bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
14
0
topic
CSGO komandas vākšana
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. decembrī, 14:15

 

Sakarā ar kicka kastes milzīgo upgreidu, ir nenormāli daudz brīvu resursu un tiks lēnām vērti csgo serveri.

Vēl nav izlemts kāds būs pirmā csgo servera mods ( kickā csgo jau ir tikuši vērti agrāk, arena, surf, csdm ffa un pub modi, tāpēc to vajag izvēleties ļoti uzmanīgi )

tāpēc vajadzeja sākumā savākt adminu + ieinteresētu lietotāju komandu, un kopīgi mēs varētu izlemt kādu serveri taisīsim. ( variet pateikt vai jūs būtu gatavi adminēt un vai variet palīdzēt dabūt civēkus un vai gribētu paspēlēt ar citiem kickiešiem )

 

Vēl varu piebilst ka šobrīdējie resrusu burtiski ļautu pat atvērt csgo cw serverus vairāk kā kādus 5, lai vnk piesaistītu cilvēkus projekta serveros un mājaslapā.

Iespējas ir lielas, vajag tikai sākt plānot un darboties.

 

Laicīgi varu tikai piebilst - diemžēl man nebūs laika mācīties kodēt custom pluginus ( neskaitot mazus labojumus ) un kodēt pašam savu jb modu vai ko tamlīdzīgu, te iet runa par esoša moda izveidi kickā kurš neprasīs nedēļas vai vēl vairāk darbu.

 

Viedokli varat izteikt te, bet vēlams pievienoties discorda grupai un tur iečekoties un veikt padziļinātu diskusiju vnk kopīgi par vissu.

https://discord.gg/X3Xenv

 

Visi "viedokļi" ka "nav jēgas vērt" vai kas tamlīdzīgs ir aizliegti un tādi kritiķi tiks sodīti ar warningu + posts tiks dzēsts.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 26. decembrī, 14:31.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 12m
Redzēts pirms 39 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. decembrī, 14:44
0
post

Man galīgi nekas nav pret. Man liekas, ka vienkārši jāaizmirst iepriekšējie cs:go servera mēģinājumi un jāmēģina kas jauns. Jo nu galu galā iepriekš cs:go nebija free to play. Tagad jebkurš var nokačāt cs:go un iet uzspēlēt kicka serverī.

Man personīgi visvairāk gribētos surf serveri, bhop, arēnas serveri un kaut kādu fun serveri (piemērs1, piemērs2, piemērs3). Es šīs konkrētās mapes neesmu izpētījis un nezinu vai viņas derētu, bet nu tās bija domātas, lai domu saprastu. Surf ir vienkārši klasika, kuru ik pa laikam gribas paspēlēt un uzstādīt kādu rekordu. Bhop tas pats princips - ir interesanti pacensties pārsist savu rekordu. Un arēnas tīri lai būtu arī kaut kāda šaudīšanās. Tāpat arī pubs patiktu, ja vien tautas būs... Par tādiem FFA/CSDM serveriem baigi nefanoju, jo domāju, ka cilvēkiem vienkāršāk ir uzsākt "deathmatch", ko piedāvā CS:GO oficiālie serveri, un tāpēc tur tauta nebūs.

 

Bet nu galu galā jāskatās, ko tauta vairāk vēlas un to steidzamāk jātaisa par visu citu.

Apkopojums - es esmu gatavs tur spēlēt un visvairāk vēlos redzēt SURF, BHOP, Arēnas, fun un kaut kādu PUB serveri.

Haskys`
Jauniņais
66 atbildes forumā
Online: 3d 5h 59m
Redzēts 21. janvārī, 14:08
Pievienots, 2019. gada 26. decembrī, 15:04
0
post

Man ļoti patika  @Kiwi :] ideja par tiem bomber un par to extra fun map kurā ir daudz mod, bet man nepārāk patika ideja par arena, pub, jo tādu ir pietiekami daudz cilvēku, kuros arī sēž sava atdaījušās tauta, bija doma ko unikālu, kas vēl nav bijis LV, kā, piemēram tas pats prop hunt, kas ir tikai ārzemju csgo serveros, tie paši zombie escape, kuri ir tīri fun. Kā arī var mēģināt atvērt to pašu war3 tikai uz csgo platformas, kā testu, jo esmu salīdzinājis dažus csgo war3 serverus ar cs 1.6 war3, csgo bija daudz vairāk fun, tāpat arī visi tie war3 mīlētāji varēs izmēģināt ko jaunu. Pats arī labprāt uzspēlētu kādu kick'a csgo serveri.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. decembrī, 15:15
0
post

Vot, šis laikam ir viens no visstrīdīgākajiem lielajiem jautājumiem.

Vai vērt modu kurš ir populārs, vai vērt modu kurš nav populārs un mēģināt to pacelt ar domu ka tāda citur nav.

