bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
0
topic
Legendaa 3 nepamatoti gagi.
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. aprīlī, 22:53

1. Izdarītais pārkāpums: 3 nemapatoti gaig uz mani, Magoni un maar4u 
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) : https://failiem.lv/u/yh8rfped
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts: Demo vidus līdz beigas 
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist): vai ir vajadzīgs ja adminam vnk admins jaatņem 
5. Pārkāpēja niks: legenda
6. Komentārs par notikušo: čalis netur spriedzi
7. Mape, kurā tas notika: hz 
8. Serveris: ttt

maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 10h 17m
Redzēts Vakar, 18:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. aprīlī, 23:01
0
post

Jējē šitais toč bija nepamatots gags un ne pirmā reize , šitam musaram -acc vajag.

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. aprīlī, 23:02
0
post

Kr4, bija viss tā. Ieva uztaisīja randomu tigeram, es to redzēju jo tieši specoju tigeru, ieva teica uzreiz ka tigers esot nopircis viņai awp, not true, galvenais atcerieties ka šajā roundā traitori bija tigers un mendija! Tālāk nākamajā roundā prasījām ievai kas pa lietu, kapēc randomo, viņa teica ka nezinot, laikam pele sačakarējās or some bullsh*t like that. Mēs protams teicām ko tu d*rs, es teicu ka viņa pati minēja ka tigers esot viņai awp nopircis, viņa kko par archey iemuldējās, atceraties, tikai tigers un mendija bija traitori tajā roundā. Kko vēl viņa muldēja tik neatceros vairs ko. Tur jau pēc tā kā viņa sevi attaisnoja skaidrs ka nesaprot par ko runā, randoms tas bija. Ja nepieciešams, varu iemest savu demo ar visu laiku utt. Nu un tālāk jau kad viņa izmuldējās es pateicu neatceros bet bija kautkas līdzīgs kas bar hu**u za****l na*** nu un ne tikai man bet arī tigeram un maar4ai uzmeta gagu. Manu gagu es vēl ķipa saprotu jo nu es tiešām nolamājos, bet tigera un maar4as gagi nebija nepieciešami. Lai gan es nesaprotu kas tas par gaga iemeslu ja es nevienu neaizvainoju, tikai sadusmojos un šādi izteicos par situāciju, jo man besī kad cilvēki sāk galīgāko bullshitu muldēt. Nu un cs tāpat jau nav nekāda spēle priekš bērneļiem, so kāda jēga par kkādiem sūdiem gagus mest. Nu un kr4 kkā tā viss šis izvērtās.

Njam

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 28m
Redzēts Vakar, 11:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. aprīlī, 23:38
0
post

Vēl viena šāda sūdzība būs un admins tiks noņemts, jo beigās aizgāja pavisam blatošana ar acc, sāka gagot par to, ka pateica "leģenda, sūdzība būs.".

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0