bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
11
0
topic
Caf no Tiger
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 52m
Redzēts 17. aprīlī, 06:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. aprīlī, 23:51

Sāksim ar to rakstu, jo man citu nav ko darīt :D lai gan šeit esmu jau kādu laiku :D 

 

Laikam pareizāk ir sākt ar vārdu. Tātad IRL vārds man ir rets kā arī nedzirdēts :D Arvils. Vecums manā profilā ir patiess so yeah esmu 20 gadus jauns/vecs spriežat paši, itkā teikts ka te vajag bildi, Parādi sevi ir, tapēc nemetīšu vēl kādu. Dzīvojos es Saldus apkaimē, kā arī Liepājā, jo tur strādāju(par manu darbu var izlasīt tam atbilstošā topikā). Par hobiju es sauktu alus dzeršanu, bet nu ja tas neskaitās tad īsti nav. Sportsmens itkā esmu, nodarbojos ar florbolu kur esmu vārtusargs. Bet nu spēlēju amatieru līmenī, līdz profesionāļiem man dirst un peldēt :D 

Karoč, par savu brīvo laiku, diži nav ko teikt, vai nu eju iedzert, vai arī sēžu te kā to var nospriest pēc mana online laika kas ir sakrājies kopš pagājušā gada oktobra. So yeah, par kiku uzzināju jau sen kad spēlēju Matricā, izveidoju tajā laikā profilu tikai lai jūs visus kaitinātu, lai gan nekas diži nav mainījies kopš tā laika, tāpat krītu visiem uz nerviem ^^. 

Trakākais atgadījums manā dzīvē? gan jau mukšana no policijas 2.5h garumā, un pat izdevās aizbēgt, lai gan sākām mukt tikai prikola pēc. 

Kā es sevi raksturoju? man pat diži nav ne mazākās nojausmas, cilvēks kuram ir poh par visu un ir 24/7 laimīgs lai arī kas notiktu. 

Un jam, topika rakstīšanas iemesls jau tika minēts pirmajā teikumā. 

Un jums dārgie kikieši, nespēlejiet čemu, tā noved līdz nereālai atkarībai, un galvenais esat veseli, daudz dzerat un ēdat ^.^

 

Par manu spēļu karjēru, sāku pc spēlēt līdz ko spēju sevi atcerēties, 1. multiplayer spēle ko jebkad spēlēju bija RuneScape, tad jau aizgāja daudzas citas spēles, līdz nonācu pie CS 1.6, un tad jau bija CSGO. 1.6 Tīri for fun spēlēju, agrāk nereāli daudz laika pavadīju Matricas War3+CSDM+Sentry, esmu spēlējis TTT heal, un TTT vispār bija iemesls kapēc es atgriezos pie 1.6 jo biju izdzēsis to jau kādu pus gadu. Bet nu manuprāt lielāko atkarību man parāva uz CSGO. Protams ar spēlēju citas spēles, kā RealmRoyale, Paladins dažās oldschool stratēģijas spēles. 

1.6 Topos viss ir atkarīgs no tā kā man tajā diena iet, bet pārsvarā pa apakšu ņemos :D nu vismaz DD2, jo nu neesmu tas profesionālākais šāvējs, eju spēlēt for fun. Un mani varēs satikt gan forumā diezgan bieži, un vēl TTT serverī, vai arī šad un tad DD2. 

 

Memoārs no manas puses uzrakstīts, cerams visu izlasījāt!

Wukong
Jauniņais
533 atbildes forumā
Online: 9d 18h 18m
Redzēts 2022. gada 26. februārī, 22:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 13:26
0
post

Tau tusni

Saldaaa.
Jauniņais
Persiks
140 atbildes forumā
Online: 13d 4h 15m
Redzēts 2022. gada 29. septembrī, 03:59
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 14:31
0
post

čaviņa

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 14:37
0
post

paldies par apsveikumiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cau


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

hehegeeva
Meitene zeltene
338 atbildes forumā
Online: 29d 1h 4m
Redzēts 2023. gada 06. janvārī, 01:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 15:24
0
post

Nu, sveicināts!

Janka

Purpel
Lietotājs
They Watching Us
121 atbildes forumā
Online: 13d 18h 54m
Redzēts 2023. gada 26. novembrī, 07:40
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 15:35
0
post

Esi sveicināts . :) 

 

p.s smukas zeķes.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 15:36
0
post

Sveicināts šai bedrē atkal. :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0