bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
49
14
topic
Ko Tu gribi ar mani izdarīt?
ǝᴉʞooƆ
Jauniņais
LoL 1vs1?
167 atbildes forumā
Online: 23h 27m 57s
Redzēts 2022. gada 14. jūnijā, 17:23
Pievienots, 2014. gada 09. maijā, 16:07

Ko Tu gribi ar mani izdarīt?

 

Šajā spēlē Jums būs jāizdomā ko Jūs vēlaties izdarīt ar iepriekšējo postotāju un jāpamato kāpēc ar šo lietotāju gribētu to darīt.

Noteikumi:

* Minimums 7 vārdi

* Rakstot darbību ko vēlas izdarīt ar nākamo lietotāju tajai ir jābūt atšķirīgai. Nedrīkst atkārtoties viena un tā pati darbība vienam konkrētam vai vairākiem lietotājiem. 

*Obligāti jāpamato kāpēc tieši ar šo personu to vēlies darīt!!!

Noformējums:

1. Iepriekšējā postotāja niks un izvēlētais variants formā: "Es Chemiju gribu apliet ar ūdeni"

2. Pamatojums kāpēc: "Jo viņš ir netīrs"

Paraugs:

Es Chemiju gribu apliet ar ūdeni, jo viņš ir netīrs.

*nākamais lietotājs raksta par iepriekšējo postotāju*


 

Sākam ar mani!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 31. martā, 00:14.


IG nick-Cookie

 

 

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. aprīlī, 02:19
0
post

Es vēlētos ar tevīm pachillot , jo tu esi sakarīga meitene .

I have gambling addiction . 

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 14h 57m
Redzēts 23. martā, 18:43
Pievienots, 2020. gada 08. aprīlī, 02:20
0
post

Es vēlētos ar Tevi sabuhāt, jo Tu esi no Kuldīgas

latvietis75
Jauniņais
Reksis
443 atbildes forumā
Online: 4d 20h 27m
Redzēts 2023. gada 23. aprīlī, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. aprīlī, 07:20
0
post

es vēlētos ar tevi uzspēlēt xbox, jo man nav draugi

˜”*°•.˜”*°• MeteoritsLV •°*”˜.•°*”˜

Tessa&Hardin
Lasa tēmu
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 11m
Redzēts pirms 2 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. aprīlī, 17:04
0
post

Gribētu nopirkt PS4 un uzspēlēt NHL 20, jo abi esam 09 fani un labi spēlētāji.

HUSEINS88
Jauniņais
HUSEINS , Alk0g0l1k
225 atbildes forumā
Online: 6d 0h 7m
Redzēts 2021. gada 20. martā, 20:02
Pievienots, 2020. gada 10. aprīlī, 03:33
0
post

Te esmu jauniņais un neko daudz nezinu neparvienu , it ipaši par RahX , Tad vienozimigi gribetos pacept šašliku un padzert alu . Jo pats esmu vecs CS veterans un speleju jau no 2001 un Domaju butu daudz kopiga ko Pie Garda sašlika un auksta alus apspriest :)

Pēdējo reizi rediģēja HUSEINS88, 2020. gada 10. aprīlī, 03:33.

Zem Mūsu Kājām -  Latvian SS divisions

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2020. gada 10. aprīlī, 04:06
0
post

Iemācīt Tev TTT noteikumus, jo nu, Tev patīk taisīt kakas serverī. 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11881 atbildes forumā
Online: 208d 20h 12m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2020. gada 10. aprīlī, 13:56
0
post

Mendiju varētu nolikt gulēt. :D Gribu iemācīt tev laicīgi iet gulēt, jo tu parasti dodies gulēt no rīta, un tad pamosties dienas vidū. Atgādina mani. :D

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

nenshuks
Jauniņais
Meitene zeltene
chèrie
712 atbildes forumā
Online: 13d 18h 52m
Redzēts 2020. gada 10. augustā, 02:44
Pievienots, 2020. gada 10. aprīlī, 15:04
0
post

Ņemot vērā pēc paraksta, tev patīk The Vampire diaries. Vai vienkārši vampīri. Līdz ar to gribētu atgriezties jaunībā un noskatīties vismaz pirmo epizodi kopā. Būtu fun. 

