bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
3
topic
Nepamatots slay LIQ/Monstrs
90_degrees
Jauniņais
59 atbildes forumā
Online: 3d 14h 47m
Redzēts 1. martā, 19:09
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. maijā, 16:43

1. Izdarītais pārkāpums - Nepamatoti 3x slay no LIQ un no Monstra.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://failiem.lv/u/mbncsdkm
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts 12:20  / 17:30 / 22:16 minutes!
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) - 
#10    Monstrx`    87.110.151.18

#15    BlackGhosts    212.3.194.141

#6    Liq    212.3.195.91
5. Pārkāpēja niks - LIQ, Monstrs
6. Komentārs par notikušo - 12:20 ( Tika dota komanda pa taisno doties buri, teicu ka vartus tulit attaisis, ka rezultata LIQ 
iedomajas ka drikst skriet prom ka rezultata dabuju SLAY! )
17:30 minute ( Dobre brother deva komandu sekot vinam, ka rezultata monstrs centas begt prom, jeb nesekoja
pec ka centos nosaut vinu, uzreiz tika dota nakama komanda nekusteties, uzreiz tad vins ari nomira un es nosavu tos
kas kustejas, ka rezultata otrs nepamatots slay). Pedeja komanda neatcelas.
Nakamais raunds Bubliks (SMS admins), centas man uzbrukt ar scout, un tad iedomajas ka izmetot ieroci ara,
tad vins klust atkal nevainigs. Uzbrukums apsargam ( Paldies Dievam, ka seit nebija slay).
22:016 minute - (Varbut ka ieteikums) Tika izveleta fun diena - medibu diena. Es teicu fridejam lai netrauce, 
ka rezultata vins apzinigi lida prieksa man nepartraukti merkim un dabuju atkal slay.  Varbut vajaga pamainit 
noteikumus ka freedays nedrikst tev nekadigi traucet fun diena, citadi pa to var nosaut?

7. Mape, kurā tas notika - Jail_winter
8. Serveris Jailbrake

P.S. Paludza ielikt Replay

Matriks
Jauniņais
583 atbildes forumā
Online: 36d 23h 16m
Redzēts 18. aprīlī, 15:05
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. maijā, 19:14
0
post

Fun diena biju klat. 

Replay ustaisija FK un Dabuja par to sodu Slay. 

Jo Fun diena nevar pavelet  Freeday speletajam. 

Pec varda fd netrauce tika noshauts. 

Parejos 2 slay nepiefikseju. Kas isti notika 🤣 

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 30. maijā, 19:18.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 32m
Redzēts pirms 36 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 30. maijā, 22:32
0
post

 12:20 ( Tika dota komanda pa taisno doties buri, teicu ka vartus tulit attaisis, ka rezultata LIQ 
iedomajas ka drikst skriet prom ka rezultata dabuju SLAY! )

Slay nepamatots, tas, ka būris ciet, nenozīmē, ka jāmūk prom UN VĒL BEIGĀS NOSLAYO, kādus adminus lodžiks ir pieņēmis...

17:30 minute ( Dobre brother deva komandu sekot vinam, ka rezultata monstrs centas begt prom, jeb nesekoja
pec ka centos nosaut vinu, uzreiz tika dota nakama komanda nekusteties, uzreiz tad vins ari nomira un es nosavu tos
kas kustejas, ka rezultata otrs nepamatots slay). Pedeja komanda neatcelas.

Slay nepamatots , admins kurls vai nosound'ā spēlē.

22:016 minute - (Varbut ka ieteikums) Tika izveleta fun diena - medibu diena. Es teicu fridejam lai netrauce, 
ka rezultata vins apzinigi lida prieksa man nepartraukti merkim un dabuju atkal slay.  Varbut vajaga pamainit 
noteikumus ka freedays nedrikst tev nekadigi traucet fun diena, citadi pa to var nosaut?

Ar ieteikumiem dodies pie main'a, tas nav aizliegts.

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0