bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
7
0
topic
MC KICK RANT (PUSS IZCEPTS SERVERIS, N1)
Ha3E
Jauniņais
Haze
155 atbildes forumā
Online: 2d 19h 53m
Redzēts 1. aprīlī, 16:33
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 12:59

1) Nav pieejas uz /sell /sell hand /sell all, un vel daudzam citam lietam, like sajuta ka vnk panemti da*uja visadi plugini, samesti viens otram virsu ieks servera un tad pateikts, ka serveris gatavs... Pirms taisat vala serveri, vajag myb no sakuma uztaisit lai visi plugini strada, jus slinki tadi. Es vnk uz pakaļas. Domaju, ka kick normals ar normaliem cilvekiem, kas seko lidzi ko dara, bet izradas ne, viss ka vienmer caur dupsi taisits. Vnk psc.

 

https://prnt.sc/rdoakp

https://prnt.sc/rdocgz (MAN KA FRAKCIJAS IPASNIEKAM, KAS JUS GALIGI A*UEL?)

https://prnt.sc/rdoct3

https://prnt.sc/rdod69 (/f points)

https://prnt.sc/rdodc3

https://prnt.sc/rdoua7 (no gold castes dabonot gold blokus dabonu coal ore, nice :) )

 

^Šis saraksts tiks updeitots ar to kas ir fixed un ja kko es vel atrodu, tad pielikšu klā 

2) IR vel dafiga daudz citu bugu un butu jauki ja kads no mc main uztaisitu: 1) RULES, nevis tas kas tagad ir (principa zem common sense var ielikt jebko - xray, killaura etc, - jo ar common sense tas man dod velamas prieksrocibas pret parejiem (eu, ja?)) 2)Paskaidrojumu visam komandam un ka pareizi tas lietot, lai newbie players zinato ko kas un ka nevis, ble random huina (tas vnk izskatas unfair). 

3) Palielinat fucking mapes izmerus, jo busim reali, serveris ieks 10kx10k, cmon, es pa stundu varu kartei apkart apskriet, kada jega no tik mazas kartes, vel nemot vera ka puss serverim ir God Tier Pick-Axes, pec menesa nebrinisos ja visa mape bus prost bedrocka grida un viss. Kapec palielinat? - 1) Speletaji ir more spread out, lidz ar to mazaks buttfucks starp speletajiem (ja tu spele, tu gribi visu laiku mirt un tikt drāzsts bez iespējas kkur safe tālumā taisīt sev hatņiku kurā audzēt kartupeļus?), ka ari jaunajiem, jeb mazajiem speletajiem (kas nenoliedzami ja vel nav paradijusies, tad driz paradisies le p0k3), bus vieglaka un interesantaka spele - jo lielaka mape un var vairak prost pist taisni un meklet free stuffu no villages utt, nevis izstaigat visu overworld un prost atrast visu jau izloototu - lidz ar to vairak tautas. Ja tas tiek darits servera ierobezoto resursu del, tad mo6 iznemat ara serverus spelem, kur cilveki nespele (cik esmu noverojis ark serveri neviens īsti nespelē, jeb pa visu šito laiku ko es esmu šeit aktīvs, neesmu redzējis ka ark serverī kāds būtu).

4) FIX sasodito elli, un end realm, ta lai nav tur prost viss taisns, ka delis. Unless ja jums patik deli, nevis normalas figuras. 

5) Salabojat sasodītās fermas (poh par kaktusiem, lai tie ir ka ir) bet effin sugar cane? Jums ir /quest ka jāsafermo 50,000 sugar cane a, dēļ labajiem pluginiem tu pat fermu nevari normalu uztaisīt, kas tas par marazmu? Parādiet man kaut vienu normālu factions serveri, (fuck that), parādiet man kaut vienu mc serveri, kur fermera būšana ir tik pat ļoti sapista un izķēmota kā šeit.

6) MC Main/Admini ir ne peacefull frakcija?!?! CIk zinu normālos serveros tāda lieta ir aizliegta, jo tu nevari zināt/pārbaudīt vai MC Main/Admni neizmanot savas piejas savas frakcijas labā - sākot ar frakcijas power, beidzot ar world edit pieejām. Vēl viena unfair lieta..

