bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
7
1
topic
rahhtw admina prasmes vol2
Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. janvārī, 19:50

1. ******************************************** 
[CBAN] You are banned from this server 
[CBAN] You can complain at : ck.lv 
[CBAN] Banned nick : BMW | Lacz.mp3 ( BMW | Lacz.mp3 ) 
[CBAN] Time remaining : 5 hours , 59 minutes and 52 seconds 
[CBAN] Reason : specials randoms ( dm_cuba ) 
[CBAN] Ban IP : 62.85.24.168 ( 62.85.24.168 ) 
[CBAN] Ban Steamid : STEAM_0 : 1 : 47850551 ( STEAM_0 : 1 : 47850551 ) 
[CBAN] Admin : rahhtw 
******************************************** 

2. https://failiem.lv/u/j2p7dyb7">https://failiem.lv/u/j2p7dyb7

3. 0:50 - 1.50  ||| 2.50 - 2.53 (tad, pēc 2:53 varat paklausīties viņa komentārus).

4. rahhtw

5. rahhtw

6. Admina kārtējā +10cm izdarība, bezkaunība :D 

Bet par demo, viss vienkārši:
0:53 sek nokrītu (īstenībā netīšām), jo dzirdu kā kādu nošauj. 
1:03 redzams, ka šauj pretī, niku neredzu, padomāju, ka stabils TT

1.12 dzirdams kā "ārā" kādu nošauj

1:16 - 1:19 esam ārā kur notiek kariņš, protams, tur random čuvax pagriezies pret mums un šauj pretī - loģiski, ka sāku šaut, jo tie abi bija ar mani (tajā mirklī saprotams, ka par hakers nedomāju).
Nerunāsim par to, ka es esmu fucking detektīvs un nav īsti plānā novākt innocent un čakarēt karmu!


Pēc tam (pēc pārbaudīšanas) lohadminam atvainojos uzreiz pa mic. Kad Hakers (nedaudz vēlāk) mani nodūra atvainojos vēlreiz. Lohadmins vispār nepateica nevienu vārdu un nākamais raunds - man ir 1hp?! Sorry, bet.. Bļeģ, par ko? 
Protams, tālāk seko - ja man 1hp, Tev arī un dzīvoju ar banu uz 6h.

p.s. par banu pilnīgi vienalga, bet nu, kur prikols? Te jau sāk parādīties kaut kādas autisma izpausmes...
P.s.s. vol1 (ar ļoti līdzīgu stāstu - tas tā, reminders): https://www.kick.lv/forums/topi…w/?post=370384">https://www.kick.lv/forums/topi…w/?post=370384

Cik vēl sūdzības par viņa veselības stāvokli un/vai interneta muskuļiem spēlētājiem būs jātaisa, lai kaut kas notiktu? 

7. hvz, kāda tam starpība.

8. TTT

maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 9h 56m
Redzēts Vakar, 20:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. janvārī, 19:52
2
post

rahhtw low admins , jāņem acc nost , nemāk lietot un tēlo baigo pro ttt... 

Lacz bez vainas , ņemat to banu nost.

 

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 15. janvārī, 20:12.
motty
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 20d 9h 27m
Redzēts 27. februārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 00:20
2
post

Lai man dot warn , bet lielaku tizleni par rahh es nezinu , tadus adminus vel japamekle.

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 16. janvārī, 23:45.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 16h 54m
Redzēts pirms 49 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 23:46
1
post

Bans, protams, patiess, bet pirms tam slaps gan nepatiess, jo nu tak notika apšaude. @rahhtw Šajā situācijā sodīt varēji tikai to, kurš pa Tevi sāka šaut (šajā situācijā tas laikam bija Shaggy).

Slaps nepatiess, aizrādījums adminam. Esi uzmanīgāks, domā, ko dari.

 

TC.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12753 atbildes forumā
Online: 264d 1h 52m
Redzēts Vakar, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. janvārī, 14:04
4
post

Topiks tiek atvērts, lai varu izteikties, par Kiwi kļūdu, jo gan bans, gan slaps bija patiess. >Paldies schokkuram, ka atvēra topiku vaļā.

