bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
2
topic
tema - Ban appeal Replay
90_degrees
Jauniņais
59 atbildes forumā
Online: 3d 14h 47m
Redzēts 1. martā, 19:09
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 22:22

[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : w.kick.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : c4  Replay ( c4  Replay ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz mūžu 
[CBAN] Iemesls : ddos ( jail_guetta_v1 ) 
[CBAN] Bana IP : 176.67.35.248 ( 176.67.35.248 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 220843890 ( STEAM_0 : 0 : 220843890 ) 
[CBAN] Admins : dobre brothers 
** 

https://failiem.lv/u/tykjvasp
https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=49176
* kāpēc tevi nobanoja? - drosivien tapec ka mani nepatiesi nosava, ka rezultata ierkastiju xlist un izgjau no servera.
Pec paris sekundem uzzinaju ka dabuju banu pa DDOS!

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī?- Ja SMSniks dobre brothers.

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? - Pec noteikumiem ja. Es iegaju serveri kad jau komanda tika dota, 
doties uz pirma stava divana tupus, un izmetu ieroci, bet mani nosauj. Protams ka pa 1FK nebano, bet jau laikus sagatavojos.


* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? - Pieverst to ka mani ddoso  ar lagiem Katls.
Pieradit es to ,protams, nevaru. Bet jb_flyhigh mape man draudeja ka iznesis no kick un ta talak mikrofona del.
Protams, uz ko teicu nu davai. Un tad nakamaja mape man sak ddosot vaji, ka mikrofons raustas visiem. Nezinu vai to 
demo ir iespeja redzet vai ne, ka raustas mikrofons visiem. 
Demo no jb_flyhigh mapes HLTV, neesmu saglabajis  savu personigo. https://failiem.lv/u/z4t37t93
#3    Katls.    80.89.79.94    STEAM_0:1:79224860

#7    dobre brothers    85.158.76.65    STEAM_1:0:221885903

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 52m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 22:25
1
post

nav tāds vājš dds, ja ir ddos tad tev ping nones līdz 999+

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 22:33
3
post

tatad biju serverī un redzēju ka c4 replay paņēma xlist ar ko teicu ka bus bans ja kads pazudis no serveri ,,, ar ko replays izgāja no servera un no servera pazuda no 1 lidz 2 cilvēkiem ar ko banoju replayu jo viņš pedejais ņēma xlist !!!!

mans demo : https://failiem.lv/u/j4zcd85v#sign_up">https://failiem.lv/u/j4zcd85v#sign_up

radžiņš
Lietotājs
Chugunovs
raģiks
211 atbildes forumā
Online: 14d 5h 43m
Redzēts 2022. gada 02. aprīlī, 19:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 22:37
2
post

To varēja jebkurš izmantot savā labā, kuram ir jebkāda nepatika pret replayu. Principā vispār adminiem nevajadzētu skaļi teikt, ka kāds paņem xlistu, jo jebkurš, kam nav slinkums var uz kāda rēķina, kādu noddosot. Piemērs, vasja paņem xlist (admins to pasaka skaļi), titars izdomā - oo man nepatīk vasja, tad es tagad uz viņa rēķina noddosot varu kādu un viņš dabūs banu.

 

tu esi tītars

Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 23:02
0
post

atļaušos iekomentēt, lai atkal necenstos "iegāzt" kādu, kurš to nav darījis. 1kārt, visi zinam, ka Replay nemāk ddosot.  2kārt, ši visa situācija liekas tik smieklīga, ka Replay`a demo var redzēt, ka viņš pats tiek ddosots. Katls ar Dobri ir draugi, tāpēc nebrīnos, ja šis viss tika uztaisīts speciāli, lai iegāztu kādu citu. 3kārt, vajadzētu pajautāt viedokli Ārčijam un monstrixam, viņi tanī brīdī arī bija serverī, un varbūt pamanīja, kurš vēl rakstīja xlist, vai arī pats dobre rakstīja, tādā veidā nododot otrajai personai Replay`a IP. :)