 

ES SAVAM LEDUSKAPIM VARU LABAKUS PLUGINUS UZTAISIT, LAI MANU ALIŅU TUR PERFEKTĀ STĀVOKLĪ

TL:DR - dafuq is this server man, izskats pec pus izaugusa embrija, kas ir izvilkts ara no maksts un pa taisno aizsutits uz darbu. Ja atbilde ir "nepatik - nespele", tad no worries, ar šādu attieksmi ne tikai mc serveris nosprāgs, bet tā gangrēna pārleks uz citām vietām arī un tad būs pizdohens all over again. 

PLEASE FIX

Pēdējo reizi rediģēja Ha3E, 2020. gada 09. martā, 13:30.

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 13:04
0
post

 Par to ka pusi no MC pluginiem ir zagti, vai to ka izlaišana bugi bija vairāk par pašiem pluginiem (kuri strādāja) vai to ka pvp fraction serveri Latvia neviens negrib jo tur no ekonomikas vispār nav nekādas jēgas un par to naudu neko nevar nopirkt un to ka visi kas spēlēja pirmajā dienā dabūja 5 emerald key(paši labākie) un dabūja jau 1m+ naudu jn God trar setus un to ka tur ir event kuros piedalās tikai 1frakcija kura savāc visus God trar itemus un dominēs serveri un neļaus pārējiem spēlēt?

 Atļaušos pieminēt to ka tie evwnti vispar nav nekur paskaidrot kas tur jādara utt un frakcija sastāvā kura dominēs serveri ir pats cukurmens aka mtm.

Pašā serveri arī ir tikai 3 noteikumi un nekur pat nav paskaidrots ka existe tāda lieta kā /chalange /pv utt vnk pašam uz nahalavu jāraksta visas komandas un jāskatās vai viņas tik tiešām ir ieliktas serveri vai nav, vai arī ir ielikta bet sabāzt visus zagtos pluginos kopā daži no tiem vnk nestrādā

Skatoties no malas to ka to serveri dominēs tikai 1 frakcija redzēs cik ilgi šis serveris spēs pastāvēt un pati pasaulē tika apsolītā 10x10 bet dabūjām 5x5 un pat pats nethers nestrādā xd

Neizlasīju līdz galam ha3e ko tu uzrakstīji bet pirms tava topika atvēršanas mans rand varbūt kaut kas tiks 2x pateikts bet pofig

#kaktus #cukurs 

Edit: es ari nesaprotu kāpēc viņu f nav peaceful un to ka admoma frakcijai pieder visi 4 stūrī kurus viņi pārdot pa 5m un to ka otrajā dienā dažiem jau ir pieejami visi END game spawneri, bet no naudas tāpat nekāda tolka nav. 

 

Pēdējo reizi rediģēja MAIZE., 2020. gada 09. martā, 13:21.

Bembiists
Jauniņais
9 atbildes forumā
Online: 6h 49m 42s
Redzēts 2021. gada 27. februārī, 23:30
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 16:31
0
post

Laikam jau nekas baigi no testa sezonas nav uzlabojies. Arī tad admini palīdzēja vienai frakcijai, piemēram, nepatiesu banojot konkurentus un liekot sienās bedrocku...  

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 17:01
0
post

Mana frakcija nav admina, MTM ir ienācis mūsu Fā 3x max, lai testētu lietas, ko es viņam PMĀ SPAMOJU....

Sakarā ar to visu "f power", to var viegli iegūt ar /f upgrade.... nekas man nav dots, viss ir iegūts spēles ceļā...

Tātad problēma ar naudas ieguv :D...

/quests - izpildot nightmare questus visus, tu ar sākuma 3.5k vari iegūt gandrīz 500k, kas ir UNREAL, ko esmu jau teicis, lai salabo neskaitāmas reizes...

Vēl veidi kā ieguvām naudu bija totemi, kas netika safixoti pašā sākumā kā arī /f shop kurš netika safixots ko PATEICĀM pēc pirmā totema, tādā veidā ieguvām 12mil+

Hmm kas vēl koth :D, galīgs fufelis, pārāk daudz chunk busteri nāk, tas nav normāli, ka pirmajā koth izkrīt 32 chunk busteri....pārējais loots daudz maz normāls.

envoys? tak cilvēks kuram ir normāls sets, var skraidīt ap spawnu un vākt viņus, tādā veidā iegūt spawnerus, tākā mans f dominē pvp un iegūst gandrīz visus envoyus un world bosus kuri spawnojas uz kalna...

