bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

tumshaiss
Jauniņais
108 atbildes forumā
Online: 1d 15h 49m
Redzēts 2020. gada 26. oktobrī, 23:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 20:45
0
post

reāli nēesmu

 

Es nekad nēesmu dzēris balzāmu ar kinderbuēno klāt (iesaku ;))

AndisKoks
Lietotājs
chemas atkars
1736 atbildes forumā
Online: 57d 21h 12m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 21:16
0
post

es arī nē  (bet pag... ja tu nekad neesi dzēris, tad... pag... tu iesaki?)

ES NEKAD NEESMU ĒDIS GARNELES

Wukong
Jauniņais
533 atbildes forumā
Online: 9d 18h 18m
Redzēts 2022. gada 26. februārī, 22:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 21:31
0
post

Es arī nē

Es nekad neesmu apēdis čiekuru

è’lei
Jauniņais
Meitene zeltene
Zvirbulēns
280 atbildes forumā
Online: 5d 1h 38m
Redzēts 2022. gada 19. martā, 01:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 22:48
0
post

Es arī nē

Es nekad neesmu pieredzējusi miega paralīzi

        

tumshaiss
Jauniņais
108 atbildes forumā
Online: 1d 15h 49m
Redzēts 2020. gada 26. oktobrī, 23:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 23:10
0
post

es esmu, diemžēl

 

Es nekad nēesmu bijis uz daiļslidošanas konkursu

akasi
Skatās sākumlapu
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11879 atbildes forumā
Online: 208d 18h 18m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 06. aprīlī, 23:11
0
post

Es neesmu.

Es nekad neesmu bijis uz burgeru ātrēšanas sacensībām.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 00:29
0
post

es arī neesmu

es nekad neesmu dzēris vecu pienu .

I have gambling addiction . 

nenshuks
Jauniņais
Meitene zeltene
chèrie
712 atbildes forumā
Online: 13d 18h 52m
Redzēts 2020. gada 10. augustā, 02:44
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 00:32
1
post

Es arī nekad neesmu dzērusi vecu pienu. 

Nekad neesmu salauzusi kādam kādu kaulu. 

smadzeņu nelietošana kaitē sabiedrībai

 

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 04:39
0
post

Es arī nekad neesmu salauzusi kādam kaulu, vismaz man tā šķiet un es ceru. :D 

Es nekad neesmu mācējusi bhopu. 

 

akasi
Skatās sākumlapu
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11879 atbildes forumā
Online: 208d 18h 18m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 04:41
0
post

Es esmu mācējis bhopu.

Es nekad neesmu pagaršojis roku krēmu.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 04:42
0
post

es arī neesmu :D

es nekad neesmu apmierinājis sevi ar kreiso roku

I have gambling addiction . 

LapIn
Jauniņais
Slash 'n Dash
91 atbildes forumā
Online: 1d 13h 21m
Redzēts 2022. gada 24. martā, 20:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 05:14
0
post

Es esmu

 

Es nekad neesmu Avarējis ar automašīna

Pēdējo reizi rediģēja LapIn, 2020. gada 07. aprīlī, 05:14.

latvietis75
Jauniņais
Reksis
443 atbildes forumā
Online: 4d 20h 27m
Redzēts 2023. gada 23. aprīlī, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 07:33
0
post

es arī neesmu, vecīt.

es nekad nēesmu redzējis īstu salaveci

˜”*°•.˜”*°• MeteoritsLV •°*”˜.•°*”˜

AndisKoks
Lietotājs
chemas atkars
1736 atbildes forumā
Online: 57d 21h 12m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 12:04
0
post

es arī nē

es nekad neesmu bijis ASV

akasi
Skatās sākumlapu
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11879 atbildes forumā
Online: 208d 18h 18m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 13:34
0
post

Es esmu.

Es nekad neesmu norijis monētu.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

HaTeMeZzz
Jauniņais
Čibriks
254 atbildes forumā
Online: 9d 21h 43m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 12:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 18:15
0
post

es arī nekad

es nekad neesmu nozvejojis  lasi

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. aprīlī, 00:30
0
post

es esmu , tikai ar tīklu :D

es nekad neesmu salauzis degunu .

I have gambling addiction . 

è’lei
Jauniņais
Meitene zeltene
Zvirbulēns
280 atbildes forumā
Online: 5d 1h 38m
Redzēts 2022. gada 19. martā, 01:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. aprīlī, 00:34
0
post

Es arī nē

Es nekad neesmu neko sev salauzusi

        

who`s who
Lietotājs
658 atbildes forumā
Online: 57d 12h 42m
Redzēts 24. martā, 15:33
Pievienots, 2020. gada 08. aprīlī, 00:34
0
post

Paldies Dievan nekad neko neesmu salaucis.

 

Profesionāla burvju triku izpildīšana ir krutāka par profesionālu DJošanu

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 08. aprīlī, 11:44.
latvietis75
Jauniņais
Reksis
443 atbildes forumā
Online: 4d 20h 27m
Redzēts 2023. gada 23. aprīlī, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. aprīlī, 07:24
0
post

who is who sapisa speli turpinu no Paulas

es arī nekad nēesmu neko salauzis.

es nekad nēesmu pielicis mēli ziema pie dzelzs stieņa

˜”*°•.˜”*°• MeteoritsLV •°*”˜.•°*”˜

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 108965 skatījumi )
luīze, Nurmachimaevmakachev, duck, Pīļuks, Tessa&Hardin, Fēnikss, Hvz, exe, Omega, alska, KickMan Kick, cruelcin, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, PrixoditeV4era , 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, emaymyska., ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Sandis., Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, 666SUICIDAL999, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, PiGGy, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Deu, Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous