bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
16
3
topic
Latvians @ BanTeam
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 15:27

Lai pieteiktos forumā par banteam jāizpilda prasības:

* Minimums 16 gadi Done , 19 gadi.

* Minimums cs pieredzei 5 gadi Done, spēlēju kopš 6/7 gadiem.

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos Done, biju šeit kickā admins, banteam.

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā Done, esmu aktīvs, tik neko nedaru, esmu kā hltv demo webā.

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā Done , 4 gadi jau kā reģistrēts.

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem Done, šaut māku, bet ne labāk par capture.

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus Cheat'u veidu ir ļoti daudz, neviens visus nezin, bet pārsvarā  zināmi.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Ne-Done, 1 mazs baniņš no Čemija, kad viņam bija slikts garastāvoklis.

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Sāksim ar to, ka kiwi bieži vien ir bezvēsts pazudis UN mums te randomā uzradies ne no kurienes Ban Team, kurš skatās tikai Jb sūdzības/apelācijas un dažkārt ir situācijas, kad vajag citu Ban Team viedokļus arī, bet tādus nesagaidīs.

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam (admini,banteami,moderatori,administratori) Chemijs, krutais jb main's nolodžik un Krievu mafijozņiks sсhoKKur-

 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs cs nicks: Heracleum

* Tavs vecums: 19

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: Cs spēlēju kādus 12/13 gadus, nav nekādu sasniegumu, neesmu tik populārs un labs spēlētājs!

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus) kick.lv, visu savu  kick dzīvi, sākot no 2016 gada vasaras.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam?  Augšā jau pie tā punkta " Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā )" visu pierakstīju, nav jēgas copy/paste vienu un to pašu.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Esmu jau izbijis šeit Ban Team, esmu viens no retajiem, kurš sajēdz visus kick serverus, nav tā, ka esmu tikai dd2 fans un nerubīšu neko no zm servera, manuprāt, tāpēc esmu ļoti labs kandidāts + neviens cits īsti nepiesakās VAI arī ja piesakās, tad visi smagi noheito viņu, secinājumi tādi, ka visi baidās rakstīt pieteikumu, jo zin, ka būs heits no citiem, ko nespēs izturēt.

Maziņš lūgums cilvēciņiem, kuri met bezjēdzīgus anti vai rec, lūdzu ar labiem pamatojumiem metam nevis "anti, tu smirdi'  un tādā garā, paldies, bučas, mīlu <3

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 27m
Redzēts 16. aprīlī, 12:32
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 15:34
1
post

Beidzot sakarīgs pieteikums. 

Šis punkts jau pasaka to kad esi piemērots šim amatam - Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Esmu jau izbijis šeit Ban Team, esmu viens no retajiem, kurš sajēdz visus kick serverus, nav tā, ka esmu tikai dd2 fans un nerubīšu neko no zm servera, manuprāt, tāpēc esmu ļoti labs kandidāts + neviens cits īsti nepiesakās VAI arī ja piesakās, tad visi smagi noheito viņu, secinājumi tādi, ka visi baidās rakstīt pieteikumu, jo zin, ka būs heits no citiem, ko nespēs izturēt.

Stabils REC. 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 54m
Redzēts pirms 48 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 15:37
0
post

Tātad, es nezinu vai vispār es varu šeit postot.

Bet nu ko tur daudz, ir vajadzīgs vēl kāds BT kurš atbild par visām modu/serveru apelācijam/sūdzībām... Lai arī cik kaitinošs Tu esi Latvian, (nesaprotu kāpēc vispār dirsāmies jb:D) es tev dodu REC

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 15:41
0
post

rec, bet itkā nezinu vai vajag - ja eksistē jau 3 citi bt, kuri ar to visu tiek galā. galva uz pleciem protams ir, stulbs arī neesi... var jau ņemt citādi.

maisinsvajag??
Jauniņais
136 atbildes forumā
Online: 21d 19h 15m
Redzēts 2021. gada 24. novembrī, 20:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 15:51
0
post

Sudziba netiek tik atri izskatiitas, citas pat ievelkas vairak par 48h, tapec noderetu velviens BT / Atsauciigs , tapec no manis REC

Go0dFather
Lietotājs
720 atbildes forumā
Online: 31d 4h 55m
Redzēts 2023. gada 31. martā, 10:52
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 15:52
0
post

Domāju,kad ļoti labs kandidāts. Par aktivitāti runas vsp nav,aktīvs,spelet ari prot. Zinu,kad esi bijis citos komunos ari par BT.

Jo ar BT tagad ari ir loti švaki, cik skatos. 

Spelet prot

Aktvivitate ir

Atšķirt mācēs

REC

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts Vakar, 19:05
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 16:00
0
post

Rekomendācija no manis.

Aktivitāte no viņa ir un nav mainijusies cik redzu viņu šeit. Iepriekš problēmas nebija ar banteam statusu es domāju ka tagad arī nebūs. Atšķirt pārkāpējus māk tāka es domāju te var taisit topik ciet un teikt pieņemts. 

Krasavčik :yeah:


nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 16:03
0
post

Rekomendēju, nesaprotu kāpēc tikai tagad ir izdomājis rakstīt pieteikumu, jau sen vajadzēja BanTeam likt un miers. Galva strādā, pirksti strādā, atpazīt daudz ko māk. Rakstīt garas esejas KICKā māk, piemērots kandidāts šādam amatam. 

Capture
Skatās lietotāju
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3437 atbildes forumā
Online: 131d 3h 12m
Redzēts pirms 15 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 17:04
0
post

Čalis, kas iepriekš savu BanTeam darbu veica izcili. Ja visas likstas ar -kk- ir aizmirstas un sāpīte vairs nav palikusi, tad tik uz priekšu.

Rec

Matriks
Jauniņais
583 atbildes forumā
Online: 36d 23h 16m
Redzēts 18. aprīlī, 15:05
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 17:14
0
post

BT ir Pa  maz,  Latvians, norm admins.

Rec

ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 17:57
6
post

Rups un galigi nederigs admins [anti]

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. martā, 21:01
0
post

Cik ilgi, līdz šoreiz aizies jumtiņš? Ok, cerams, ka vispār neaizies.

*Pārāk gudrs (parasti ne labā nozīmē)

*Pārāk aktīvs

*Kaitinošs

Bet tā jau rubī fišku visos serveros un ja ir vēlme darboties, tad lai jau darbojas. Labāku variantu tāpat nav.

Rekomendēju.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 15:05
0
post

Laikam jau nav neviens kas iebilst, tāpēc nav ko vilkt laiku.

Pieņemts.

 

 

 

Slēgts

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 07. martā, 15:07.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0