bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
0
topic
dobre brothers FK
Fiu
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 1h 3m 10s
Redzēts 2022. gada 11. martā, 23:28
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 14:30

1. Izdarītais pārkāpums Uztaisīja FK
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)   https://failiem.lv/u/sdm3rpjd" target="_blank">https://failiem.lv/u/sdm3rpjd
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts: 7.00. Te var dzirdēt, ka Magone saka, lai seko viņam. Un no šī laika posma arī varēs saprast, kas notiek.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) 85.158.76.65 
5. Pārkāpēja niks dobre brothers
6. Komentārs par notikušo: Dobre nemaz neievēro noteikumus, iedomājās, ka ir baigais vecis, kuru nevar aizskart. Šajā mapē bija vēl viens fk (i guess?) kur lika vienam čalim parunāt pa mic, bet čalis teica, ka nav mic, bet dobre bastījās uz to, ka iepriekšējā mapē dzirdēja, kā runā un nošāva viņu. 

Par manu fk. Magone deva komandu sekot viņam, bet viņu nosita, tāpēc par vadītāju kļuva dobre, kurš uzreiz nedeva komandu, es jau skrēju un meklēju magoni (manai aizstāvībai), taču dobre mani nošāva. Tur var dzirdēt (ja var dzirdēt), ka dobre saka lai nekustās, bet viņš mani nošāva pirms bija pabeidzis komandu, so tas arī nav attaisnojums. Beigās, kad panācu taisnību, viņš izmantoja attaisnojumu, ka viņam bija freedays (jo konsolē parādija, ka viņam tas beidzās) Nezinu, kādēļ citi spēlētāji viņu nesūdz, jo viņš bieži pārkāpj noteikumus un izdomā savējos. 
7. Mape, kurā tas notika jb_flyhigh
8. Serveris KICK JailBreak

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 14:37
1
post

Pirmkārt  tu taisi sudzibu tgd... tu pat nesagaidiji  nakamo raundu prosta izskrēji ara un taisi sudzibu pa 1 fk ???? 

nakarmreiz sagaidi nakamo raundu un neej ara !!!!

Fiu
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 1h 3m 10s
Redzēts 2022. gada 11. martā, 23:28
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 14:52
0
post

Jā, saprotu, mana kļūda par iziešanu. Ja šī tēma (visticamāk) nepanāks kādu sodu, tad vismaz pievērsīs uzmanību dobres gājieniem, jo šis nav vienīgais. Tomēr tie fk ir apzināti. Man tagad šeit ir konts un man nav problēmu likt sūdzības turpmāk. 

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 14:56
0
post

tas ir apzināts fk kad tu man skrienot lec virsuu ?? to ja nomirušais vaditājs lika tev viņam sekot un pec tam kad viņš nomirst nenozime ka tev jametas man uzreiz virsu ,,,

un ja tu pats redzi kad viņu nosita tev ir gruti neuzbrukt man ??? prosta butu apstajies nebutu strīds par vienu fk ja vish visparam bija

Pēdējo reizi rediģēja **MoHiTo**, 2020. gada 06. aprīlī, 14:57.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 15:39
0
post

@Mohito tu kā vadošais ct nevari likt Teroristam runāt pa mikrofonu, ja viņš to nevēlās, vienalga vai ir, vai nav mikrofona.

@Fiu Tehniski viņš pabeidza teikumu līdz galam, tikai tu nevarēji tik ātri apstāties.

Šeit maksimums bija 2fk, par 2fk ir tikai transfer līdz mapes beigām.

Par 2fk nekāds banct/ban viņam nepienākās, varu tikai pabrīdināt viņu, lai ir uzmanīgāks un neliek izpildīt dīvainas komandas.

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0