bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
7
0
topic
Hey no Paulas :)
è’lei
Jauniņais
Meitene zeltene
Zvirbulēns
280 atbildes forumā
Online: 5d 1h 38m
Redzēts 2022. gada 19. martā, 01:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 19:43

Hey, mani sauc Paula, gan jau būsiet pamanījuši, ka nesen rakstīju jau sasveicināšanos, bet gadījās misēklis ar profiliem, un es nezināju, ka nevar veidot jaunu profilu, my fault, I know, don't judge. Tā kā šis ir mans vecais un vienīgais profils, kas man ir, tad vēlos uzrakstīt svaigu sasveicināšanos, lai nav kādi pārpratumi vai nesaskaņas.

Tad nu man ir 19 gadi un es nāku no pie-Jūrmalas. Uzaugu turpat, mācījusies esmu vairākās skolās, līdz atradu savu īsto skolu Jūrmalā, tā ir pavisam citādāka kā ierastās standarta skolas, tajā mācās bērni, kuri viens otru atbalsta, tur bērniem māca saprast otra stāstu un respektēt citus, ļoti mīļa un patiesa maza skola, tā man ir iekritusi sirdī. Pēc pamatskolas es zināju, ka vēlos iet mācīties kādā skaistuma nozarē, uzsāku mācības Rīgas Stila un modes tehnikumā kā Vizuālā tēla stiliste, kurā iekļauj trīs profesijas: Stilists, Frizieris un Vizāžists. Mācību gada sākumā es uzreiz sapratu, ka frieziere - tas nav mans lauciņš, tā nu laicīgi pārgāju uz tikai vienu profesiju - Vizāžists, un nenožēloju, tā nudien bija pareizā izvēle. Gadi pagāja un jau esmu kvalificēta vizāžiste, bet šī profesija nudien nav tik pieprasīta Latvijā, ir liela konkurence un jābūt savam knifiņam, lai 'izsistos' barā, toties šī profesija man iemācija daudz jaunu, gan par skaistuma pasauli, gan ļāva iepazīt man pašai sevi vairāk.

Šobrīd es atrodos Lielbritānijā skaistā piejūras pilsētā Aberdīnā, man patīk kā šī pilsēta atgādina Jūrmalu ar savu jūras klātesamību un mazliet arī Latviju, jo tā nav kalnaina, kāda parasti ir Skotija. Šeit esmu kopā ar savu draugu un daļu ģimenes. Šobrīd pasauli ir pārņēmis jaunais Covid-19 vīruss, kā dēļ daudzus uzņēmumus slēdz ciet, šeit ir atstāti vaļā tikai veikali pārtikas iegādei un aptiekas, kas arī ir iemesls, kāpēc man un manai ģimenei ir mazliet saspringta situācija šeit. Bet pēc negaisa vienmēr ir saule, vai ne? 

