bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
SMS_ACC ban Haskys`
Haskys`
Jauniņais
66 atbildes forumā
Online: 3d 5h 59m
Redzēts 21. janvārī, 14:08
Pievienots, 2014. gada 27. oktobrī, 09:40

1.

********************************************
[CBAN] You are banned from this server
[CBAN] You can complain at : lv
[CBAN] Banned nick : Haskys` ( Haskys` )
[CBAN] Time remaining : Permanent ban
[CBAN] Reason : Wh
[CBAN] Ban IP : 213.100.122.125 ( 213.100.122.125 )
[CBAN] Ban Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 0 : 1279595562 )
[CBAN] Admin : Mr_kiwi
************************************

2. Esmu bots nemāku paņemt.

3. http://failiem.lv/u/nrgyuig

4. http://failiem.lv/u/dabdjjd

5. SMS Admins tas visu izskaidro, viņš gan jau ir pieteicies un atteica vai drīzumā rakstīs pietiekumu. :DDD

Pēdējo reizi rediģēja Haskys`, 2014. gada 27. oktobrī, 09:40.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 50m
Redzēts Vakar, 15:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. oktobrī, 09:56
0
post

Vēlāk, ja būs nepieciešams, varu sarakstīt momentus, bet demo ir pilns ar momentiem, haļavas / pro ? - nedomāju.

Ilgi Tevi specoju, nevarēju izlemt ir/nav, dažās vietās Tev ir PĀRĀK laba reakcija. Nu hz.

Sagaidīšu, ko teiks BT.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. oktobrī, 11:48
0
post

Nu labi, atļaušu Mr_kiwi uzrakstīt momentus kuri likās Tev aizdomīgi, savādāk baigi garš demo. :D

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 50m
Redzēts Vakar, 15:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. oktobrī, 13:09
0
post

Hhhh... šas rakstīšu momentus.

 

24:50:00 - Jau zināja, ka kāds atrodas. Sound būtībā nevar dzirdēt.

25:23:00 - Zin, kad es viens pats nākšu, kad nošauj , vairs nepievērš uzmanību a2, jo redz, kad pārējie atrodas a1.

26:06:00 - Zin, kad viņš aizgāja, kautkur citur, arī zin jau tieši kur.

27:41:00 - Reakcija o_O (lab nekas traks)

28:21:00 - Varu derēt, zināja, kur atrodas ct, tikai tēloja, ka nezin.

28:52:00 - Pārāk labi zin, kur nāks pretinieks.

28:54:00 - Kad otrs cilvēks nāk ārā, viņš jau velk līdzi aiz sienas.

35:21:00 - Samīzās, kad viens nāk ar kluso gaitu.

35:35:00 - Zin, kad viens augšā, aiz stūra gaida, tāpēc nejiet tālāk.

Man kautkas pišās ar cs, ļoti iespējams, ka tie laiki ir neprecīzi, nepareizi, tākā, piedod KK bet nāksies demo skatīties. :D

I vsjo, pietiks. gg.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. oktobrī, 14:25
0
post

25:23 - ieraugam, apstājamies, notēmējam, nošaujam.

28:21 - droši skrienam jo zinam ka tur neviena nav.

28:52 - 28:54 - ieraugam, sākam šaut, defojam pa sienu, bet tad aiz sienas sakam vilkt citam līdz.

35:21 - skrienam, pēkšņi ieraugam cilvēku kurš iet, apstājamies, padomājam, notupjamies, nošaujam.

 

 

Gribētu lai vēl kāds no BT izskata šo apelāciju. Paldies!

Haskys`
Jauniņais
66 atbildes forumā
Online: 3d 5h 59m
Redzēts 21. janvārī, 14:08
Pievienots, 2014. gada 28. oktobrī, 07:02
1
post

Ilgi Tevi specoju, nevarēju izlemt ir/nav, dažās vietās Tev ir PĀRĀK laba reakcija. Nu hz. Paspēlē kaut kādā csdm aim mapē uzkačāsi reakciju un precezitāti,, paspēlē surf un dr uzkačāsi streif un bhop, kas palīdzi ātri pārvietoties un iespēja aizmukt no awp lādiņa. Ja vēlies vari uzaicināt skype - grivans71 un ar mums paspēlēt cw.

24:50:00 - Jau zināja, ka kāds atrodas. Sound būtībā nevar dzirdēt. Uzspēlē kaut 1x ar mani cw, tad varbūt sapratīsi kad ja spēlē ar austiņām dzirdēsi visu izņemot kad iet ar shift vai pietupies, visus lecienus ar 100% vol pc un austiņām ir ideāli viss dzirdams.

25:23:00 - Zin, kad es viens pats nākšu, kad nošauj , vairs nepievērš uzmanību a2, jo redz, kad pārējie atrodas a1. omg, palasi manu čatu es uzrakstu es skatos a2, Tu a1, tad es apmainos, jo kādu Tur nošāvu, redzu viņam ir 35hp, tāpēc arī apmainijos atpakaļ uz a1, bet tāpat mani nošāva.

26:06:00 - Zin, kad viņš aizgāja, kautkur citur, arī zin jau tieši kur. Ja es būtu viņš es arī aizietu prom, jo esmu nopaļijies kad esmu bedrē un es tad apdomātu tā, man ar viņu ir vienādi skin, varbūt nepamanīs un tikmēr es viņus paņemšu no moguras, jo viņi skatās a1.

27:41:00 - Reakcija o_O (lab nekas traks) reakcija kā reakcija, es pat teiktu man ir sūdīga. :D

28:21:00 - Varu derēt, zināja, kur atrodas ct, tikai tēloja, ka nezin. Es apskatijos uz plant un neredzēju briesmas, es būtu kļūdijies ja viņš būtu aiz kastes vai kaur kur citur + tā ir mīļākā vieta kur parasti sēž gaidot no a1, bet lieta tāda kad ja ar shift no a2 iet var ar knife viņu paņemt.

