bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
8
topic
Kocinss. JB dublis 2
Kocinss
Lietotājs
Kocinss
87 atbildes forumā
Online: 2d 0h 49m
Redzēts 2018. gada 04. jūnijā, 22:51
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 28. februārī, 16:59

1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 60 stundas   (aptuveni 181h?)http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=131925
3. Vismaz 16 gadi    (21)
4. Iepriekšēja adminēšanas pieredze (Mazos serveros par pub adminu , bet gribas ko jaunu , pieredze , bet ne sada joma.)  
5. Vismaz 1 admins no servera, kurš par tevi galvo  (anony)
6. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas (24 janvāris 2015 reģistrācija)
7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā  (http://www.kick.lv/forums/topic/5035/sveiki-sakiet-kads-ir-vakara-plans/) sveiciens ir.
8. Jābūt labai aktīvitātei forumā (aktivitāte ir vai laba vai slikta spriediet paši :)
9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi itkā neesmu par sevi neko manījis , ja ir lūdzu parādiet :)
10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina  (JB uznāk tie brīži kad neviens nav online no adminiem un notiek viss kaut kādas nekārtības , tāpēc vēlos teikt , ka nepieciešamība ir vajadzīga.)
11. Jābūt nodotiem vismaz 3 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu  (diemžēl ir nodots tikai viens , varētu teikt ka divi , bet otaram nesanāca iedot ip.
http://www.kick.lv/forums/topic/5221/fk-jb/ tādēļ dodu tikai vienu .
12. Vai tu esi "Ziedotājs" ?  (gluzī 15 eiro neesmu sagrabinājis , tādēļ likšu x)  
Vēlos piebilst kops pēdējas reizes kad rakstīju esmu daudz audzis , servera zināšanu ziņā , ne jau augumā vai kaut kā savadāk :D un domāju ka varētu būt labs papildspēks kick pārstāvjiem .izskatīšu gan pozitīvo gan negatīvo , paldies par manas kandidatūras izskatīšanu :)

Pēdējo reizi rediģēja Kocinss, 2015. gada 01. martā, 17:27.
juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2015. gada 02. martā, 16:48
5
post

eu, anony, Tev būtu kādi pierādījumi ar to, ka es neprotu lietot acc vai arī to, ka es nepildu savus pienākumus? ja pa tavam es nedaru kaut ko nepareizi, tak taisi sūdzības, ko Tu te tagad savas bēdas lej? un Tu man kaut ko vēl pārmet? Tu,kas jb parādās 1 reizi 2 nedēļās. atceros vēl gadījumu, kad biju vēl sms admine, sauca kāds adminu uz jb, lai izbano frīkilotāju, kad tajā laikā Tu biji on un nepakustināji pat pirkstiņu, lai izdarītu kaut ko lietas labā, omg. tak lol, dabūji arī to savu pub acc, paspēlēji nedēļu un vsjo, Tev to acc prosta nafig nevajag. tava loģika. Savus pienākumus šajā gadījumā nepildi TU, vari pat citiem nepārmest...
un man tagad tāds jautājums: kāds sakars manām un piwrixa attiecībām? kāds? xDDDDD again tava stulbā loģik. xDDDDDDDDDD viņam ir arī savs viedoklis, man šajā sakarā nav.
piwrixam toreiz bija iemesls viņa neaktivitātei mēnesi, mazliet pat vairāk, bet, protams, Tu, kas kick'ā parādās 1 reizi nedēļā, neko nezināji. =DDD 
runājot par pieteikumu.... šoreiz piekrītu llz un piwrix'am. dabūs kociņš acc un sāksies freša un kociņa revolūcija, oyayayaya

anony, ķer buč tak

p.s un iztīrat beidzot jb adminu sarakstu. šobrīd pretendē vismaz 2 neaktīvi admini, kuriem būtu vēlams noņemt acc. jādod arī citiem iespēja.

p.s.s mēsls, jo uzrakstīju taisnību? xDDDD oya

Pēdējo reizi rediģēja juliet, 2015. gada 02. martā, 17:22.
anony
Jauniņais
1 shot, 1 kill. Ur mad, I...
230 atbildes forumā
Online: 2d 12h 32m
Redzēts 2021. gada 08. martā, 01:44
Pievienots, 2015. gada 02. martā, 17:20
6
post

Dārgā Jūlija aka Chiepa, tu esi mazs, stulbs mēsls. Paldies :)

FreshhH
Jauniņais
60 atbildes forumā
Online: 20h 22m 51s
Redzēts 2020. gada 16. janvārī, 20:33
Pievienots, 2015. gada 02. martā, 17:24
4
post

FreshhH un kociņa revolucija? Ir jau cita revolūcija sākusies, čiepa dabu acc apsolot ka nelamāsies, ko absoluti ignorē, par to arī liecina tas ka llz ir pat banu uzlicis tev par lamāšanos. llz kkas nepatik kad spele, bano ārā tos kas viņu atvāc. Tā vai tad nav jau kautkāda revolucija?

Admins ir spēlētājs kurš pārzin noteikumus, kurš pārzin atiecīgos sodus par atiecīgā noteikuma pārkāpumu un izvērtē situāciju kurā kāds pārkāpj noteikumus un atiecīgi izdara rīcību. Es vismaz pēc tādas idejas vados, kāda vēl revolucija? Smadzenes saspiedusi esi? Ir noteikumi, kuru neievērošana grasi traucē spēles norisi, kamēr Tu ap rīta pusi skolā mācies, lai pabeigtu 9 klasi, mēs ar kociņu to jau esam izdarījuši un patlaban diezgan bieži spēlējam darba dienu rītos kad 90 % adminu kas ir kick jb atrodas skolā. Ja tu ANTI kkāda tāda iemesla pēc liec ka sākšoties kkada revolucija vai kkas tāds, tad tavs viedoklis ir pilnīgi zemē metams un nav jāņem vērā

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2015. gada 02. martā, 18:16
0
post
Jūs variet šo visu paturēt pie sevis, un apspriest tikai to vai Kociņam vajadzētu acc vai nē? Šo visu jūs visi varat labi turpināt privātajās sarakstēs. :)

Cilveks
Lietotājs
50 atbildes forumā
Online: 2d 1h 39m
Redzēts 2017. gada 11. jūnijā, 16:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 03. martā, 17:47
0
post

NEUTRAL,Ta jau esi aktivs,bet foruma neredzu daudz!

Pēdējo reizi rediģēja Cilveks, 2015. gada 03. martā, 17:48.

 

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. martā, 04:25
0
post

eu anony un čiepa. tas bija viss?

es gaidiju vairak ekšn. 

par temu - kas tu esi?

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. martā, 17:01
0
post

Diemžēl, šoreiz atteikts. Mēģini nākamreiz, jo kā saka - trīs lietas, labas lietas. :D Pie reizes sakrāsi pārkāpējus. 

Atteikts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0