Vairāk tieši par mani.. Man patīk pavadīt laiku dabā un ar draugiem, bet es arī neiebilstu palikt istabā šo karantīnas laiku :D esmu introverte, ar to es gribēju pateikt, ka es izbaudu laiku, kad esmu viena vai ar tuvākajiem draugiem, ļoti reti aizeju paballēt uz Vecrīgu, jo ātri nogurstu no uzturēšanās pūļos. Bet tas nudien nenozīmē, ka nevēlos komunicēt, es tiešām vēlos un man patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Man patīk iepazīt nezināmo, fantazēt par visumu un visu, kas ietver dzīvību. Man interesē kas notiek, kad cilvēks aiziet viņsaulē, vai interesē izzināt paranormālo, jā, es šīm lietām ticu un neredzu iemeslu neticēt. Man arī patīk lasīt grāmatas, neteiktu, ka es to daru bieži, jo manu uzmanību novērš elektroierīces, protams, bet vēlos piestrādāt pie tā, lai vairāk laiku atvēlētu grāmatām, tās nudien ir interesantas un attīsta kā fatnāziju, tā arī smadzeņu darbību, pati esmu pārbaudījusi to pamatskolas laikā, kad bija saspringtāks brīdis dzīvē. Man patīk ceļot, esmu bijusi Polijā, Ungārijā, Slovākijā, Čehijā un mūsu kaimiņvalstīs, nekur tālu, bet ļoti vēlētos aizbraukt kādā atvaļinājumā uz siltākām zemēm, mani vienmēr ir piesaistījusi Francija, Itālija un Spānija, šīs valstis runā pašas par sevi un es spēju redzēt sevi tajās arī paliekot. Vēlviens mans hobijs ir spēlēt ģitāru, kādu laiciņu gāju uz nodarbībām, kur apguvu ģitārspēli, bet sākoties prakses laikam skolā, man nācās pārtraukt šīs nodarbības un tā nu ļoti sen nav bijis īstais brīdis, kad vēlētos atsākt spēlēt. Es arī mēdzu mazliet nodarboties ar sportu, skrēju un trenējos, tagad pēdējos mēnešos gan tas ir palicis pagātnē, tas ir manā stilā, diemžēl, man vienmēr ir tieksme vispirms sakārtot savas domas, būt laimīgai un apmierinātai ar tobrīd esošo situāciju dzīvē, un tikai tad es ķeros klāt pie pārējām lietām.

Mans moto ir - ''a negative mind will never give you a positive life'' Bieži vien cilvēki nemaz nenojauš, kādus brīnumus spēj paveikt tikai cilvēka prāts un domas, un kādas izmaiņas tas spēj panākt, pēdējā laikā es par šo mazliet pastudēju un iepazinos vairāk ar domu spēku. Tāpēc vēlos novēlēt jums visiem - esiet laimīgi un veseli! 

Kick.lv man drīz būs jau ceturtais gads, spēlēju ļoti reti, pēdējā gada laikā vairāk. Cs pašu par sevi spēlēju aptuveni 7 gadus. Mani jūs biežāk sastapsiet tādos serveros kā : dd2, dm, gungame.

Jauku dienu!

Pēdējo reizi rediģēja è’lei, 2020. gada 26. aprīlī, 16:30.

        

Latvians
Kārto Somu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 33m
Redzēts pirms 7 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 19:45
0
post

Čau atkal :sir:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11945 atbildes forumā
Online: 210d 0h 41m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 19:46
0
post

Heyā! :)

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Cheriss
Jauniņais
382 atbildes forumā
Online: 11d 15h 29m
Redzēts 10. februārī, 13:33
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 19:53
0
post

HeLLo AgAin ;D

TennyDustin
Jauniņais
24 atbildes forumā
Online: 1d 10h 46m
Redzēts 2022. gada 21. februārī, 17:05
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 19:56
0
post

Čau.

Minimi
Jauniņais
704 atbildes forumā
Online: 36d 11h 0m
Redzēts 19. janvārī, 23:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 20:13
0
post

hey :)

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 20:14
0
post

Privet

I have gambling addiction . 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts Vakar, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 20:22
0
post

my dm's are open

 

cau

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 20:37
0
post

Čau, laikam, vēlreiz? :D

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:11
0
post

Sveicināta.

nenshuks
Jauniņais
Meitene zeltene
chèrie
712 atbildes forumā
Online: 13d 18h 52m
Redzēts 2020. gada 10. augustā, 02:44
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:17
0
post

čaviņas :)

smadzeņu nelietošana kaitē sabiedrībai

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:17
0
post

Sveicināta.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:29
0
post

skaista kažokādas apdarīte, varbūt iedot arī čības no bezpalīdzīga un nevainīga ronēna ādas? (piedod, es vienā filmā to dzirdēju) . :D 

sveiki, sveiki. tev taisnība mums vajag vairāk pozitīvisma.

iesaku aizbraukt uz Zimbabvi,Āfrikā kādreiz. Es dzirdēju , ka tur ir jauki. :) 

sveiki , sveiki sveiki sveiki vēlreiz. : ]


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 28m
Redzēts Vakar, 12:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 09:11
0
post

Heyy mazaaaa

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 09:32
0
post

Čau, Pozitīvā!

