bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
16
1
topic
Warnu noteikumu maiņa?
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 16:37

Sveiki kickieši, man ir parādījies tāds jautājums, kā tiek likti warni?

Esmu vairākas reizes redzējis, kur sūdzībās/appelācijās cilvēki cenšas palīdzēt cilvēkam, piemēram, kā man šajā situācijā, kur palīdzēju cilvēkam, pēc kā viņš pateicās un palūdza aizvērt topiku, bet es saņēmu warnu, par palīdzēšanu.

Un tad ir šādi gadījumi, kur cilvēks prosta iemet kkādu huiņu topikā, kur viņš ir iesaistīts, piemēram, kā te, kur pigmi iemet vārdu, par ko tiek apsūdzēts un protams warnu nesaņems, jo atrodas viņa paša sūdzībā, kas man liekas stulbi.

 

Vēlētos, lai daudz maz sakarīgāk liktu šādus warnus, piesekotu līdz, kas kam palīdz, ja protams NEKĀ pilnīga 0 no palīdzēšanas, tad warnu liktu, bet nejau kā man tas gadījās un tādi kā pigmi, kuri tikai šitposto savā apsūdzībā, liktu warnus...Liekas, ka jums ir pofig uz visu, kas te notiek, galvenais darīt visu pēc "noteikumiem", kādi viņi tur nu ir...

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 45m
Redzēts pirms 8 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 16:58
0
post

Ja samazinās noteikumus par to kur un kā liek warnus, kā KK pelnīs? Viņam nebūs iemesla vairs ne par ko likt warnus :( :D

 

Esmu tikai par noteikumu maiņu lai šie žūpas nepelna

Pēdējo reizi rediģēja ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, 2020. gada 27. septembrī, 17:50.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3450 atbildes forumā
Online: 131d 10h 0m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 17:26
0
post

Hmm, savādi. Es tagad caur trubu neiešu cauri visiem noteikumiem, bet kādu laiku atpakaļ bija punkts, ka sūdzībās/apelācijās drīkst veikt ierakstu, ja tas palīdz izskatīšanas gaitai (tamlīdzīgi uzrakstīts).

Jo es pats arī bez statusa esmu dažkārt iešāvis sūdzībās, kur warn netika piešķirts.

Šajā situācijā to warnu točna nevajadzētu dot.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 48m
Redzēts 8. maijā, 18:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 18:10
0
post

warnus liek tāpēc ka tie ir bāzēti uz noteikumiem (no kuriem 60% jau sen tiek reāli ignorēti), nevis uz kautkādas loģikas pamata.

 

sen jau viss iet pretrunā.

Tessa&Hardin
Skatās lietotāju
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12880 atbildes forumā
Online: 265d 17h 52m
Redzēts pirms 15 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 20:35
1
post

Pēc idejas Venta malacis, ka palīdzēja un par to itkā nevajag sodīt, taču sarkanā armija var attaisnoties uz to, ka tajā topikā drīkst izteikties tikai tie, kuri drīkst jo nu viņi paši palīdzēs viņam tikt galā. Ar domu ''nafig tu spamo un dari citu cilvēku darbu viņa vietā''?

Nu apmeram man kaa darba uz perona, es piem gribu palidzet citai nodalai iekramet somu lidmasina a man prieksnieks aizradis kapec tu to dari, tu nedriksti darit citu darbu jo neesi apmacits un tev nav atlaujas to darit. (itka ko tur ko nemacet somu ielikt ļotenē, bet varbut ir visparigi kursi kaa panemt somu vai ja soma sver virs 20 kg, tad pa diviem nem vai ja juti kaut kadu divainu smaku tad tu nedrikst likt ieksa a tu (es) piem ieliku.....nu ideju saprati :D

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 14h 52m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 21:53
0
post

Jap, tādu domu sen jau izteicu, ka tas ir tizli, ka tiem kas palīdz liek warn, bet sūdzībā/apelācijā iesaistītajiem neliek warnus par tizliem un bezjēdzīgiem postiem.
Iespējams pagāšgad laikam to minēju vai aizpagāšgad, jo vairākas reizes to varēja manīt.

Bet nu ok, nepalīdzam nevienam, lai galvenie un iesaistītie tiek galā.

Bet par kaut kādiem "xDDDDD" vai citiem liekiem stulbumiem tak gan sākat likt warnus, pat ja persona ir iesaistīta. 

            

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11983 atbildes forumā
Online: 210d 9h 56m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 23:33
8
post

Sveiks!

Noteikumi atrodami šeit.

 

 

3.4. Aizliegts izteikties banu apelācijās/sūdzībās, ja neesi sodītājs, cietušais vai administrācijas loceklis(moderators,administrators), izņēmumi:
      3.4.1. ja ir saskaņots ar administrāciju, ka noteiktais lietotājs/aculiecinieks drīkst izteikties;

Kad dodos izskatīt banu apelācijas un sūdzības, un redzu, ka kāds ir pārkāpis šo punktu, tad vispirms noskaidroju, vai ar kādu no administrācijas vai banteam ir saskaņota izteikšanās.

3.4.1. punkts tiks nedaudz pielabots.
Turpmāk tas skanēs šādi:
3.4.1. ja ir saskaņots ar administrāciju vai banteam, ka noteiktais lietotājs vai aculiecinieks drīkst izteikties;

Attiecīgajām sadaļām ir cilvēki, kuri par tām atbild un tās izskata.

Par šo noteikumu nebūtu jāuztraucas, ja vienkārši rakstītu vēstuli, nevis rakstītu tēmā.
Nebūtu jāgaida, kad kāds atbildēs, ka vari izteikties. Nebūtu jāuztraucas par brīdinājumu. 

Īsāk sakot:
Ja vēlies palīdzēt, tad saskaņo ar kādu no adminstrācijas vai banteam, vai raksti cilvēkam vēstuli
(atceries pabrīdināt par dubultpostiem, lai cilvēks nesaņemtu brīdinājumu tevis dēļ).

 

 

Vairāki man rakstīja par šo ierakstu.

Atgriezīsimies pie noteikuma punkta, ko iepriekš apspriedām:

3.4. Aizliegts izteikties banu apelācijās/sūdzībās, ja neesi sodītājs, cietušais vai administrācijas loceklis(moderators,administrators)...

Sūdzība ir par viņu, tātad izteikties viņš drīkstēja.


Ieskatīsimies tajā, kas ir uzrakstīts.

Ieraksts ir labots.

Pirms labošanas tas izskatījās (aptuveni) šādi:
"Muhahahahaha, skuķupuika! :)"

Tagad tas izskatās šādi:

Apskatot sūdzību, varam redzēt, ka šis vārds ir sūdzībā, tātad nav tā, ka tas ir pilnīgi no zila gaisa kā Latviana: "Man garšo cepumi."

Šoreiz pigmi netiks brīdināts, jo ieraksts (it kā) atbilst.
Taču šis ieraksts mums nepaskaidro, kāpēc tas tika rakstīts. Nav atrunas, nav atvainošanās, nav nekāda apraksta vai noderīga informācija. Ir tikai viens vārds.

Turpmāk izsakoties banu apelācijā vai sūdzībā (kur esi iesaistīts), būs jāpamato sava rīcība vai jādod situācijas apraksts, vai vismaz kaut kāda noderīga informācija.
Nederēs viens vārds. "Nice", "labs", "xdd", "nopietni? xd" u.tml. ziņas tiks apbalvotas ar brīdinājumu.

Noteikumos ar mazākiem burtiem tiks pierakstīts, ka izsakoties jāsniedz situācijas apraksts vai vismaz kāda noderīga informācija.

 

 

Slēgts

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 27. septembrī, 23:34.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0