Tagad vēršos pie Chemija , beidzot sataisi iespēju visiem redzēt citu IP adreses, nah kkādiem pindriķiem būtu jāredz mans IP ? nemitīgi katru dienu kā ieeju serverī uzspēlēt, tā pēc pāris minutēm uz mani tiek veikts viegls DDOS !!! ja kādu varēs vainot pie ddos, tad tikai kādu no Adminiem, jo viņiem tikai būtu iespēja redzēt IP . ;)

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 23:09
1
post

ja jau gribēji iekomentet tad lūdzu xlist neesmu rakstijis vienigo ko redzēju unh mana dēmo var redzet replayu neesmu viszinis vai viņš māk ddos taisit vai ne ,, bet no mana skata punkta bija saprotams ka to taisīja replay ar ko veicu šo banu un tgd viss būs banteam rokas un lai viņi secina vai replays taisija ddos vai ne ,, un ja tu vaino mūs pie tā ka mēs to izdarījam tad tu kļūdies ,, es pret visiem izsturos vienādi un redzēju labāko risinajumu ka izbanot :):)

Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 23:12
0
post

:D :D ja Tu būtu tik kārtīgs admins, tad Tu meklētu vispirms un apsvertu variantu, kurš varētu ddosot Replay, nevis viņu izbanotu. :) 

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 23:17
0
post

tu gribi lai apsveru kauko kurš ddos taisa replayam ja vinam pings tik lec lidz 100 un viņš pats uzralsta xlist un izmūk ara un pazud 2 cilvēki un cits neko nerakstīja tad ko man uz pliku galvu izbanot tos kurus jūs visu laiku vainojat kaut viņi neko nedara ?

Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 23:19
0
post

tak es sen jau zinu, kurš to izdarīja un viss, tāpat kā tīģeris centās uzvelt vainu, tāpat jūs tagad cenšaties, neviens te nav muļķis. :) ja jau gribam sākt spēlēt tādas spēlītes, varbūt man kādu paddosot ? ^^ :)

Pēdējo reizi rediģēja Vaaveriite*_^, 2020. gada 31. maijā, 23:20.

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 23:24
0
post

tagad jau tu runā ka repleya palīgs un sanak ka jus esat komanda kas ddoso ja jau tā mūs vainojat ja tev ir pierādījumi tad liec viņus te iekša nevis ka cilveks rakstis xlist ņems musu ip un pec tam pazūd cilvēki un viņš nebus vainigs visus tā bano ,, kā tagad es varetu zināt ka tas nebija viņš bet kad viņu cenšās iegazt kads !!!!

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 23:26
0
post

Es biju serverī kādu laiku pirms šīs situācijas. Vienu brīdi katls tur ar replayu tā 'draudzīgi' runāja, tā itkā pakaitinot viņu. Nebrīnītos ja viņš to darīja ar nodomu provocēt viņu, un arī oespējams padosoja viņu.

Sāksiet dosot viens otru, paātrināsiet servera izmiršanas procesu. Risinājums šim ir vienkāršs. Replayam jābeidz uzvesties kā totālam nelietim, un civēkiem jābeidz vienam uz otru heitot, īpaši ja nav pamata no tā. 

Ja kāds man par šo iemetīs wp - tu esi viszilākās gaiši zilā toņa nokrāsas zilītis šajā pagalmā. 

Njam

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 20h 47m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 01. jūnijā, 00:21
1
post

Nice offtopiks jums te sanācis džeki, malači. :facepalm:

Monstrx vienīgais pazuda no servera, bet zinot monstrx, viņam vienmēr lago, nets traģiskāks par mani, tāpēc to nevar pieņemt kā iemeslu, lai banotu replay (cilvēks, kurš nevienam nepatīk), arī ja kāds kādu nodosoja, tad skaidri un gaiši zināms, kurš ir vainīgs, muļķis jau nav jātēlo, ar pirkstu jau nerādīsim, lai jau papriecājas, kamēr krāj naudu savam pc.

Anyways,

@Replay Ja nākošreiz tik pat tizli bez iemesla ierakstīsi xlist/xip un  kādam pings pacelsies, vienalga vai būs sakritība vai nē, un ja tevi izbanos, bans paliks. Jo tā komanda nav jāizmanto, ja netaisa sūdzības, tāpēc , ja niez pirksti , paņem izej no servera.

Šoreiz Unbanots.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0