bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
15
1
topic
Sūdzība adresēta schoKKur- kundziņam
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 16m
Redzēts Vakar, 15:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 01:44

Sveiki kickieši!

Droši vien dīvaini redzēt sūdzību no manis un vēl jo vairāk tādu, kas nav saistīts ar kādu serveri, taču nekas cits man neatliek, ja atbildīgā persona manas vēstules nelasa, atbildību netaisās uzņemties, paskaidrot situāciju nevar un turpina runāt aiz muguras.

 

Vispārīgs aprakstiņš:

Tātad būsu konkrētāks. Runa iet par Puzzle #28 konkursu, kuru orģināli aizsāka cupuyc, bet tagad ir pārņēmis schoKKur-, jo cupuyc diemžēl šobrīd atrodas perm banā #unban .

 

Konkrētās situācijas/sūdzības apraksts:

Tātad viss vienmēr ir bijis normāli, šajā konkursā regulāri ieguvu kādu labu vietiņu, kas ir arī redzams manā profilā "Apbalvojumi" sadaļā. Taču šis konkurss izcēlās ar kaut ko īpašu. No manas puses tika iesūtīts rezultāts ar visu haštagu, taču nākamajā dienā pie rezultātiem sevi neredzu un TOP 3 rezultāti ir sliktāki par manis iesūtīto rezultātu. Apjukumu sāku čatā vaicāt, kur rezultātu nesaņemu un tad rakstu schoKKur- vēstulīti ar jautājumu par to, kur ir mans puzles rezultāts, uz kuru atbildi nesaņemu. Padzirdēju, ka runas gāja par šmaukšanos, kas man vispār likās smieklīgi. Iespējams tas nav ar mani saistīts, bet tieši mans rezultāts no konkursa ir pazudis.

Vienīgais iemesls, ko varu iedomāties, par ko man varēji piekasīties bija tāds, ka mana skrīnā nebija redzama uzdevumjosla, taču es to esmu atslēdzis, lai priekš manām acīm būtu daudz "tīrāks" skats. To var dabūt pavelkot pelīti lejā. Noteikumos ir rakstīts šādi:

Jāuzņem skrīns ar PILNU ekrāna uzņēmumu, un skrīns jāsūta man PM!

Neredzu, ka es būtu kaut ko pārkāpis, jo šajā gadījumā es uzņēmu pilnu skrīnu. Tā kā es biju gatavs, ka man piekasīes par to, ka nav uzdevumjosla (par ko es aizdomājos vēlāk), es speciāli vēlreiz saliku puzli un uzņēmu skrīnu ar uzdevumjoslu redzamu, taču šo rezultātu es nesūtīju, jo laiks nebija tik labs, kā tajā skrīnā, kurā nav uzdevumjosla. Uzskatu, ka mierīgi varēja PM to visu noskaidrotu un pat ja nepilnīgu noteikumu dēļ man liktu pārlikt puzli, es varētu vienkārši aizsūtīt otru skrīnu, ar sliktāku rezultātu, bet ar redzamu uzdevumjoslu. Zemāk pievienošu arī bildi ar to skrīnu, ko es neaizsūtīju (ar redzamu uzdevumjoslu).

 

Pierādījumi:

Vēstule <-- Šeit ir redzama mana rezultātu iesūtīšana.

Puzles rezutlāts vēstulē <-- Links no vēstules.

Puzles rezultāts ar uzdevumjoslu <-- Šis skrīns netika nosūtīts, jo bija sliktāks rezultāts nekā tajā, ko aizsūtīju. Šo es būtu sūtījis, ja man pateiktu, ka tas pirmais mistisku iemeslu dēļ neder.

 

Kā odziņu vēl ielikšu video, kur ir redzams, kur salieku šo puzli vēl ātrāk nekā iesūtītajā laika (ja nu joprojām domā, ka notika šmaukšanās). Speciāli liku ne-pilnekrāna režīmā, jo pilnekrānā neļauj nofilmēt (kas vēl apgrūtināja):

 

 

Ko es gribu, lai dara situācijas labā?:

Laikam jau vairs neko, jo redzēju, ka balvas jau mūsu top puzles spēlētājiem jau tika dalītas ārā, tad nu hip hip urā viņiem, bet laikam jau tomēr gribu vērst lietotāju uzmanību uz to, kā te lietas tiek bīdītas. Jo nu šī nav tāda situāciju, kur vienkārši "oj, sajaucu, upsī", bet gan tīri heita pēc. Tā šeit tas viss notiek.

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts Vakar, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 01:50
0
post

normali tos burgerus saliki taja video

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 29m
Redzēts Vakar, 23:45
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 02:00
1
post

Pēdējā laikā viss un visi baigi sākuši cepties, dikti daudz agresijas, savilkti zobi un nikni skatieni visapkārt.

Labāk dzīvosim saticīgi, dāvāsim viens otram smaidus un centīsimies darīt tā, lai otram ir labāk!

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 02:02
0
post

Es jau sak , ka tu i pelnījis balvu un Kk kkā tevi apšņācis ir . like this post if ya all agree with me :D

I have gambling addiction . 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 02:05
0
post

Ja jau šis viss ir tikai tā skrīna dēļ, tad es gribētu redzēt visus pārējos darbus, jeb skrīnus.

Iespējams daži labi khmm khm, nemaz nenosūtija skrīnu, kas jau ir noticis iepriekš....citos konkursos.

Bet nu labi, sen jau zināms, ka visiem te ir kkādas sazvērestības un cita veida problēmas, kur administrācija nevar paskaidrot savu rīcību....