Pēdējo reizi rediģēja nenshuks, 2020. gada 10. aprīlī, 15:05.

smadzeņu nelietošana kaitē sabiedrībai

 

seskosio
Jauniņais
Don
761 atbildes forumā
Online: 6d 10h 31m
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 15:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 16:28
0
post

Nu ko var ar simpātisku meiteni izdarīt? Pasaukt uz pastaigu, aizvestu uz kino vai uz atrakcijām kaut kādām. Cerēt uz labāko :D

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 16:36
0
post

samācīt pick up lines, jo nemāki

Pēdējo reizi rediģēja concijs, 2020. gada 11. aprīlī, 16:37.
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 22:00
0
post

uzsākt ar tevi sociālistisko revolūciju, jo nevienam nepatīk esošā saeima un valdība kopumā. kā arī tu labi izskaties.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 11. aprīlī, 22:01.

who`s who
Lietotājs
658 atbildes forumā
Online: 57d 12h 42m
Redzēts 24. martā, 15:33
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:08
0
post

Es vēlētos tev izskaidrot atšķirību starp ekonomiku un valsts pārvaldes formu, jo sociālisms tavu apmierinātību ar valdību nemainīs, tu tikai piemetīsi papildus pagales šī pūķa kamīnā.

è’lei
Jauniņais
Meitene zeltene
Zvirbulēns
280 atbildes forumā
Online: 5d 1h 38m
Redzēts 2022. gada 19. martā, 01:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 15:47
0
post

Es vēlētos ar tevi noskatīties kādu cool filmu un parunāties, jo liecies sakarīgs puisis.

        

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 14h 57m
Redzēts 23. martā, 18:43
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 16:02
0
post

Es gribētu ar Tevi aiziet šopingā, jo izskatās, ka Tev varētu būt laba stila izjūta.

Haiduk
Lietotājs
dušplēsis
(。◕‿◕。)
241 atbildes forumā
Online: 89d 15h 11m
Redzēts Vakar, 12:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 16:06
1
post

Gribu tevi uzšaut uz mēnesi, jo pasteidzies man priekšā.

tumshaiss
Jauniņais
108 atbildes forumā
Online: 1d 15h 49m
Redzēts 2020. gada 26. oktobrī, 23:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 16:26
0
post

Gribētu tev uzcienāt ar vienu cigareti, jo tev ir nedaudz jatslābinas

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 19:53
0
post

Es neko negribu ar Tevi izdarīt, jo es nezinu,kas Tu esi. :D 

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 20:05
0
post

Mmm. Iedzert krūzi karstas granātābolu tējas, jo varētu būt interesants sarunu biedrs šādai nodarbei. 

Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 20:08
0
post

Varetu ar tevi kopa cs uzspelet nu cs go :D 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 11m
Redzēts 3. martā, 23:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 23:31
0
post

