bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
6
5
topic
Full JailBreak Reset
FANTOMS
Jauniņais
682 atbildes forumā
Online: 14d 7h 26m
Redzēts 2019. gada 01. februārī, 20:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 27. novembrī, 20:01

Čau,čau. 

Serveros veidojās visādas baumas par servera full resetu,daži saka,ka būs,daži,ka nebūs. Nu tad beidzot vajag tikt skaidrībā ar šo lietu.

Ķersimies vērsim pie ragiem.

 

Kas tad īsti notiks,ja būs full reset?

 

Pavisam vienkārši.

Pirmkārt,bandas tiks restartētas pilnībā. Tas nozīmē,ka viss būs uz nulles. Bandas budžets tiks restartēts uz 0$. Visi gangsteri bandās paliks,tiks resetoti visi uzlabojumi un protams budžets.

Kāpēc gan tas ir vajadzīgs? Serverī ir ļoti daudzas OP bandas.Ņemsim par piemēru - Burberry. Gandrīz visi uzlabojumi ir uzlaboti uz MAX un manuprāt vairs nav interesanti spēlēt.

Apsargi dažreiz pat izšauj vienu aptveri(30 lodes) uz vienu cilvēku,bet viņš paliek dzīvs,jo redz - matrix visu izglāba. Vajag dot kādu priekšrocību arī jaunajiem spēlētājiem lai viņiem būtu interesanti šeit uzturēties un taisīt savu bandu sākot no nulles.

 

Otrkārt,tiks resetotas visas naudas summas kuras jums ir uz rokas.

Treškārt,tiks attīrīts pašreizējais adminu saraksts,proti,neaktīvajiem adminiem tiks noņemts ACC.

Tiks attīrīti arī visi neaktīvie konkursu rīkotāji iekš Jailbreak servera.

 

Jauni lietotāji varēs pretendēt uz Jailbreak servera adminu un Konkursu rīkotāju statusu.

 

 

Kādi būs plusi,ja notiks servera resets?

 

Tas piesaistīs jaunus spēlētājus.Bandas vairs nebūs tik spēcīgas un citiem būs prieks spēlēt un radīsies azarts padarīt savu bandu labāku.

- Jauni lietotāji varēs pretendēt uz adminu un konkursu rīkotāju.

- Apsargiem būs vieglāk novadīt dienas.

 

Jailbreak resetam klāt nāks arī daži updeiti.

 

Vēl iespējams tiks paaugstinātas /shop cenas.Vēl nav zināms par cik. Un iespējams,ka vēl būs šādi tādi upgreidiņi gan veikalam gan arī kam citam.

Tiks sataisīti bugi un kļūdas;

Tiks iziets cauri noteikumiem,pievienosim visu svarīgo un izdzēsīsim lieko.

Ieviestas jaunas mapes un vēl daudz kas interesants.

 

 

Manas domas par šo visu.

 

 

Ja godīgi tad es atbalstu šo ideju par visiem 100 procentiem. Plusu sarakstiņā ir pieminētas dažas lietas kāpēc.

Būs viss svaigs un citiem būs prieks spēlēt!

 

 

Komentāros rakstam jūsu domas par šo visu.

Par - Kāpēc?

Pret - Kāpēc?

 

Nevajadzīgais spams tiks izdzēsts.

Pēdējo reizi rediģēja FANTOMS, 2014. gada 27. novembrī, 20:04.
yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 28. novembrī, 00:45
0
post

Par, jo par.

SPEEDLINKK 337
V.I.P.
Batjka
577 atbildes forumā
Online: 9d 8h 9m
Redzēts 2018. gada 21. decembrī, 12:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 28. novembrī, 18:50
0
post

otrais - Noņemt nost durvju/grīdas/sienas visu, ko iespējams atlauzt, jo visu laiku ir problēmas būros, ka visi sāk psihot: "Tas tur atlauza grīdu!" "Es nezināu, ka tā nevar.. u.t.t Un tad nākas banot cilvēkus.

septītais - Vairāk uzmest aci uz jb aksesa pieteikumiem, lai beidzot piesakās normāla vecuma spēlētāji nevis tādi, kuriem tik rūp valdīšana pār serveri un nesaprast nevienu komandu. Jo piemēram noteikumos ir rakstīts, ka jābūt 16 gadiem, daudzi piesakās ar 13, 14, kuriem galīgi nav saprašana par neko. 

