bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Intervijas
3
8
topic
Intervija ar Speedlink.
_SurfSand_
Jauniņais
Renārs
39 atbildes forumā
Online: 22h 12m 32s
Redzēts 2015. gada 06. maijā, 23:14
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:12

*SurfSand*- Sveiks.

Speedlink - Čau.

*SurfSand*- Nu tā ,  kā uzzinaji par kick.lv ?

Speedlink - Tātad, MW3 apnika, Assassins Creed apnika, spēlēju Cs, no sākuma tikai hns, tad war3 citos serveros, tad gribējas jb uzspēlēt un atradu kick , kad ieraudzīju Enemiju , sapratu , ka vecais playline&glad. Sāku drotot pa mazam.

*SurfSand* - Skaidrs.Kā tevi sauc real life un cs 1.6 ?

Speedlink - Reālajā mani sauc Artūrs, visi saukā mani par Arciku, bet Csā esmu Speedlinkss :D

*SurfSand* - ātrais links vne ? :D

Speedlink - Jup, ātrāks nevar būt :D

*SurfSand* - nu skaidrs :D. Cik ilgu laiku spēlē cs 1.6? Un tieši kick serverus ?

Speedlink - Manā nikā ir Speed, Link un mūsu Arnis - KK. Cs drotoju jau kad parādijās pc, varbūt gados 8, tagad 17 pašam, 9 gadus spēleju, protams ar lielām pauzēm.

*SurfSand* - Cik dienā pavadi forumā , cs , pc  ?

Speedlink - Sanāk pc pēc skolas, serveros varbūt 1-2h maximum, forumā visulaiku, atkarība kaut kāda.

*SurfSand* - Tātad kick . lv atkarību rada ? :D

Speedlink - Forums visvairāk :D sēdi un vislaik blakus forums.

*SurfSand* - nu man ar tā sķiet
*SurfSand* - Kadreiz esi noziedojis kick.lv serverim vai attīstībai kādu centu ?

Speedlink - Nē, diemžēl, man pat nav stīma. Neredzu jēgu pirk un ziedot naudu spēlēm. piedod čemij :(

*SurfSand* - Nu tas ir kā kuram daži grib 100€ ziedot dažs labs pat centu ne :D

Speedlink - Itkā skops nēesmu un nauda vislaik ir, bet spēlēm- nē.

*SurfSand* - Vai cs esi izmantojis palīgprogramas ?

Speedlink - Protams, pat tagad, kickā lietoju wallhaku, tikai nevienam nesaki, jokoju, nē, nelietoju.

*SurfSand* - Bet ja godīgi vispar neesi ? :D

Speedlink - Kad biju sīks varbūt kaut kur biju, bet tā nē :P būdams mazs, bija interese, kas tas ir vsp wh.

*SurfSand* - Man šķiet jebkurš cilvēks ir izmantojis palīgprogramas jebkad mūžā.

Speedlink - Iespējams.

*SurfSand* - Vēlējums šīs intervijas lasītājiem un visiem pārējiem lietotājiem ?

Speedlink - Не пуха- не пера :D

*SurfSand* - Būtu labi ja saprastu pa krieviski kaut vārdu bet novēli latviešiem visiem :D

Speedlink - Ir tāds, lai pēc šīs intervijas , kaut mani atcerētos :P un lai labi lasās, kuri prot :D

*SurfSand* - Labi , čau.

Speedlink - Čau.

 

Intervija šķita man smieklīga jo par dažiem teikumiem varēja tā tīri pasmieties.Jā kāda kļūda teikumā vai vārda atvainojos par to!!!

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 7h 5m
Redzēts pirms 23 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:16
0
post

nepatika intervija, pa lielam šādu informāciju var iegūt no sasveicināšanas topikiem, kā arī dikti īsa intervija.

Ahri senpai
Meitene zeltene
36 atbildes forumā
Online: 19h 4m 06s
Redzēts 2016. gada 22. aprīlī, 23:54
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:17
0
post

Šķiet plika intervija, def jautājumi, nebija nekā interesanta.

