bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
2
1
topic
[Spēle] Gadalaiku plūsma
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. februārī, 02:47

(Ļoti vēlams izlasīt šīs spēles noteikumus, pirms tajā postot)

Uzdevums:

* Jāieposto jebkas, kas Jums rod asociācijas ar doto gadalaiku, jāieliek attēls (.jpg, .bmp, .png vai .gif), kurā redzama konkrētā gadalaika ainava un jāpaskaidro (jāpamato), kāpēc tika likts uzsvars (izvēle kritusi) tieši uz šādu ainavas izvēli - kā minimums 15-20 vārdos.

* Attiecībā uz attēlu - jāseko līdzi iepriekšējo postotāju gadalaikiem (t.i. - ja ir pavasaris, tad nākamā būs vasara, tad rudens, nevis kautkā ačgārni). Jāposto ir obligāti ainava, kurā iemiesojas šis gadalaiks, nevis vienkārši vai atsevišķi elementi, kas raksturo gadalaiku  - sniegpārslas, krāsainas koku lapas, pienenes, u.tml.

 

Piemērs:

 

 

------------------------------------------------------- Noteikumi --------------------------------------------------------

* Nedrīkst postot ekosistēmas jeb ainavas, kas neattiecas uz mērenās klimata joslas platuma grādiem. Lai dotu aptuvenu skaidrojumu, lasam sekojošo attēlu: 

 

Tātad:

        1. nedrīkst būt arktiskie (Antarktiskie) tuksneši, jeb polārās ainavas. Mēreno klimata joslu raksturo, kā minimums - jauktie un lapkoku meži, kas nozīmē - šajās teritorijās pirmkārt ir apstākļi, lai šie meži vispār varētu augt.

        2. nedrīkst būt savannas, ekvatoriālie meži (džungļi, lietusmeži, mūžameži), tuksneši - smilšu, māla vai akmeņu, un nekādas sīkas nianses, kas raksturo šos apvidus, piemēram, oāzes.

       3. nedrīkst būt augstkalnu apgabali.

       4. Nedrīkst būt taiga.

-------------------------------------------------------Citi noteikumi--------------------------------------------------------

* Attēli nedrīkst atkārtoties - nedrīkst kopēt citu postotāju ainavas, ja tas būs uzkrītoši redzams - būs brīdinājums to izlabot. Vēlams iespēju robežās nepostot visāda veida attēlus, kuros redzama abstrahēšanās - tātad, iztiksim bez photoshopiem u.tml.

* Nedrīkst kopēt viedokļus. Katram jāizsakās unikāli, atsevišķi.

* Postu intervāls - 2

* Nedrīkst apzināti izjaukt gadalaiku secību pēc ainavām un asociācijām. (+1 warn) Ja tas notiek - atsāk ar ziemu, pārkāpēja postu ignorē. 

* Visi pārējie foruma noteikumi. Shitpostošana jeb lieka postošana tiks sodīta. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tātad, sākšu es:

 

Man patīk ziema, jo šajā gadalaikā ir pamatā zema gaisa temperatūra, kas ļauj izbaudīt dabas skaistumu savdabīgā, skarbā - veidā, kā arī, ļauj nodarboties ar ziemas priekiem, piemēram, slēpošanu.

Image result for winter landscapes

Šajā ainavā parādās tas, ko savā raksturojumā nosaucu par skarbu dabu. Galu galā, ja tā ir daba, tad tā ir arī skaista. Ainavā ir skaidri redzams, kā tas izpaužās - visu nosedz sniegs (nevis salna). 

 

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 19. februārī, 05:46.

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2020. gada 20. februārī, 10:00
0
post

Pavasaris

Dievinu pavasari, jo tas ir mans vismīļākais gadalaiks, jo tas ir laiks, kad viss sāk zaļot, plaukt pumpuri, putni čivina, spīd saulīte.. Pastaigas mežā ir kā emociju lādiņš, tur varu pavadīt ilgu laiku. Visapkārt miers un klusums, vienīgais ko dzirdi ir skaistā daba.. Protams, arī taureņi kas mostās pavasarī, bez tiem nekādīgi.. :) Šajā gifiņā ir attēlots precīzs pavasara raksturojums: taureņi, saules stari, ziedi,viss zaļo. Skatoties uz gifu nevar negribēt pavasari. :)


HaTeMeZzz
Jauniņais
Čibriks
254 atbildes forumā
Online: 9d 21h 43m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 12:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 01:10
0
post

