bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
3
topic
naS` @ pub
the Captain.
Veterāns
Kapteinis.
1220 atbildes forumā
Online: 15d 3h 47m
Redzēts 2020. gada 18. martā, 21:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 18:50

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī - naS`
2. Links uz taviem statiem - šeit.

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 60 stundas   (cik ir?) - 88 h.
3. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   (cik ir?) 15, bet esmu ziedotājs.
4. Iepriekšēja adminēšanas pieredze  (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  Nav, bet kā bez acc iedošanas var iegūt pieredzi. Sen biju sms acc @ kick. Un esmu ziedotājs . 
5. Vismaz 1 admins no servera, kurš par tevi galvo   (kurš/kuri?) - nav
6. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas   (cik ilgi?) -  Jau pie 9 mēnešiem.
7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   (links uz topiku) - šeit
8. Jābūt labai aktīvitātei forumā  - ir laba.
9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  - Sūdzības ir 2 un vēl tas ka lietoju wh, bet katram cilvēkam ir kļūdas un es tās sapratu. Teiksim tā biju ''jauns, nepieredzējies''.
10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina   (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) - Pēdējā laikā it īpaši daudz ir čīteru un admini nav visu laiku on, tāpēc domāju lieki papildspēki nenāktu par ļaunu. :]
11. Jābūt nodotiem vismaz 3 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu  (linki uz topikiem)  #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9, #10, #11, #12, 
12. Vai tu esi "Ziedotājs" ?  (Ziedotājs skaitās kad projektam ir noziedojis vismaz 15 Eiro)   ESMU!

Pēdējo reizi rediģēja the Captain., 2015. gada 21. februārī, 21:21.
Rihs*
Jauniņais
1707 atbildes forumā
Online: 14d 16h 49m
Redzēts 2022. gada 05. oktobrī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 18:51
0
post

rec

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 18:52
0
post

tak yolo, lai megina REC

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 18:52
0
post

rekomendēju

Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 6h 37m
Redzēts Vakar, 20:37
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 18:54
0
post

Anti !!!!
cheateriem acc neredzēt vsm 1 gadu !

Teikšu atkal to pašu, tev acc vnk gribās, tev nevajag viņu, lai strādātu, tu kā berns rotaļlietu veikala ieraugi kko smuku un kā slims darīsi visu lai to dabūtu, ņemot vērā, ka nemaz nevajag.

Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 19:05
0
post

Nu nē, Tu daļu sūdzību, cik esmu Tev prasijis, uztaisiji piefiksējot ip, nolādējot HLTV un lai vēlāk taisīt sūdzību, bet neatceros pēdējo reizi, kad esmu redzējis Tavu /calladmin foruma čatā. Puba adminam jārīkojas pietiekami ātri, lai nobanotu čīteru. Viss pamatā tiek darīts, lai dabūtu statusu, ne uzturēt kārtību serverī. Ja tiktu lietoti arī tie /calladmin, tad arī kāds cits rekomendētu, tad arī man domas mainītos. Labi uz vecumu pievērt acis, bet nu nē, tik īsā laikā cilvēki parasti nemainas. Pubā ir salīdzinoši pietiekami adminu, lai Tu nebūtu pietiekami labs kandidāts.

nope nope nope

zangis
Jauniņais
98 atbildes forumā
Online: 2d 21h 47m
Redzēts 2015. gada 31. decembrī, 14:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 19:27
0
post

Sorry,bet forumā neesi aktiv...Piedod,bet anti!

Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 6h 37m
Redzēts Vakar, 20:37
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 19:34
0
post

labais !!! šodien noziedoji naudu lai tikai meģinātu dabūt acc :D mēmais ziedotājs, šis jau vairāk izskatās pēc acc pirkšanas :D

Noravajumtu
Lietotājs
412 atbildes forumā
Online: 21d 16h 32m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 20:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 20:00
0
post

naS' priekštevis man ir sliktas ziņas , tākā es uzzināju vispār šodien ka esi spēlējis ar wh ,esmu vīlies pirmkārt,

otkārt, vecit tev acc neredzēt kā savas ausis vēl labu laiku , sorry šauj tu labi , čīteris atpazīsti , bet neviens nedos acc tev pagaidam tas ir  110%

Tāka šito topiku varam slēgt ciet! 

