bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
11
2
topic
Čemai vajag updeitu?
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 43m
Redzēts pirms 3 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. maijā, 22:35

Šī ir pavisam vienkārša diskusija kurā gribu noskaidrot vai jūsu prāt vajag tur kādu lielu updeitu.

Updeiti mēdz palīdzēt noturēt jautrību utt, bet es skatos ka šobrīd tur jau tās netrūkst.

 

Saistītas tēmas

* POKERS - šobrīd tas stāv iespējamo lietu ko jātaisa nākotnē sarakstā, sakarā ar to ka to ir juridiski likumīgi riskanti veidot kāmēr nav ar juristu officiāli viss sakārtots līdz pēdējam iespējamam punktam

 
Vairāk info par Pokeru

* DURAKS vai ZOLE - pagaidam nav aktuali sakara ar to ka salidzinot ar citu veidu spelem - atri apnik un lidz ar to tas iespejams nebutu ta darba vērts.

 

Zināmie bagi čemā:

1. Ja ir neizšķirts tad pirmais kurš pievienojās spēlei uzvar
2. čata ziņas pazūd kad pārlādē lapu

mini updeiti ko vajag:

1. limits pret spamu čatā
 

 

Diskutējamie updeiti:

1. Fun updeits.
Updeits ka, piemēram, būtu pievienota klāt trešā kārta: [1] 1 cipars [2] 2 cipars [3] random bonuss. Random bonuss dotu kādu random fīču - piemēram "ja tev ciparu summa ir zem 900, tad pieskaitas klāt katram ciparam 300" vai arī "20% iespēja iznīcināt katra tava pretinieka pirmo skaitli" vai "visu speletaju pirmais cipars samazinas uz pusi" un tamlidzigi.
šāds updeits būtu NEREALI sarezgits un loti daudziem nepatiktu, bet tas padaritu sho speli mazliet lidzigaku pokeram, ka "tu vari ceret ka uzvaresi ar labam kartim(skaitliem) bet var but peksns paversiens beigas ). iespejams ka ja shadu sistemu veidotu, tad butu jataisa sho uz vienkarshi daudz mazaku bonusu, lai tas butu kaut kas rets, nevis ka tas diktē kā noris spēle.

2. Kritiskais cipars
10% iespēja ka var izkrist cipars 1-2000, nevis kā 90% gadijumu kad ir 1-1000.

3. Čemas moderātora pieeja - kuri varētu banot citus no čemas čata par lamāšanos.

 

Droši izsakieties, varbūt ir kādi bagi, idejas ko vēl nezinu.
saakiet atklāti ja jums manas lielo updeitu idejas liekas stulbas - tikai pamatojiet obligāti kāpēc.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 17. maijā, 23:17.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 00:55
0
post

Emm, nē, čatu, vajag kkā blakus, tā kā 2 logus or smth, nezinu kā, lai to īsti sataisa, nja ar to pogu būtu kā būtu :/

deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 00:57
0
post

-Chemijs

Zem naudas nevar tās abas podziņas, tieši zem, decent vieta ithink. 

lakstītājs. neapkurijies !

Flabijs
Lietotājs
ominous...
Flabsters
4109 atbildes forumā
Online: 112d 17h 24m
Redzēts 2023. gada 23. martā, 18:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 01:39
0
post

Patīk ideja par čemas moderātoru.

Un REC par kritisko skaitli. 

 

 

🍌 > 🍎🍐🍊🍋🍉🍇🍓🍈🍒🍑🥭🍍🥥🥝🍅🍆🥑🥦🥬🥒🌶🌽🥕🥔🍠

 
magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 01:51
0
post

Tas ir pizgec, es iemetu 15k coinus, man izkrit liels cipars, bet es pat ne centu nedabūju, jo tas kas iemeta 472838382727227k, dabun mazaku ciparu un tpt visu savac sev, tas nav godigi.. Ja es nevaru atlauties iemest vairak par 15k, ko ta man citu darīt? Sist dirsu pret zemi un saukt "uraaa"? Vismaz, lai kkadu procentu no ta dod, nevis taa, ka vsp neko

 

 

 

P. S flatu nahrinizet no tas čemas, iemet savus miljonus un tik janoskatas, ka mans pikis iet pie ta žuļika

 

 

Paldies - bet es no ta liela cipara vispar neuja nedabunu, man figu parāda čema un viss

 

Chemij - no kuras anālā cauruma man dabūt tos miljonus, lai viņu uzvarētu? Vins metis savus miljardus, es savus tukstosus, un uzvaras gadijuma es tpt neko nedabusu, jo vins ir iemetis vairak? Tak es nesaku, ka man no vina tie miljoni javac, no savas iemestas summas es kkadu dalu dabunu atpakal.