Vasara

Es dievinu vasaru, tas ir laiks, kad beidzot atpūsties, no deviņu mēnešu treniņiem 2x dienā, tāpēc vienmēr to izbaudu, laukos, mierā un klusumā, vakaros uzspēlējot pludmales volejbolu un dodties vakarīgā peldē Daugavā, kā arī katru vasaru apceļoju kādu valsti. 

chubs
Jauniņais
190 atbildes forumā
Online: 7d 12h 8m
Redzēts 1. janvārī, 21:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. aprīlī, 14:44
0
post

Image result for ziema
Var labi pabraukāt ,padrifto, pa cik te anglijā ziemas nav , tad šita nodarbe ļoti pietrūkst, patīk aiziet uz kalnu pasnovot.  :)

xvid
Lietotājs
gucci
328 atbildes forumā
Online: 7d 19h 49m
Redzēts 2020. gada 10. jūlijā, 17:20
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 23:29
0
post

Pavasaris

Pavasaris man patīk, jo tad ir silts, bet viltīgs, laiks ... pēc drūmās ziemas, patīkami dzirdēt putniņus čivinam, siltums, var just, ka pilsētā uzrodas kaut kāda dzīvība utt.

Ir arī patīkami strādāt, skrūvēt, taisīt/labot daudz un dažādas lietas ... 

Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 04. jūnijā, 11:43
0
post

Vasara

vasara - Valmieras Ziņas

Vasara man patīk jo tad āra ir silts jauks,bet taja paša laika ja ir darbs nav patīkami,ja tev jastrada biezā kombindzona:D
Ir patīkami ielīst siltā dīīķa vai jūras ūdeni.

 

 

magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 13:46
0
post

 

Vasara, jo šajā gada laikā man ir gan dzimšanas diena, gan vārda diena. Var doties pārbraucienos un palikt teltīs. Kā arī aizbraukt uz jūru un nopeldēties. Man vienkārši arī patīk siltums, tāpēc acs krīt uz šo gada laiku.

 

Brīdināts. (c) DarkPrincess^

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2020. gada 26. augustā, 11:17.
Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 03:02
0
post

Ticiet vai nē, bet rudens ir mans mīļākais gadalaiks. Es nezinu, lietus, dūmakas, drēgnie, bargie vakari. Skatoties pa logu ārā, kā viss pelēks. I don`t know, that`s me ! Vēl patīk rudenī atvasaras periods, it seviški patīk pabraukt gar mežmalām, paskatīties dažādās krāsu notis, kas ir apkārt :) ! ps. rudenī man ir arī vārda diena. 

 

Nu šajā bildē ir redzama rudens burvība, kā solncīte spīd cauri kokiem un tā, baigi feini. :) 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2020. gada 26. augustā, 11:23
0
post

Ziema.

Ziema nav mans mīļakais gadalaiks, bet ziemā ir iespēja vērot daudz skaistus skatus, ainavas, jo īpasi tad, kad viss ir apsnidzis, āra spīd saulīte un ai logiem čivina zīlītes. šajā gadalaikā ir iespēja redzēt dzīvnieku pēdiņas sniegā. Doties snovot, braukt ar ragavām no kalna, slēpot,protams, ja ir normāla ziema. :) 

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2020. gada 26. augustā, 11:23.


༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. augustā, 14:28
0
post

Pavasaris

Pavasaris nav mans mīļākais gadalaiks, taču pavasarī vienmēr priecē tas, ka nav tik nolādēti karsti kā vasarā un var just ka daba atmostas un atdzīvojas. Patīk arī tie vēlie vakari, it īpaši vairāk uz vasaras pusi, jo var apjaust, ka dienas paliek garākas un naktis - īsākas.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. augustā, 14:54
0
post

Vasara, katru gadu gaidu šos trīs mēnešus, ja konkrētāk 2 nedēļas atvaļinājuma no darba,tad nāk tikai fantāzija, kur es gribētu atpūsties tālāk no dzimtenes, jau 3 gadus stabili katru gadu kaut kur esmu atpūties ceru, ka 2021 gadā vasarā tā būs Turcija

Vasara - siltums, meitenes, daudz saldējuma :D

 

 

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 18:10
0
post

  

 

jā, rudens ir mans mīļākais gadalaiks, laikam patīk auksts , drūms, depresīvs laiks, apasnijs kā nekā ,  jā ,ir forši, ka ir Helovīns arī rudenī, patīk atņemt konfektes sīkajiem. :blush2:

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Ethe
Lietotājs
532 atbildes forumā
Online: 26d 3h 57m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 00:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. decembrī, 13:16
0
post

  

 

Ziema nav mans mīļākais gadalaiks, jo man nepatīk aukstums. Taču man ļoti patīk izpriecas, ko tā piedāvā. Snovot, slēpot.. slidot. ū jā, un karstā šokolāde nevienā gadalaikā negaršo tik labi kā ziemā! ;P Un vakaros ir daudz skaistāk, patīkamāk kā citos gadalaikos pateicoties sniega, tumsas, siltās ielas gaismas iespaidā! 