Nu ko lai saka ,varetu ar tevi pec pandēmijas uzspēlēt airsoftu ,jo tu esi atstājis labu iespaidu par sevi šaušanā un vēletos to pārbaudit dzīvē.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1089 ( 451247 skatījumi )
Latvians, luīze, FamE, 575, Tessa&Hardin, traitors, Pīle, Agneshuks, emaymyska., mrfouley, Omega, Pigijs, crewified, Nurmachimaevmakachev, love_me, bicis no MOSS, duum, Fēnikss, Fruzenty, gary, KickMan Kick, cruelcin, alska, SintijaL, Ball_Fondler, WILDcARD, Kamiks, Boris, Laurz, Piziks, auns*, Сhrееру©, Raichis, RokkY*, Aut0ft, Modba, Hybrid Minds, akasi, beijbe_, Zane, Bridzaa, efka, Minnia, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, who`s who, pigmi , eKs., Pickle Laura, Spridzeklis, Kiwi :], Hazard, RushFuck, jollylv, ChmooZvaigzne, santiz, Faacha, ⚒️Stoick the Vast⚒️, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Arch, phine, HSkill, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, dēkla, Marshmello, MENDIJA, nazislv, ThevilisH., Krista, tenblunt, Venta, cr3ww, medalus, Hellabooza, Pīļuks, Anna, ALDIS, bnation-, .S!ckBoY^ , Kizit, Patrick Bateman, Grizzlijs, qppykt, GoodLike, ScoRp1oN^^, magisterial , eslats, Minimi, ZnT, maar4a, Lacz, 🌿🌿🌿, MrDiego995, siirups, Kalvix, kaifotajs!!! :D, LewyG, Weksijs, slAyzorkjeeee-, Em4a, Dzēsts lietotājs3133033, Klaus, mrs. doubtfire, NOvEnJKAJA, lollka, nasty_x, Wolfyy, Churix, prote1ns, Snuffeklis, raiviss, Jackass3D, theFOUR, Moxley, kick.lv, BANZAI, 666SUICIDAL999, Kikii., concijs, Mežpils, Duzis, edytricks, Capture, ~Evils~, Wunderschlange, drotzy, KOB, hehegeeva, C0ppy, VIENtaperis, rodzh, sсhoKKur-, milo humble, Enemijs, skyya, knejvs, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hennessy-, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, seskosio, Greenluv^, BARBARIAN, Crack, din1ja, Amors, bagdad?, Canep, Lauris29, seiko., latvietis75, 6paaudze, Xxx73nc10nXxx, Tupenis, Bumm, Flabijs, Obijs, MA1M, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, SM_97823, Deu, space cadet, **Nezināmā**, kik0, Exc, Excellent., Jorcikk, Swex, Dinčaa, konstance, Gloks, X-pAc, Leh , deqwatian357ANW, GeT_AiMkIlLa, KrievuJakudza, fckuman., 0blivionx, `Barbija`, w3Ed!ch7, petuunija, - З Л О -, dzēsts profils, CyRekT, Festo, Ethe, PooKa, Critikalz., izpirtirpeklis, swarnij, Vardarbība, radžiņš, laescobare, AIDZIS., ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, AK-69, RV`, cruelcin šļura, Maruzha, Pienvedeja., activision, RushlinE, Kraapaals, kon4, K@@SiS, sync, Lauriitis, LaQ, StaFFорд, Bu4haa, JērsA, ReGri, Kriksons, ⛔lolwut?, RooFee, kalimaoff, auns, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Raivic, Kosmoss., stulbs, Baltais, Hvz, hermis, socket.io, wind, Matriks, MACAN, peaky, FizzyS_fake, jevrika, KaapostgalvaLV, ePIls, LowSkillL, Bavility, VILKNADZIS, eLEONORA, Fūdiņš, GlicK, pankuksh, AndisKoks, punktinjshh, **MoHiTo**, ketamine, not