CTF atkal neiztestēta lieta, atveru Emerald crate un dabūju to sūdu, kurš spawno viņu, iznākums? neiet nesūda, nākošajā dienā admins izdomā uztaisīt eventu uz to, kur ATKAL mūsu Fs tikai online....

Tātad par Haze rakstīto:

1.Jap serverī ir samesti DAFIGĀ random pluginu, ko MTM cenšas salabot, jo saucamais peach ir sametis huiņu un pēc redzētā vairs neko nedara...

Sakarā ar /sell hand /sell all, tās komandas nav vajadzīgas, ja visu vari pārdot caur /shop, tādā veidā tas būtu pārāk OP, pēc manām domām, kā arī shopā ir pieejams sell wands(OP ASF, kuram cena ir jāpalielina uz 1mil+), ar kuru var pārdot visus itemus chestā.....

Protams dažas komandas nav pieejams, jo NAV nekā sataisīts.

2. Rulles jau eksistē, bet cik noprotu DAUDZI nemaz nezin, ka tāds DC eksistē, šeit būs INVITE .

3. Uzskatu, ka izmēri ir uz overworld ir tiešām par mazu, jo var TIK viegli apskriet visai kartei apkārt, bet iespējams tas ir domāts tā uz tik mazu cilvēku skaitu? Bet atkal nekas nav apdomāts....

4. Jep, arī sūdzējos par to sūdu....kas par fufeli, ka elle un end ir flat, kā arī stulbums, ka tā karte ir tik debīla, ĻOTI nepatīk custom karte....

5.Izskatās, ka visas fermas šeit ir domātas kā tīri SPAWNER fermas, lai nebūtu sugurcane or kaktusu, tik nesaprotu kādēļ....

Bišķiņ arī paskaidrošu kuri spawneri ir OP....

Creeper - Met TNT, kuru uzskatu, ka vajadzētu ielikt, lai var pārdot.....

Witch - Met dmd, kurus var viegli pārdot....

Villagers - Met emeraldus, pa 10min vienkārši sitot var dabūt 10k.... murgs

Šie spawneri ir ok, fermu veidā, bet nejau mērķis bija iegūt viņus tik ātri....

Sakarā ar automātisko Govju fermu, prikols taisīt, ja stakojas?, viņas nemirst pietiekami ātri, lai būtu efficient....

BROKEN

6. Nav viņš manā Frakcijā, varat domāt ko gribat :D, fufelis...

Piebilde visam, šis RR ir labāks par iepriekšējo, bet tomēr ir jādomā arī par adminu/mod komandu, jo es redzu tikai MTM on, pārējos ik pa laikam uzklīstot redzu, dažus pat vispār neesmu redzējis on....

Jau teicu čemijam, ka šis RR nebūs labāks, jo test laikā, pirms atvēršanas problēmas bija tās pašas, kuras iepriekš.....

 

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 17:08
0
post

Visi spawneri tika iegūti pirmajā dienā, nightmare questus var iegooglet, no naudas nav jēgas jo nav kur viņu likt un nafig to DC noteikumus uzraksti /rules un tur viss būs paskaidrots vai mtm vismaz tā domā jo common sence priekš manis ir taisīt lagg mašīnu un serveri nobrucinat.

 

Edit: chemijs jau paskaidroja cik grūti ir dabūt norm komandu un par tiem deadline kuri tika pārcelti jo neviens nleo nedarīja, man ieteikums ir piedāvāt naudu kas nenāk tīri no cemija kabatas kuru viņš saņems pamazām mums redzot progresu. 

Pēdējo reizi rediģēja MAIZE., 2020. gada 09. martā, 17:12.

Šķiedra
Jauniņais
Šķidrais
57 atbildes forumā
Online: 13d 1h 5m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 12:03
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 17:58
5
post

Well, te jau neviens neuzzinās taisnību ja paši nav redzējuši kas notiek servera aizkulisēs, kā notiek servera izveide, plānošana utt. Es kjip tur biju, 1/5 insta regret, don't recommend.