You don't need to tell me that my coffee is good!

 

 

- З Л О -
Jauniņais
Истинное ЗЛО
empty
41 atbildes forumā
Online: 24d 6h 37m
Redzēts 24. aprīlī, 20:04
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. februārī, 00:09
0
post





Man patīk pavasaris Sigulda.
Viņa ir patiešām apburoši skaista jebkurā gada laikā.
Man ļoti patīk arī agrs pavasaris, kad sniegs ir tikko nokusis un nedaudz sausāks izžūst, atklājot pagājušā gada lapu paklāju, un gaiss tikai sāk sasilt.
Varbūt šī un ir neliela laime, vienkārši atrasties šādās vietās un izbaudīt,piemeram braucienu ar velosipēdu. 

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 19:39
0
post

Vasara. :happy2: 

Attēlu rezultāti vaicājumam “summer”

Vasara ir mans mīļākais gadalaiks viennozīmīgi!

Ainava man atgādina mūsu saulgriežus. Jāņi un Līgo svētki ir fantastisks laiks. 

 

Karsta saule, atsvaidzinošs vējs, siltas naktis un patīkams ūdens jūrā, ezeros,upēs - tā ir vasara! 

Sauļoties, peldēt, spēlēt pludmales volejbolu un ēst saldējumu ir nodarbes, kas man visvairāk atgādina vasaru. 

Kā arī, vasarā mani fascinē ģērbšanās.  Nekas daudz nav nepieciešams un nav jātuntulējās,  heh. 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 11:55
0
post

Rudens

Nepatīk rudens. Diezgan depresīvs gadalaiks. Smuki vakari un skati mēdz būt, kad saules stari spēlējās ar rudens krāsu toņiem, kā piemēram šajā gifā, kuru redzam augstāk. Īpaši ja nav bijis lietus, savādāk viss būs dubļains un pretīgs.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2021. gada 07. martā, 19:20
0
post

Ziema īsti nepatīk, jo ir auksts un diezgan garlaicīgs gadalaiks un pietrūkst zaļumballes, pikniki utt. Ziemā protams ir skaisti skati  ,kad ir tikko uzsnidzis sniegs, gluži kā šajā bildē. Bet pa lielam šis gadalaiks noteikti priekš manis.

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2021. gada 07. martā, 19:32.

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3630 atbildes forumā
Online: 116d 12h 53m
Redzēts 24. aprīlī, 22:41
Pievienots, 2021. gada 08. martā, 00:20
0
post

Man ļoti patīk pavasaris, kad pamostas ne tikai daba, bet arī cilvēki. Tomēr pavasaris nav tik patīkams kā vasara, jo tajā mēdz būt nevienmērīgi laikapstākļi un grūti saprast, ko vilkt. Pa dienu gaiss var iesilt līdz +15 grādiem, kad ar jaku karsti, bet bez jakas - auksti. Gluži kā šajā bildē, kad ir stragls, ko vilkt.

many people enjoy nice spring day outside on bridge over Singel canal Stock  Photo - Alamy

 

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2021. gada 08. martā, 01:04
0
post

°VASARA - siltākais gadalaiks, kad saulīte mūs lutina. Iespēja sauļoties pie jūras , ķert jūras viļņus.. Uhh Protams, mūsu mīļie latviešu svētki Jāņi, ojjj, kur tad bez tiem!! Kā arī rudzupuķu ziedošās pļavas, pļautā siena smarža... Viens no maniem mīļākajiem gadalaikiem. :sirds:


efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. maijā, 13:45
0
post

RUDENS
Viens no gagalaikiem kuru izbaudu.
Tas ir laiks kad mainaas kraasas, garastavokli un laikapstaakli. 
Atgaadina skolas /bernibas laikus kad vareeja skraidiit pa pelkeem taa itkaa nekas cits uz pasaules neeksisteetu. 
Rudenii, vakari paliek atrak tumsaaki, ir prieks pabuut majas, ietiities sedzinaa un palasiit graamatu. 
Pastaigas Rudens riitaa, mitraumaa un klusuma. 
 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. septembrī, 09:52
0
post

 

Ziemai nav ne vainas, honestly. Piemērots apģērbs ir visa sakne, bet ziemas Latvijā mēdz būt diezgan siltas arī, bet citreiz pārsteidzoši aukstas. Bērnībā, protams ziemas likās daudz baudāmākas. #hehe #eheh . 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0