hns, Unicorn, aimbatten (;, caw, rnx, Ha3E, mickey.jpg, Artūrs, Vaaveriite*_^, T. Bagvels, Kristersss, duffer, Truth_Hurts, Skies, Zalkt!S, Yakuza, slice, Lamba, Paldies., Ruffiks, Haiduk, Kapracis, aim.ru~~~~~, Meth, zexty, hevN, Toiletpaperman, black cobra, ŠuhRuh, Chemijs, SniegaRausis, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., tomts, lmfao, Herkules, CukurTeetis, ihavelocity, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, BRATSKY KRUG, malbaro, Mazaciepa, navbans1, chubs, nenshuks, deewekzij, Swizy, Bubliks, Terarists, RagnaR, AzBest, ERIKS K, VERT'Z, Pilots, Dzēsts, MurkainaisKushkis, Purpel, Diademantus, tumshaiss, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Mohit, sapnu puas, СТИЛЬ., Veteraans, Naft'līns, Celms, masieris, HUSEINS88, G$ SHOOTER, R0DEmental-, Antuha, <FiZz>, è’lei, HaTeMeZzz, Dzonis, Strelnieks., BioDiesel, ZīLe, cheburashka, eena, kakaataajs, lainNy, Cheriss, Flak3, 47th, Wukong, -Zajka-, NORMALY, Kirpič, Šķiedra, kumeljdzemd, Jetta, Musitis, BRAZILIJS, sofc?, rulX, arthurqee, adjustable, Chillotajs, Mr.Wii, HaRZz, gucci, HakeRs, Platais:P, queen_of_black, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EvE, SintijaBigL, ChaL0s, MAIZE., WickedLady, nisker, KoKoC, ilmarens, dudi, Laggato, maisinsvajag??, lauvasdeeels, bEEEr, Erlends, antimatērija, Krisiittz, keni, Whatever*, Foxculated, arro, raacha, Haskys`, Castellani, h1x_immortals, NoBodijs, h2o, kurpE, ritvars665, пуси, toxicated, daryl, Remember-ME, Cietvīrs , SiGoNs, $JeNoTs$, Kill, EddieLV, BUU`, paseeta, KenT1k, CepumCepuminshhh, 3G_LITRS, Witch, UwU, iFamous, agaa, Violexy, milkhouse`, 123456789, enrico, aspuma, nezinits, ALLAHS, John Doe, _Mazaiss_, Mercury`, Smaiča, Osiits, Chemp1k, ANormalStick, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Dj pecis, PikaChu, sfh, FreakyyPrime., Kipchoge, Laauriinaa, lazyhustle, Bastaardio777 , Gussi` ^^, Peak, klubuJuris, Džamals, Snicker, MateYz, MadrYy, spokio, Reideris, KonQx, cyruss, Uksors, Ridgefub, Riepa, SycyS, shaize_, Muiza, Ralfuuzis, NewBoy, LanDerSs, Легенда, ZeltaBlack, грязный, Gamora, kaimiņšš, ozijs, elTrapo, ch0ke, GANDALFS, freezy, Marcis92, naziits, kepsis, Mǝrcury, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, DzIkiJS, Lucky_Me, CuLt., 9 9 9, Daavis_, eSSe, Benjamins, Go0dFather, Betaen, TwaisonS, sanya.osipov.01, M*Z*, essence, Tigra, Kreedzz, Dairis, Zaņuks, eslat, FireFun#TnT, Dweller, ALAND3KO, Kaljiks, Huligans, TwenyHwuaN, Shmaro, Kopas, ZombikOzy, MrColt , migla, LvJoker, Rubax, dedulecyteris, AviX1337, Xtcent, Goddest, wBc* | Tapke, peh, yostu, Prometajs, -KaPoBa-, avix`, Incorrigible qwz, $DEMONS$, DESA, Lauku puika a.k.a hnc. , kraims, nolodžik, ŠAGIJS, PANDAROO, FIN., Flaatroon, король мажор, Sviests12, Rastaman, aaaaaaalise, RnB, Eskazvers, Sin4a, Lamik, Pilsonis., ysl, exdent, Mazulis, Ibetāa, dibens, Mazais Gacha, Мишка, Rose, EXIT.-, Vecteevs, Otricala, sellbrain, Pecinja, Domatajs, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, cookies, Snm, 2+2=4 fikss maten, EQKL, rasii, Evucite, SyRiizZzY., ksa, fxx, mimiC, asdf, djonja, Duksitis, daniels1523, wavy.g, pointseven, Atty, Skonto, spaula, ANaRHiST, Apocalypse, Fon der Markov, stn, Šķidrais Ēriks, QueenPiper, DoppyZ, RCHWZKY, Martinshhh, EMC, unsecured, Jumpybug, CraT, kkarlix, GUCCI KING, jonivaio, A4Tech, Arcel, 4eS'';, Королева, meņku astīte, bullets aim far, nxo badabum, Litriņš, Lachubliezejs, mymuks, ~Pakotājs, wiwa99, SweeTie, Just_lt, Reimu, p0sitiv3, Beyondz, Katie., ga4o, MelnaisPletnis, Mollenium, MrBlamegame, SINCAS_MONSTRS, SpriditisMAD, Sajma, e*d, Ziemelis, Slaidais, Ganja, Queen, unn4m3d, Almighty., slēpts, CROCSPEEEK, Brrrunete, scarlxrd, hophop, xvid, Brencis, Nobody9, Danielz, Kanazews, Dave Roberts, Kubi, [TM] genijs, MiXiEEE, vhlamiwwu, audzeknis, Latgales Čalis, tumels, REDFOO, andrisptrs, aim + wh = 9 He 4it, $uicideBoy$, Pacans, Mikijzz ||, Saldenieks, unknown-, Mutere, Mandarīns, HAHA, Ebony, Gustins, muwa, Kandzha, Amigo1992, STAKLA, Jogijs, 66, NeaDeKwaD | Stone, MKs'Powa, melkij777, Ricards25, ES`CAPE, the one that got away, thestyle, Dalī, Columbus Georgia, FlowState, zirgugalva, no-legal, Famouse, LOSTZ, -ScorpioNn, LcD, Barakuda, Galax, persik, Gunars, Vasja2008, 327, [TM] Faggot*, dzhizy, Qwertyz, dzēsts profils, VeronikaS, Sandis., platw, 2nf*, roca, FoxRio, skvidj, Dzokelz, SlicenDice, Amaterassu, novikedd, *DIY*, Zaptsburka, sashagrey, Milkyu, lil_kumaars, Fantograms, Klever, Dinarzz, Ticiigais, sneiks, Pandinjaa, sgelo, _ExiT_, Ashais, MazaisDJ, goosy, Hlors, Smookijs, kodpuv, The_Suspect, Eliina, Жить в кайф, covidiots, exitfragger, neko nezinu, Kellzz., $ KRISTA $, Raivicimo°, Sonsix, KREECH, NunCe, Lawric, Abeliitee, Radjuka, Twisted, Krank, Delimo, Rei, Shockins, Cuukdelfiins, Dzēsts lietotājs, qwin, NonSkilledPlayer, bosiks66, LatvietisNU, CROUPZZZ, Pankuka, oy74, StonerKumar420, Haskii, Martyz, heediox, alle, def., Rastaman4iks, xXMedoxX, Dendijs, AmazingDan, xVeins, Timiijs, Mhm, metals, shaaveejs apinis, MiX(eP)!, Zayka, ThePunk, anony, tHEBEAST, Fuk`dantE., brother :D, rewzk, sqwd, Ābols, Lakrica, bigfatball, ReinisV, Daikts, Daņiks, Dzēsies lietotājs, reas, SupremeL, Release, Fally, Bronza, renate*, named0ne, Akyle, DeFire, FROSTJAW, hipester, Meiteens, Obivious, Mazinja_pecinja_, bumz, Opaps96, add, Opaps, esportinsh, mindfuck, lemony, FreestyleManiac, Džamals., Foxxy`s Poxxy`s, -GucciGang-, punktstxt, Pizhikz., Komisarchiks, Teikums, slay3r, Forestiņš, #key, Mathias, (:laimonpuika:), SjavaPro, Dainukss, icescale, Conor_McGregor, cirulis, Mihuils.....tepat , yoko 777, fly hight, FluX, laaceens66, Ingucci, Sentro, iluuzy, Collapse, NeaDeKwaD, Cigoine, Pirdlampina, Jarix, MelodijAa., J0K3r2, Alfreds_InTower, Pukainiite, sentemo, XMoDX1337, LECH, Cimdinjsh, -.