

 

Veicais nick bija - DRAGOn 

 

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 15. janvārī, 19:57.


                   
                                    
         

C0ppy
GG Admins
449 atbildes forumā
Online: 90d 23h 25m
Redzēts Vakar, 22:06
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 12:01
0
post

Šis niks radās no vienas pārraides viennā no youtub kanāliem, tur bija personāžs Fridrihs, vinš man ļoti iepatikās, jo uzvedās smieklīgi un bija tāds neparasts maigi sakot :D

Tā es nolēmu, ka spēlēšu aari ar tādu neparastu nick . Ar šo niku spēleju jau 2 gadus.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26466 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, kaifotajs!!! :D, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha