bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
1
15
topic
Čiepa. @ jb.
juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 08:04

čau

Pēdējo reizi rediģēja juliet, 2015. gada 25. maijā, 20:54.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 13:07
1
post

1. Nu dirsā Tu māki līst uz "urā". Cik atceros Tu vēlējies acc uz pub servera, pat nopirki sms acc lai tikai man pierādītu ka varēsi būt labs admins, ka spēj atšķirt čīterus, un es varētu galvot par Tevi. Sms acc laikā, tas bija laikam 10 dienas, Tu nobanoji maksimums 4 cilvēkus. Kad saprati ka es par Tevi nogalvošu, sāki līst dirsā, ja nemaldos, S!n, bet tur arī Tev aplauzās... Tālāk sekoja whateverusay.*, kurš ilgi domāja, bet beigās pareizi sadomāja un teica nē. Līdz ar to Tu saprati ka pub serveris Tev palido garām... Ejam tālāk!

2. Atcerēsimies tos laikus kad Tu biji admins dr serverī. Saņēmi adminu, pieskatīji nedaudz serveri, un hop, cilvēks bez vēsts pazudis. Izrādās Tev piesolīja statusu citā projektā, kurš vienkārši briesmīgāks nemēdz būt. Bet statusa dēļ ko tik neizdarīsi. Bet nu tas tā... Ejam tālāk!

3. Pieteikuma 11. punktā Tu saki ka "Konkrētajā serverī nav, bet ir nodoti čīteri, kas čitoja ar aimčiku un wh.(iemetīšu, lai zināt, ka protu čītus atšķirt)", man liekas ka tikai cilvēks bez acīm nespēs atšķirt aim. Bet tici man wh Tu nemāki atšķirt, un tas ir fakts. Pierādījumi ir tavas sūdzības, kurās ir tikai aims. Ak jā, Tev tak maģiskās brilles palīdz, aizmirsu, piedod... Ejam tālāk!

4. Pieteikuma 10. punktā Tu saki ka serverī nav aktīvu adminu... Kaut kā, kad es paskatos tad serverī ir vidēji īstie admini kādi 3-4 gabali, un vēl kādi 2-3 sms talanti. Jautājums, kāda velna pēc Tu vēl tur esi vajadzīga, ja serverī ir 35-40% admini? Statusam forumā? Nu priecājies ar savu "Meitene zeltene". Rozā, huļe... Ejam tālāk!

5. Atceros gadījumu, kad, ja nemaldos, lolwut Tevi ierakstīja oktobra nominācijās pie lecīgajiem, kā Tu sāki lekties serverī par to ka Tu neesi lecīga un censties to pierādīt, tas tik bija skats. Un vēl jautā kāpēc Tevi pierakstīja pie lecīgajiem. Smieklīgi, huļe... Ejam tālāk!

6. Vienmēr, kad Tev kaut ko vajag, piemēram, rekomendāciju, Tu esi balta un pūkaina. Kad lieta pabeigta cilvēku var sūtīt "nahuj". Priekš kam viņu vēl vajag? Tu tak panāci ko gribēji, vairāk Tev to cilvēku nevajag. Tāpēc vari viņu aiz muguras nodirst... Ejam pie gala vārda!

 

 

 

Stabila antirekomendācija

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 6h 58m
Redzēts pirms 6 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 13:08
5
post

Par ko cepšanās, meitene džeku pasaule, saprotu, mute viņai liela tas tiesa, baigi bravūriga tas tiesa, un daudz visādi trūkumi. bet kā lai tik jauns skuķis panak ko vēles?? protams tas ir nepareizi, bet cmon labak lai ir balamute, neka ahuna dirsa kadam list , pielaizities un tada stulba veida izkarotu vietiņu zem saulites.

Brižiem liekas, ka daudzi viņu heito tikai tpe, ka jūtas mazliet apdraudēti. Tak poh lai jau viņai tiek, cik ta meitenes ir šajā projekta, kuras varetu būt atbilstošas acc ?? dace un chiepa, parejas vnk just for fun .
VNK atļaujat viņai te būt, nevis ar savam atieksmem, par viņu smieties, heitot un atgrust.
Viņa mainisies, tad kad viņa jutisies konfortabli un vajdzīga , nah viņai mainities, ja vis apkart nekas cits nenotiek, ka viena otra nodiršana?
zinu neesmu ne par kapeiku labaks, tpe es zinu kas ir par problēmu.

DR acc pakašana, nav iemesls viņai par to atgādināt, jo kāda šķirba ka noņēma, pat ja pati būtu ateikusies no acc, nebutu šā kā ta, mainas tikai tas ka ta butu smukak.

Par SWE projektu, ne viņa prasija modu, ne viņai īsti vajadzēja, vnk iedeva.

 

Erorita
Jauniņais
spaiserix
497 atbildes forumā
Online: 2d 0h 35m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 19:07
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 13:28
5
post

@kk Jb serverī nav galvenais, lai varētu atsķirt čīterus, bet gan ieviest kārtību.