-, KasJakS, zoja, kawaski, xess, SKHUGO, Tas tak es:D, NetFliks, slipknot, Iluta, Luīze ir forša, Šmoņka, epitome, 4(71\/3, nahrenaizzz, krialy, LuckyDog, Evija^, Mars_sd, 32456yhytbg, -lembergs-, RP, Мартуха, 0nion_man_LV, TheAlzyHD, Bacardi, zmokiE, tepej, AMQ., Valtero, whateverusay.*, -0p, AVSallijs, LVHardRain, Brooklyn_Official, analfabetiks, nuuqippp, Bembiists, TheLegend, Patriotss, ainars123, Čiepa, #unbangansganaganus, Eliminated, S0lidSh0ck, PussyDestroyer69, Eclipse., ShadowKing, DankMeme, L1nked, Strecher, R.I.P, Kodiens, MAVERIK, lenusicka, CHEWBACCA, ArminsLv, Jon Snow, Mamba, Rhs, Syk_Wit_It, Gigna, Anonymous, Madness, Synxronize, 777BINGO777, Semkaaa, definsh, pelciņš, rck, maardzha, atuuu, kebababs, Kamaz, mashq, gaz1kkk., MTM123, Scree00, Puika, rezeknenskij__, Pr1zRak, Raimis, zirnis, Eljuks, ReachLv, LvSlayer, Kalinka, Oreo, Growsmile, rolands, SharkY, janka ;hey;, Žuļiks, shady, Vortex, divi-viens, KORIJS, Bleach, Blackwood, viltu profils, nav_jazin, bdmkuu, Aleksandr_, RuleMkaZ, Kokaīns, kid gamer, JebalsR, naturals, Trey*, skaļums, Akamaru, gozmits, maartijsw0w, S-ONE, Chyyy, Dundurs, El West., TheDann, Chrixter, BENIS, Serjoga, Bomariks., adergan, mmmmmmmmmmmmmmm, ChalisArEnjoY, Čamzijs, Krievs, Bubble, Nume Jucatore, ALLAHU TRAMP, OldSchool, GodFingers, SkyBreakLV, FeibeR, Erkar, Azumi, Snuff, ayy, 9904, Devilinsh, Lara, skyfall1, SharpKnifes, LAFKA, Extex, Minkaa, RePoRtIeRiS, SlumBoy, Ender, puseite, Gadžo, nARk420, Noravajumtu, krime, ScrambleBat, psihaa4, Elfishh, StacKKruumS, SATANS, M4N0R, DEX™, santoons, BodyGuard, kaLpaks, VecisMan, 20fox, EAZY., Kigeriguuuu80, RoKiJs, ATHE, OBESE, Spiditis2, kpew, blonda, ArtursAuzbikis, juliet, viskijs, Katya, Par_Bazaru, aldaris, Gribulitis, Trenz, FocusEye, Treneris, Pi4ijs, Lastīīīz., nubik, Lana Del Spray, kween, Warrior_XD, prey, Cilveks, Devils, TM__KARTUPELIS, D3nChik5, TwT_FancY, yssuP, lakjeee, jeaN, Ultimate, Wolfeens, W3bst3R, Tvinks , NAACA, DJVanjka, EdzhhaLV, MarcPrime, Raimonda, narkovavere, Yinx, Gliemezitis, ElinaG, -, scrtcxey, Magnēts, bravoo, 14/88, murranita, Krists_Strazds, UMadBro, Artjoms, tomins, ayr0n, Bananinsh13, Prosta_Nierite, maska212, ReallyAndBest, Citron4iks, KindTiger, NDancer, Baltmaizite, Bobijs varenais šāvējs, diglers, PULSE, emzijs, DfartWip, Raven*, 123., LNT, Ebyrn, _-*GoDLiKe*-_, casual., John rambo, AhmedAkbarHalil, FUCK LIFE, NeLLa, stan, Cauzey, Criple, kpucmepc, JankezO, čau kā iet ko dari, Ahri senpai, Minka, Dievins, Kocinss, suP.?, Dope^, tupiks, GalvenaisKrapalis, Vabole, Prezidents, bangtheking, Rihs*, ǝᴉʞooƆ, FreshhH, BIG F TĒ, Burkāns, S!n, Tizlenis, SpeedFan, Žanis, KranlauzisOlsitejs, the Captain., lacuks, zaf, ?, MercuriaL*, panorama, SPEEDLINKK 337