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:20
0
post

Es pat šeit nespēju izteikt kritiku, jo par sūdu vispār parasti viedokli nav vērts izteikt. Teikšu skaidri un gaiši, kas tā ir par <cenzūra>? Ja tas ir tavs redzējums par interviju, tad lūdzu, atceries manus vārdus, nekad vairs neintervē nevienu. Pirmkārt, kas tie par sūdainiem jautājumiem? Ja es lasu kaut kādu interviju forumā, tad es gribu uzzināt par CILVĒKU pašu, nevis to vai viņš ir ziedojis kickam. Kas pie velna? Tev pašam tas interesē? Otrkārt, manšķiet, ka tava intervija ir tikpat gara kā tavs draudziņš. Ceru saprati domu. Laikam jau 16 gadīgajiem nevar ļaut intervēt kādu. Neprot vēl lāgā saburtot pilnu teikumu, kur nu vēl izdomāt jēdzīgus jautājumus. Ja tu uzņemies kaut ko darīt, tad pieej tai lietai nopietni. Ir vajadzīga loģiska secība arī, no sākuma, lai cilvēks iepazīstina ar sevi un tad prasi kā uzzināji par kick vai ko tamlīdzīgu. NEKAD nelieto kaut kādu "vne" utt. intervijās. Intervijai ir jābūt kaut nedaudz formālai. Pilnīgi neizdevusies un līdz galam nepārdomāta intervija. Izniekoju pus minūti no savas dzīves, kuras laikā arī izlasīju visu.

Pašam kauns nebija publicēt šito? Jo jūti, ka mana kritika ir garāka par tavu interviju? 

Jā, skarba kritika, atvainojos par to. Lai Tev jauka diena!

P.S. Es ceru, ka negrasīsies pakārties pēc tam, kad izlasīsi šo. Izlasi, analizē kļūdas un Dieva dēļ, ņem vērā ko tev saka. Iepriekš sagatavo SAKARĪGUS jautājumus, lai mēs uzzinam ko jaunu par viņu.

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2015. gada 26. martā, 12:30.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 7h 5m
Redzēts pirms 23 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:29
0
post

Gluži izbrāķēt ar nevajadzētu cilvēku, kā nekā pirma intervija, no kļūdām mācīsies. Vieglu kritiku izteikt par padarīto jā bet nejau nodirst viņu pašu.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:38
0
post
Ierunājās tolerances kalngals. :D Kritika paliek kritika. Izteica skarbāk? Varbūt arī ko iemācīsies dēļ tā.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:52
0
post

Visi jautājumi tikai saistīti ar cs, vienīgais kas nebija saistits tas bija speedlink vārds, izskatas ka arī Tev nav nekas cits saistīts ar csu :/

Intervija sūc, piekrītu lo*** lācim, iznemot to teikumu par sešpadsmit gadniekiem :D

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 21:59
0
post

Galīgi garām ,tā arī neko jaunu par speedlinku neuzzināju , viss saspiests arī kopā pretīgi ,kad acis jāloka man bija.

Varēji vismaz kaut kādas atstarpes lielākas uzlikt un ar krāsām vienu otru atšķirt.

Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts 27. aprīlī, 14:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:00
1
post

Priekš pirmas reizes normali vareja but nedaudz garaka!

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 28m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:34
0
post

Nu švaki, jo ļoti ļoti īsa, un arī tapē ka viss saistībā ar cs un kick.

Bet nu citās reizēs varbūt labāk būs.

Veiksmi tālāk.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2015. gada 25. martā, 22:43.

            

_SurfSand_
Jauniņais
Renārs
39 atbildes forumā
Online: 22h 12m 32s
Redzēts 2015. gada 06. maijā, 23:14
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:35
4
post

Čista taka tādas mušas pirmo reizi interviju taisu un jau dirš zb. Kas grūti jums ir komentarus normalus uzraxtīt kādas ir vēlēšanas un kas nepatika tieši un kas ir jalabo nejau kko sākt dirst ja paši ar tādam mutēm māk dirst nu tad piesakieties paši par intervetaju un tik intervējiet. Gribētu redzēt ka pašiem iet kuriem tās lielās mutes ir!!