🌿🌿🌿
Skatās sākumlapu
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 17h 35m
Redzēts pirms 19 sekundēm
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 09:50
0
post

Čau, čau... forša sasveicināšanās šoreiz

Man par domu spēku ir duālas sajūtas. No vienas puses es reāli nesaprotu, kā varu dažreiz tik precīzi notiekt, ko otrs domā, darīs vai ka notiks vispār, kas nesaistīts (piemēram, diezgan bieži varu pateikt tieši precīzi kāda kārts kādā mastā būs nākošā kāršu kavā, spooky shit, bet esmu ievērojis, jo biežāk savu superpoweru izmantoju nelietderīgi jo biežāk tas mani pamet), bet no otras puses es saprotu, ka tas viss varētu būt manas zemapziņas darbs. Cilvēks nemaz nezin, cik miljardu triljonu kalkulāciju notiek brīdī, kad Tu dari jebko un ko pieraksta Tava zemapziņa. Bet still pārāk bieži, lai būtu sakritība.

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 11:20
0
post

čau!

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts Vakar, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 12:56
0
post

Sveika. 


deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 13:08
0
post

hi :]

lakstītājs. neapkurijies !

latvietis75
Jauniņais
Reksis
443 atbildes forumā
Online: 4d 20h 27m
Redzēts 2023. gada 23. aprīlī, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 13:09
2
post

Sveika, labprāt iepazītos ar tevi un palaizītos :)

˜”*°•.˜”*°• MeteoritsLV •°*”˜.•°*”˜

alexpr
Jauniņais
Alex
33 atbildes forumā
Online: 1d 2h 39m
Redzēts 2023. gada 06. februārī, 21:00
Pievienots, 2020. gada 08. aprīlī, 12:48
0
post

Cau. Jauki

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 140 ( 778 skatījumi )
PaksPorgand, Tessa&Hardin, odzh, cruelcin, nazislv, ⚒️Stoick the Vast⚒️, Hybrid Minds, Who cares, è’lei, Minimi, rulX, JML, DzeksNoLaukiem, x6 -_-, Samene, DEKLARETS GREKU ATPESTITAJS, Aeroflot, klubuJuris, ozoljaunskungs, latvietis75, seiko., konstance, tukijs, BARBARIAN, Puukjeens, Zii, Džonijs, Tadzhx, nisker, Hazard, Excellent., Baltais, Osiits, Fūdiņš, ch1mbudzi, SentineLXOXO, sapnu puas, no-legal, Kiwi :], AzBest, Crack, Viņa., navbans1, Mercury`, prote1ns, djonja, pigmi , Rubax, Wolfyy, eJamal, atpisies, akasi, СТИЛЬ., ZnT, ERIKS K, Kikaaa, LaQ, ethereum, masieris, concijs, Mohit, MaxFly, tenblunt, Saldaaa., 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, knejvs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., who`s who, Amors, JērsA, Valtero, naturals, enrico, sekjeee, Fakedeaagle, adjustable, Capture, **MoHiTo**, luīze, Unicorn, M*Z*, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, EvE, eena, kontrastraiks, not hns, Defs, Kristersss, Krisiittz, jevrika, alexpr, Pienvedeja., Flak3, 🌿🌿🌿, RagnaR, Emīls., MA1M, Enemijs, deewekzij, Chemijs, Wukong, ZīLe, bnation-, Nurmachimaevmakachev, Latvians, Kikii., Lauku puika a.k.a hnc. , Hvz, Bobijs, Minnia, yostu, TennyDustin, 47th, Venta, `Barbija`, nenshuks, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, MENDIJA, SintijaL, sсhoKKur-, PooKa, v3tro, Сhrееру©, Paldies., 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, wind, Lacz, Strelnieks., MAIZE., Devils, cheburashka, -Zajka-, Dalī, kakaataajs, NORMALY, Wunderschlange, Cheriss, Flaatroon, Pilots, HaTeMeZzz