Vot šitie man liekas, ka vis vajadzīgie. Arī var voisu liegumu, nu tas tā 50/50. Tad ir jautājums par ranku un statiem , viss tiks anullēts? kā ar nospēlētām stundām ? 

 

FANTOMS
Jauniņais
682 atbildes forumā
Online: 14d 7h 26m
Redzēts 2019. gada 01. februārī, 20:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 28. novembrī, 20:24
0
post

pirmais - Varētu uzlikt naudas zagšanu atpakaļ, ka varēja nozagt normālu summu, nevis kā tagad pa 1 līmenim 1$ naudiņu un ja neizdevās nozagt, tad tam kuram mēģināja zagt, atdod nozagto naudu.

otrais - Noņemt nost durvju/grīdas/sienas visu, ko iespējams atlauzt, jo visu laiku ir problēmas būros, ka visi sāk psihot: "Tas tur atlauza grīdu!" "Es nezināu, ka tā nevar.. u.t.t Un tad nākas banot cilvēkus.

trešais - Serverī varētu uzstādīt komandu /rules, /noteikumi, lai varētu tur pat rūpīgi izlasīt visus noteikumus, lai nav problēmu. (Ja protams tas ir iespējams)

ceturtais - Noņemt iespēju tieši ct komandu /voice, lai nav problēmas ar vadīšanu, ka kaut kādi random plejeri sadod balsis un viss serveris bļaustās.

piektais - frīdejiem (FD) uzlikt ierobežojumu, lai katru raundu viens un tas pats nepirktu fd un traucētu vadīt.

sestais - Kaut kas ir jādara arī ar Snuffekli, jo es nesaprotu kurš viņš dabū naudu (varbūt pēc restarta tā nebūs, bet nu neticu, ka viņš kopā ir nopircis no sms veikala 10 miljonus vai cik tur) jo tas nav reāli, ka nauda nezin no kurienes un samet savā bandā un tagad būsim op banda ar max lecīgo un max matrixu, lai visiem čakarētu smadzenes un tagad pasmietos.

septītais - Vairāk uzmest aci uz jb aksesa pieteikumiem, lai beidzot piesakās normāla vecuma spēlētāji nevis tādi, kuriem tik rūp valdīšana pār serveri un nesaprast nevienu komandu. Jo piemēram noteikumos ir rakstīts, ka jābūt 16 gadiem, daudzi piesakās ar 13, 14, kuriem galīgi nav saprašana par neko.

astotais - Varētu uzlikt bandām laika ierobežojumu (piemēram mēnesi neesi aktīvs, automātiski tiec izmests no bandas, izklausās mazliet stulbi, bet nu ir diezgan daudz neaktīvu bandu, jā protams, lai jau paliek, bet tikai mans viedoklis)

 

Tas principā pašlaik viss, ko gribēju piebilst. Nezinu kā pārējiem džeilbreik plejeriem, bet es domāju, ka šim varētu piemest lielu uzmanibu, ko es esmu uzrakstijis un varētu atstāt kādus komentērus pats čemijs, Jānis (Fantoms) kā nekā bijušais jb galvenais un protams tagadējais admins Imgox.

Un varētu pievērst uzmanību arī šeit rakstītajam - http://www.kick.lv/forums/topic…teikumu-laiks/

 

Pirmais - Nu jā,tagad no zagšanas vispār nav jēgas. Zog pa 1-5 dolāriem. Varētu uzlikt,ka nozog lielāku summu.Piekrītu!

Otrais - Varētu uzlikt to,ka atlaust varētu tikai kameras durvis/trubas n shit. Noņemt to,ka var atlaust būriem grīdas un citas lietas kas izraisītu teamkill.

Trešais - Manuprāt komandas /rules jau bija. Cik sapratu tad viņu ir baigi čakarīgi uztaisīt lai viss smuki būtu rāmjos. Kad ieraksti /rules tad izmet JailBreak noteikumus.

