bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
13
2
topic
Origo banda? stulbs joks?
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 12:26

Kopš tika izveidota ši "banda" šķiet gandrīz visi kuri tajā ir ir taisījuši problēmas.

 

toerijs - pieteicās mod un joprojām nav vispār kickā rādijies un mod tika noņemts, pēc tam spamoja un tika banots.

 

Fantoms(real) - aizstāv erroru, ir pats pilnīgi neaktīvs - mods noņemts tikko, kopē errora ziņas čatā - pat rupjas. Ingorē mani skaipā.

 

Bangs - kurš jau mēnešiem kickā ir neaktīvs - pieteicās modam, izklausās jo arī gribēja vnk to dabūt un pazust vai taisīt problēmas.

 

EROR - brīnumbērns kuru esmu pat dzīvē saticis, gandrīz mentenē dēļ viņa nokļūvu kad menti piebrauca parkā un viņš nepilngadīgs tur dzērumā ar mums sēdēja. Nekad neesmu viņu agrāk ne kritizējis, ne aizrādījis par viņa adminēšanu. Kā pateicību viņš man neko nepaskaidrojot katru dienu, kad neesmu on, spamo kicku, maina nickus, ip apejot banus.

 

Imgox - bija ļoti labs jb mains, pēc tam neko nesakot palika neaktīvāks un neaktīvāks, pateica ka būs mazāk brīvā laika - pēc kārīgā laika uzzināju ka nav rīkojis konkursus jau mēnesi - visu darīja citi viņa vietā. Papildus vēl tam vissam vēl uzrakstīja mod pietiekumu un to arī gandrīz dabūja.

 


 

Vienkārši - gribētu dzirdēt - ko jūs vispār tur veidojat?

Vai tā banda ir taisīta lai manipulētu ar kicku un aizbaidītu cilvēkus?

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2015. gada 11. janvārī, 12:45.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 12:33
4
post

nost ar origo, nekas labs kickam tas nav, visu laiku biju par fantomu labās domās, pec vakardienas izrādijas, ka nav ne par kapeiku labaks kā erors.
savukārt erors ir tik pat tga cienits kickā kā svarcax ar saviem entajiem profiliem, lietotaju pazemošanu un nodiršanu.
 

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 12:38
3
post

Origo bandā maybe normālakie ir -imgox [ kā jb čalis :D ]

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts Vakar, 20:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 12:38
3
post

Nost ar origo! Pilnīgi pareizi čemij! Tā banda nav tīra.

 

 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 12:39
4
post

Tur kur ir banda, tur ir problēmas, gadiem pārbaudīta vērtība :D bet cik zinu bang tajā nebija iesaistīs.

kpucmepc
V.I.P.
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 18m
Redzēts 2017. gada 28. martā, 12:14
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 13:11
3
post

Visi go origo, tā ir sekkta ar melno maģiju. Mēs upurējam sēnes, lai iegūtu pārdabiskas spējas.

 

"bija ļoti labs jb mains, pēc tam neko nesakot palika neaktīvāks un neaktīvāks, pateica ka būs mazāk brīvā laika". 

Pēdējo reizi rediģēja kpucmepc, 2015. gada 11. janvārī, 13:28.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 14:56
1
post

Nu bet imgox, pabrīdināji ka būsi neaktīvāks, bet neteici ka pat 5 min dienā neatvēlēsi lai citam adminam pateiktu lai konkursus uzrīkotu.. tas bija nesmuki. Katrā ziņā tu joprojām esi V.I.P. ko tu saņēmi par to ka daudz darīji servera labā. Kā arī pāris nedēļas atpakaļ teici ka tomēr būsi aktīvs, un tā arī neesi aktīvs bijis...

bangtheking
Jauniņais
247 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 11:34
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 14:57
1
post

tātad.

°modedram pieteicos ar domu, ka tikšu galā ar mazajiem klauniem, spēšu viņus kontrolēt un attieksme mainītes gan čatā gan ingeimā.

Kādā sakarā tagad nomelno mani šajā topikā, jā es esmu neaktivs serveros, bet aktivitāte webā ir tāda pati, kā bij agrāk un nav mainijusies. un pričom te vispār tas moders ar origo bandu saistīts, Ja tev ir kāda veida problēmas, ludzu raksti privāti, nevis nomelno mani šeit par lietām, kurās faktiski neesmu iesaistits.

un jā, nebij nekādas origo bandas, lidz Tava chemij un KK attieskme nepārkāpa visas svītras, es negribu tagad Jus abus aizvainot, man nav problēmas īpaši pret Jums. Vienīgā mana problēma šeit ir tas, ka druupijs toreiz dabuja unbanu, palika ar statusiem, Tu itkā aizstāvi savus draugus or smth, es nezinu, bet cmon, noteikumi visiem ir vienādi.

