bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
16
2
topic
Hybrid Minds @ BanTeam
Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 2 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 00:24

Lai pieteiktos forumā par banteam jāizpilda prasības:

* Minimums 16 gadi - +

* Minimums cs pieredzei 5 gadi +

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos +

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā +

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā +

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem - tas jau gluži nav atkarīgs no manis. Sūdzības par nepatiesiem baniem par mani nav bijušas.

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus +

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) +

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ) pieņemu, ka tāda ir, ja ir tikai 1 Ban Team loceklis dotajā brīdī

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam (admini,banteami,moderatori,administratori) - knejvs un DarkPrincess, kā arī Capture. Pieņemu, ka ir kāds no maniem kolēģiem, kuri arī varētu galvot par mani.

 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs cs nicks: - Hybrid Minds

* Tavs vecums: - 24

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: No 2004.g / 2005.g., tātad vismaz 15 gadi, protams, ar dažādiem pārtraukumiem. Spēlējis esmu dažādos Latvijas online turnīros, vecajos "eļika" turnīros, kā arī ārzemju playparkos, utt.

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus) pick dd2/pub/banteam, stn dd2/banteam, gign pub, 4id pub, roxcs un chill pub, keep dd2/banteam, lai nosauktu dažus.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam? - ir ļoti bieži bijušas situācijas, ka apelācijas / sūdzības netiek izskatītas vairākas dienas, kas arī atspoguļojas uz projekta lietotāju debatēm čatā, ka "Banteam ir slinki, utt.", un šī situācija varētu vēl drastiskāk mainīties uz slikto pusi, par cik ir palicis tikai viens BT loceklis. Labprāt vēlētos palīdzēt dotajā brīdī uzlabot situāciju!

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? - Esmu ar atbildības sajūtu pret doto, kas ir jāizdara. Ja kaut kas ir jāpaveic, centīšos to novest līdz galam, šajā gadījumā - saistībā ar Ban Team pienākumiem! Pieredze man šajā amatā ir, čīterus atpazīt spēju, par cik arī sekmīgi līdz šim, bez liekām sūdzībām par sevi adminēju iekš kick DD2 servera. Vēlos būt palīdzīgs aspekts arī iekš foruma sūdzību sadaļas, un uzturēt kārtību arī šeit!

Ar cieņu,

Hybrid Minds

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2020. gada 20. oktobrī, 10:14.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 00:39
0
post

Neredzu pagaidām labāku kandidātu šim amatam! 
*Aktivitāte ir diezgan laba.
*Esošs DD2 admins.
*Čīterus atpazīt māk.
*Pieredze - skatos ir liela.
*Galva uz pleciem ir.
*Palīgus vajag.
*Prasības visas izpildītas.

Būsim ceha vadītāji :huehue:

Rekomendācija!


575
Jauniņais
Meitene zeltene
AK-47
3689 atbildes forumā
Online: 167d 9h 4m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 11:05
2
post

Ko vēl ne? Ej taisi brokastis!

 

 

Brīdināta. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 20. oktobrī, 23:21.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 11:13
2
post

Noliec man litru jageri un dabusi rec bet nu lai jau iet :D visas prasības jau esi izpildījis so REC

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 15:46
0
post

Tavā vecumā vajadzētu tomēr vairāk laika pavadīt ar draugiem un sev tuviem cilvēkiem, aiziet kādai omei dobes izravēt, kādu haltūriņu ieķert. Palasi par kritisko domāšanu, lai esi spriestspējīgs. <cenzēts> Tev kaut kādu ban team vēl vajag? :D 

Anti, tikai tāpēc, ka man nav vienalga :yn:

 

 

Brīdināts. (c) DarkPrincess^

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2020. gada 22. oktobrī, 20:25.
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 0m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 22:15
0
post

Čells, kas spēj uz lietām paskatīties ar objektīvu viedokli. Tagad ir superīga aktivitāte, vēlme paskatīties demkas, domāju, ka obligāti jāņem. Rekomendēju.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 23:46
0
post

Itkā jau ir tikai viens serveris no kura nāk praktiski visas sūdzības, itkā ož pēc statusa skriešanas, bet nu - tā kā projekts ir savā zemākajā punktā pa pēdējiem 5 gadiem - protams, kāpēc lai ne? Neesmu pret, bet neredzu reālu pamatu ņemt jebkādu statusu pašlaik. Jo - priekškam vienkārši? 

Ok, var ņemt par apgalvojumu, ka tagad daudziem viss ir attālināti un ir vairāk brīvā laika. Bet ja nebūtu? Tad laikam vēl sīkāka jēga no tā.

 

P.S. noņem tam draņķim arrow'am acc pēc iespējas ātrāk, viņam nefunkcionē atsevišķas smadzeņu daļas.

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 00:37
0
post

rec

not that i care, bet izskatās lādzīgs kandidāts

 

 

Brīdināts. (c) DarkPrincess^

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2020. gada 22. oktobrī, 20:33.
»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:21
1
post

Zinot to, ka esi DD2 admins ( bet biji arī main xoxox :D - jociņš un proti atpazīt negodīgus spēlētajus no godīgiem, kā arī par tevi nav bijušas sūdzības no citiem lietotājiem vai vispārēji,manuprāt, esi labs kandidāts BanTeam statusam. Kā arī tava aktivitāte ir laba un esi izpildījis visus punktus BanTeam prasībam. + esi cilvēks ar pieredzīti šajā jomā. Tāpēc es esmu par un zinu, ka uz tevi varēs paļauties.

Rekomendēju. 


Izskatot tavu pieteikumu un lietotāju domas par tevi, kā par BanTeam un redzot to, ka vairums ir par tu tiec pieņemts, kā arī šis pieteikums tiek izskatīts nedaudz ātrāk kā parasti, jo knejvs (banteam loceklis) kādu laiku būs neaktīvs. Tāpēc, pašlaik, ir nepieciešamība pēc vēl kāda, kurš spēs patstāvīgi veikt šos pienākumus. 

Pieņemts. 

* P.S. Sazinies ar mani par BT pieejām.

 

 

Slēgts.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2020. gada 22. oktobrī, 20:21.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0