Ceturtais - Pilnīgi piekrītu. Voice komandu atstāt tikai adminiem. Dažreiz ir pat tā,ka spēlētāji kuriem ir nopirkts VIPs nevar aizvērt savu muti un runā pa to mikrofonu cik vien gribās. 

Arī CT sadod voice saviem BFF un runājās tur CSā like "ČAU KA IET,KO DARIJI SODIEN,ESMU BAIGAIS SVEG PACANS UN MANS TETIS TEVI KILL YO"

Piektais - Tur vajadzētu atsevišķu noteikumu par to,ja FD traucē tad viņu var šaut nost and other shit.

Sestais - Snuffeklis swag,nezinu kas tur notiek. Varbūt viņš ir izveidojis pelmeņu rūpnīcu un noslēdzis kontraktu ar Čemiju.

Septītais - Nu manuprāt kādiem 60% no JB adminiem ir zemāk par 16 gadiem. Nezinu,kā nekā projektā uzturās lielākā daļa spēlētāju/lietotāju no 13-16 gadiem. Protams,ka vajag viņiem pievērst lielāku uzmanību,bet nu tas tā.

Astotais - Manuprāt šis būtu garām,sori seksīgais eror.

 

 

Nedaudz vēl kas no manas puses,yo.

 

 

Aizsūtīju imgoxam savu ieteikumu un bugu sarakstiņu kur bija ļooooooti daudz ieteikumu un daži bugi kurus vajadzētu izlabot. Čemijam arī biju sūtijis,bet laikam,ka viņš pazaudējis kaut kur.

Tur bija apkopotas idejas par kādiem trijiem topikiem un pieliktas klāt savas idejas un bugi kurus biju ieraudzījis!

Palūgšu izskatīt imgoxam un Čemijam manis doto sarakstiņu un dažas lietas varbūt ielikt.

 

Par mapēm,biju taisījis ar mapju sarakstiņu,oh,here it is - http://www.kick.lv/forums/topic…break-serveri/">http://www.kick.lv/forums/topic…break-serveri/

 

 

 

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 28. novembrī, 23:27
0
post

Par to voice es gan nepiekrītu, Tādu iespēju vajadzētu atstāt gan vipiem, gan visiem pārējiem. Reizēm tas ir voice ir vajadzīgs, lai last request varētu paskaidrot, kas jādara vai, kad notiek talantu konkurss varētu dziedāt. 

Un kur problēm tam civlēkam ,kas tur bļaustās uzlikt gag vai atņēm to voice? 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. novembrī, 15:04
0
post

Izcili ietiekumi, jau imgoxam pateicu lai izskata, kopīgi sastukosim tad ko un kā taisīt no tiem

 

+ izskatās ka par resetu ir izlemts, paša reseta datumu LAICĪGI visiem paziņosim.

Visdrīzāk ka tas būs apmēram 1-2 nedēļu laikā

kpucmepc
V.I.P.
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 18m
Redzēts 2017. gada 28. martā, 12:14
Pievienots, 2014. gada 29. novembrī, 16:02
0
post

Vou, labs, eror! +/- piekrītu visam tevis teiktajam, jo tu pa lielam pateici visu galveno pēc kā prasās džeilbreikā. Vēl biju domājis sasaukt "džeilbreik gudrākos" un kopīgi pārskatīt servera noteikumus, jo domāju, ka pēc restarta būs vajadzība kaut ko izmainīt.

 

p.s. Domāju, ka lēmums ir pieņemts, restarts būs. Ja Jums vēl ir kāds ieteikums, rakstat man privāti, pls. 

 

Fantom, visus dotos ieteikumus mēs izskatīsim, varbūt sauksim tevi talkā, jāskatās kā tava uzvedība.

Pēdējo reizi rediģēja kpucmepc, 2014. gada 29. novembrī, 16:13.
Rihs*
Jauniņais
1707 atbildes forumā
Online: 14d 16h 49m
Redzēts 2022. gada 05. oktobrī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. novembrī, 19:40
0
post

Ja jau viss resetojas un gangsteri banda paliek kas tad ar gangsteru vietām tās paliks vai kas?

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. novembrī, 19:58
0
post

Ja jau viss resetojas un gangsteri banda paliek kas tad ar gangsteru vietām tās paliks vai kas?

