bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Counter-Strike 1.6
10
1
topic
Domino / Mezhpils
Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 5h 26m
Redzēts Vakar, 23:46
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 15:05

Vēlos uzreikt sākt ar to, ka šis būs tikai un vienīgi mans subjektīvais viedoklis, nekādā veidā tendēts uz administrācijas un/vai adminu pusi!

Tātad, kā jau foruma tēmas nosaukums liek jums noprast, esat lietas kursā, par ko es šobrīd vēlos diskutēt. Tas ir mūsu jaukais iemītnieks šeit forumā, ar niku DoMiNo / Mezhpils iekš serveriem. Man absolūti nekas pret viņu kā pret cilvēku, vai whatever ko, saucat kā gribat, nav, bet man vakar lika aizdomāties viens fakts.

Capture, kā jau visi redzam šajā forumā - https://www.kick.lv/forums/topic/16209/mezhpils/ - bija uzrāvis mūsu visiem tik ļoti iemīļoto spēlētāju vēlreiz, uz parasto wallhacku, kas arī tika ātri piefiksēts no BT puses, un jauneklis tika izbanots kārtējo reizi (es nezinu, kuru precīzi, neesmu te TIK ilgi), bet nepaejot ne pāris stundām, jauneklis jau nopircis unban, un turpinās spēlēt ar kubiem serverī.

Ko es ar šo visu vēlos pateikt? Es ļoti labi apzinos, ka tas, kurš maksā - pasūta mūziku, un tā tas mūžam būs, un vienmēr ir bijis. Bet vai tiešām, viena cilvēka dēļ, šī viena mūzika ir jāatkārto uz riņki? Tas vairs nav mentāli tādā līmenī, ka adminiem, un spēlētājiem šeit ir galvā ideja: "Nu jā, cilvēks ir ielicis reālo naudu, viņš ganjau mainīsies", bet te jau ir otra galējība: "Pēc cik dienām/stundām viņš atkal dabūs banu?".

Zinu, ka unbans tiek sūtīts no SMS, tātad arī savu daļu paņem provaideris. Un tā summa tiešām nav TIK liela, lai viens cilvēks nepārtraukti visiem čakarētu nervus, laiku, dēļ tā, ka viņam ir pieslēgums, par kuru sūtit unbanus / pieeja mammas vai tēta telefonam, un turpināt darīt savu ierasto.

Nauda ir forša lieta, bet vienreiz tomēr varētu to visu aizmirst, un iziet uz taisnīguma principu, lai šādi cilvēki NEBŪTU ŠEIT! Vienreiz kļūdijies - ok, dod iespēju mainīties. Otreiz, trēšo reizi kļūdijies - nu sorry, pazūdi.

KO ES AR ŠO VISU GRIBĒTU PATEIKT? - Ļoti labi apzinos, ka Domino ir nopircis unbanu. Gribu ierosināt, lai arī cilvēks TĀ VAIRĀK nedarītu (haha), tad dot šo pēdējo iespēju. Ja čalis nemainās - nekādi unbani, perm bans, lai sēž un apdomā dzīvi, varbūt sapratīs, ka ārpus datorspēles naudu var likt ari citur.

Labprāt dzirdētu Jūsu viedokli, protams, arī administrācijas.
Ja topiks ir nepamatots, varat vērt ciet.

Peace!

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 15:17
1
post

Vienkārši uzlikt kad ar katru pirkto reizi, unban summa pieaug. Viņam un citiem motivācija nečītot/netvarīt sūdus, chemijam nauda čipsiem.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts 19. aprīlī, 19:05
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 15:17
0
post

Es domāju ka viņam vajadzētu iedot liegumu pirkt unban uz kādu piemērotu laiku. Nu jo reāli cik var čītot? Es saprotu vienreiz nočītoji tad vēl okey pērc SMS unban un spēlē tālāk tikai bez čītiem vairs. Bet šeit jau ir 6 SMS unbans par wh. Es nedomāju ka viņš pārstās čītot jo vakardienas hltv ko capture ielika 22:02 demo hltv ir ar kubu. Šodien no rīta skatījos 3h atpakaļ hltv demo 19:21 kas ir demo sarakstā. Tur pat nepagāja 4 raundi  ka viņš jau ar čītiem spēlēja. Ļoti žēl ka nevar reportēt to hltv lai viņš saņemtu vēlreiz banu. Bet anyway es varu likt galdā 50eiro ka viņš vakar visu dienu čītoja.

Secinājums : Dot liegumu unbanam uz piemērotu laiku! 


