bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
3
topic
Empress @ JB
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 18:32

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī - Empress
2. Links uz taviem statiem

https://www.kick.lv/cs/stats/hl…player=1413287

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 stundas    Relatīvi maz kopš pēdējā rr, bet pa visu laiku - diezgan daudz.
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem) 
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze   (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  

Adminēju šī gada sākumā kā testa admins, parādījās atsevišķas kļūdas manā noteikumu izpratnē, uz kurām esmu piestrādājis, kā arī ieteicis atsevišķas izmaiņas serverī.


4. Vismaz 3 admins no servera, kurš par tevi galvo.

Serverī faktiski nav pastāvīgo vai testa adminu, uzskatu ka šis punkts atkrīt šajā gadījumā.


5. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS  
6. Jābūt mikrafonam  

7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku)

https://www.kick.lv/forums/topi…lestijas-v1-5/
8. Jābūt labai aktīvitātei forumā 
9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  

Neesmu perfekts, taču esmu ar savaldības sajūtu, kā arī konfliktsituācijas cenšos risināt maksimāli adekvāti. Kad adminēju kā tests, cilvēki norādīja vairākas kļūdas manā darbībā un es neizturēju kritiku, centos uz šīm problēmām piestrādāt pa pēdējo pusgadu.
10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina    (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?)

Serverī faktiski nav pastāvīgo adminu (reālajā laikā) vai arī jebkādas aktivitātes kopš pēdējā rr. Mains ir banots no weba (uz nenoteiktu laiku). Īsumā - haoss.


11. Jābūt nodotiem vismaz 5 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu  

https://www.kick.lv/forums/topi…uzspiedu-bind/

https://www.kick.lv/forums/topi…-tuvakais-359/

https://www.kick.lv/forums/topi…/sudziba-jb-2/

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 19:08
0
post

Anti.

*Tiec vispirms vaļā no main.

*Nospēlē vismaz stundu nedēļā.

*Chemijs ir aktīvāks par tevi pat.

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 19:18
0
post

Tā kā tur nav adminu un aktivitāte ir tuvu 0, par sliktu nenāktu.

Ja spēsi uzlabot aktivitāti, vispār būs bomba, trakāk jau nepaliks :D

Par.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 43m
Redzēts Vakar, 23:56
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 19:21
0
post

Serverī aktivitāte 0 visiem spēlētājiem, arī Tev. Atceros, Tev atņēma vai pats atteicies no acc, kad lodžiks bija Main, jo bija Tev nesaskaņas serverī ar citiem adminiem.

Lūdzu uzrīko pāris konkursus, saskaņo ar administrāciju par balvām jeb to saucamo ''JB Vakaru''. Gaidu!

Rec.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 57m
Redzēts Vakar, 23:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 19:27
0
post

Tīri mans subjektīvais viedoklis ir šāds - kāpēc Tev vajag acc serverī, kurā nav tauta? Es vienkārši tam absolūti neredzu nekādu jēgu. Serveris ir praktiski miris, ok, saprotama situācija - JB Mains šobrīd ir banā, un ir iespēja pieteikties par JB Mainu, un savest kārtībā, vai arī serverim dot otru elpu, bet, nejau tā būtu acc problēma.

1) Tik cik statos tev rāda pēdējo savu statistiku, tu esi iegājis serverī pirms divām dienām uz pusotru minūti.
2) Serverī vēlākie bani, kurus es redzēju bija 30. oktobrī (pieņemot, ka tur bija kkads vakars or something) un tad bani pēdējie, kad ir bijusi tauta ir ap ~augustu.
3) Servera aktivitāte - https://prnt.sc/vhiulf

Te vairs nav runa par to, kāds tu cilvēks esi, kā tu adminēji iepriekš (no kļūdām visi mācās, un tas ir tikai ar laiku) par saviem uzskatiem, kuri ir ļoti atšķirīgi ar citiem KICK.lv lietotājiem, vai kā citādāk, bet ar actual plānu - kā tev šis acc palīdzēs? Vai tas pēkšņi panāktu spēlētāju pieplūdumu?

Nezinu, nezinu... no manis šobrīd vairāk Anti. Jo, tīri dēļ iemesla, ka es tiešām tam acc neredzētu pielietojumu. Ja parādītos spēlētāji, tad visticamāk es akceptētu tavu kandidatūru.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 20:01
0
post

REC. Mans viedoklis pāri visiem. Zinu, ka JB Tev tuvs, un ja introvertie nevar izturēt spriedzi, par katru mazāko uzdirsienu serverī, tad lai iet kāst. Dzīve, pa mikrafonu kāds lamājas, visiem poh, uzraksta čatā , tēlo taisnības cīnītājus, lielos cietējus, pretīgi paliek no tādiem cilvēkiem. Pathetic , as i said.

Bet jā, vēl reiz REC , un ja tiem geeky, nerdy "augstākajiem" , atkarīgajiem ir kaut kas pret Tevi, jo neesi "pietiekami pieklājīgs, pietiekami atkarīgs, lai taisītu sūdzības, apelācijas n shit" , arī, lai iet kāst.

Rezumējumā, Domājat, ka novirzījos no tēmas ? Hellll naaa' . Oj, negribēju nevienu introverto , trauslo dvēseli aizskart. REC.

#gaiduuzdirsienus #tujaunevarētumaninobanot #nekompetentsposts. 

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2020. gada 11. novembrī, 20:06.

 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 20:14
0
post

Davaaaaaaij, ko var ņemties? Modus ņemot tak nekādas prasības nebija vajadzīgas, right? Tad ko te piesieties.

 

Ja cilvēks grib ņemties serverī, lai ņemas, sliktāk tajā JB serverī var būt? NEVAR. Visi zin ka cilvēks ir JB spēlētājs, ir pierādijis ka var būt aktīvs, neaktīvs, labs un slikts. 

 

Adminus, statusus tak vienmēr var noņemt. 

 

REC. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 15:16
0
post

Pieņemts uz ilgaku pārbaudes laiku.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0