 

FANTOMAM fail :D

Riham pilnīgi taisnība, tas taču būtu pilnīg negodīgi pret citiem ka kādai bandai sākumā jau max vietas, bet no otras puses ta nozimetu ka shobridejie bandu bossi jau sakuma ari nostabilizetos, kas isteniba nav nemaz tik slikti, sacensiba turpinas savas starpā tāpat, no trešās puses - būtu, ļoti iespējams, tādi kuri uzreiz ar šo resetu dēļ šī izdomātu zagt vecu neaktīvu bandu bossu nickus un atdot to sev, pārsaukt, utt

 

Es personīgi uzskatu ka bandas vajadzētu pavisam resetot, ka 0 bandas, 0 memberi, tā būtu iespēja kādam iespējams veidot jaunas bandas, pārspēt šobrīdējos bossus vai mēģināt viņu cilvēkus pārvilkt pie sevis = jaunas intrigas  :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2014. gada 29. novembrī, 19:58.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. novembrī, 21:52
0
post

emm es domāju ka vajag samazināt tos matrix % jo 30% ir pa daudz.. prieks max matrix, var teikt katra tresa lode ir matrix...

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 14h 26m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2014. gada 30. novembrī, 12:21
0
post

Nu manas domas par to, ko erors un fantoms rakstīja:

1. Man par to pof, jo man vispār tā zagšana galīgi nepatīk, varētu pat iztikt bez :/.

2. + tam ko fantoms saka.

3. ir tāda komanda /rules, bet tomēr atveras logs un aizmet ur foruma topiku par noteikumiem. Un man ar sūdīgu PC viss lag lag lag un nekā tad. Tur tiešām CSāā pašā ir jāieraksta visi noteikumi. Nu tādā veidā jau bija PL laikos.

4. Man ar nepatīk, ka CT var dot /voice, laigan tomēr llz teiktais bišk sašķoba manu nepatiku. Tākā īsti nezinu par šo :/.

5. amm, Fantom, es jau šo noteikumu ietaicu, viņš jau kādu mēnesi ir pierakstīts, ka FD nedrīkst traucēt vadīt.

Bet par to pirkšanu, tiešām varētu uzlikt ka, ne tikai viens spēlētājs var tik raundā nopirkt FD, bet arī, ka konkrētais spēlētājs, ja ir nopircis FD, tad to nopirkt var tikai pēc kādiem 3-5 raundiem, laigan dažās retās reizēs sanāk, ka pa visu spēli ir pagājuši tik 3 raundi, un tad baigi švaki ar šo būtu.

6. un 7. - nu man nav ko teikt.

8. Par spēlētājiem nu tur, lai bandas bosi met ārā. Bet ja pa pašām bandām iet runa, tad jā, bet nu varbūt drīzāk 2 mēneši, ja bandas biedri tiešām nav aktīvi vai vispār nenāk serverī, tad banda izdzēšas. Vai arī, lai stāv, pelē un pūst.


Daži mani ieteikumi:

1. Lai admini arī varētu izmantot /cd jeb taimera komandu, jo to var izmantot tikai ct :/.

2. Lai chemijs papēta gun toss, jo pēdējā laikā visi var uzmest kādus 267, to senāk nevarēja izdarīt, nevarēja vairāk par 266 uzmest. Vai arī tomēr tur viss ok, es nezinu īsti.

3. Noteikumi serverī - nu tie Dienu un LR sākumā, ar zaļajiem burtiem, ir jāpārlasa un jāpāraksta, jo liela daļa ir nepilnīgi un nepareizi. Piemēram NC - tur nav minēts, ka TS nedrīkst kempot šaurās vietās, utt.

4. Pašlaik, lai papēta jail_crime mapi, jo daudzreiz servers ir nokāries tad, kad šī mape ir ieslēgta, bet nu citreiz tomēr nenokaras.

5. Lai par def mapi uzliek atpakaļ jail_greytown, jo citreiz pēc servera crasha, automātiski uzliekas jail_snow, un tad citreiz CT nav dzirdami, vai TS sāk spawnoties sazin kur un mirst vislaik.