★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 15:26
0
post

Tur ir krietni vairāk sms unbanu nekā nieka 6..Uz vecajiem nikiem viņam bija vismaz tikpat banu par wh.Tas ir apmēram divu gadu laikā +/-

Pēc pirmā lielā čītošanas viļņa pazuda uz kādu laiku,un nomainīja niku uz DoMiNo,un domāja,ka neviens neatcerēsies,kas tas par putnu.

Ja cilvēkam nedalec pec saviem 10+ baniem par wh,ka vajadzētu beigt čītot,vai vismaz iemācīties lietot tos kubus :D

This is lost cause :D

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 16:27
1
post

Tādi ir daudzi cilvēki, netikai domino, kuri ir rāvuši permus un pirkuši unbanus, es iesaku palielināt cenu trešajam, ceturtajam utt. banam summu, ja ne dubulti, tad iespējams par 1/4?

Iespējams tas mainīs viņa rīcības plānu, ja būs jāmaksā vairāk, ja protams nemainas ar ento reizi, tad iespējams liegt iespēju pirkt uz noteiktu laiku...

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 5h 26m
Redzēts Vakar, 23:46
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 16:52
1
post

Es ļoti labi saprotu cilvēkus virs manis, ka no viņa var iekasēt vairāk naudu, un tas būtu kā lielisks mudinājums, lai tas neatkārtotos, bet tādā gadījumā tas ietekmētu tirgu kā tādu, jo, es nezinu, vai dēļ viena cilvēka Chemijs gribētu mainīt to kodā, ka ar katru nākamo unbanu cena celtos.

Man, kā jau jebkuram, ir pilnīgi cits uzskats par šādiem cilvēkiem. Vieniem ir vienalga, otri no tā mēģinātu dabūt naudu, jo, nu, izbanot nav grūti. Un ja viņš pērk unbanu 10-20x gadā, tad tā tomēr arī ir nauda. Labāk kaut kas, nekā nekas...

... un tad ir trešā grupa, kurā ietiplstu es - es tādus cilvēkus nicinu, un es tādus, ja tas būtu atkarīgs no manis - nevēlētos šeit redzēt, jo tas ir stulbums, ja godīgi. Neatbalstu, ka varu kubot, ja man ir nauda, un varu pirkt unbanus. Piedošanu, bet tas ir nožēlojami.

Es, ja godīgi gribētu, lai viņš sēž banā mūžīgi, un nebojā gaisu apkārt, bet tāpēc arī labprāt gribētu VISUS, kuriem ir bijis sakars ar šo jaunekli vai viņa izdarībām izteikties, ar jūsu subjektīvajiem viedokliem. Forši būtu, ja pat pamatotu!

Paldies, stay awesome.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 20:58
0
post

kāpēc lai viņš būtu banots no weba/servera?

 

ikreiz kad viņš ienāk on, var paņemt popkornu un uzlabot garīgo.

esmu par to, lai šis mentlegen'is paliek webā.

 

nē nu, cik daudz eksistē tādi, kuri var uzlabot garīgo ar katru nākamo banu par čītiem??

ja cilvēks nemācās no kļūdām, tad lai citiem tas nāk par humoru!

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12801 atbildes forumā
Online: 264d 15h 9m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 21:02
2
post

Nedomāju, ka dēļ 1 lietotāja, tagad vajadzētu paaugstināt cenas unbaniem. Čemijam tā jau tīri labi ienāk summiņa no tā 1 spēlētāja. (Tai skaitā cenas unbanam tieši viņam, ikreiz nepalielinot). Ja puika nemācās no kļūdām, tad pats vainīgs - ikreiz tad pirks unbanu par čītošanu.

Tik pat labi, varu uztaisīt topiku, kurā lūdzu ikreiz palielināt unban cenas lietotājam Obijam, kurš te regulāri pērk unbanus forumā. 

not hns
Lietotājs++
$UICIDAL
1188 atbildes forumā
Online: 78d 19h 58m
Redzēts 2022. gada 04. decembrī, 14:39
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 21:05
0
post

Secinājums: pohuj

            

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 59m
Redzēts Vakar, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 21:41
0
post

Nepieminat obij

 

Par pārējo poh man :D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 15:07
2
post

Viņš nerauj tik bieži banus lai par to domāt. Ja sāksies kaut kādā mērā terorizēšana, tad arī domās. Pagaidām nav kritiska situācija un to nevajag, cilvēks pilnīgi mierīgi atpērk savus banus.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0