bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
7
6
topic
Nepamatots bans @DD2
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts Vakar, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. februārī, 22:31

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : mamka ( mamka ) 
[CBAN] Laiks palicis : 19 minutes and 22 seconds 
[CBAN] Iemesls : SMS spelejas ar acc ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 87.110.139.129 ( 87.110.139.129 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 186181752 ( STEAM_0 : 0 : 186181752 ) 
[CBAN] Admins : Riepa 
******************************************** 
Vairāk liecos kā tā ir sūdziba bet jā
Hrenovija demo: https://failiem.lv/u/jsr4cqvm">https://failiem.lv/u/jsr4cqvm
https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=47042">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=47042
 

Hrenovijs paprasija Riepai 28 minūte vai speco kādu pēc neilga brīza bija atbilde ka jā.
Pēc tā brīža pagāja kādas minūtes 7. Moments kur prasu abiem adminiem sākot no 35:08-35:55 atbildes nebija no Riepas. Tika izkikots ārā jo serveris bija pilns un viņš vienkārši aizņēma slotu. Pagāja pāris minūtes un es izgāju uzpīpēt. Atgriezos serverī un mani izbanoja Riepa ar iemeslu spēlējos ar ACC. Šodien viņš tika jau kikots par to ka stāv AFK un arī par šādu tipu.

Vairākas reizes rakstīju riepai bet šis neatbildēja. 

EDIT: Bet nu un Tu sēdi afk reāli bez atbildes nekādas. Vārbūt man bija svarīgs jautājums Tev. Ko tagad visi admini ieies specos jo viņiem ir tā ir prioritāte un sēdēs afk un tas  nebūs nekas? Muļķibas tās ir. Es saprotu ka sms admins esmu es to nenoliedzu. 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2020. gada 03. februārī, 10:10.


★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. februārī, 22:46
1
post

Kāpēc vispār admins jākiko ārā no servera?Čatam tgd konkursa laikā vispār nevar izsekot,un ja gribi kaut ko redzēt ir jālasa caur consoli.

Kāpēc par to ir jābano?

Riepa
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 19d 20h 56m
Redzēts 2023. gada 06. oktobrī, 22:14
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. februārī, 00:29
5
post

Papka - es tevi bridinaju pec pirmā kick! Tu nesaprati un izkikoji 2x, par to tiki nobanots un tikai uz 30min, (saki paldies Kiwi, jo es butu uzlicis vairāk)

1. esi sms admins un nevienam tev nekas nav jaatbild

2. admins (ari test) kurs ir specos tur var atrasties, tas ir pastavigo adminu pilnvaras (aizņemt slotu)

3.Es skatijos speletajus un chatam izsekot lidzi ir ļoti gruti pie 30+speletajiem.

P.S. Lai tev veicās ar savu acc, protams ,ja par šo un vel nepatieso banu tev viņu neatņems.

Pēdējo reizi rediģēja Riepa, 2020. gada 03. februārī, 00:31.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. februārī, 10:49
0
post

Admins, nu labi, ja ļoti officiāli, tad mains jau neskaitāmas reizes pierāda savas zemās prasmes un augsto ego, bet nekas nemainās un nemainīsies. Lai vai ko, bet es nezinu kam ir jānotiek galvā, lai uzrakstītu tik tizlu atbildi.. 

@Riepa. 

1. Tu esi mains, Tev ir jābūt pretīmnākošam, lai visi gribētu uzturēties serverī, tā tad Tev ir jaatbild visiem , neskatoties tas ir sms admins, pieteikuma vai parasts spēlētājs.. 
2.  Kādas nafig pilnvaras ? Tā ir diskriminācija pret spēlētājiem, parastus spēlētājus serveris pats izkicko ārā kā arī Tu kā mains esi kickojis adminus ārā, kuri stāv afk. Ja Tu vēlies teikt,ka adminam tomēr ir tādas pilnvaras, tad runā ar čemiju , lai pievieno viņiem slota flagu.. 
3. Neko jēlāku neesmu dzirdējis Tu skaties spēletājus, TU SKATIES, nevis spēlē.. Kā Tu nevari izsekot līdzi čatam ? Varbūt nevajag sēdēt webā vai sazin kur vēl , tad varēsi... 

p.s. Kā tā var būt spēlēšanās ar acc ? Tu neatbildēji, Tevi izkickoja. Kur ir kaut kāda spēlēšanās?  Vai tad viņš ņēma un kickoja Tevi aiz savas nepatikas vai prieka pēc ? Interesanti arī ir Tavi vārdi , ka Tu spēcoji, pus gadu Tev var ar pirkstu bakstīt par pārkāpēju , kuru tā arī nepaspecosi.. 

