bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
0
topic
jb bezpriģels
Kriksons
Jauniņais
104 atbildes forumā
Online: 17d 1h 29m
Redzēts 4. aprīlī, 20:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 23:47

1. Izdarītais pārkāpums- Nebano freekilleru, lieto admin tikai savām vajadzībām kad kāds izsaka viedokli par viņu un viņa adminēšanu
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)  https://failiem.lv/u/qkhd8dyh" target="_blank">https://failiem.lv/u/qkhd8dyh
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts- pēdējā diena
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)- mape mainījās, nepaspēju paņemt
5. Pārkāpēja niks - dobre brothers
6. Komentārs par notikušo - bija arī situācija iepriekšējā mapē kur viņš uztaisīja freekill fd tikai tādēļ, ka pēc viņa free damage pateica visu ko domā par viņu. Jēga no tāda admina kas saviem dibendraugiem  neliek banus un pēc tam apvainojas liekot gag tiem kas par to izsakās?
7. Mape, kurā tas notika - jail_buuuuuuuuu
8. Serveris - jb

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 23:58
0
post

pirmkārt es ienācu un tu  bezjēgā  auroji čata lai bano unicornu..  un pec tam no viņa puses redzēju tikai 1 fk tgd man butu viņš jabano pa 1 fk , tad man pa tavu lamāšanos butu arī tevi jabano jo ta nav vienīga reize kad lamājies tu to visu laiku dari ...

un ja  tu taisi sūdzību pa mani ka  es nebanoju unicornu pa 1 fk , es tgd būšu slikt admins ???

arī tas ka saki izmantoju acc savam vajadzībām ,, tu visu laiku lamajies tapec gagoju viss godīgi !! ja man ir acc lai pa naktīm un vakareim netaisītu mass fk un viņiem par to nekas nebūtu ,, es esmu sms acc tur bija 2 test admini ja nemaldos un tu piesieniesm man ka esmu tevi gagojis kad tu mani 6 vai 7 reizes sauc pa lo*u tāda ziņa lūdzu noperc sms acc un parādi man un šiem sliktiem adminiem kāds ir īsts admins !!!!

Kriksons
Jauniņais
104 atbildes forumā
Online: 17d 1h 29m
Redzēts 4. aprīlī, 20:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. maijā, 00:06
0
post

Nu ja es no nekā sāku lamāties. Es jau rakstīju, ka iepriekšējā mapē kad tu taisīji man free damage jo ķipa man bija wep, es tevi nosaucu par lo** ko arī neslēpju tu dēļ tā mani nošāvi un tie super test admin tad arī neko nedarīja.  Ķipa tavs attaisnojums ir, ka tu bano tikai par mass fk jo parastus atsevišķus acīmredzamus  fk nemāki ieraudzīt un dēļ tā neko nedari un vienīgais ko vari ir gagot kad kāds uz tevi lamājas?

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. maijā, 00:08
0
post

jau teicu likās tev ir weps teicu piedod ej uzhilojies tu turpināji mani apdirst ar ko saņēmi gagu kas tur ko nesaprast ?

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 26m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 30. maijā, 20:01
0
post

Viņš ir sms acc, līdz ar to uz viņu attiecas Šis topiks, a un par 1fk ir tikai slay, ne ban. To visu var apskatīt ŠEIT

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0