Sāksim ar to ka šis "MC Main" aka MTM123 aka Cukmens nemaz nav nekāds mc mains, ne tehniķis arī. MTM jau nemaz netaisa tos serverus, 5-10% no visa servera ir tikai viņa darbs, tas ko viņš tur kaut ko pielabo utt, serverus taisa kaut kāds pāķis peach#5753 (AlmostOG) kuram tiek iedots taisīt serveri un viņš praktiski papisās uz 2-3 nedēļām sakot ka serveris tiek taisīts, tiek laboti buggi utt, lai gan kas notiek patiesībā ir tas ka viņš ir 16 gadīgs tīnis kas spēlē csgo un brāķē muti visiem un izliekās pēc visvarenā bosa. Pirmais serveris bija kaut kur 60% MTM darbs un jūs redzējāt rezultātu, otrais serveris (šis serveris) ir kaut kur 20% MTM un peach darba saskaitot kopā. Tas serveris nav original, tas ir no neta novilkts sapists serveris, kuram tika uzmesti kaut kādi pāris vecie configi un saka ka viss ir okay. (well its not, look what people are talking about) Tas pāķa 16 gadīgais kreklu zelētājs visu laiku saka ka ekonomika ir ok, viss ir tā kā jābūt. OK Viss ir labi priekš tava tipa tur tiem jobnutajiem HCF atveidotajiem parastajiem factioniem kur visiem ir nauda, viss kas notiek tiek krāta nauda genbucketiem lai būvētu milzīgās sienas un notiktu nonstop raidi, bet guess what, šis serveris nav tik populārs (myb not yet) lai tur visu laiku kāds kādu reidotu utt, šis serveris nevienam arī neinteresē!

Visus šos MC gadus kurus esmu bijis pavadījis kā tehniķis vai tehniķa palīgs esmu sapratis to ka Latviešiem nepatīk tava (peach) huiņa kas tur ir sataisīta, latviešiem patīk taisīt fermas, grindot naudu, un pakāpeniski uzlabot vai prost pirkt labākus spawnerus, nevis tā kā tagad ka otrajā/pirmajā dienā ir kaut kādi 10 best spawneri frakcijā. Latviešiem patīk tāds serveris kur var grindot diezgan ilgi (oldschool tipa ekonomika) lai dabūtu uztaisīt kaut kādu xp fermu vai mobu itemu fermu(ar custom dropiem).

Kāda jēga no tāda kā MTM ja viss ko viņš izdara ir iemet serveri uz kick kastes un pielabo bugus kurus viņš pats neredz bet lietotāji pasaka? Ir daudzi citi labāki tehniķi kas par 2ned uztaisīs serveri no 0 un strādās praktiski bez bugiem. Kāpēc tiek klausīts kaut kāds wannabe peach kurš novelk no neta serveri un saka ka tas ir viņa serveris un viss strādā pareizi, bet kad uzmet uz kastes nekas nestrādā?

Chemij, atver acis, tava komanda ir <aizvainojums>un tavi sapņi par MC karjeru ir debīlāki par Replay "please newton" frāzēm...

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 09. martā, 21:00.
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 5h 7m
Redzēts pirms 1 minūtes
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 18:19
2
post

Čau Šķiedra

šis ir topiks ieteikumiem, es paraudi citur.

Lieki piebilst ka man ir kauns ar tevi būt komandā, ka tu atklāj savu tik negatīvu viedokli kuru nebūtu citiem jādzird, jo domāju ka tu neesi tik stulbs ka nesaprastu ka ko tādu sarakstot tu aizbaidi spēlētājus, pat ja tā ir taisnība.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 18:19
1
post

man ir grūti skatīties uz to, ka cilvēki patiesībā ņem (vai mēģina ņemt) nopietni mc.

 

bet mani vairāk pārsteidz tas, ka neviens nav iepriekš redzējis gan mtm, an peach darba ''auglus''.

 

tā kā no Mēness nokrituši...

MTM123
lox
124 atbildes forumā
Online: 6d 19h 21m
Redzēts 2020. gada 15. martā, 19:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 18:21
0
post

Liels paldies topika autoram! :)

Jā, serverī tiešām ir lielas problēmas ar pluginiem un ar daudzām lietām, kas ir nepabeigtas vai nestrādā. Diemžēl, ar uzticību vien nepietiek. 
Kļūda no manas puses, ka nesekoju līdzi, kas notiek ar servera izstrādi.