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:37
0
post

MEHEHEHEHEHE, Tu mani sasmīdināji. Kā tāds tikko puberitāti sasniedzis puņķis uztver kritiku. Tev pauti ir?! Nu un, ka pirmo reizi. Ja tev ir sapratne par to, kas ir intervija, tad nebūtu neko tādu publicējis, bet normālu kaut ko uztaisījis. Es jau tev varētu ieteikt palasīt kādus žurnālus, laikrakstus, lai uzzinātu, kas ir intervija, bet tavā vecumā tas nav stilīgi. Swek

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:38
1
post

Pats pieteicies, pats arī uzklausi kritiku. Neviens tevi ar varu nevilka un nespieda veidot intervijas. Tas, ka kko tik sliktu uztaisi nav jānoveļ uz citiem. 

9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:39
0
post

Nevajag uzreiz sākt raudāt ,cilvēki izteica tev kritiku ,nākotnē tagad zināsi ko tev vajag pielbot un nejau mēs šim amatam pieteicāmies ,bet gan Tu ,tāpēc samierinies!

_SurfSand_
Jauniņais
Renārs
39 atbildes forumā
Online: 22h 12m 32s
Redzēts 2015. gada 06. maijā, 23:14
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:39
3
post

Dirst jau kko māki ne pats ņem tais tad interviju pašam baig interesantā būs!

kpucmepc
V.I.P.
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 18m
Redzēts 2017. gada 28. martā, 12:14
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:41
0
post

Tak ,kas tur par intervētāju. Netaisi vairāk intervijas, ja tu lamājies.  

 

!

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:42
0
post

Ok, ok, šis būs pēdējais komentārs te no manis..

"Dirst jau kko māki ne pats ņem tais tad interviju pašam baig interesantā būs!" DAT teikums :D Vairāk kļūdu nekā biezpiens biezpienā :D Varu arī uztaisīt interviju ar kādu, ja vēlies. Esmu to iepriekš darījis, arī svešvalodā, tā kā problēmu nebūtu ;DD

Pēdējo reizi rediģēja pelciņš, 2015. gada 25. martā, 22:43.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

_SurfSand_
Jauniņais
Renārs
39 atbildes forumā
Online: 22h 12m 32s
Redzēts 2015. gada 06. maijā, 23:14
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:47
3
post

Jā sveiki te lāčuks resnais. Smirdu traki neuztver būtiski. Labi intervija beigusies.

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. martā, 22:51
0
post

Puis, tev ir ego problēmas. Tu domā, ka visu dari tik ideāli un neviens nebūs pretējās domās? Būtu labāk vienatnē paraudājis par to, ko tev visi cenšas pateikt, respektīvi to, ka tu uztaisīji sūdīgu interviju, pat priekš pirmās un nebūtu te sācis dirst kaut ko pretī, jo pašam ir jāatver acis un jāsaprot šo to.

Atvainojos, šis toč bij pēdējais ieraksts no manis.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

SPEEDLINKK 337
V.I.P.
Batjka
577 atbildes forumā
Online: 9d 8h 9m
Redzēts 2018. gada 21. decembrī, 12:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. martā, 01:43
0
post

Pats personīgi gribēju jautājumus parr reālo dzīvi ;/

 

whateverusay.*
V.I.P.
Rolis, Roļa.
128 atbildes forumā
Online: 4d 4h 19m
Redzēts 6. februārī, 21:19
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. martā, 02:15
0
post

Diemžēl komentāri bija interesantāki par pašu interviju :D soory :O lāčuk davai intervē kādu poh :D daudz laika jau neaizņems ^^ varu būt brīvprātīgais :D lal.

surfsand nākamreiz gan pacenties cītīgāk. ^^

Lietotāji skatās šo tēmu: 0