bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Sviecieni no Manis!
Aptiekars
Jauniņais
Džonsons
4 atbildes forumā
Online: 1h 27m 16s
Redzēts 2016. gada 06. jūlijā, 20:56
Pievienots, 2015. gada 02. martā, 22:10

Nu tad sākšu. Kā jau pēc topika tēmas sapratāt,šis būs sveiciens no manis un mazliet pastāstīšu par sevi.

Par mani.

Sveiki. Mamma ar tēti mani nosauca par Kristiānu Dairi,bet uzvārdu manotju protams no viņiem,Jansons.Otrais vārds ne visai patīk,bet jāsadzīvo ar šo vārdu,tāds,kāds tas ir. Pašlaik esmu 16 gadus jauns/vecs jauneklis,spriediet nu paši. Es pats nespēju noticēt,bet jau pēc 1 gada un 6 mēnešiem man paliek 18. Protams,es savus 18 gadus gaidu,kā lielākies svētkus,bet domāju,kad tie pienāks,pāris mēnešus ooo jāāā brīvība,bet pēc tam sapratīsi to,ka īpaši nekas nav mainījies. Tu varēsi nopirkt alhoholu,cigaretes un braukt ar automašīnu. Pirmās divas lietas es jau varu nopirkt savā vecumā,bet ar to nelepojos. Man ir divi kaitīgi ieradumi, smēķēšana un dzeršana. Dažreiz nožēloju,ka saskāros ar šīm vielām,bet citreiz šķiet, aijjj pohuj,dzīve ir īsa un tā pat mēs mirsim katrs savā veidā,tikai kā katrs kuršs..

Dzīvesvieta!

Es dzīvoju Latvijas galvaspilsētā Rīga.Dzimis esmu Cēsīs,bet dzīvojis mazā ciematā,kuru sauc par Vecpiebalgu. Šis mazais ciemats atrodas starp Madonu un Cēsīm. No 5 gadu vecuma dzīvoju Rīgā un jau sevi varu saukt par pilnvērtīgu rīdzinieku. Protams es arī esmu pāris gadus dzīvojis viļnu pilsētā,kuru dēvē par Jūrmalu. Jūrmalā es nodzīvoju 3 gadus un tur saistās viss labākās atmiņas. Akk tie mazie nedarbi,ko es tajā vecumā pastrādāju,protams nejau viens,bet gan ar savu mazo brāli. Rīgā dzīvoju Mežaparkā. Kā izeju pa durvīm,tā paverās Mežaparks un varu doties vērot dabu.

Hobiji!

Savā mūžā esmu nodarbojies ar daudz intresantām lietām. Mani viss vairāk aizrauj zveja,pie ezera vienam pašam. Mierīgi sēdi,izbaudi dabu un arī klusumu. Mani aizrauj brīvās cīņas. Pats apmeklēju jaunsardzi,jo ir doma,pēc 21 gada doties uz armiju. Papildus šim visam es ņemšu Jiu Jitsu. Šis ir pašaizsardzības novirziens,ko pasniedz gan policijas darbiniekiem, gan armijas cilvēkiem. Drīz sāksies siltais laiks un es atsākšu braukāt ar savu mazo brāli,jeb BMX. Man patīk adrenalīns un 18 gadu vecumā es izlekšu ar izplenti,jo vecāki uzdāvinās lēcienu. Kad pa asinīm plūst adrenalīns,es jūtos tik labi un spēju visu. Nejūtu sāpes un liekas viss ir iespējams.

 Par sportu īpaši nav ko stāstīt,jo vairs nenodarbojos ar nevienu sporta veidu,vismaz pagaidām.

Moto!

Izbaudi dzīvi,lai arī kāda tev tā būtu,dzīvo priekšs sevis,nevis priekšs citiem.

Brīvais laiks

Brīvajā laikā es sēžu mājās un skatos tv. Neveselīgi es zinu. Pašlaik man ir smaga trauma kājai,esmu pārāvis cīpslu. Parasti es braukāju ar BMX,bet ziemas sezonā parasti slēpoju un braucu uz alpiem snovot. Viss vairāk dievinu Austrijas alpus. Grrrr.

Mans dzīves notikums!

Man tāda viss trākākā nav. Mana dzīve ir viens,liels,traks piedzīvojums,kuru es izbaudu un citreiz viļos,bet turpinu dzīvot ar smaidu uz sejas.

Es!

Es sevu uzskatu par klusu jaunieti,bet ja vajadzīgs izteikt domas,tad es izplūstu gari un plaši. Kā mēdz teikt,klusākie ir tie skaļākie. Esmu sportisks un patīk neizcelties,jo uzmanības jau tā man ir par daudz.

 

Sasveicināšanos? Tāpēc,jo šajā vakarā man nebija ko darīt un nolēmu uzdrukāt.Spēlēju Flag Capture un ienācu uzrakstīt. ;)

 

Lai jums labi lasās! :P

Par Cs1.6

Tagadējais niks ir Aptiekārs,bet pirms tam bija Button. Kāpēc šāds niks? Jo man galvā nāk visādi randomi. :D

Bijušie man ir daudz un nesaskatu jēgu saukt,banots neesmu,ja vienīgi par pingu un pāris reizes nepatiesi par wh. :D

Pārsvarā spēlēju DD2 un Flag Capture.

Redzēsiet visur. :D

http://img1.ask.fm/assets2/077/439/793/408/normal/avatar.jpg

Un arī es! ;)

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts 4. maijā, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 03. martā, 22:09
0
post

čau.

Ļoti ilgi nebija bijusi tik laba sasveicināšanās, bija interesanti palasīt. Welcome

Madness
Biedrs
Stoner**
577 atbildes forumā
Online: 4d 0h 2m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 13:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 03. martā, 23:20
0
post

čāāv.

 

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 22h 48m
Redzēts pirms 5 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. martā, 16:37
0
post

hello

Lana Del Spray
Jauniņais
Rinnie
11 atbildes forumā
Online: 19h 32m 32s
Redzēts 2016. gada 01. augustā, 22:59
Pievienots, 2015. gada 04. martā, 17:53
0
post

Sveiks!

ex Shangall @pl[dot]lv

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 4h 12m
Redzēts 17. aprīlī, 19:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. martā, 17:57
0
post

Hello

 

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. martā, 18:15
0
post

Sveiciens! Tīri lasāma sasveicināšanās

Lietotāji skatās šo tēmu: 0