bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
3
6
topic
War3 negodība.
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 02:32

Vēlos izveidot sūdzību par mūsu War3 aimeri Strēlnieku.

Sūdzība pamatā ir par to, ka viņš spēlē war3 notiekošjā konkurā ar citas komandas cilvēka nicku krājot viņiem punktus, kas nav īpaši smuki pret pārējiem konkursa dalībniekiem.

Esmu savācis pāris pierādijumus, kas pierāda to, ka viņs ir spēlējis ar [pro] paranoia nicku. 

Pierādijums nr. 1. 

Ip sakritība Strēlniekam ar [pro] paranoia. 

[pro] paranoia    85.15.216.10    STEAM_0:0:723467297

lowaki | Strelnieks.  85.15.216.10    STEAM_0:0:723467297

Pierādijums nr. 2.

Lokācijas sakritība. Mums visiem zināms, ka čiepa nav no Ventspils.

http://failiem.lv/g/oxrwkjq#aa/fsaf.png">http://failiem.lv/g/oxrwkjq#aa/fsaf.png 

http://prntscr.com/62t1he">http://prntscr.com/62t1he

Man šis liekas diezgan aizdomīgi! 

Pierādijums nr. 3.

Ievietošu HLTV no mapes, kur piefiksēju ka tā nav Chiepa, kas spēlē. Nav nekāds diss chiepai, bet tomēr tas nav tavs skilla līmenis. 

http://failiem.lv/u/qxytmot">http://failiem.lv/u/qxytmot

Pierādijums nr. 4. 

Man ir izdevies noķert skrīnu ,kurā ir redzams servera monitoros, kā Jb serverī spēlē čhiepa un redzems, ka war3 spēlē viņas war3 niks. Un nē tas nav nekāds gļuks.

http://failiem.lv/g/qvbljhe#aa/…size_distr.jpg">http://failiem.lv/g/qvbljhe#aa/…size_distr.jpg

 

Atgādinu, ka neko no ši neesmu safeikojis vai kā savādāk. 

Man priekšlikums šādā situācijā ir divalificēt abus spēlētājus no war3 konkursa. Šis nav pilnīgi godīgi pret pārējām komandām, kas cenšas spēlēt un iegūt balvu. 

Lūdzu izteikties cilvēkus, kuriem ir, ko teikt.

P.S nezināju kurā sadaļā likt tpc ieliku šajā! 

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2015. gada 09. februārī, 20:04.

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 02:33
5
post

es domāju, ka perm bans jādod.

 

edit: ilzei arī lūdzu banu!

Pēdējo reizi rediģēja skaļums, 2015. gada 09. februārī, 02:37.
9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 03:05
1
post

Abus diskvalificēt un piemērot kaut kādu sodu!

llz medaļu par izmeklēšanu un man protams vipu uz mūžu, domāju šads variants visus apmierinās. ;D

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 06:50
1
post

http://prntscr.com/62v4sf">http://prntscr.com/62v4sf
Nū, es redzēju, ka ar zaņģa niku kaut kas spēlēja war3, kad viņš bija deathrun un sāku sūdzēties evilam, bet evils man tieši pateica pretējo, ka tas nav nekas slikts un tā drīkst darīt. 
Te jau ir vaina konkursa vadītājā, ka viņš nenorādīja to, ka ar tavu niku NEDRĪKST spēlēt cits.. 
Un ja arī viņš uzspēlēja vienu reizi ar manu niku.. tas ir tik nosodāmi? 
@9905, vipu par to, ka uztaisīja pāris skrīnus un salīdzināja ip? mh, ļoti godīgi, jā
 

Pēdējo reizi rediģēja juliet, 2015. gada 09. februārī, 07:09.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts pirms 35 minūtēm
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 06:58
1
post

Tā ir neliela evila kļūda ka nav norādījis ka aizliegts spēlēt ar cita nicku, bet tas ir PILNĪGI PAŠSAPROTAMS ka tā darīt nedrīkst. Tad jau tā vairs nav komandas sacensība, bet 1 spēlētājs var norādīt 3 nickus un ar visiem pats spēlēt. par šo ir jābūt diskvalitifikācijai, tur nav variantu.