Eroram, vispār 21 gada bans? protams viņs taisis fake profilus, ja jau jus viņam 21 gada banu varat iedot, ohh cmon, tas ir nopietni?! Tagad varbūt tie ir vnk prikoli no viņa puses, bet bļeģ es atvainojos par rupjajiem, TU TAČU SAPROPTI KA EVILAM VISPAR PERM BANAM JABUT?!

Viņš pat jobanos čīterus bano uz nedēļū ohh cmon,.



 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 15:03
0
post

Bang, atvaino ja tevi kā "nomelnoju" tas nebija tā domāts, es pateicu tikai savas domās kā tas izskatās no malas, pats redzi ka ir aizdomīgi liela sakritība.

Šo tēmu bija japaceļ, nevis lai tevi un citus aizvainotu, bet lai ar to beidzot tiktu galā, jo jau katru otro dienu kaut kādas problēmas rodas tieši dēļ origo.

Noteikti ņemšu vērā ko pateici, tiesa gan nesaprotu kāda vaina ir mūsu ar -kk- attieksmi... varbūt to varētu arī aprakstīt.

bet tāpat nesaprotu kāpēc tu aizstāvi EROR? viņš ir spamotājs - viņš mēģina pazemot -kk- pārkāpjot noteikumus desmitiem reižu un piespamojot forumu ar murgiem, tā vietā lai atnāktu ar mani izrunāties vai arī uztaisītu normālu topiku par to kas viņam ir sakāms.

 

Kā arī runājot par Drūpiju - viņš ienāk kickā reizi mēnesī, kāpēc vispār par to ir jāuztraucas. Viņš jau pēc saviem pat nejaušajiem pārkāpumiem jau zaudē statusus, viņš te paliek jo viņam ir iespējas palīdzēt kickam nākotnē, ja man kāds iedotu reālu pierādījumu ka viņš dara kko tiešām sliktu es noņemtu viņam vissu, bet tā nav

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2015. gada 11. janvārī, 15:07.

?
Jauniņais
458 atbildes forumā
Online: 4d 10h 18m
Redzēts 2015. gada 16. martā, 20:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 15:05
1
post

hm, paldies tev Reini, ka esmu brīnumbērns, brīnos, ka šoreiz nebija mazais narkomāns Elvis, kurš ir nojūdzies, jo lieto visas iespējamās narkotikas. oh. un jā, paldies, ka vaino mani tajā situācijā. ggwp

ORIGO

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 15:09
0
post

Eror, arī tagad tu neatbildi uz jautājumu vispār - kāpēc tu to dari. Tu izvairies.

Protams, ka es tevi nosaucu par narkomānu, jo cik tevi pazinu tu biji sakarīgs čalis, bet tad neko nesakot sāki ārdīties.

Tas ir apmēram tas pats kā ka tu man ļautu spēlēties tavā darzā, es viņu piekakātu un saliktu zīmes ka te viss sūkā. Vai tev tas patiktu un tu uzskatītu ka ir normāli ka cilvēks dara pilnīgi visu ko vēlas?

 

Un par kādu tieši situāciju tu runā? Es tevi vainoju tikai par situācijam kad tu arī pats esi nācis uz spamojis, ko gan citu man vainot tajā? tavus vecākus?

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2015. gada 11. janvārī, 15:10.

?
Jauniņais
458 atbildes forumā
Online: 4d 10h 18m
Redzēts 2015. gada 16. martā, 20:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 15:16
1
post

Tu rakstiji, ka gribi ar mani arpunāties - no tavas puses es to neesmu ne sagaidījis un gaidījis, jo laikam tu nekad to neesi nemaz gribējis.

