bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
2
7
topic
Jasna cap.
Yakuza
Lietotājs
Original
Sačukr
618 atbildes forumā
Online: 68d 8h 55m
Redzēts 2023. gada 26. oktobrī, 19:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 22:57

1. Nerada

2. https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=51135">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=51135

3. https://failiem.lv/u/ktnxedu47" target="_blank">https://failiem.lv/u/ktnxedu47

sc nav. izbanoja kad biju izgajis no serv

4. 

https://prnt.sc/xilnja noperku unbanu, ieeju paspelet un sha bans

jēga pirkt unban, ja bano uzreiz kā tu ieej serverī? 

 

P.S Nah niknais tika izbanots ddos 5min??? 

Pēdējo reizi rediģēja Yakuza, 2021. gada 23. janvārī, 22:59.
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 23:09
1
post

Šis lietotājs noprika unban visiem iepriekš banotajiem 5 spēlētājiem. Tik tālu viss ok.

Tālāk čalis nomainīja savu foruma cs in-game nick, pasūtot uz šī nicka sms acc, lai būtu pieejas izmantot banlistes funkciju "Atkodēt IP". To var izdarīt visi foruma lietotāji, kas uzrādās šeit - https://www.kick.lv/forums/csadmins/ .

Pēc šī te "gājiena" gan man, gan Ventam, kas arī piedalījās visu monitoringotāju apkarošanā, ir pilnībā noddosots internets.

Pieprasu foruma lietotāja "MazgātsŪdens" perm foruma banu, jo čalis apzināti nodod IP adreses un piedalās foruma lietotāju ddosošanā.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2021. gada 23. janvārī, 23:11.

Wunderschlange
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 13h 27m
Redzēts pirms 11 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 23:12
0
post

Piekrītu Capturam.

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 24. janvārī, 14:21.
maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 10h 17m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 23:12
0
post

Pievienojies tiem kas pieprasa mūža banu forumā šim lietotājam Mazgāts Ūdens , jo apzināti nodeva lietotāja ip adreses lai tie tiktu ddosoti.

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 24. janvārī, 14:22.
HSkill
El Retardio
seksīgais
3167 atbildes forumā
Online: 185d 4h 7m
Redzēts Vakar, 20:04
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 23:14
1
post

Pilnībā piekrītu. Man zb no telefona kickaa sēdēt jo nets neiet :sad: tādus te nevajag 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 24. janvārī, 14:23.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 23:18
0
post

Varbūt sākt apsvērt domu tomēr liegt cilvēkiem ar bana iemeslu DDOS pirkt unbanu? jo šis kautkā vairs nav normāli...

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 24. janvārī, 14:25.
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 42 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 23:25
2
post

Mani ar 2x noddosoja, gribu lai, viņiem liek arī forumā banus ne tikai serveri. Fu nah musar s nikam danis, shooters, malbaro, katls

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 24. janvārī, 14:27.
𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-.
Lietotājs++
TOPPSIKS
398 atbildes forumā
Online: 68d 2h 52m
Redzēts 2023. gada 16. janvārī, 21:44
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 23:27
4
post

<cenzēts> tu mani kkur jauc <cenzēts>, es vsp nevienu nēesmu dosojis un nedosošu...

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 24. janvārī, 14:31.

malbaro
Lietotājs
Skillārs*
1105 atbildes forumā
Online: 56d 10h 8m
Redzēts 14. martā, 22:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 23:34
8
post

kads vispar sakars man, es ieejot ttt serveri biskin pamotoringojot tieku pie bana foruma par dosošanu?!

ja administracija ir tiešam tik stulba, un banos, banojat pec 1.6 turnira beigam, lai capture neuzvar, jo izskatās kad vinsh to tikai grib.