 

EDIT:

Evils izrādās ir pateicis ka vienalga kas ar kā nicku spēlē :D Pilnīgs murgs, bet nu ja jau rīkotājs pateica ka tā drīkst, tad tā drīkst

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2015. gada 09. februārī, 07:02.

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 08:26
2
post

ja godīgi, tad var teikt, ka tas ir tieshi tas pats, kas uztaisīt komandu vienam ar 3 nikiem. Diezgan padebila situācija. Atvainojos, ka no mušas uzpūtu zirnekli. Varat vērt ciet. Turpmàk zināšu, ka nav jēga piedalīties. 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2015. gada 09. februārī, 08:40.

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 08:45
0
post

Well, šis ir viens no iemesliem, kāpēc statiem būtu jābūt uz steam_id vai IP, manuprāt.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 11:16
0
post

Ja es zinātu ka tā var, būtu piedalījies un manā vietā spēlētu Prada, vai CnpuBeToM, vai vēl kāds labs spēlētājs. Uzvara būtu mana. :(

Piekritīšu ka tas nav visai godīgi, bet ja jau rīkotājam vienalga kas spēlē, ka tik spēlē, tad neko darīt. 

 

Rīkotājs atļāva šitā darīt, domāju šeit nav par ko vairāk runāt.

@faz, uz steam_ID piekrītu. Par IP gan nē, jo daudziem nav fiksētā IP.

 

 

 

Slēgts

Tēma atvērta.

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2015. gada 09. februārī, 19:05.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 19:20
1
post

Sāksim ar to, par ko vispār ir brēka ?
cik saprotu, kādam nepatīk, ja kads spēle par labu citai komanda, ok pieļaušu tādu iespēju, ka tas varetu būt nu pat baigais pārkapums, bet !!! vai tad ar to kādam tiek kas slikts nodarīts ? reali chalis tos punktus uzsit priekš citiem tā vieta lai izvirzītu vairāk savu komandu priekšgala, kā arī viņš nu pat baigi palīdz chiepai, llz padomā cik labs spēletajs ir chiepa, tu nebūtu priecīgs viņai noravēt visus tos punktus, ko strelnieks uzsita ? :D

Protams no vienas puses tas ir nepareizi un pat stūlbi, katram būtu jābūt lojālam savai komandai un ir vnk smieklīgi šita uzmest savus komandas biedrus, bet lai jau viņi paši tiek ar to gala, izmetos viņu no kamandas un ieliekot vieta citu, sods būtu pietiekoši liels, jo būs pa diršanu spēlejis :). Nesaskatu iemeslu kādu diskvalificēt, tas ir jāatrisina pašam komandam.

Pat ja tāds strelnieks uztaisitu komandu un viņš spēletu no 3 nickiem, lai jau puika mokās, esmu teicis daudzas reizes 3 spēlet griboši cilvēki jeb kurā gadijumā uzsitis vairāk punktus nekā viens cilvēks.

9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 20:16
0
post

@paranoia tas bija joks par to vipu nshit.

@evil  šis viss konkurs pa lielam ir viena izgāšanās jau no paša sākuma!

Piemērs : teici ,kad konkurs sākās 6 un jau no paša sākuma tavs komandas biedrs fins savārīja sūdus un bija sācis naktī jau šaut. 