Man vnk pieredze ir vairāk rādījusi ka atvērt jaunus modus un tos popularizēt ir 10x grūtāk kā atvērt kaut ko kas jau ir visiem zināms.

Piemēram kā tas varētu būt vairākumam cilvēku no malas kuri ir "standarta csgo silveri" kuri ienak projekta un redz ka ir csgo serveris - ierauga ka tas ir kkads vinjam nezinams mods un pat nemegina tur iet un intereseties kas tas tads ir, ssalidzinot ar to ka vnk ierauga zinamu modu un ierauga kadu zinamu speletaju serveri un grib iet sasveicinaties un kopa pasaut un paradit ka ir labaks shavejs :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 26. decembrī, 15:15.

keni
Lietotājs
Garais
224 atbildes forumā
Online: 6d 20h 4m
Redzēts 24. martā, 19:41
Pievienots, 2019. gada 26. decembrī, 16:02
1
post

Man patīk @Kiwi :] ideja par tiem minigame type serveriem, tas ir kaut kas neredzēts un būtu interesanti tādu uzspēlēt.

Runājot par citiem serveriem, es būtu ar mieru spēlēt tajā pašā PUB serverī, domāju, ka šis mods ir pieprasīts Latvijā un cilvēki būtu ar mieru šaut šajā serverī.

Runājot par CSDM/FFA serveri, nebūtu slikti, taču domāju, ka cilvēki vienkārši izmantos parasto CSGO piedāvāto iespēju spēlēt Deathmatchu caur viņu serveriem.

Būtu labi, ja pievienotu BHOP/KZ serveri, domāju tie cilvēkiem patīk un es pats tādā labprāt spēlētu.

Vienkārši sakot esmu ar mieru spēlēt, PUB, KZ, BHOP un, protams, kādu citu modu, ja tāds tiks pievienots.

DD2 STATS

 

Šķiedra
Jauniņais
Šķidrais
57 atbildes forumā
Online: 13d 1h 5m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 12:03
Pievienots, 2019. gada 26. decembrī, 20:15
0
post

Chem, redz kur ir problēma, 64 tick serverus pavilkt ir viegli, pat uz mājas laptopa varētu hostot 64 tick serverus, bet tad ir 128tick serveri kuriem ir ļoti liels pieprasījums, taču viņi grauž 3x vairāk resursus nekā 64tick serveri, protams ja visu optimizē un noslīpē līdz pēdējai skrambai tad viss būs nosacīti forši, bet CSGO nekad neesmu redzējis kad kāds ir bijis spējīgs noslīpēt serveri līdz pēdējam jo tie konstantie csgo update ļoti bieži sapiš Community made serverus. Anyways, skaties uzmanīgi, jo lielāks tickrate, jo lielāka iespēja ka nāks cilvēki spēlēt. 

#CSGOTTT?

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. decembrī, 20:16
0
post

128 tick sererus pavilks kicka kaste kā niekus ar smukiņo jauno 4.4GHz procesoru tik daudzus cik vien vajadzēs :D

takā jā, gatavojies epik performance 64/64 online 128 tick server #best :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 26. decembrī, 20:22.

Wunderschlange
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 2h 18m
Redzēts pirms 39 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. decembrī, 10:48
1
post

cs go TTT vajag

ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. decembrī, 10:53
1
post

Es tikai pa dd2 un mirazu kas man viss vairak pievelk.. csgo

Pēdējo reizi rediģēja ScoRp1oN^^, 2019. gada 27. decembrī, 11:43.
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 11h 31m
Redzēts pirms 3 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. decembrī, 10:24
0
post

Pubu un csdm bet ne ffa, ir spelēts csgo ffa, da nu naaaaah, pārāk liels bardaks. 

Mazaciepa
Jauniņais
166 atbildes forumā
Online: 2d 7h 49m
Redzēts 2022. gada 08. jūlijā, 09:01
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. decembrī, 01:32
4
post

Tikai pa dd2 bet protams var likt ari pec jusu ieskatiem jo dadzmaz visas ir labas cik es kadreiz speleju.. Tas butu tikai mans personigais viedolis .. Paldies 

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. janvārī, 20:22
0
post

Es viennozīmīgi esmu par šo ideju. 

Kā jau daudzi zin, esmu uz procentiem 80 pametis cs 1.6 un pārgājis uz cs go. Šinī laikā esmu pat paspējis piepalīdzēt chill.lv cs go projektam. Tātad. Manuprāt, visapdomīgāk būtu sākumā palaist prasto PUB serveri ar tīru 128tick rate. Mazlietiņ pareklamēt turpu-šurpu, savākt kādu skaitu tautas, kas dotu ziņu par serveri arī pārējiem un tad jau atvērt lielo sadaļu "Vēlmes" un skatīties ko nu kurš būs uzrakstījis klāt. 

Kādas štelles vajadzētu iekš servera?