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 24. janvārī, 17:43.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 43m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. janvārī, 12:27
1
post

Labi sāksim soli pa solim līst šajā pasaulē iekšā:

1) SAISTĪBĀ AR WARNIEM - ceru, ka administrācija neliks tos šajā topikā, bet nu, visādi var gadīties. Atkarīgs, kāds garīgais akasi un/vai schoKKur-.
2) SAISTĪBĀ AR Niknais 5 minūšu banu - pārprasīju capture, tas bija missclick, jo, domādams, ka tas ir iesaistītais, gribēju edit banu uz permanently arī, tāpēc pārprasīju.
3) SAISTĪBĀ AR BANU / SITUĀCIJU:

Tātad, viss sākās iekš cs_mansionsimpsons (HLTV DEMO) ienākot visiem spēlētājiem iekšā - nav nekādas aizķeršanās. Mape sākās 21:37, ja nemaldos, tu acc nopirki 21:42. Sakritība? Varbūt. 
Tālāk, tu ienāc serverī, pievienojies komandai, un pusi laika pavadi afk, ik pa brīdim iepīkojot iekš CS, vai neesi iegājis specos, vai neesi nošauts, you know, random stuff. Tātad komunicēji ar saviem draugiem - sauksim šajā situācījā par monitoringotājiem, kā laikā, nodevi IP caur xlist, jo, kā mēs abi zinām, IP ir atkodēts adminiem, un pieejas forumā atkodēt IP tev nav! (Tāpēc arī šāda funkcija). Pāris minūtes vēlāk, ar tavu līdzdalību, capture tiek pie ddos (screenshot). Nu es neticu, ka tas notika no zila gaisa, kā tu ienāci serverī, ja līdz tam brīdim, viss bija vislabākajā kārtībā! 
Vēlāk nākamais upuris ir Venta, kurš es diemžēl nezinu, vai tika ddosots, vai arī pats izgāja, no čalim nebija ne latency freeze, nedz arī iefrīzojis modulis, šeit - 50/50, bet pieņemot, ka viņš ienākot Tevi izbanoja - māc šaubas, ka viņš ir viens no cietējiem!
KĀDA IR IESPĒJA, KA DIVI VIENĪGIE ADMINI SERVERĪ ABI TIEK PIE DDOS, BET NEVIENS CITS? IZDEFINĒ MAN!

Mapē, kurā Tevi izbanoja - pilnībā nekā nav! Laimīgi atkal sēdējāt savā ts3, kas ir diezgan obvious pēc demo spriežot. Un ko līdz capture atguva interneta savienojumu, un pārstāja ar jums auklēties, tad arī tu izmuki, bet nu, caur xlast var Tevi tāpat izbanot! Un rekur rezultāts! :)

P.S - Mohito / dobre, vai jel kā tev tas niks - tev vispār vajadzētu iedot pa tāfeli tā, ka tev pēdējie zobi izbirst! Pa mic nu TĀDU mēslu runāt, tu esi kkads seksists, kurš ir meitenes gaidībās? Pievaldīties iemācies! Pretīgi klausīties palika.. un tā nav pirmā sūdzība šādā gadījumā. Par tādiem gadījumiem, ARĪ PA MIKRAFONU tiksi banots!

Mans gala secinājums? 

Pat ja tas nebiji tu, kas veica tiešu ddos, tu biji 100% iesaistīts, jo es neredzu citu iemeslu, kāpēc lai tu pirktu acc, kāpēc, lai tu visiem uzsauktu unbanus, un kāpēc, lai vienīgais, ko par savu banu pateiktu ir "Jēga pirkt unban, un kāpēc Niknais tikai 5min?" Tādēļ, sods pienākas tāds pats, kā pārējiem, jo bez Tevis - nekas tāds nebūtu! Man personīgi Jūsu ddos biedrība ir jau līdz kaklam - neko nezinu, neko nedaru, neesmu vainīgs, viss notiek no zila gaisa. Yeah, right..


BANS PALIEK!


Saistībā ar ACC vajadzību tev un pārējo lūgšu vēl šeit schoKKur- atbildi!


Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0