Es domāju, ka juļka ir tieši tam domāta, viņa vismaz ieviesīs normālu kārtību džeilbreikā, jo pašlaik tur ir bardaks. Kaut kas nepatiks aizvērs muti, nobanos.

par.

 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 13:35
1
post

ANTI.
Pirmkārt, tu daudz lamājies un šaubos, vai tāds admins ir/būtu vajadzīgs.
Otrkārt, dabūnot adminu, man rodas sajūta, ka izbanosi pus serveri, kas kaut ko par tevi pateiks.
Treškārt, vienkārši neliecies piemērota adminam.
Ceturtkārt, adminu ir. Vari neteikt, ka adminu nav un bla bla bla, bet vienmēr, kad es paskatos vai ieeju serverī, tad vismaz viens admins tur ir.

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 14:03
1
post

ANTI, ja tev iedotu acc tad gagi lidotu pa labi un pa kreisi. Ar tevi nevar normāli komunicēt bez lamāšanās vai ārdīšanās. Atceros, ka pierakstiju tevi nominācijās pie negativņika vai kkā cita. Tu uzreiz serverī ienāci un sāki man piļīt smadzenes kpc es tevi tur ieliku un vēl visādus mēslus. 

Neuzskatu ,ka tu būtu labākais kandidāts.

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2014. gada 26. oktobrī, 14:07.

bdmkuu
Lietotājs++
Čaks Noris.
405 atbildes forumā
Online: 9d 7h 41m
Redzēts 2018. gada 13. septembrī, 19:15
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 14:30
6
post

REC

iganiga
Jauniņais
443 atbildes forumā
Online: 2d 9h 34m
Redzēts 2023. gada 22. jūlijā, 19:29
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 14:46
0
post
Anti. Jo uzvedies kā maza maza meitene.
2k1
Jauniņais
bekons.
33 atbildes forumā
Online: 5h 37m 03s
Redzēts 2018. gada 05. novembrī, 21:01
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 15:05
0
post

Anti

Tu nepartraukti lamajies ,visus suti dirst , ka tev kautko pajauta , tad tu sac uzreiz kautko rupju teikt .

Tapat ja iedos tev adminu , juties vel varenaka , izacinasi citus uz kaski , un tad gagosi or banosi .

 

 

 

 

 

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 15:10
0
post

ANTI, Tu man nepatikt.

NIKE.
Jauniņais
Es smirdu
736 atbildes forumā
Online: 9d 4h 33m
Redzēts 2018. gada 10. februārī, 18:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. oktobrī, 15:36
0
post

ANTI. Parak daudz lamajies! Un visi lielako dalu ir pateikushi!

Evija^
Meitene zeltene
1815 atbildes forumā
Online: 28d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 27. janvārī, 15:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. oktobrī, 08:12
0
post
Sorry čiep bet tomēr es domāju ka tu neesi gatava . Lai tu dabutu acc uzvedies nedaudz maigak ar cilvekiem jo ir ta ka tu nevari daudzreiz saprasties . Mums tā ir bijis jau kuro reizi . ANTI . ;/

Saistīts attēls

Lawric
Lietotājs
Official
52 atbildes forumā
Online: 1d 20h 19m
Redzēts 2021. gada 17. janvārī, 05:17
Pievienots, 2014. gada 28. oktobrī, 23:49
0
post

Biju ar tevi vienā serverī uz 10 min tu jau man nokriti uz nerviem..nez vai tādu adminu vajag :/ ANTI

Osmo
Jauniņais
.....
50 atbildes forumā
Online: 19h 51m 51s
Redzēts 2015. gada 13. decembrī, 18:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. oktobrī, 00:03
3
post

kpc cilvekam nedot iespeju cik atri var uzlikt to acc tik atri var nonemt ;) mans viedoklis Rec

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 18h 34m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. oktobrī, 09:45
1
post

Anti, kā jau redzams daudziem, kas šeit izteikušies domas sakrīt, ka esi nesavaldīga, lamājies, banus metīsi pa labi pa kreisi utt, ja tik daudziem cilvēkiem sakrīt šādi domas tas nozīme, ka nejau tikai vienam cilvēkam ir bijusi saskarsme ar tādu attieksmi no tevi, bet daudziem.

 

Tu aizsvilies jau no viena slikta vārda ko tev pasaka un tad sāc dirsties uz max.

 

Par to čīteru atpazīšanu vienam tikai bija no nodotajiem aims un wh pārējiem tikai aims, tu noteikti nemāki wh atšķirt neiedomājies kad spēlētājs var nejaušām uzbītīt peli uz čaļa, kā ejot vai vienkārši uz sounda, protams tas JB nav vajadzīgs tik ļoti, bet pieteikumā pieminēji, ka māki atpazīt čīterus.

 

Šo projektu jau vairākas reizes grasījies pamest statusa dēļ, man šķiet tas daudz pasaka par tevi un cik ļoti tev tikai statuss nozīmē un kā skrien pēc tā.

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2014. gada 29. oktobrī, 09:48.

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. oktobrī, 09:55
0
post

Par daudz ANTI no adminiem

Atteikts

 

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0