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 12:50
0
post

Chi McBride - Chi McBride in Lets Go to Prison Wallpaper 5 1024x768

Galīgi neiet, visi tik taisa tās sūdzības, nevar jau mierīgi izrunāt visu. gan jau būs labi

Image result for Unicorn Gif signature

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 13:20
4
post

Uh kā tev patīk spēlēt uz publiku, dramatizēt, <provukācija>

 

atbildību netaisās uzņemties, paskaidrot situāciju nevar un turpina runāt aiz muguras

Tas man kaut kā atsita atmiņā tevi.

 

cupuyc diemžēl šobrīd atrodas perm banā #unban

Rest in peace, bratan, #unban. Btw, pēc 2 dienām gaidi ciemos, litrīgo tip-topu galdā liksi. :D

 

Padzirdēju, ka runas gāja par šmaukšanos, kas man vispār likās smieklīgi.

Nezinu par kādu šmaukšanos ir runa, ja būtu šmaucies, tad būtu pierakstīts topikā ka diskvalificēts, tāpat ka tas bija ar cheburashku. Šeit viss ir kārtībā, kas saka ka kaut kāda krāpšana tad ejat tālāk nedaudz.

 

Sāksim tad varbūt ar pašu sākumu un kopš kura brīža es pārstāju lasīt vēstules no tevis? Mēs ar tevi čatojām pirms ~2 mēneši par šādām tādām projekta lietām, un kur sarunas vidū, tu nevarēji neko vairāk pateikt, jo <provukācija> un argumentu trūkums, tu uzmet bloku. Tas ir tāds <provukācija> gājiens mest bloku nepabeidzot sarunu, fu. Ko man vajadzēja skriet meklēt veidus kā ar tevi sazināties? Da nah tu man vajadzīgs ar <provukācija> attieksmi? Tev bija vienalga kas un kā tālāk. Tagad vienalga ir man, ko tu man raksti, priekš kam man lasīt vēstules no cilvēka, kam es nevaru atbildēt? Vari nerakstīt jo es nelasīšu vēstules no tevis, kāmēr netiks darunāta mūsu nepabeigtā saruna līdz galam. Kad tas būs, velns viņu zin... Es arī nevarēju piedalīties tavos konkursos, piemēram, mūzikas galerijā, jo bloķēts biju. Godīgi? Godīgi!

Vienmēr uzņemos atbildību par izdarīto, vai pateikto un varu argumentēt kas un kāpēc.

 

gribu vērst lietotāju uzmanību uz to, kā te lietas tiek bīdītas.

Jā, lietotāji, neaizmirstat, attiekme rada attieksmi! Kā darat jūs, esat gatavi saņemt tādu vai vēl sliktāku attieksmi pretī. Neesat <provukācija>, esat spējīgi atbildēt par visu, un neizliekat sevi par <provukācija>.

Vienu pupiņu pie tava galda!

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 07. aprīlī, 13:38.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 13:37
1
post

Secinājums situācijai:

Tev neļāva piedalīties konkursā jo jums ir savstarpējas nesaskaņas - tas var pirmajā brīdī likties nepareizi, vai negodīgi, bet ja padomā kārtīgi - cita risinājuma tam nav.
Konkursu rīkotājus nevar piespiest ar varu atbloķēt vai runāt ar viņu visienīstākajiem cilvēkiem, vai arī mums būtu uz pusi mazāk konkursa rīkotāji un vēl daļa no tiem aizietu ilgākā laikā posmā. Es saprastu ja šis būtu kas tāds ka viņš speciāli šā konkursa laikā būtu sastrīdējies un neļaujot piedalīties būtu atriebties, bet nu tu zināji kāda ir siutācija, zināji ka mēnešus viņš ar tevi nokumunicē, un pamatā varēji rakstīt man, lai es viņam nododu darbu viņam....

 

-kk-
ja par tevi ir sudziba kā projekta administrāciju, tu nedrīksti savā atbildē publiski saukāt atkārtoti visus par mīzeļiem, tas nav adekvāti. Nākamreiz vari tikt par to sodīts.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 07. aprīlī, 13:40.

cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7830 atbildes forumā
Online: 587d 13h 57m
Redzēts Vakar, 19:35
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 18:38
1
post

 :mati: 

Nu ko šeit vēl piebilst , 
viens ir uzēdies uz otru , otrs blablalbla , nevienu tas īsti neinteresē . Galvenais , lai kājas būtu siltas !


21 . gadsimts , otrdiena , 2020. gads 7.aprīlis , ja nu kādam interesē - mēneša fāze (pilnmēness) 

Vēlējos teikt tikai to , ka neuzskatu īsti piemēroti tik skaļi kliegt publikā . Šaubu nav , topiks staro , ir izsmalcināts , pievilcīgs - viss , ko mēs mīlam.
Bet , nu - "visi" esam pieauguši cilvēki , pastāv desmitiem, simtiem digitālos sakaru lietotņu , gan jau būtu raduši šim visam risinājumu .

 

 

 


Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 19:15
1
post

Jā, bet... Takš pie dirsas. :D

Kad @rahhtw neļāva piedalīties konkursos tad gan visus vērā ciet. Kur bija kāda veida diskriminācija. Attiecīgi šajā gadijumā pret @DaunX

 

Nav jēgas šeit meklēt taisnību. It īpaši ja gribi ko panākt pret šņukuru. Reinis vēl joprojām nav beidzis skraidīt pakaļ. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0