28:52:00 - Pārāk labi zin, kur nāks pretinieks. Pff, es neko tur tādu nesaskatīju, vnk gaidīju kad kāds iznāks no a1, ja nebūtu izgājuši pēc 5sek, ietu uz a2 skatīties.

28:54:00 - Kad otrs cilvēks nāk ārā, viņš jau velk līdzi aiz sienas. Amm ja Tu nezināji tur ir def vieta un ir iespēja kad caur turieni varēsi nošaut + esi 100% tāpat darījis kad redzi kad kāds mūk no kaujas laukumu, ja viņš būtu stāvējis piemēram aiz pašas sienas iespējams kad es viņu nošautu, bet tad peikšņi iziet otrs, kuru es centos nošaut, bet viņš mani nošāva.

35:21:00 - Samīzās, kad viens nāk ar kluso gaitu. Am es apstājos, jo gribēju pateikt tam čalītim kuram uzmetu team flash, bet tad peikšņi kāds mani sāka def'ot un es nepaspēju uzrakstīt.

35:35:00 - Zin, kad viens augšā, aiz stūra gaida, tāpēc nejiet tālāk. Es negāju uz priekšu, jo aizgāju aiz kastes atvainoties tam čalītim kuram netīšām team flash.

Gan jau to ko es pateicu netiks ņemts vērā, bet nu cerams. :)

 

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 28. oktobrī, 08:34
0
post

... "visus lecienus varēsi dzirdēt, visu ideāli" *palaiž garām skaņu @ 26:24, nomirstam* :D

24:50 - ja nav a1, tad ir a2, kāpēc lai šī būtu epizode?

25:23 - okej, sadalījāt baigi pozīcijas, manis pēc. Es tikai nesaprotu, kāpēc  jāignorē he, kas mesta no a1, lai ietu vērot klusumu uz a2, kaut arī tur nav nekādas pazīmes, ka nāks pretinieks. Vēl kas ir dīvaini, atļaujies čatot ar savu teammate, kamēr ekšens notiek a1, bet a2 vairs nečeko. Nu manis pēc, arī īsti par wh epizodi nevar uzskatīt, vienkārši slikta loģika.

26:06 - "man vienādi skini ar viņu, labāk aiziešu no muguras" :D :D tiešām vēl ir cilvēki, kas spēlē bez cl_minmodels 1 ? whatever, vnk nomainīja spotus, kāpēc jāpiesienas tādām lietām 2x2 mapē? tā pat ir 50/50 chance, no kurienes nāks T's - nav wh epizode. Bet izskaidrojums bija smieklīgs, atzīstu.

- samaina tīmu uz easy side - kāpēc ne? tā taču vieglāk.

*nemāk šaut, izpaužas čatā kā neaudzināts vēmiens* - par šādu uzvedību gan būtu jābano

*ESSA šitajam cs trenerim nomirst*  <- demo highlights :D :D 
*pusstundu šauj nekustīgu mērķi, beigās tā pat nomirst* - ... laikam uz csdm nometni jābrauc

*32:02 - treneris atkal neko nedzird* :D nākamajā roundā piedzimst un uztaisa random teamflash idiotismu. šitais būtu drīzāk uz kaut kādu dienu jābano par lamāšanos un citām tizlām aktivitātēm, nevis par wh.
+ vēl izpilda kaut kādu 1/4'o no doubleduck, kas izskatās visai skumji.
 

*apmainās ar skaipiem, lai vēlāk var uz kino aiziet*
*atkal teamflash* - tiešām negribiet samainīt banu uz vienu dienu par spēles traucēšanu? Pāris roundus iepriekš nabaga drinkiju vēl bakstīja ar nazi bezsakarā. 

Pēdējā epizode gan ir interesanta. Skrienam uz a2, pēkšņi bikses pilnas, ka pretinieks walko aiz sienas, tad kko griežamies pret savējiem, pretinieks (nezinu kā, nezinu kāpēc) sāk bērt pa sienu - nošaujam. Ignorējam skaņu (un šāviena sprites, kas ir labajā pusē, augšā uz kastes -  labāk aizejam centra pitā un aizmirstam galīgi par to, kas vispār tikko notika) .

Mans conclusion - ja tur ir wh, tad pārāk maz epizodes, lai būtu 100% drošs par to, vismaz manā gadījumā. Varbūt apaskatīšu demo vēlreiz, kad būšu rīta kafiju pabeidzis dzert (japp, man no rītiem nav ko darīt, acīmredzot).

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 50m
Redzēts Vakar, 15:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 28. oktobrī, 10:01
0
post

oh god ._.

Haskys`
Jauniņais
66 atbildes forumā
Online: 3d 5h 59m
Redzēts 21. janvārī, 14:08
Pievienots, 2014. gada 29. oktobrī, 16:42
0
post

Up.

P.s. vai drīks lūdzu palūgt ātrāk? Šajā projektā ir tik daudz BT, bet nevar izskatīt nieka unban apelāciju? Kas tur tāds grūts, nolādēt manu dēmo, tad ielikt cstrike mapē, tad atvērt cs, console ierakstīt "viewdemo kick_pub.dem" un skatīties? skākumā ar parasto sound un tad ar wh + sound?

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 29. oktobrī, 22:16
0
post

Nav pietiekami daudz un tādu momentu, pēc kuriem varētu pateikt, ka ir wh 100%.

Unbanned!

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 3 ( 1775 skatījumi )
pankuksh, Haskys`, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