 

Ne nu protams, bet ja es iemetu 15k coinus un vins pienemsim 170k, vins zaudejuma gadijuma dabus tapat visu atpakaļ un es ne grasa. Nu var uzlikt to limitu, no kura saakt. Piem no tiem pasiem 15k, ja sada situacija nonak, tad atpakaļ dabun tos pasus 7.5k, hz

Pēdējo reizi rediģēja magisterial , 2020. gada 18. maijā, 02:05.
Paldies.
Jauniņais
#nostarmaucību
801 atbildes forumā
Online: 47d 17h 9m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 19:07
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 01:58
0
post

Messiah, tieši tā arī tur notiek. Tev ir jābūt lielākam skaitlim par spēlētājiem, kas ielikuši lielāku likmi par Tevi. 

un tie kuri ieliek vairāk dabū daļu naudas atpakaļ zaudējuma gadijumā.

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 43m
Redzēts pirms 3 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 01:59
0
post

messiah - iespejams neesi matematiski padomajis, bet neviens pats kuram ir iq virs 1, nemuzam neliktu likmes ja zinatu ka kads var uzlikt kkadu siku likmi un dabut milzigu summu no vinja par to. Es ietu visas partijas spelet uz 1 centu ja kas tads butu satasiits ka tu aprakstiji.

Saproti - tas butu tads pats ka tu ieietu kazino kur spele cilveku uz 100 eiro likmi, un tu ienaktu ar 10 centiem, un katra partija liktu pa 1 centam, un vinjiem butu jaspele ar tevi un jariske tev atdot desmitus eiro ja tu uzvaresi....

matematiski pilnigi nelogiski butu tas ko tu iesaki diemzel.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 18. maijā, 02:00.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 01:59
0
post

Iesaku izveidot kaut kādu aptauju. Tādā veidā uzzināsi, vai tiešām Čema ir top prioritāte.

Man, piemēram, no Čemas ne silts, ne auksts.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 3 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 02:54
3
post

ble,

>iedomāties, ka čemas esošais stāvoklis ir svarīgāks par visu pārējo webā un serveros.

no offense, bet Reini, tas tikai tev var ienākt prātā.

 

labi ka tā ir vienkārša diskusija, lai to nevajadzētu ņemt nopietni.

salabo bagus weba sadaļās, veic atjauninājumus somai - čema ir burtiski pats pēdējais, kam šeit vispāŗ update būtu jātaisa dotajā brīdī.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(incoming dislike no čemas zadrotiem)

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 18. maijā, 02:55.

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 43m
Redzēts pirms 3 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 03:36
0
post

1. web sadaļās jau 99 bagi tika salaboti pedejos meneshos, somā 100 updeiti kopš atbraucu un visi serveros dusmojas ka es tikai somu uzlaboju, serveros katru dienu jau pedejo menesi tikai lieku jaunos pamatus, laboju visadus /konk bagus un tamlidzigi :D

2. šis ir tieši īstais brīdis lai pielabotu sadaļas kuras nav saņēmušas updeitus GADUS, un kurās ir ļoti laba aktivitāte katru dienu.

3. izskatās ka "tas fun updeits" nevienam ipashi neinterese, a visie pārējie ir vispār mini  updeiti - lidz ar to te pat nav jēga runāt par darbu sadalīšanu jo te iet runa par sīkumiem.

 

Es censhos pateikt ka - es saprotu ko daru :D shis neiznems tik daudz laiku lai nebutu tā vērts

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 18. maijā, 03:37.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 7 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 04:25
0
post

Varbūt ja sāc ķerties pie Web update tad varētu mazliet uzlabot dizaina izskatu? Es domāju tas būtu forši un patīkami redzēt svaigāku foruma izskatu ka arī varētu vēl vairāk piesaistīt jaunos lietotājus un iespējams arī vecos atgriezt ar laiku atpakaļ. 


ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 17h 42m
Redzēts pirms 51 minūtes
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 06:36
0
post

Tam laba lasām viela pie kafijas :D

 

Palasot visu, esmu par to moderatoru, bet tam ir jābūt cilvēkam kas tiešām tur spēlē un saprot ap ko lietas tur grozās, jo chema tā jau ir cita sadaļa vienīgais kas vieno kick un čemu ir tie ieiro :D

 

Tam, cik noprotu esi par kritisko skaitli, tas mani priecē. 

Pagaidām nekas nenāk prātā ko vēl varētu ieteikt/piebilst

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 43m
Redzēts pirms 3 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 15:31
1
post

padarītais:

1. Kritiskais cipars - tātad katram ciparam ir 10% iespēja ka izkritīs dubults cipars. Tas mazliet iedod risku, ka pat ja izkrīt pirmais cipars mazs, otrajā var izkrist pēkšņi 1900 vai kas tamlīdzīgs.

2. iespēja iecelt kādu par čemas moderātoru, kuram būtu pieeja uzlikt banu no čata. Tas nenozīmē ka tagad tur būs tikpat bargi visi sodīti kā galvenajā čata. Tas ir vairāk kritiskos gadījumos tikai.

3. čata zinjas saglabajas kad atver lapu par jaunu

4. pagarinats čata vestures garums

5. turpmak likmju zinjas neradas chemas chata bet vnk tiek izcelts ciparinsh blakus lietotaja nickam ( lai čats netiktu piespamots ar vnk likmēm )

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 15:57
0
post

Varam diskutēt. Es pašlaik neesmu sajūsmā par update.

https://prnt.sc/sizo89

Teorētiski, lielāka iespēja "cīnīties". Praktiski - vai būs tik daudz ieinteresētu spēlmaņu?

Fantograms
Jauniņais
Matainais
356 atbildes forumā
Online: 8d 13h 34m
Redzēts 2023. gada 05. maijā, 14:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 16:24
0
post

Varbūt ja sāc ķerties pie Web update tad varētu mazliet uzlabot dizaina izskatu?

Liels pluss. Priekš 2020. gada tiešām skumjš skats, it sevišķi ja vairs neizmanto 15 collu monitoru - https://imgur.com/a/R3vit31

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 7 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 16:34
0
post

Ja godīgi es saprastu ja otram būtu skaitlim būtu 10% dabūt dubult skaitli nu nejau pirmajam. Tas ir ļoti tāds negodīgs moments. Skatīt uz maar4a pirmo skaitli 

Tas sanāk ka ļoti daudz cilvēki sāks normāli reidžot un prasīs banus un daudz lamasies un kārtīgi. 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2020. gada 18. maijā, 16:39.


**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 16:44
0
post

update nesaprotams ,, labāk butu bijis kā bija :):) jo tagad chem nepatīk :(

Pēdējo reizi rediģēja **MoHiTo**, 2020. gada 18. maijā, 16:44.
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 43m
Redzēts pirms 3 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 16:48
1
post

Samzināta kritiskā cipara biežums no 10% uz 6% sakarā ar to ka tas mazliet pārāk drastiski iespaidoja spēli.

Vel tiks lemts vai šis krritiskais ciapsr tiks atstats, vai ari vai tas netiks vēl samazināts

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 43m
Redzēts pirms 3 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 18:22
0
post

Vel bija 1 iespejama updeita ideja par kuru biju pavisam aizmirsis

Ka būtu mazāki cipari čemā, tādā veidā, ja būtu salabots ka neizšķrits gadījumā sadala balvas, ka tādi neizšķirti būtu regulāri.

te iet runa par par to ka no 1-1000 būtu 1-30 vai kas tāds, tā lai regulari gadijos neizskirti.

Isti nav pamata tiek lielajiem cipariem, tie nevienam neko nedod.

manuprat, tas ka ir neizskirts kkada kritiska spele ir baigi stiligi :D nu jo tas vnk episkākās partijas var padarit ilgakas.

 

Šobrīd saraksts ar lietām kuras vēl visdrīzāk tiks tuvākajā laikā Čemai taisītas:

- mention nospiezot uz avatara
- ievietoti smaidiņi čemas čatā ziņās!

