bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
12
6
topic
teorījs @ KICK.LV Moderātors.
?
Jauniņais
458 atbildes forumā
Online: 4d 10h 18m
Redzēts 2015. gada 16. martā, 20:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. decembrī, 04:21

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) : Pamatskolu jau pabeidzu pagājušajā gadā , tātad nu jau pilnveidoju izglītību vidusskolas līmenī. Runājot konkrēti par 9.klasi , tiešām nebija tā , ka izspruku tā teikt ''caur adatas galu'' , bet gan pamatskolas atestāts izskatījās diezgan pieticīgs.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz mēnesi: Forumā esmu reģistrēts kopš 2013. gada 20. semptembra , tātad nu jau pagājis vairāk kā gads , kopš esmu reģistrēts kick.lv portālā. Iepriekš esmu bijis reģistrēts arī gl*d , un pl*yline portālos , no kuriem iespējams mani spējat atcerēties. 

* Tev jābūt vismaz 100 postiem: Uz doto mirkli , esmu veicis 427 ierakstus. Lai gan neesmu tas aktīvākais ierakstu veicējs , cenšos rakstīt tikai par tēmām , kuras pašam personīgi šķiet interesantas.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti): Šķiet neesmu pagaidām bijis bandīta lomā. :D - 0 brīdinājuma punkti.

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo. Šī prasība atbilst , informācija ievadīta anketā. (:

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Šobrīd šķiet , ka aktīvi ir tikai 2 moderatori un pēc manām domām (uzsvars uz vārda ''manām'') nepieciešams vēl viens kārtības uzturētājs. Kā tautā mēdz teikt - trīs lietas labas lietas. Šajā prasībā iespējams kļūdos un ja tā ir , tad tiešām piedodiet. (:

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt: Viena otra interpunktācijas kļūda visticamāk tiek pieļauta , taču manuprāt rakstu gana saprotami un korekti. 

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam: Ir tiešām sarežģīti šādi sevi novērtēt , taču šķiet šīs īpašības piemīt. Protams , būsim godīgi.. Arī man citreiz ar savaldīgumu ir tā kā ir , taču tā ir viena no īpašībām kas padara mums par cilvēkiem. Šķiet atbildības nasta jau ir nesta organizējot pokera turnīrus , kuros regulāri veidoju tabulas un ieguldīju daļu sava brīvā laika. Lai gan marķēšu šo prasību zaļu , šis būtu tas punkts kurš būtu jāspriež pašai administrācijai. (:

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad: Citkārt šī prasība tiek pārkāpta , taču neesmu atkarīgs no pārlieku daudz lamvārdiem , tāpat kā no cilvēku aizvainošanās. Šī būtu tā lieta , kuru pats personīgi vēlētos pieslīpēt , lai tādas lietas nenotiktu ''nekad'' , jeb vismaz - tuvu tam.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums: 10.05.98 - tātad 16.

* Links uz sasveicināšanās topiku: Sasveicināšanās topiks izveidots tomēr nav. Šī prasība nav izpildīta , tādēļ , ka vēlos saglabāt savu konfidencialitāti internetā tikai un vienīgi pie sevis. Man šķiet , ka mani ieraksti forumā (čatā un tēmās) , pastāsta par mani gana , lai pienācīgi iepazītu. Visā visumā , sasveicināšanās temata man nav , tātad punkts nav izpildīts.

* Cik dienas esi reģistrēts: Es esmu reģistrēts 2013. gada 20. semptebrī , tātad esmu reģistrēts gadu un aptuveni trīs mēnešus.

* Postu skaits: 427 ieraksti.

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo: Patreizējais moderātors Fantoms , kā arī saņēmu verbālu mudinājumu pieteikumu uzrakstīt no Snuffekļa.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? Tik tiešām apgalvot , ka ir ''ļoti vajadzīgs'' nevaru , taču manuprāt par ļaunu nenāktu. Tā teikt , kvantitāte rada kvalitāti , līdz kamēr pie šīs kvantitātes nav pārspīlēts. Jā , būtībā šķiet vēl viens radošs/kreatīvs cilvēks šim amatam būtu iespējams lietderīgs.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Nesaku , ka jāpieņem tieši mani. Šeit ir cilvēki kuri tiešām varētu pildīt šī amata pienākumus pat labāk un kvalitatīvāk nekā es , taču es tikai sniedzu sevi kā vienu no variantiem , ja šī amata pārstāvis pēc administrācijas domām ir nepieciešams. Ja mani pieņems šajā amatā , centīšos veidot pozitīvu un komunikablu saikni starp mani un lietotājiem , sniedzot nepieciešamo palīdzību , jeb izrādot cieņu pret jebkuru lietotāju. Visticamāk varētu gaidīt no manīm aktivitāti arī žurnālista arodā , regulāri veidojot rakstus ''blogu'' sadaļā , tāpat kā veidojot mēneša apkopojumus u.tt Ideju ir diezgan daudz , ja tā mazliet pafantazē , atliek vien tās realizēt. Paldies par uzmanību , šis bija mans pieteikums Moderātora amatā. Pat ja netikšu pieņemts šajā amatā , respektēšu administrācijas/lietotāju lēmumu un nekur tālu aiz kalniem nepazudīšu , šeit pat paliekot un novēlot kickam veiksmes pilnu 2015. gadu. Paldies.

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. decembrī, 15:21
1
post

Stabils rec.
Pirmkārt, esi cilvēks ar galvu uz pleciem un esi pietiekami sakarīgs, pat ļoti priekš sava vecuma, sakarīgāks kā dažš labs 24 gadnieks, khm.. Līdz ar to šaubos vai būs kādu problēmu ar tevi.
Otrkārti, esi aktīvs, kas arī ir tas galvenais.
Treškārt, pieteikums pat ļoti labs. Mani pārliecināja.

Ceturtkārt, vēl kāds moderators par ļaunu nenāks.

 

Kāda šķirba vai viņš aizgāja, vai nē ? Puika nolēma atgriezties, nu vo, viss super. Neko sliktu jau viņš neizdarīja, kad viņš "aizgāja". Atraduši par ko piesieties.

Veiksmi, teorij.

Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2014. gada 31. decembrī, 15:22.
Grommash
Jauniņais
30 atbildes forumā
Online: 9h 32m 11s
Redzēts 2015. gada 02. aprīlī, 20:22
Pievienots, 2014. gada 31. decembrī, 19:26
1
post

Origo bandas revolūcija :D

Rec , stabils pieteikums ,prasības arī itkā izpildītas.

76561198050016426.png

 

bangtheking
Jauniņais
247 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 11:34
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. decembrī, 20:02
0
post

Lieku rec, tas mans smukuliits, sakarigs chomaks. gg



 

bdmkuu
Lietotājs++
Čaks Noris.
405 atbildes forumā
Online: 9d 7h 41m
Redzēts 2018. gada 13. septembrī, 19:15
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 01. janvārī, 04:29
0
post

Liecies pietiekoši sakarīgs, puse velkās uz anti,bet šī būs mana z-svērku dāvana.

REC

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 01. janvārī, 04:57
0
post

 

REC

 

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 01. janvārī, 12:21
2
post

Tak rec. Kickam vajag beidzot kād' poljismen! 

anony
Jauniņais
1 shot, 1 kill. Ur mad, I...
230 atbildes forumā
Online: 2d 12h 32m
Redzēts 2021. gada 08. martā, 01:44
Pievienots, 2015. gada 01. janvārī, 16:18
0
post

kk, evil, lolwut GO ORIGO!

 

REC

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 02. janvārī, 02:57
0
post

Pieņemts

 

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0