bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 11:01
0
post

es ēdu maizītes pie pc kad spēlēju 1.6

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 01. martā, 15:54.

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 03:46
0
post

Es kr4 vienu dienu pirms ļoti ilga laika atpakal spēlēju cs , man bija cits nick tad , es youtube redzēj kko līdzīg šitam un bratans bišk piepalīdzēj un ta beigās iznāc ''Flak3'' , hz kpc bet jā un tg kād laik jau igrāju ar viņu 

I have gambling addiction . 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 51m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 09:44
0
post

19..tajā gadā jā..  bija skaists,auksts un sniegots rīts.. nekas neliecināja par Pasaules brīnuma tuvošanos,te pēkšņi sākās sāpēs un panika.. krč jā,piedzima meitene vārdā Lāsma un tā radās mans kick niks. skaists ,vai ne? 

​​​​​​

Critikalz.
Jauniņais
Raimis
114 atbildes forumā
Online: 4d 17h 31m
Redzēts 2022. gada 05. martā, 23:01
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. martā, 00:29
0
post

Critikalz. - šis Niks tapa jau labu laiku atpakaļ, nepateikšu precīzi bet zinu to ka vismaz 6 gadi atpakaļ. Niku man palīdzēja izvēlēties koju biedrs, bet jau aizmirsu kāds bija viņa nickname. Ar šo Niku spēlēju var teikt visu laiku, mby kāds mani atceras no tā laika kad bija tas bums kad gāja cw starp komuniem un klaniem

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2020. gada 19. martā, 02:59
0
post

Man niks radās laikam 2013.gadā vai pat ātrāk. Sākumā bija Manddy, bet pēc tam latviskoju uz Mendija.

Īstajā vārdā esmu dēvēta par  Amandu. Amerikāņiem Mandy ir saīsinājums no vārda Amanda.

Vienīgi,latviskojot Mendija sanāk par vienu burtu vairāk. :D Oh, well. 

wind
Jauniņais
#DAKTERIS
winDeN-
111 atbildes forumā
Online: 45d 11h 39m
Redzēts 26. martā, 14:57
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. martā, 21:42
0
post

Saīsinājums no winDeN-, kurš radās 2012. gadā, ejot uz skolu vējainā dienā. Un tā kā tajā laikā biju sīks un visiem krutajiem šāvējiem galā bija kaut kādi lielie bruti un svītriņas, tad nu sanāca kaut kas šāds, jo prasts wind būtu par prastu. Un tā kā pa šiem 8 gadiem ir iepazīti pietiekami daudz cilvēku interneta vidē, mainīt to gluži negribās, taču šeit "wind" ir saīsinātā, prastā versija. Kaut kā tā.

Parakstu taisīja Mendija.

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 21h 59m
Redzēts 16. martā, 16:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. martā, 10:18
0
post

Ar manu niku ir tā, ka lielākā daļa uz reiz iedomājas par pasaules slaveno futbolistu Edenu Azāru (Eden Hazard) vai arī kādu no viņa brāļiem,

bet tā nav. Es, protams, neko nesaku. Izcils futbolists. :) 

 

Patiesībā, niks radās savādāk.

Tā kā, es zināju, ka mana dzīve, pa lielam, būs saistīta ar ugunsdzēsību un tādu bīstamu dzīves veidu, tad nu es pirms kādiem 

3 gadiem, lasīju internetā par visādiem bīstamajiem atkritumiem, mācību nolūkiem, un to ietekmi, tad es uzgāju kaut kādu angļu lapu, kur bija minēts par bīstamajiem atkritumiem, (hazardous materials), tad es tā uz brīdi apstājos un pievērsu uzmanību sīkāk tam terminam un tad es kaut kā izdomāju, ka es gribu šādu niku sev visur, tā nu es arī pie tā paliku un es to niku izmantoju visur internetā.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

latvietis75
Jauniņais
Reksis
443 atbildes forumā
Online: 4d 20h 27m
Redzēts 2023. gada 23. aprīlī, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. martā, 12:32
0
post

Sveiki, es vispār neatceros savus iepriekšējos CS Nikus, vakar izdomāju lejupielādēt cs, pēc 5 gadu pārtraukuma un nācas izdomāt niku jaunu, tā arī sanāca ka gribeju kaut kādu vienkāršu niku un izdomāju randoma Meteorits + pieliku priekšā LV, radiju savu niku MeteoritsLV

˜”*°•.˜”*°• MeteoritsLV •°*”˜.•°*”˜

HUSEINS88
Jauniņais
HUSEINS , Alk0g0l1k
225 atbildes forumā
Online: 6d 0h 7m
Redzēts 2021. gada 20. martā, 20:02
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 03:18
0
post

mans niks HUSEINS , nu ko tur piebilst , kops 2001 gada 11 septembri , kad paradiajs tadi teroristi Osama bin ladens un Sadams Huseins . Tad nu izvelejos vienu , un Ta tas kluva par manu pirmo un vienigo niku Counter Strike , un nja , es speleju jau 2001 Gada CS . isi un kodoligi :)

