bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
7
3
topic
Noteikumu izņemšana 1.6 > 1.6.1
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 9 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 01:01

Hello, dārgie D(K)ick lietotāji un administrācija.

Kā jau Jums zināms, tad tieši lietotāji (mēs) esam tie, kas uztur šeit aktivitāti, jo bez mums nepastāvētu Kicks. Līdzīgi kā darbā, darbinieki ir, kas strādā un veicina uzņēmuma attīstību ar savām idejām un ierosinājumiem. Tātad, ķeramies pie lietas!

Ir šāds noteikums:

1.6. Aizliegts jebkāda veids spams, t.sk., programmu/skriptu izmantošana, kas automatizē spamu
       1.6.1. veidot itemu / ieiro u.c. balvu izsoles konkursus publiskajā čatā  veicinot lieku spamu. Konkursa organizators tiks sodīts.

Facepalm GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

Esmu apjautājis uz doto brīdi aptuveni 20 lietotājus no kicka, ko viņi domā par šo punktu. Pagaidām ir atbildējuši 11 cilvēki (skatīt zemāk), attiecīgi ja vēl kāds atbildēs, posts tiks editots! Ko viņi par to saka? Uzsmērē desmaizi un skaties. :)

Visiem uzdotajiem lietotājiem tika uzdots vienāds jautājums ar kura atļauju drīkst publicēt šajā postā !

 

Tātad, kā redzam 9 lietotāji ir PAR, 2 lietotāji 50/50, un 0 lietotāji PRET. 
Uzspēlēsim detektīvus:
* Iedomājamies, ja Saeimā, ja nemaldos, lai pieņemtu kādu lēmumu, vajag 51 balsi, ja?
* Ja Saeimu salīdzina ar Kicku, tad šeit procentuāli izskatās, ka 85% ir PAR.
* Ja lietotāji lūdz izņemt šo debīlo noteikumu ārā, kāpēc administrācija nevar to izdarīt?
* Vēlreiz atkārtoju, ka man pagaidām ir atbildējuši 11 lietotāji. Būs vēl...
* Ja skatās vēl uz statistiku, tad ja man atbildētu kādi 250 lietotājiem, es domāju max 20 būtu pret, pat mazāk.
* Cik Jums cilvēkus vēl vajag, lai saprastu, ka šis noteikums ir jāņem ārā?
*Man patika Fūda un Lacz atbildes. Es pats piekrītu, ka varētu ieviest mini noteikumu, ka, piemēram, minimālais ieiro vērtībai ir jābūt 0.10c un itemu cenai arī varētu būt 0.10 ieiro. Free 10c, why not? <---vienīgi par šo strīdēsies, jo dažam liksies, ka plutonijs var maksāt 0.05c, kamēr cits teiks, ka 0.15c. (To laika gaitā izdomās)

Chemij vai kāds cits no administratoriem, ja šo noteikumu neizņemsi ārā, tad ir reāls gg.
Reāli, nesaprotat, ka lietotāji prasa pārmaiņas un jūs tās neatbalstat?
Es ceru, ka nebūs tā, ka Chemijs vai shoKKurs ir visu varenais Dievs un neizdomās uz savu galvu - diemžēl, mēs neko nevaram padarīt, jo virs viņiem neviens nav. =/ Ticiet man, ja būtu kāds cits CS 1.6 projekts, puse jau sen te nebūtu. Kā arī, ar laiku lēnām visiem apniks kicks un pazūdis no šejienes.

Mazliet ar Chemiju privāti parunājos, kā jau biju iedomājies - bezcerīgi.
Chemija teiktais: ''Spama aktivitāte kickam tochna nav vajadzīga. Vajag saskaņot ar moderatoru, lai novērstu spamu.''

Iespējams, visbiežākie uzdotie jautājumi:
A: Kāpēc nevarēji uzrakstīt privāti Chemijam, -kk- vai Princesei? 
B: Tāpēc, ka es nekad neatrodu kopīgu valodu ar viņiem (citi arī) un vienmēr rodas atšķirīgs viedoklis.

A: Cik liels bija itemu vērtība, kad uzlika banu?
B: Es balvā devu dimantu, kas ir diez gan vērtīgs. Manos brīdinājumos var aplūkot arī screenus.

A: Chemijs tev teica, ka kickam nevajag lielāku spama aktivitāti. Nesaproti!?
B: Bļ*, nafig tad viņš jūlijā veidoja topiku ar to, ka kickam sāk zust aktivitāte?

 

Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 10:52
0
post

Tā kā tu man nerakstiji pm.tad es izteikšos te.Piekrìtu to ka vajag izņemt tos noteikumus.Jo daži foruma lietotaji var uztaisìt labakus konk neka ir tie konk kur balva Tropiskas atslegas.naf*g man viņas vajag piemeram?.LUDZU IZŅEMAT TO NOTEIKUMU. 