@Lacz, raunds sākas, viss ok, Tu esi detektīvs. Izdzirdi šāvienus pirmajā stāvā, redzi līķi. Pēc 15 sekundēm izdzirdi vēlvienu apšaudi ar P90 ieroci. Protams, mēs skrienam uz notikuma vietu, lai redzētu, kas ir noticis. Diemžēl, tavas kļūdas dēļ un arī Shaggy, tiku nošauts es, kurš kā parasts innocents tupa skraidīja pa mapi. Jo, apšaude notika 2. stāvā, nevis pirmajā. Man nebija P90 ierocis, atvaino. Līķis man blakus arī nebija. 

Droši vien, no tava skatu punkta izskatījās ka jā, bet patiesā aina ir pavisam savādāka.

@Kiwi, viss ok, es neko nekomentēju, jo likās, ka piekritīsi, ka slaps bija patiess. Lai vai kā, tāpēc TTT ir tik interesants mods, kurš liek spēlētājiem un arī adminiem lauzt galvu. 

HLTV DEMO, skatīt 1:05 es kā innocents. Patiesībā es jau arī izdzirdēju P90 šāvienus un skrēju jau uz to pusi un pat gribēju sākt šaut Shaggy par to, ka nošāvu kādu, bet man pierādījumi nebija (tikai skaņa), so es neriskēju. 

Atvaino, ka tā sanāca. Un Tev Lāci iesaku mazliet piebremzēt ar savu agresiju, neviens nav vainīgs, ka šī ziema ir tik neizdevusies, ka nesanāk ziemas miegu izgulēt.

EDIT v1: Draugs mīļais, hltv demo noskatījies? Redzēji mani vērojot? Shaggy pirmais sāka pa mani šaut, pēc 1.5 sekundes Lacz nobeidza. Idejiski, abi teju vienlaicīgi sāka bērt pa mani, kā rezultātā abi saņēmi slapu par randomošanu. Ne visās situācijās būs tā, ka divi cilvēki šaudās un trešais izvēlas ko nošaut. NEKAD tā nebūs.

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2020. gada 17. janvārī, 14:29.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 16h 54m
Redzēts pirms 49 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. janvārī, 14:22
0
post

Vēlreiz atkārtošu, ka randoms bija tikai no Shaggy puses.

Tev iešāva Shaggy un Tu viņam iešāvi pretī - tātad bija apšaude jūsu starpā, kuras dēļ Lacz nošāva Tevi. Tālāk jau viņš pats ir atbildīgs par to, ka saņems -karmu.

Bans, protams, bija pamatots, bet slaps bija jābūt šoreiz tikai Shaggy'am.

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. janvārī, 23:02
1
post

Es šo sūdzību neveidoju dēļ bana, kā jau minēju, par to man vienalga.

Es sūdzību veidoju, jo Tu savu statusu izmanto tieši tik daudz, lai parādītu kurš ir boss. Tu pilnīgi nulles līmenī iedziļinies situācijā, pat faktus nenoskaidrojot (tā nav ne pirmā reize pret mani un netaisos runāt par neskaitāmajām reizēm kas redzētas). Tev nepatika - Tu rīkojies. Un tā arī problēma.

Es varbūt meklēšu veidu kā pagulēt ziemas miegu, bet Tev ir nopietni jāapsver ideja vai deri konkrēto pienākumu pildīšanai - tā nav privilēģija, bet kārtības ieviešana, ko Tu tikai degradē.

Ja vēlies nepiekrist kaut vienam vārdam, apskaties cik daudz cilvēku domā tāpat kā es, un tie ir regulāri spēlētāji ar krietni lielāku spēlēšanas laiku kā man. Principā, Tu šobrīd cīnies pret visiem apgalvojot to, ka mēs neko nesaprotam.

Kā arī, kā jau minēju, es pat Tev atvainojos, bet Tevi tas vispār neinteresēja, Tu pilnīgi nevienu vārdu nepateici līdz raunda sākumam, sekoja tikai neadekvāta rīcība no Tavas puses.

 

P.s. derētu arī saprast, ka ne visi spēlē uz gaming austiņām uzgrieztām uz max vol., analizē situāciju 0.001sec laikā un reaģē 110% precīzi, vēl viens iemesls kāpēc Tu nekam nederi - nespēj adekvāti reaģēt. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0