Iemesls ir attieksme. Aizsākās saucamā "Origo revolūcija", tad sanāk mēs esam tie lohi, kurus ir jāpazemo, jo mēs gribam tikai piedurties? :DDDDDDDDDDDD

Tad, kad te bija visas tās mēbeles un idiotiskie dārzeņi, diez kāpēc viņus neviens nenodirsa? Varu te muldēt cik gribu, bet tāpat laikam nav jēga, jo tu neko tāpat neredzi un par nevienu lietotāju nekas nav sūdzēt? diez kāpēc mēs šie pieci/seši izredzētie (tā jau tagad laikam liekas), ka mēs to tikai redzam viņu slikto attieksmi pret citiem.
šo jau rakstiju vairākas reizes, ka evils normāli nodirsa manu ģimeni, bet ko šis skaistais Moderātors "KK"? pohuj, labāk ignorēt un iet uzspēlēt cs, jo galvenā missija bija izbanot mani, evilam sen jau ir vajadzīgs bans, par visu to lamāšanos un visiem sūdiem, ko ir darijis. tas pats tur lolwuts ar kk, serveros visu laiku monitoringo, bet visiem jau tāpat pie dirsas. nesāksim runāt vēl pa jb, kur admini ir +13 un neko nedara lietas labā, jo ar acc tikai iepazīstas.

gg

anony
Jauniņais
1 shot, 1 kill. Ur mad, I...
230 atbildes forumā
Online: 2d 12h 32m
Redzēts 2021. gada 08. martā, 01:44
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 15:50
0
post

kpc mans posts tika dzēsts, jau jau te izsaka domas, tad kpc manu ideju izdzēsa?

Jo saturēja aizvainojumus un narcismu

 

še tev jaunu!

 

evils - labs piemērs <aizvainojums> virtuālajā pasaulē! Čalim/Vīrietim/<aizvainojums> 24 gadi, bet tas viņam netraucē koķetēt ar Chiepu un Mikimausīti par to, ka viņām smuks dupsis. Manuprāt, te pat policija nepaliktu vienaldzīga, bet kur skatās moderātori un administrātori. Šis cilvēks ir sataisijis te tik daudz problēmas un izraisijis tik daudz konfliktus kas beigu beigās noved līdz šādiem! Kpc erors nodirsa KK? Jo kk neko nedarija lietas labā, kad evils aizvainoja Elvja vecākus. Un atkal EVILS!

 

llz - Jaunais jb mains, kas manuprāt nav pelnijis pat sms acc. Ko viņš ir darijis servera labā, izņemot to, ka droto tajā tāpat vien. Cik reizes esmu redzējis viņa vienaldzību un neko neiesākšanu ar to haosu kas notiek JB. Labi, ka viņš konkursus vada, kuri visi ir vienādi un vairs nav interesanti!

 

Chemijs - daudz uzklausa citus un pats neko nemēģina saprast, pat no vērtējuma, ka mēs visi esam cilvēki un mums visiem ir emocijas. Ja manus vecākus kāds aizvainotu, es tās situācijas affektā varētu izdarīt pilnīgi jebko, bet tas topiks par kk salīdzinājumā ar to, ko mēs darītu savu vecāku un savas ģimenes labā ir nieks. Chemijs ir diezgan vienaldzīgs pret kicku kā tādu, es nesaku, ka tu esi darijis maz. Es apbrīnoju tavu paveikto darbu, bet nu ir pienācis laiks ieviest kārtību! Un kur esi tu, kā mains kad esi tik vajadzīgs un kur vispār ir snuffeklis kā administrātors visur? Tu runā par moderātoru noņemšanu teorijam, fantomam utt. Bet pats iedevi Snuffeklim administrātoru un viņa aktivitāte ir 0! So lūdzu beidz <lamāšanās>!

 

 Netaisos vairs klusēt, Kristers, Jānis, Elvis, Dāvids, Ričards un vietām Markuss ir foršākie čaļi kas ir šajā komūnā. Tie saturēja jautrību šeit. Nebūtu te viņu, drošvien es arī sen būtu prom. Bet jūs ar savu vienaldzību novedat līdz tam, ka viņi cenšoties savest visu kārtībā, tiek par to vēl sodīti un tas arī noved pie kakāšanas tavā dārzā Chemij!

 

Paldies par uzmanību, ar cieņu 

Vladlens

Pēdējo reizi rediģēja anony, 2015. gada 11. janvārī, 16:30.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 11. janvārī, 15:51
1
post

Tātad erors terorizēja kicku jo te ir cilvēki kuri netika sodīti kad kaut ko pārkāpa.

Beidzot saņēmu atbildi.

 

Lūdzu cienīt tomēr kicku un citu darbu, ja jūs neapmierina kāds lēmums vai arī kaut kas netiek izskatīts vispār - cīnieties par to, taisiet topiku un pierādiet to, nevis taisiet haossu.

 

Ceru ka šādu tēmu vairs nevajadzēs pacelt, un atvainojos ja kādu te aizvainoju pār ātru izdarot pieņēmumus par šo "bandu"

Paldies

Lietotāji skatās šo tēmu: 0