+warn

Pēdējo reizi rediģēja Dzonis, 2020. gada 08. septembrī, 10:56.
cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7837 atbildes forumā
Online: 587d 15h 13m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 10:59
0
post


Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 11:09
0
post

Ja balvas vērtība ir ok, why not? Čats tak ir čats, visiem useriem, kopīgām diskusijām n shit. Ja traucē un divi balodīši grib netraucētu sarunu divatā - use PM

 

Vienīgi jā, dēļ 3 smaragdien vai kāda ļevā (regulāra, kas krīt bieži) atslēgas fragmentu dēļ tādus konkursus taisīt nevajadzētu gan. Nosakiet minimālo vērtību kaut 15-20 centus balvai.

 

Čatā spams tāpat ir katru dienu, kaut ar tiem smailijiem, kuri tagad te "pupulāri palikuši" 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts Vakar, 00:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 11:29
0
post

Ja balvas ir normālās cenās, tad atbalstu, bet ja tu tur ar savu dimantu veicini spamu čatā, un citiem liedz savstarpēji sarunāties, tad esmu pret... so 50/50

 

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 11:39
1
post

Es neizteicos pm bet tagad to izdarīšu te ! 
Es arī taisīju konkursus publiska čatā ar iespēju laimēt artefaktus līdz vienam brīdim kad dabūju warnu par Konkursa rīkošana publiskajā čatā!

1- kāpēc gan to nevarētu darit ja ir normāla balva !

2- ar ko atšķiras mans mazais konkurs no jūsu viktorīnās ? ( es nepanāku tik lielu spamu ka jūs ) šis spams varbūt ir max uz 1 min! 
3- esmu arī pārliecināts ka tas uzlabo aktivitāti ja balvas ir LABAS ! 

4- saprotu arī ja nebūtu šis mazais noteikums tad visi vnk taisītu bezjēdzīgus konkursus ar sliktiem itemiem (balvām)  bet varbūt tomēr vajadzētu šo noteikumu koriģēt piemēram - 1.6.1. veidot itemu / ieiro u.c. balvu izsoles konkursus publiskajā čatā  veicinot lieku spamu nesaskaņojot ar kick.lv !Konkursa organizators tiks sodīts. 
Tāda veida vienkārši pajautāt atļauju un to izdarīt paziņojot kāda būs balva un kura laika konkurs tiks veidots ! 
 

paldies par uzmanību ar cieņu JērsA! 

NO MORE ???

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 20 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 11:46
0
post

nu kick administrācija kārtējo reiz izceļas ar huiņu, citi cilvēki te taisa labus giveaway čatā, a kkāds akasi kunkst un čīkst kko ka nedrīkst taisīt, kur tur i spama izraisīšana? kickā ir uzliks max 3 teikumi noteiktā laika perioda un cilvēki tos nepārkāpj,taka lai tik taisa savus giveaway un admini aizveraties ciet :D (bet šis viss tapat nebus atkarīgs no mums, zinu ka centies taisot topiku bet nav jēga no tā administrācija visticamāk nemaz neizteiks par šo noteikumu un viss paliks kā ir. 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 12:15
0
post

Mans pieņēmums par šo ir ka viņi uzskata visu par spamu kam viņi nespēj paši līdz izsekot, taaa jau visa mājaslapa lago it īpaši čats kā tam var neizsekot? Cilvēks reizi nedēļā uztaisa Giveaway čatā, un viņam iedod ban, kamēr ir invīdi aka proteinam līdzīgie kuri šeit aizvaino citus lietotājus un neviens nepievērš uzmanību. Līdz ko aizskar administrāciju insta ban/warn. Varbūt vairāk pievēršat uzmanību kad tiek aizvainoti cilvēki nevis kāds kurš mēģina iepriecināt citus lietotājus ar mazu ātru Giveaway, tam takš nav jātaisa vesels topiks ja grib ātri kadu iepriecināt :) 

 

P.S. Te viss neloģiski 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 12:21
0
post

Jā, tas ir nedaudz fucked up, ka ir cilvēki, kuri ir konstanti provokatori čatā, nemitīgi veido -ntos profilus, tikai lai pazemotu kādu, vai aizskartu, un tiek cauri sveikā. Tieši tas pats, ka te izplana visādas huiņas čatā, t.i nepatiesu info, dari ko gribi, skrien kaut vai ar galvu sienā, nekas nemainīsies. Bet tajā pašā laikā, ja kāds grib veidot kaut kādas viktorīnas, noraujas pa ādu.

Ok, protams, ja veido viktorīnu ar kaut kādu dimantu, safīru vai 1 smaragdu, un tad brīnās, ka norauj warnu, kaut ja esi brīdināts - nu sorry, pats vainīgs, nevajag pēctam čīkstēt un pīkstēt.