Visi šie ieteikumi tiks ņemti vērā - praktiski visi ir pievienoti sarakstam(protams, visi admini, kas ir mūsu kopējā čatā par to zin).
Domāju, ka serverī izmaiņas noteikti ievērosiet.

Runājot par to, ka biju kādā frakcijā - kā jau neskaitāmas reizes tas tika minēts, tad esmu tur tikai testēšanas nolūkos. Nekāda spēlētāju šķirošāna vai palīdzība pret konkurentiem nenotiek, ja izskatās citādāk lūdzu ziņojiet.

P.S Šķiedrai - diemžēl tas kā tu izrīkojies ir pretīgi. Pat, ja novēroji tādas lietas ieteikumu vietā tikai parādīji savu pretīgo attieksmi. Paldies par visu ko "darīji".

Pēdējo reizi rediģēja MTM123, 2020. gada 09. martā, 18:25.

Ha3E
Jauniņais
Haze
155 atbildes forumā
Online: 2d 19h 53m
Redzēts 1. aprīlī, 16:33
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 19:14
0
post

Runājot par rules - es negrasos joinoties kkadai fucking discord grupai lai varetu izlasit noteikumus, tiem ir jabut ieksa serveri savadak - busim reali- ja es atrodu serveri randoma un uztaisu kko kas ir pret noteikumiem un man iedod banu, kaut gan ieks servera rules nav nekas pateikts, tas neskiet nedaudz unfair? Like noteikumus zinasim tikai tie kas ir die hard kick fanati un sez kicka discorda 24/7 un lozna pa visam grupam. 
 

Par to ka MTM bija frakcija, fine ja testeji tad testeji, un par power runajot - ja butu kkur rakstits kas ko un kapec jeb pluginu kkads izskaidrojums-  tad es par to neko netiektu, bet ka lai es nafig zinu kadi jums tur ir plugini, man vajag infu par to kas ir serveri un tadel man jalien kadam dirsa lai izstasta? Are you serious? 
 

Par naudu, ja piekritu tam kas augstak mineja ka mes Latviesi esam fermeri, tak ta ir interesantak un ilgaks grind, nevis ebanie spawneri. Bet nu katram savs. 
 

God tier seti pirmaja diena still man skiet parak OP... no grind at all. 

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 19:46
0
post

es ari par farmosanu, man pvp personigi vispar neinterese

un varbut pa šito banu dabūšu varbūt nē bet rekur ir copy pase servers https://www.mc-market.org/resources/8236/">https://www.mc-market.org/resources/8236/

 

Uksors
Jauniņais
Uksors
133 atbildes forumā
Online: 5d 22h 45m
Redzēts 2023. gada 01. oktobrī, 14:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 20:08
0
post

Cik es zinu, vjg skyblock xd

 

Bop Em Heads

Feel free to follow Twitch

wind
Jauniņais
#DAKTERIS
winDeN-
111 atbildes forumā
Online: 45d 11h 39m
Redzēts 26. martā, 14:57
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 20:16
0
post

Es nekādā veidā neesmu kaut kāds mc serveru eksperts, bet man ir jautājums, kuru esmu jautājis vismaz 3 reizes, un visas šīs reizes mani ir ignorējuši. Kāpēc kickam nevar būt parasts factions/survival serveris, kurā varētu spēlēt divu grupu cilvēki:?

1. Fermotāji un survival cienītāji

2. Factions PvP cienītāji

Kāds ir tas milzīgais iemesls, kāpēc mums ir jāsēž sačakarētā serverī, kur es kā paranoisks kurmis nevaru taisīt obsidian bunkuru zem zemes aiz bailēm par to, ka manu pagrabu kāds neuzspridzina? Nu kāpēc? Kur ir problēma?? 

Kāpēc ir jākačā kaut kāda herņa no neta? Kāpēc nevar paši uztaisīt vienkāršu spawnu, kaut kādu shopu sataisīt un tādā garā. Un pamazām rakņāties pa netu, meklējot interesantus pluginus, ko varētu pamazām likt iekšā, tādā veidā regulāri updatojot un reklamējot serveri? Kur ir problēma? 