NEMAZ NEATBILDI MAN UZ ŠO, MANI NEKAD NAV INTERESĒJIS TAVS VIEDOKLIS UN NEKAD NEINTERESĒS.   Nevarēju neiekomentēt, lasot Tavu tizlo atbildi.. 

Riepa
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 19d 20h 56m
Redzēts 2023. gada 06. oktobrī, 22:14
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. februārī, 11:53
4
post

Nu sorī par lieku postu - bet atbildot uz bijušā "maina" sirdsāpi.

1. DD2 ir visapmeklētaikais serveris iekš kick.lv un tieši pēdējos mēnešu īpaši, ja kļūdos, lai Administrācija labo.

2.Esmu ļoti pretimnākošs jaunu adminu piesaistē kick.lv un vini veiksmigi pilda savas funcijas. Ar tevi,esošos adminus pat salīdzināt nevar, jo tu praktiski admina funcijas nepildīji, vai pildīji tikai kad iegribas + regulari apvainoji spēlētājus.

3.Tev neviens nekad neatskaitīsies par to ko dari admini dd2, jo tu starp viņiem neesi.

P.s. Get a life :D

Pēdējo reizi rediģēja Riepa, 2020. gada 03. februārī, 12:53.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. februārī, 12:02
0
post

ooo , nu labi, ja Tu vēlies iesaistīties sarunā.. 

1. Vislaik ir bijis un būs tuvāko laiku noteikti.. 
2. Pretīmnākoš ? Cik reizes jau ir bijušas sarunas par to , ka Tu neesi pretīmnākoš, ko Tu vispār mani iejauc iekšā ? Bet ja jau Tu tā vēlies , 100x vairāk un 200000x lielāku pamatojumu esmu pildijis viņas kā Tu jebkad spēsi.. Vēlies parunāt par to vai Tu viņas pildi ? Vai precīzāk sakot saproti kaut ko no tā ko ķip pildi.. Tas būs pārāk garš stāsts, uz kuru Tu nespēsi pierādīt savu taisnību. 
3. Kāds nah sakars ar attskaitīšanos man ? Pats saprati ko Tu gribi ar to pateikt ? Kas tas par tupu flex , pat ja es starp viņiem neesmu, es tā pat zinu vairāk par Tevi, ko viņi dara vai nedara... 

Par Tavu p.s Man noteikti ir daudz labāka dzīve par Tavu, tāpēc izdomā kaut ko jaunāku.. 

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 42m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. februārī, 18:40
6
post

Paties bans no Riepas puses, papka ir sms acc un nav tiesīgs kickot patstāvīgo adminu , šajā gadijumā vēl main adminu. + Riepai.

Es  bieži neatbildu spēlētājiem kad esmu specos un kādu vēroju , tas tāpēc lai domātu kad tur neesmu , papka <aizvainojums>.!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 04. februārī, 22:52.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 16m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. februārī, 22:57
0
post

Ja admins ir iegājis specos, tad viņš noteikti ar kaut kādu mērķi tur atrodas. Ja tiešām serveris ir pilns, tad paspamo viņam iekš amx_psay vairākas reizes, lai 100% ierauga un ir lietas kursā, ka serveris ir pilns (kaut adminam to pašam vajadzētu ieraudzīt). Nu un kickot tikai tad, ja uz vairākām amx_psay ziņām neatbild vai tai līdzīgā situācijā.

Bet, Riepa, es zinu, ka Tu man tajā laikā taču arī forumā PM rakstīji, ne tā (kādas 4-5 minūtes pirms bana un līdz bana brīdim). Arī tas nav korekti no Tavas puses, ja redzi, ka serveris ir tiešām pilns. Izvēlies tad vai nu vienu vai otru. Un ja kāds Tevi sauc, tad jācenšas tomēr redzēt un palīdzēt - gan adminiem, gan parastiem spēlētājiem.

ToughEnough jau pareizi pateica - dzīvojat draudzīgi un nekikojat/nebanojat par katru sīkumu.

Sava taisnība katram šajā sūdzībā/apelācijā, bet jebkurā gadījumā pēc vienas ziņas ignora nevajadzētu kickot adminu no servera.

Bans beidzies.

 

TC.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 04. februārī, 22:58.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0