Izlabot punktu, ka saskaņojot ar administrāciju šo var darīt arī čatā!!! Lai jau izklaidējas! Tiem, kuri gribēs, piedalīsies, negribēs - skatīsies, un ja administrācija ir on - lūdzu, būs kāds, kurš izseko visam cauri krustu šķērsu, jo, nu, tāds ir viņu darbs tomēr! Ja nevar - kā jau minēju, saskaņot laiku, kad kāds ir online, lai uzmana! :)

Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 12:35
0
post

kā jau fūdiņš minēja, jābūt sakarīgām balvām, lai ir fun's censties + lai būtu arī sakarīgi q, nevis tā, ka Jānītis zin jau atbildi, bet Pēterītis ar Juri paliek muļķīša lomā. Tad no tādiem konkursiem neredzu pointu beztolkā pie*irst čatu ar f*king miljons dažādiem veida cipariem. Visgodīgāk būtu, ja katram atļautu uzrakstīt vienu atbildi, paši būtu vainīgi, ja pārāk ātri uzrakstītu un nepareizi, tādā veidā izvairītos no atklātas spamošanas. Ja viss tiktu ņemts vērā un viss būtu pārdomāts, tad - PAR. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 14:02
6
post

Es so jau privati dauziem paskaidroju. 

Ja tadus konkursus varetu rikot nesaskanojotz tad nebutu iespejams izkontrolet spamu.

Piemeram ja man ar draugiem vajag chata ierakstus prieks itemiem un challenge, es vnk pasaku "uzminiet ciparu ko iedomajos un dabusiet manu artefaktu"

Visi mani drsugi piespamo katrs pa 30 zinjam pa paris sekundem, tad es pasaku ka kip mans labakais draugs uzvareja.

Kas tika izdarits? Spams.

Ka to novert - tikai liekot litotajiem saskanot shada veida konkursus lai moderators var izvertet to vai tas tiesam ir konkurss nevis spams.

Shadus konkursus VAR un pat IR VELAMS rikot, tikai to vajag saskanot. 

 

Ludzu nesalidzini lietotaju viedokli ar Seimu, tas butu tas pats ka skola paprasit skolnirkirm "vai vajag atcelt visas nodarbibas", un tad teikt ka netirk uzklausiti lietotaji. 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 08. septembrī, 14:03.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. septembrī, 14:16
0
post

Tak spams tāpat bija, ir un būs. Kāds spamo ar smaiļikiem, kāds prosta uzrsksta "123",kāds vēl nez ko dara.

 

Un tas "pa draugam" ir ļoti iespējams arī giveawayos, bet tie notiek, tāpēc tādu iespējamību šeit vari nemaz neminēt.

 

 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. septembrī, 05:32
2
post

Fudin, nesapratu tavu argumentu. 

Tas ka kadreiz kads daleji paspamo, nozime ka visa veida spamu ir jaatlauj?

Loti mulkigi ir ta teikt, spamu ir maksimali jakontrole nevis jadara pretejo, tu laikam neesi iztelojies kads musars butu bez kontroles. 

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 0m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2020. gada 10. septembrī, 07:55
0
post

"Spamu ir maksimāli jākontrolē" saka tas pats čalis, kas ieviesa 8 postu veikšanu foruma spēlēs katru dienu, lai dabūtu spinus.

Ja tiek saskaņots ar administrāciju, neredzu, kur ir problēma taisīt arī lietotājam, jo tad var izziņot kādu pusstundu/stundu iepriekš. Un ko tieši ietekmē čata spams uz 5-15min?

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2020. gada 10. septembrī, 07:55.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. septembrī, 08:11
0
post

Ja kāds daļēji paspamo Tev skaitās OK, tad kādēļ konkurss ar bavām kurā piedalītos +/- 5 useri Tev neskaitās kā ok? Frīks.

 

EDIT. Var teikt ko un kā grib, čemijam ir pie pēcpuses un izmaiņas šajā saitā noteikti nenotiks, ja vien pūcei aste nesāks ziedēt. GL&HF

 

*mic drop*

 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2020. gada 10. septembrī, 09:11.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 2h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 15:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. septembrī, 09:50
0
post

Chemi beidz tupīt. Nu kaut vai ,lai taisa konkursu ,bet iepriekš ,lai uzraksta kādam modam ,lai pavaktē spamu un viss. Tak tas ir tik smieklīgs un tups liegums ,ka bail.

Sexy Booty GIF

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. septembrī, 16:04
1
post

Nu sorry, lai cik es gribetux es nevaru atlaut pilnigi nekontroletu spamu, ko kads nosauks par giveaway. 

Jus loti labi ziniet ka ir ar notrikumiem - ir lietotaji kuri speciali cakares projektu kamer to tiesa veida neizliedz noteikumi.

Ja es atlautu chata giveway kad nav klat moderatora, butu cilveki kuri savaktu 10000  chata ierakstus, un sanak ka modersotrs nedrikstetu vinjam aizliegt spamot.

Ja jums ir normals ieteikums, kurs neatlautu nekontrolejamu spamu kurs traucetu citiem chatot, bet lautu to rikot bez moderatora - esmu tam pilniba atverts.

Lidz tam mana atbilde paliks - shadus giveway ir ne tikai atlauts, bet pat velams rikot, vienigais ir tas ka ja tu dars nesaskanojot tad to izmantos lai cakaretu projektu. 

Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. septembrī, 01:06
0
post

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 15:14
1
post

Reāli, tev tak viss tika atbildēts šajā topikā. Gribi rīkot - saskaņo!

Kā pats noteikums viņš netiks izņemts. Viņš VARBŪT tiks pārskatīts un nedaudz pārlabots uz to cik jābūt minimalai summai lai veidotu tāda tipa izlozes.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0