- kad tur peliti uz lielataju saraksta lai paliek chata zinjas caurspigias, lai var redzet likmes zem chata zinju baloniem.
- ja neizskirts lai sadalas laimesti
- ja iznem vai ieliek coinus, lai "all in" un citas pogas ļauj palielināt likmi uz jauno coin daudzumu bez lapas refresh
- maiņas punktā lai ir pogas ar kuram var izņemt vai ielikt coinus nevadot nekadus ciparus. lidzigi ka liekot betus.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 18. maijā, 22:20.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 22:29
0
post

Neuzskatu, ka čemai ir vajadzīgs velviens mazo likmju galds, JO, tas sadalīs visus spēlētājus 2 daļās :/, uzskatu, ka pašlaik ir labi.

Sakarā ar update, uzskatu, ka vēl jāpaspēlē kādas dienas, tad iespējams varēs kautko saprast, pagaidām liekas diezgan OP, jo met ciparus DUBULTUS un insta uzvara, ja izkrīt tāds, neliekas diezgan forši :(.

Bet par pārējo, uzskatu, ka ir 10/10, gaidu vēl kādu fīču :D

Flabijs
Lietotājs
ominous...
Flabsters
4109 atbildes forumā
Online: 112d 17h 24m
Redzēts 2023. gada 23. martā, 18:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. maijā, 16:49
0
post

Es nezinu vai tas ir tikai man,vai visiem,bet ja uzspiež un nika un grib apskatīties profilu,uzmet erroru.

 

 

🍌 > 🍎🍐🍊🍋🍉🍇🍓🍈🍒🍑🥭🍍🥥🥝🍅🍆🥑🥦🥬🥒🌶🌽🥕🥔🍠

 
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 177 ( 2877 skatījumi )
Tessa&Hardin, aBL, santiz, Sherminators, Arnold, Pīļuks, Diplomāts, BaJIeHoK^, valerkyy, Friška, Martinshhh, Jackass3D, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Mate220, Siguldietis, mohammed, cruelcin, comicfyou, BANZAI, bnation-, MAIZE., pigmi , Krist1nkaa, Chemijs, medalus, Fruzenty, izpirtirpeklis, akasi, SintijaL, Pickle Laura, Venta, Uudrito*, RagnaR, LDZA, 🌿🌿🌿, KlameX, Beyondz, ethereum, adjustable, Сhrееру©, AndisKoks, knejvs, Wunderschlange, no-legal, pankuksh, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Gamora, Krisiittz, bratans, Latvians, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, ZnT, malbaro, magisterial , Yakuza, maar4a, ScoRp1oN^^, Paldies., Flabijs, JērsA, HSkill, Capture, Pilots, daryl, SniegaRausis, prote1ns, G$ SHOOTER, BMW | e46, FireFun#TnT, phine, KonQx, Em4a, Agneshuks, Witch, MENDIJA, СТИЛЬ., sсhoKKur-, 3101, ozijs, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Kiwi :], jevrika, not hns, bitchzzzz, Wukong, Lacz, Hvz, Fūdiņš, Flaatroon, DEVIL_BOY, aim.ru~~~~~, yostu, HaRZz, <FiZz>, **MoHiTo**, PooKa, Maruzha, wind, ihavelocity, behemoth, skeleMF, Teejin, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Королева, Šķiedra, SINCAS_MONSTRS, jollylv, chubs, Chemp1k, Pivafresh`, **Nezināmā**, dzēsts profils, Riepa, HaTeMeZzz, 2kk, TwiZzy^, petunija, Kristersss, Andzh, Prometajs, Celms, batyshka22225, Minimi, Oskars.R, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Nurmachimaevmakachev, Musitis, Exc, NORMALY, deewekzij, pTb|SPYDER, hehegeeva, Vaaveriite*_^, Rubax, Wolfyy, Valtero, LoyC, Swizy, kraims, Obijs, enrico, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Fantograms, Dzonis, Diademantus, Lauku puika a.k.a hnc. , ★ToughEnough★, navbans1, black cobra, MarisM, naviat, radžiņš, BRATSKY KRUG, Kikii., ~Evils~, tenblunt, Amors, Hybrid Minds, Strelnieks., StaFFорд, Zalkt!S, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, M*Z*, Skies, LaQ, Hazard, siirups, Matriks, who`s who, kakaataajs, Snicker, Ebyrn, Enemijs, Struncis, Mežpils