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 20:18
0
post

ninenine kpe tikai FIN ? llz ar bija sācis spēlet queen ar teica, ka esot jau spēlejis.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 20:22
0
post
Apsveicu Tevi, wannabe detektīvi, ar lietas atrisināšanu. Tikai rodās jautājums vai Tu skatījies uz visu koptēlā? Pieņemsim personām kas piedalās konkursā skills dažkārt paliek anormāli labs salīdzinot kā viņi vienmēr ir spēlējuši. Vai Tu nespēj tādas lietas pamanīt? Varbūt vēl ik vakara CSI sērijā netika rādīts, ka uz tavu ''lietu'' jāskatās koptēlā nevis tik pa fragmentam? Pieņemsim tas pats Zangisters. Vai Tu par to nezināji, ka ir bijuši brīži kad ar viņa niku spēlē kāds cits? Diezvai Tu to spētu pamanīt. Zangisters arī nav vienīgā persona jebšu player`s ar kuru ir tā noticis. Wild skills uzauga? Šaubos. Konkursa reglamentā jeb noteikumus / lai Tev vieglāk saprast / tika minēts, ka cits nevar spēlēt ar Tavu niku, lai tiktu labākā vietā? Nē. Nav un nebūs. Tad kāpēc vispār visu šo pacēli? m? Respektīvi. Lai šī balagāna vairs nekad īsti neatkārtotos ir iespēja šiem statiem pievienot opciju kur rāda ar kādu IP kad, kur un cikos ir kāds pievienojies. Kāpēc šeit šis ir noņemts, ja notiek tāda veida konkursi, un cilvēki paši labi zin, ka viss nenotiek kā tam būtu jānotiek? Es zinu, ka jums daudziem kas spēlē war3 nepatīku, drīzāk riebjos, bet nāksies paciest. Tā dēļ arī viss kur es esmu ticis piedalīties vienmēr tiek tā izcelts it kā kaut kāda sensācija. Bulšits kaut kāds. Jebkurā gadījumā, ja kāda persona būtu vērsusies pie manis ar lūgumu palīdzēt konkursā es nebūtu atteicis, bet bija tikai viens noteikums - kas pirmais brauc tas pirmais maļ, un vairāk tas netiktu piedāvāts un tiktu lūgums noraidīts. Šoreiz paveicās paranoia, jo viņa bija tā kas pajautāja. Tie mineti un viss ko Tu vakar tiki minējis savā rage stadijā shoutbox`ā bija nožēlojami. Rodas jautājums - ka tik tev pašam viņa nepatīk or smth? Kāpēc es tā darītu, ka palīdzētu cita komandai? |1337 Team| ir iemesls. Kāpēc? Zangisters pirmajā dienā cik noprotu pats spēlēja. Otrajā jau tādas skilla izmaiņas? Vienu dienu brīnas kas notiek un otrā dienā jau skillārs - neiet kopā. Nākošreiz, wannabe detektīv, kad skaties nākošo CSI pārraidi paseko līdz stāstam. Skaties kas notiek tajā visā, un necenties sagrābt visu kas pagadās. Tas kad tur stāsts uz epizodes beigām virzās ļoti ātri nenozīmē, ka tai pat laikā backgroundā kas nenotiek un netiek parādīts uz ekrāna. Pirms ver muti vaļā un taisi nākošo drāmu pasēdi ilgāk serverī, un pavēro kas notiek. Nevis ienāc reizi 3 dienās uz 15min.

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 20:22
2
post

Un kpc es nevarēju spēlēt pec pusnakts? Noteikums, ka konkurss sākas tikai 18:00, parādijās tikai 6,februārī ap 9 no rīta. neredzu iemslu kpc es nevarēju spēlēt. 

9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 20:22
0
post

Nu vēl jo labāk  un cik atminos tad vienā no taviem punktiem bija teikts ,ja kāds sāks spēlēt ar konkursa niku ātrāk tiks diskvalificēts kaut kā sodu tiem ,kas ātrāk sāka spēlēt arī neredzu.

Es personīgi vērtu ciet šo konkursu un nākamreiz novadītu pienācīgi ,lai visi būtu apmierināti.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 20:24
0
post

vis jau ir ok es neko nesaku, nvk nevajag visu gruzt uz FIN, reali par laikiem bija nošavu greizi, jo no sākuma nevareja zināt cik būs komandas un vai vsp būs konkurs.

 

Sodi un diskābeļi netiks piemēroti, noteikumos nekas par to netika atrunāts, nebiju iedomājies, ka tas varētu sacelt tik lielu nepatiku.

Tomēr aicinu visus spēletajus pabeikt iesākto, kā nekā vel 6 dienas ir jāspēle, lai arī cik Strelnieks būtu palīdzējis chiepai tas nav rādītajs, ka tā palīdzēšana būs izšķirošā par vietam, chiepas komanda ir visai neaktīva, un ir bez nekādam problēmam arī pati vājākā komanda viņus var nodzīt.

 

Nākošā konkursā visu kārtīgi apdomāšu, lai vairs šādu problēmu nebūtu.

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2015. gada 09. februārī, 20:49.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 09. februārī, 20:52
0
post

Viss tika izrunāts!

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0