bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sports
1
0
topic
Jakub Sedlacek: pēdējās piecas minūtes mūsu izpildījumā bija lieliskas
LatvietisNU
Neko nedara
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 10 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 21. oktobrī, 22:52

DINAMO RĪGA vārtsargs Jakubs Sedāčeks mačā pret Ufas SALAVAT JULAJEV atvairīja 26 no 25 metieniem. Pēc spēles čehu vārtsargs izteicās, ka Hosas atgriešanās laukumā iedvesmojusi komandu.

„Piecdesmit minūtes bijām kā iedzinēji. Šovakar mēs nespēlējām slikti. Visa komanda šajā mačā cīnījās no sirds. Pirms spēles ģērbtuvē runājām, ka šodien ir jādara viss, lai uzvarētu. Visu spēli aizvadījām pacietīgi, spēlējot disciplinēti un trešajā trešdaļā beidzot guvām vārtus. Pēdējās piecas minūtes mūsu izpildījumā bija lieliskas.”

Pēc iepriekšējā mača DINAMO RĪGA aizsargs Krišjānis Rēdlihs izteicās, ka nākamajā spēlē rīdzinieki mainīšot to, ka būs trīs punkti, nevis nulle.

„Jā, šodien izpildījām Krišjāņa solījumus (smaida). Esmu ļoti priecīgs.”

Spēles izskaņā SALAVAT JULAJEV noņēma vārtsargu un izdarīja spiedienu uz DINAMO vārtiem.

„Kad pāris spēles neesi bijis vārtos, tad šādas spēles izskaņas vārtsargam ir ļoti smagas. Ir jākoncentrējas par 120 procentiem un vairāk. Man, lai aizvadītu labu maču un būtu pārliecināts par saviem spēkiem, ir vajadzīgs labi aizvadīt pirmo spēles trešdaļu. Man bija laba sajūta par šo maču, pēc pirmās trešdaļas jutos labi. Kad guvām pirmos vārtus, jutu, ka šodien ir jāņem trīs punkti. Mums vajadzēja turpināt tā spēlēt, kas arī izdevās.”

Otrajā trešdaļā Marsels Hossa guva savainojumu un devās uz ģērbtuvi, taču trešajā trešdaļā atgriezās laukumā.

„Kad Hossa pameta laukumu, slidojot uz vienas slidas, tas neizskatījās labi. Sev atgādināju, ka ir jākoncentrējas uz spēli, sevi nedrīkst izsist no līdzsvara. Hossa parādīja savu cīnītāja raksturu, kas iedvesmoja komandu.”

 

http://www.dinamoriga.lv/lv/zin…bija-lieliskas

 

 

WolfBrother
Jauniņais
9 atbildes forumā
Online: 1h 11m 50s
Redzēts 2016. gada 12. jūlijā, 04:01
Pievienots, 2014. gada 21. oktobrī, 22:55
0
post

Malači!!! Spēles sakums bij dir*ā, bet vēlāk izlīdzinājas un uzvarejam.:)

ajkswtyy0eoahd4u6u66.jpg

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 11:49
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 21. oktobrī, 22:58
0
post

Izklausās ka bija ļoti laba spēle dināmiešiem

NIKE.
Jauniņais
Es smirdu
736 atbildes forumā
Online: 9d 4h 33m
Redzēts 2018. gada 10. februārī, 18:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 21. oktobrī, 23:14
0
post
Siva cina! Bet nekur nevar iztikt bez veiksmes!
MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 29. aprīlī, 14:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 21. oktobrī, 23:40
0
post

Slinkums lasīt.. Pretīgi noformēts.-

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 2 ( 764 skatījumi )
Tessa&Hardin, sсhoKKur-