Nē, bļin. Nether nav, end nav, kaut kādi mega koki aug cauri maniem bunkuriem un nevar uztaisīt obsidian blokus. Nevēlos jaukties jūsu tajā drāmā iekšā, bet parasts serveris, manuprāt, būtu daudz vēlamāks nekā tas, kas ir tagad. Pat parasto, tupo CS 1.6 nav ieteicams moddot pēc principa - izslēdzu spēli, saliku 100 un 1 modu, tagad spēli ieslēgšu un domāšu, ka nekas netiks sačakarēts. Nu tā tas nenotiek. Tur nav jābūt mc ekspertam, lai to saprastu, ka serveris ar ķipa mega krutiem pluginiem un fīčām tā vienkārši bez testēšanas strādās. Atkārtošos, bet kur ir problēma tos pa vienam likt iekšā un pamazām attīstīties? 

Vēl viena problēma - tā tas bija testa versijā, un, pēc šī topika ir pilnīgi skaidrs, ka tas notiek atkal. Nu pasakiet, kā tas nākas, ka serveris ir vaļā knapi 1-2 dienas, un pusserveris jau skraida enchantotos full dimantu setos? Neinteresē, vai pirkts pa reālu naudu, admini sadevuši vai da whatever. Tas nav interesanti. Bullshits kaut kāds. 

Jā, tas ir forši, ka kicks atšķiras no pārējiem latviešu komūniem (ja tādi vispār vēl ir, idk, no mana skatu punkta pēc šiem ntajiem gadiem viss ir pamiris un iestājusies lielā depresija), bet vai tiešām "mĒs EsAm CiTāDāKi" lozungs ir svarīgāks par kvalitāti? Tas ir kā braukt ar sadauzītu mašīnu ar izsistu stiklu un bļaustīties apkārt, ka tev vienīgajam rajonā tāda ir. 

Jauku jums dienu :) :D 

 

EDIT: Es arī gribu skyblock. Tikai, lūdzu, nesapistu. Parastu skyblock, kur var mierīgi atnākt pa vakariem un iechillot

Pēdējo reizi rediģēja wind, 2020. gada 09. martā, 20:17.

Parakstu taisīja Mendija.

 

Šķiedra
Jauniņais
Šķidrais
57 atbildes forumā
Online: 13d 1h 5m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 12:03
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 20:52
2
post

@Uksors neuztraucies, to arī novilks gatavu un būs :D

@wind tas ir tas ko mēs gribam, 60% no spēlētājiem ir kickieši 30% ir tie kam patīk tas pats kas parastajiem kickiešiem, parasts factions, tāds kā side un eclatā, 10% ir tie peach dauņi kuri grib amerikāņu serveri kurš nestrādā pēc loģikas principiem :D

Es ar maizi dodam 2 nedēļas līdz serveris atkal izmirs :D

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 52m
Redzēts 17. aprīlī, 06:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 21:03
1
post

Es dodu max nedēļu xD

MTM123
lox
124 atbildes forumā
Online: 6d 19h 21m
Redzēts 2020. gada 15. martā, 19:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 21:07
0
post

Lūgums turēties pie tēmas, kas ir "ieteikumi un kļūdas".

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 01:15
0
post

Šķiedra, tu bomzi, viss ko tu izdarīji, tikai pieņēmis savus kaut kādus čomus lol, pa lielam neko neesi darījis, tikai vērojis no malas un klusējis, vēl otrajā openingā izgrīfoji spawnu lol, nice, malacītis.

pa tēmu, pa lielam viss kas teikts, cerams, ka tiks ņemts vērā un tiks izlabots, serverim ir potenciāls

Šķiedra
Jauniņais
Šķidrais
57 atbildes forumā
Online: 13d 1h 5m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 12:03
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 17:25
1
post

@47th Nosauc lūdzu kuri ir tie manējie čomi? Neviens no tās komandas nav bijis čoms, tu tikai atnāc un no gaisa izzīd to ka es tur savus čomus savācis esot :D

To be clear, es nekādu spawnu neesmu griefojis, es ar MTM runāju par šo, bet viņš palika pie tā ka es ķipa vainīgs esot bijis, nu manis pēc :D MTM neizdara to ko es viņam pateicu un vaino ka es esmu pie kaut kā vainīgs ko pats nav izdarījis. 

Un par to malā sēdēšanu un vērošanu es tev piekrītu, ja jau man nebija pieejas labot serveri ko es tur varēju darīt? Testēt serveri sauca tad kad es pats biju aizņemts ar citām MAN svarīgākām lietām.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0