6. Lai nerāda pareizās atbildes tam matemātikas pluginam. Kad kāds pirmais uzraksta pareizi, tad atbilde ir redzama čatā, tad daži tik pāraksta. To vajag salabot, lai ir kā DR, ka nevar redzēt ne pirmās, ne otrās, ne trešās vietas rakstītās atbildes.

7. Vip lietotāji tiekot 1. vietā matemātikas piemēros pat vinn 600$. Tas nav normāli, samazināt vajag laimestu Vipiem, uz pusi vismaz.

8. Sakārtot /aday sarakstu. Dienas salikt kopā lai nav izmētātas, izņemt tukšās vietas vai atstāt beigās

Izņemt šādas dienas "/rBandu diena, /rChase diena, /rTag diena", jo saprotu, ka tomēr Chemij tu ar viņām vairs neņemies, nav jēgs atstāt. Un izņemt "Cell dienu" un "Custom Dienu", jo šīs jau ir palikušas no vecā Playline servera, kur noteikumi ir savādāki.

9. Laigan manas lūgšanas tika uzklausītas un Dzeršanas diena ir tāda kā agrāk, bet tomēr ir radusies kļūme. Pēc kādām 30sec neviens nevar pakustēties vairs. Jāraksta kill konsulē, lai kas vispār turpinātos. Salabojat to.

10. Tākā admini var uzspawnot bumbu, bet tikai paši galvenie jeb main var bubmu arī saglabāt dažādās vietās. Tātad šiem galvenajiem vajag pārstaigāt mape un bumbas salikt pareizajās vietās, jo daudzās mapēs viņas ir izsvaidītas citur.

11. Zombie dienā ir 10 sekunžu taimeris - senāk pēc tā atvērās durvis, tagad tā nav - uzlikt, lai durvis atveras vai noņēmt taimeri.

12. Vajadzētu papētīt dienas, un arī padomāt, kurām citām dienām uzlikt automātisko durvju atvēršanos pēc 10 sec vai uzreiz. Vai arī atstāt, lai CT vai admini atver durvis tikai.

Pašlaik ir šādi: FD – pēc 10 sekundēm atveras, ZM – 10sec taimeris, bet neatveras, Sparta – 10sec, atveras, Snaiper – atveras uzreiz. Bet nu dažās mapēs tomēr durvis jāatver ar pogu vai /open.

13. Vajag ielikt vairākas krāsas jeb komandas, nu /team3 un tā tālāk, jo ir pieejamas tikai /team1 - sarkans, /team2 -zils. Vajag vairāk.


Varbūt ir vēl kas, ko vajag salabot, bet nu es tā vairs natceros. Ja atcerēšos pateikšu privāti.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2014. gada 30. novembrī, 21:04.

            

NIKE.
Jauniņais
Es smirdu
736 atbildes forumā
Online: 9d 4h 33m
Redzēts 2018. gada 10. februārī, 18:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 00:39
0
post
Kkas iet uz prieksu??? :/ Jo puse jau gaida JB RR!
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 00:46
0
post

OK, svētdien 11:00 būs resets.

Tūlīt pat ielikšu paziņojumu serverī arī

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2014. gada 03. decembrī, 00:46.

Kkpd
Jauniņais
36 atbildes forumā
Online: 7h 48m 58s
Redzēts 2021. gada 19. decembrī, 17:51
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 16:46
1
post

Stabīli, ka par, jo es esmu jauns šajā serverī un man pašam būs interesantāk, ja viss sāksies no nulles un visi būs vienlīdzīgi!:)

P.S Vēlētos ar lai ievieš pokeru, lai var gamblot ar naudu ;)


9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 17:10
0
post

Kkpd tu maz apskatījies ,kad pēdējo reizi šājā topikā tika iepostots? :D

Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 00:46

Kkpd
Jauniņais
36 atbildes forumā
Online: 7h 48m 58s
Redzēts 2021. gada 19. decembrī, 17:51
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 17:25
1
post

Ieraudzīju datumu tikai pēc posta apstiprināšanas :D 

Bet jā nebūtu slikti, ja uztaisītu vēl vienu rr :0


Lietotāji skatās šo tēmu: 0