P.S. a tagad 88 gala ir jo tas ir mans gads , un seit jau Bija registrets Huseins  pirms 5 gadiem , taka uzskatu ka ir tikai viens Tads un tas esmu ES

Zem Mūsu Kājām -  Latvian SS divisions

dzēsts profils
Jauniņais
1024 atbildes forumā
Online: 28d 10h 7m
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 10:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 17:58
0
post

karoč sīks biju kādi 12-13 gadi, vajag izdomāt spēlē niku, sēžu domāju tu visādus prikolīgos, beigās skatos, kas uz peles rakstīts - Logitech, beigās izdomāju paņemšu tikai tech, beigās jau skype runājot ar saviem interneta pacaniem ieguvu niku techito, tad klāt nāca techis.

not hns
Lietotājs++
$UICIDAL
1188 atbildes forumā
Online: 78d 19h 58m
Redzēts 2022. gada 04. decembrī, 14:39
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 18:39
1
post

uhm... sanāca tā, ka pirms 2016. gada atsāku spēlēt hns, uzliku niku dont hurt me i suck at hns, lai nesit, bet, protams, tas neko nemaina, tas tikai tapat. sāku ar to niku spelet jb, līdz visi sāka saukt par hns un tā arī tas ir palicis, vienkārši hns, bet tas tikai kickā.

            

Pienvedeja.
Jauniņais
Limited&Edition
73 atbildes forumā
Online: 17d 20h 45m
Redzēts 2023. gada 01. jūnijā, 19:03
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 19:04
1
post

Iešāvas galvā doma,par niku Pienvedēja. nekāda dižā zīlēšana nebij jaliek vietā.

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 28. aprīlī, 17:46.
è’lei
Jauniņais
Meitene zeltene
Zvirbulēns
280 atbildes forumā
Online: 5d 1h 38m
Redzēts 2022. gada 19. martā, 01:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 22:52
0
post

Mans niks radās pirms pāris dienām. Man ir bijuši visvisādi nicknami un izgudrojumi csā. Gluži vienkārši, man apnika visādi izdomājumi, tāpēc vienkārši atstāju savu vārdu.

        

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 13h 48m
Redzēts 7. martā, 01:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 22:57
0
post

bija niks Mime, izrunaa kaa maim -> lidz ar to radas niks maim -> MA1M

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 28. aprīlī, 17:46.
Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 03:01
0
post

Es kr4 vienu dienu pirms ļoti ilga laika atpakal spēlēju cs , man bija cits nick tad , es youtube redzēj kko līdzīg šitam un bratans bišk piepalīdzēj un ta beigās iznāc ''Flak3'' , hz kpc bet jā un tg kād laik jau igrāju ar viņu 

I have gambling addiction . 

MaxFly
Jauniņais
53 atbildes forumā
Online: 13h 18m 52s
Redzēts 2020. gada 14. aprīlī, 12:13
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 00:14
0
post

Nuu kādreiz spēlēju ar savu ''real life name'' un vienā brīdi serverī redzēju čali vai meiteni ar šādu nickname . bet tas bija ārzemnieku serverī . tāpēc izdomāju nošpikot lai vismaz ir kaut kāds nickname nevis real life vārds :D

adjustable
Lietotājs
160 atbildes forumā
Online: 8d 19h 1m
Redzēts 2022. gada 07. oktobrī, 23:38
Pievienots, 2020. gada 15. aprīlī, 22:00
0
post

apmeram 7gadi sim nikam, vairs pat neatceros kaa izdomaju, bet ganjau kaukur redzeju ko lidzigu, pirms sii nika biezi mainiju nikus, jo biju mazs citeris kuru vislaik banoja, tpc bij jamaina biezi niki

deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. aprīlī, 22:05
0
post

vienu dienu paskatijos uz sevis

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 28. aprīlī, 17:47.

lakstītājs. neapkurijies !

chubs
Jauniņais
190 atbildes forumā
Online: 7d 12h 8m
Redzēts 1. janvārī, 21:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. aprīlī, 09:50
0
post

pats saspaidīju uz klaviatūras pogas un sanāca šitas. 

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 28. aprīlī, 17:48.
ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 2023. gada 07. jūlijā, 21:30
Pievienots, 2020. gada 17. aprīlī, 10:25
0
post

Nu Mans niks raksturo mani viss labāk xD 

Nu bet tā mums ir Sakta Happy Three Chmoo

Mans niks ir Chmoo Zvaigzne 

Citam Chmoo Gang 

A trešais pagaidām nevar saņemties lai spēlētu cs xD 

   Chmoo      Zvaigzne :P

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 25990 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha