bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
2
6
topic
Banned by suP.?
pljutka
Jauniņais
No Worries
12 atbildes forumā
Online: 2h 49m 55s
Redzēts 2018. gada 30. aprīlī, 16:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. janvārī, 22:10

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : pljutka ( pljutka ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz m u 
[CBAN] Iemesls : wh 
[CBAN] Bana IP : 95.68.34.103 ( 95.68.34.103 ) 
[CBAN] Bana Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 0 : 268114361 ) 
[CBAN] Admins : suP.? 
******************************************** 

Demo: http://failiem.lv/u/ixqmuoh

Skrīni: N/A

Protokols: p48

Čalim pajautāju, kāpēc viņš šeit spēlē tik labi, jo hīlā viņš bija vienmēr pēdējās vietās, šis uzreiz sāka mani specot. :D Citu komentāru nav, visur skaņa un pieredze.

Ieteiktu, lai izveidojat, ka Adminam obligāti jāuzņem skrīni pirms bana, lai nebūtu pārmešana, ka nav skrīni utml.

Ir jautājumi? Būs atbildes!

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. janvārī, 22:50
0
post

Man gan screens uzņēmās, kā tas ir iespējams? Gaidam.

EDIT : tad sanāk, ka speciāli spēlē no tāda klienta, kuram nesaglabājas screeni? Interesanti, jo līdz šim visiem 48. protokoliem screeni bana laikā ir uzņēmušies. Kaut ko tu te smagi lej. Katrā ziņā, ja spēlē ar tādu klientu, tad pats vainīgs, screenu jebkurā gadījumā vēlos redzēt.

Pēdējo reizi rediģēja zaf, 2015. gada 26. janvārī, 23:00.

pljutka
Jauniņais
No Worries
12 atbildes forumā
Online: 2h 49m 55s
Redzēts 2018. gada 30. aprīlī, 16:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. janvārī, 22:58
0
post

Tas ir iespējams tā, jo ir dažādi CS install'a buildi, vienam uzņemās, citam atkal nē.

Ir jautājumi? Būs atbildes!

pljutka
Jauniņais
No Worries
12 atbildes forumā
Online: 2h 49m 55s
Redzēts 2018. gada 30. aprīlī, 16:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. janvārī, 00:11
0
post

Tev laikam ar to saprašanu tā sūdīgi vai Tu izliecies?

Man ar šo klientu nav bijis neviens bans, šodien dabūju banu un konstatēju, ka skrīni neparādās, vēl ar Chemiju kontaktējos, jo kā zinam viņš ir 'CS Lietpratējs', arī bez rezultātiem, nav man tas vecums, lai slēptu bildes, netici? Ienākam caur 'TeamViewer' manā PC, Tu uzņemsi skrīnus un skatāmies kopā, kas notiek cstrike mapē.

Apskati to pašu demo, tur ne smakas no kubiem, būtu man tas skrīns, iemestu Tev taisni 'pa <cenzūra>', lai Tev nerastos lieki jautājumi.

Un jā.. Paguglē par tiem skrīniem, atradīsi arī tur atbildi, nerd.

BanTeam ar pieredzi, smiekli pašam nenāk?

Vari man atbildēt, Tavi bezjēdzīgie argumenti man nav vajadzīgi, paldies.

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2015. gada 27. janvārī, 16:08.

Ir jautājumi? Būs atbildes!

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. janvārī, 01:53
3
post

Mani bezjēdzīgie argumenti? Ko tu te centies panākt? Apelācijas paraugā skaidri un gaiši norādīts, ka jābūt screeniem, kuri uzņemas automātiski. Nekādas atlaides netiek dotas, sakarā, ar kaut kādiem mistiskiem klientiem, kuriem neuzņemas screeni. Nav vairs tas vecums, lai slēptu bildes, bet ir tas vecums, lai pret citiem izrādītu necieņu un spēlētu ar random cs klientiem, vai ne? Paguglē steampowered veikalu labāk, nevis spēlē pirātiski kā kaut kāds sīkais, kuram bankas karti vēl neviens neuztic!

 

Šeit ir SMS veikals, kur vari nopirkt sev unbanu. Veiksmi, pļūtītāj!

pljutka
Jauniņais
No Worries
12 atbildes forumā
Online: 2h 49m 55s
Redzēts 2018. gada 30. aprīlī, 16:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. janvārī, 05:58
1
post

Aizmirsti, unbans netiks pirkts, nelietoju neko nelikumīgu, labi, nav default cfg, bet tas nav aizliegts.

KK, izskatīs apelāciju un dos atbildi.

P.S

Interesanta loģika Tev, puse no spēlētājiem spēlē bez stīma, tātad viņi ir "kaut kādi sīkie", man bija stīma profils ~ 400EUR vērtībā, pirms vairāk kā sešiem mēnešiem biju atmetis ar roku spēlei un atdevu to par 5EUR labam draugam, bet tagad atkal uznāca gribēšana pašaut "forfun", tāpēc neredzu jēgu atkal pirkt spēles @ steam.

Ir jautājumi? Būs atbildes!

suP.?
Jauniņais
113 atbildes forumā
Online: 1d 2h 4m
Redzēts 2015. gada 07. oktobrī, 20:26
Pievienots, 2015. gada 27. janvārī, 09:32
0
post

Pirmkārt- es neesmu tev nekāds "čalis".

Otrkārt- es hīlā biju pēdējās vietās? Mkay............... Kaut kā es tevi vispār neatceros, ka būtu spēlējis dd2. Vai arī spēlēji ar kārtējo intelektuālo niku kā kick'ā. Vai arī man ir wh tagad un pēkšņi sācis labi spēlēt? O:

Treškārt- skaņa un pieredze? Nesmīdini. Tad man tev viens jautājums- tev ar dzirdi viss labi? Jo bieži vien nedzirdēji vai izlikies, ka nedzirdi pretiniekus. Актер высшего класса.

Ceturtkārt- skaisti pre momenti bija. Vai arī tas uz pieredzi tīri? Vai sieviešu intuīcija?

Piektkārt- Noteikumi ir visiem vienādi. Ne jau manas vai kāda kāda cita vainas dēļ tev mistiskā veidā "nav" screen.

Sestkārt- tu uzsver savu vecumu kā argumentu tam, ka nelieto palīgprogrammas un neslēp screen, bet tava attieksme un veids kā pasniedz informāciju ir kā 14 gadīgam puišelim. Būtu uzrakstījis sūdzību un gaidījis kamēr izskata. Uzreiz sekoja rupjības čatā un nu uzbraucieni uz faz arī te. Varbūt es kļūdījos. Oh my... Ja tā, tad tev banu noņems.

P.s- lai izsakās -KK- un pieņem gala lēmumu. Faz ir izteicies, es tāpat.
P.p.s- vari necensties atbildēt uz šo, jo jēgas no tā nekādas. Es tikai izteicu savu viedokli un atbildes uz taviem argumentiem. Vienkārši gaidi atbildi no -KK- Ja man nebūs taisnība, iešu stūrīti nokaunēties.
 

Pēdējo reizi rediģēja suP.?, 2015. gada 27. janvārī, 09:34.

 

 

 

KranlauzisOlsitejs
Jauniņais
Krāns
36 atbildes forumā
Online: 14h 12m 03s
Redzēts 2016. gada 28. februārī, 11:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. janvārī, 09:58
1
post
Hahahah, ban team labi mani pārsteidza. Atliek tikai pateikt viņiem kko kas nav pa spalvaj un tad Tu busi ienaidnieks uz muzu. Smiekligi

Es esmu Krānlauzis, Krānlauzis Olsitējs.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. janvārī, 15:52
0
post

Pirms sāku rakstīt pa tēmu, atgādinu - lietotājiem kuriem nav nekāda sakara gar šo tēmu, un vispār gar jebkādu apelāciju/sūdzību, nav atļaujas kaut ko bez iemesla rakstīt.

Un vēl, neveidojam dubultpostus, bet izmantojam pogu ”Labot”.

Visi tiek brīdināti. :)

 

 

Pa tēmu: pamato lūdzu šos momentus.

 

"pljutka :  suP, kur taa speeleet iemaaciijies? hiilaa biji nulle. :/" - Un Tu vēl brīnies, kāpēc cilvēki nepiemiedz acis par to screenu. Tava attieksme jau parāda to, ka ar Tevi nav vērts ķēpāties.


4:45 - Skrienam pa māju, pēkšņi izdomājam apstāties un neveiksmīgi sagaidīt latviešu markeloff, jeb faz, kurš nāk no centra ar awp. Bieži tādas epizodes neredzu, bet ar reakciju gan tev viss kārtībā, tas steam acc tiešām bijis 400 eiro vērts.


6:00 -  Skrienam pa centru, dzirdam ka caur smoke šauj ar famasu, bet pretinieku neredzam, jo ir taču smoke, nē? Paskaidro man, kāpēc jāšauj nestandarta vietā (tieši pa kubu, pie tam, caur smoke), nevis pa ribām labajā pusē, kur parasti šādās situācijās ir pretinieks? 16 biti, tāpēc nav screena? Vēl pie visa, tas čalis ar famasu aizskrien C2 un esam pārliecināti, ka viņš tur vairs nav, tāpēc mierīgi turpinām ceļu uz banānu vai B plantu.


06:20 - Dzirdam kā tiek nošauts savējais no CT bāzes, paslēpjamies stūrī, sagaidām smoke no komandas biedra un skrienam plantā. Paceļam c4 un noplantojam. Pēc tam dzirdam, ka savējo nošauj B short (nezinu kā saucās tā vieta) tas pats cilvēks, kas nāca no CT bāzes. Tad kāpēc šoreiz ignorē savu pieredzi, skaņu un 400 eiro vērto steam acc un neskaties B short, bet sagaidi shiftā ejošu pretinieku pie B arkas, kuru, skatījās savējais no banāna? Tavs ģeniālais prāts un loģiskā domāšana gan mazliet pieklibo.


07:20 - Aizskrienam uz C2 un skatāmies balkonu kaut kādā dīvainā vietā, kuru neviens nekad neizmanto. Ieraugam pretinieka galvu, kura uz ekrāna stāv vairāk kā pussekundi, bet nešaujam. Kāda velna pēc? Reakcija vairs nestrādā? Kāda jēga bija tur stāvēt?

 

7:45 – Trinamies C2, pēc kāda laika balkonā parādās pretinieks, bet Tu aizšauj garām, pretinieks atkāpās un aizlec aiz kastes. Un uzreiz lien ar mērķi ārā zem balkona, jo tur nāk vēl viens pretinieks. Bet tas Tev nebija pa spēkam.

 

8:15 – Paskrienam garām fazikam kurš ar awp skatās centru, un skrienam uz banānu, uzreiz piespiežamies pie labās sienas, jo redzam ka priekšā ir divi ļaundari un viens no viņiem met dāvanu. Jāatriebjās tam nelietim, aizvelkot tieši pa sienu.

 

pljutka
Jauniņais
No Worries
12 atbildes forumā
Online: 2h 49m 55s
Redzēts 2018. gada 30. aprīlī, 16:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. janvārī, 17:01
0
post

4:45 - Caur mikrafonu teicu, lai Hell Boy dod c4, jo tāpat nomirs ar viņu, neko neatbildēja, teicu: "labi, skriešu Tev pakaļ un ļaušu, lai Tevi nošauj", viņi aizskrēja pa māju, bet viens TS skatījās uz centru, tāpēc sāku iet ar shiftu, jo ar normālām austiņām var sadzirdēt, kas notiek aiz centra, apstājos, lēnām gāju un tas izlīda ar awiku +, iepriekšējajā raundā viņš arī bija ar awp, tāpēc loģiski domājot, arī šoreiz viņš centrā tupēs ar viņu.

 

6:00 - Kāpēc Tu šo aprakstīji, ja tur nekā nav, bet labi. Centrā bija smoke, manējie skrēja pa priekšu un no centra puses bija dzirdami skriešanas soļi un famasa šāvieni, ar gloku pašāvu pāris lodes pa smoka malu, ja nu gadās kādam trāpīt, bez rezultātiem, skrēju tālāk uz B, jo ar gloku neko spīdošu neizdarīšu.

 

6:20 - Shortu neskatījos, jo čalis ar scout sēdēja pirms B spota, kur skaisti pārredzēja b ieeju, caur mikrafonu vēl teicu viņam, lai skatās B ieeju un es skatos B malu (gar kastēm), viens ātrais solis (Ja spēlē kādu laiku, tad zināsi, kas par ātro soli, ka nočeko vai nav awp, reakcijas move, tā vismaz to sauc daži, nočekoju, bija awiks, nošāvu - raunds beidzās.

 

7:20 - Galvu neredzēju, manīju, ka kaut kas zils nomirgo ekrāna vidū, bet šāvienu neizdarīju, jo tad nodotu savu pozīciju, ar manu loģisko domāšanu viss ir kārtībā.

 

7:45 - Ja, bija trīs purni redzami, atdzīšos, ar awp neesmu nekāds meistars, nav tā labākā reakcija.

 

8:15 - :D, Tev ar skaņu sūdīgi, nedzirdēji m5 šāvienu? To dzirdēju es, uzreiz čekoju - viens mīnuss, manējo paņēma tas tālākais, vēlviens čeks uz def vietu (B stūris) - ieraugu cilvēku, bet nenošauju, raunda beigas.

 

Tik low momenti, bet Tu liec man viņus pamatos, jēziņ.

Ir jautājumi? Būs atbildes!

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. janvārī, 21:48
0
post

Gaidu screen līdz rītdienas rītam, ja nebūs tad - SMS unbans.

Nu nav, tad nav...

Bans paliek.

 

 

 

Slēgts

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2015. gada 28. janvārī, 18:06.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0