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts Vakar, 22:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 20:33
0
post

1) Nav trīs prasību. 2) Citreiz kad eju serverī,redzu kad nodirs kādu,vai neadekvāti uzvedies.

 

 

ANTI

 

 

whateverusay.*
V.I.P.
Rolis, Roļa.
128 atbildes forumā
Online: 4d 4h 19m
Redzēts 6. februārī, 21:19
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 22:00
0
post

Pilniigs un totaals ANTI. Pirmkaart: Tu esi paaraak jauns lai NOPIETNAA serveri admineetu. Otrkaart: Tu esi lietojis chiitus. Treshkaart: Tu no chitiem neko iisti nesajeedz, aimu visi var atpaziit, bet skill no kubiem Tu nespeej, smiekli naak par taviem calladmin biezhi vien, + tu pat par mani esi saucis :D Ceturtkaart: tev nav neviens kas par tevi galvotu, zini kaadeelj? Jo tevii neviens adminu nesaredz. Piektkaart: 88h teiktu ka bishkiit neder vismaz manaa skatijumaa un itiipasi uz PUB serveri, jo nezini speeleetaajus un par tiem kas spelee labaak par tevi tu breec momentaali, pat nevaru iedomaaties kas notiktu ja tev acc iedotu... Haoss. Sestkaart: Man tava attieksme nepatiik pret citiem speeleetaajiem. Un varbuut tu teiksi ka adminu nepietiek, varbuut taa ir, varbuut nav, bet Tu shim amatam tieshaam neesi spiidosha persona. Piedod, bishkiit pieaudz tad mainiishu savas domas, varbuut, un cik skatos tikai admini no citiem serveriem tev rec devushi, domaaju ka galvenais butu jaskataas ko saka Pub admini :)  Un Jumt, es neteiktu ka vinsh labi shauj :D (blush) Taa, visu esmu laikam izteicis, un LOTI atvainojos par garumyiimju truukumu, rakstu no Mac un klaviatuura vaacu un vispar nezinu ka te vinjas uzlikt :D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 21. februārī, 22:01
2
post

3. Es domāju šis punkts Tev ir jaaizpilda. Tas nozīmē, mēģini rakstīt pieteikumu kad vairs nebūs 15.

Dziesmas vārdi ir pāveidoti speciāli priekš Tevi, naS`. Vārdu autori - The_Evil_One un -KK-.

 

"Kad lietus līst un logā lāses mētā,
Es zinu to, ka čītosi atkal tu,
Un tavu acu skatiens, kubu pilnais,
Uz brīdi ārā spēlēties Dainis tevi sauks.

 

Piedz.

 

Bet vai es dabūšu acc kad man vairs nebūs piecpadsmit,
Bet vai Jūs rec dosiet kad man vairs nebūs piecpadsmit,
Kad man vairs nebūs piecpadsmit?

 

Tu teici man, ka galvosi man,
Bet tad uzmeti mani, jo cheatoju,
Un līdz pat acc dabūšanai es mierā nelikšos,
Man no baudījuma mitras biksiņas.
"

 

4. Labāk pērc sms acc, un būs sms talants. Sakrāsi labu pieredzi.

5. Cik saprotu, pēc jaunu faktu atklājumiem, Tu pazaudēji savu galvotāju. Līdz ar to prasība nav aizpildīta.

.

Vēl ļoti pierasta lieta priekš Tevis - "Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)"

 

 

Atteikts + brīdināts.

 

 

 

Slēgts

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2015. gada 21. februārī, 22:02.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0