- Skinu plugins,

- Laba adminu grupa,

- Pareizi kodēts !rtv plugins, savādāk ir tādi serveri, kuros viņš iet nost, 

- Izturīgs anti-ddos, savādāk konkurenti ņems priekšroku, 

- !votekick VIP spēlētājiem, 

- Sakarīgas cenas veikalā,

(vēlāk papildināšu)

Kas piesaista tautu cs go serveros?

- mazs pings

- pure 128 tick rate

- !ws skinu plugins

- patīkamas balviņas, plusiņi par spēlēšanu

- silver 1 līdz global elite ranku sistema serverī. 

Šobrīd ir divi pastāvīgi, populāri latviešu projekti - identy, chill, kāpēc gan nebūt trešajiem? Mājaslapa ir, iespējas ir, cilvēki ar spēlēt-vēlmi arī ir. Varētu noriskēt!

Posts balstīts uz manām domām, atvainojos par kādu kļūdu, ja nu tāda ir.

 

Pēdējo reizi rediģēja aimbatten (;, 2020. gada 05. janvārī, 20:27.
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. februārī, 09:20
0
post

Tākā nedaudz esmu paspēlējis kick surfa serverī un bija diezgan garlaicīgi man kā surf nenormālam nūbam liela daļa mapes bija par grūtu un apnika atri, jo nevarēju iziet viņas. 

 

Esmu spēlējis dažādos citos surf serveros un zinu, ka dažos serveros ir visādi plugini, kas padara spēlešanu nedaudz jautrāku.

 

Piemēram: Parachute plugins, kas ļauj mapi izpēlēt tādam, kas nemāk labi spēlēt. 

                  Palielināts gravitī, kas ir super fun.

                  Ekspertiem ir, kas mapi jau zina var apgrūtināt spēli ar to, ka saujauc labo ar kreiso pusi vietām. Visu mapi iet atmuguriski, samazina gravitāti.

                  Skini gan nažiem, gan rokām.

 

Gan jau var izdomāt vēl super fun lietas. 

                  

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2020. gada 01. februārī, 09:20.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 202 ( 1592 skatījumi )
Tessa&Hardin, santiz, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, milo humble, BANZAI, akasi, JērsA, enrico, Mazaciepa, Chemijs, peh, ScoRp1oN^^, R0DEmental-, SpeZ, Sniedzins21, **Nezināmā**, Lauku puika a.k.a hnc. , nisker, Wukong, MakL-, tuis, MAIZE., Diademantus, LaQ, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, NoBodijs, Beyondz, Pilots, MENDIJA, Martinshhh, Venta, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Jumpybug, NORMALY, no-legal, NunCe, deqwatian357ANW, Roltons*, oSee, MA1M, dzēsts profils, pTb|SPYDER, Šķidrais Ēriks, maisinsvajag??, daryl, minka_, Valtero, tomts, MadrYy, Kapracis, Jetta, Flak3, _ExiT_, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, thestyle, cheburashka, prote1ns, Yakuza, tHEBEAST, bitche$oNmE, who`s who, OPERS, concijs, FireFun#TnT, Strelnieks., Сhrееру©, knejvs, oy74, Witch, zefirss, sixed, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, Emīls., Cheriss, Agneshuks, HaRZz, Noravajumtu, Krist1nkaa, wind, Enemijs, Cilvēcinjš, Vaaveriite*_^, queen_of_black, `Barbija`, RCHWZKY, Edgats, peach, Ruf, Em4a, stovetais, FCN, Muiza, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Uksors, duum, Dalī, xvid, Matriks, Latvians, **MoHiTo**, dear_death, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Dzonis, Violexy, Unamed, gucci, slAyzorkjeeee-, Yuri, keni, Peak, Dinamits, coldHold, Goud, Mohit, tenblunt, Minimi, bosiks66, nolodžik, ozijs, NewBoy, Sandis., Jackass3D, Hvz, kakaataajs, dudi, G$ SHOOTER, cruelcin, burviss, aimbatten (;, siirups, Foxculated, FreakyyPrime., Haskys`, armandsxd, Saldaaa., maar4a, QuickScope, awelv, raacha, EQKL, iFamous, Wunderschlange, kraims, ★ToughEnough★, freezy, sсhoKKur-, WickedLady, Queen of black1, Fūdiņš, Critikalz., not hns, EXIT.-, bLank*, blonda, Obijs, Skurteņ Slaukis, ZīLe, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Puikinjsh, ZnT, Мишка, Kanazews, Erlends, crewified, LanDerSs, toxicated, Bolts _LATVIA_, Rubax, HSkill, ~Evils~, dafijs, Incorrigible qwz, dedushka, Goxx, 47th, ⛔lolwut?, Krisiittz, Šķiedra, <FiZz>, lol_susurs_lol, KoKoC, Wolfyy, Mr.Wii, socket.io, Riepa, PooKa, malbaro, MTM123, deewekzij, Saldenieks, luīze, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Cilvēks, Kalvix, RooFee, Lacz, Capture, AndisKoks, SpriditisMAD