bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
3
topic
Quuen.@JailBreak
Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 30. martā, 22:40

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī: Quuen.
2. Links uz taviem statiem: http://www.kick.lv/cs/stats/hls…p;player=85871

 

Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 60 stundas  900 stundas 
3. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   15
4. Iepriekšēja adminēšanas pieredze (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   Ir pieredze ar acc taka esmu pircis sms acc.
5. Vismaz 1 admins no servera, kurš par tevi galvo  llz
6. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas    5 menesi
7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   http://www.kick.lv/forums/topic…anas-no-quuen/
8. Jābūt labai aktīvitātei forumā  Ir laba
9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  nav bijušas
10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina  Serveri no ritiem gadas problemas, kad ienak pie ct taisa mass fk, nezin noteikumus vakaros ari gadas.
11. Jābūt nodotiem vismaz 3 noteikumu pārkāpējiem 
12. Vai tu esi "Ziedotājs" ?  (Ziedotājs skaitās kad projektam ir noziedojis vismaz 15 Eiro) Diemzheel neesmu ziedotajs taka dzivoju Anglija nav iespejas ieziedot.

 

Pēdējo reizi rediģēja Daņiks, 2015. gada 30. martā, 22:40.

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. martā, 14:09
4
post

esmu diezgan konkrēti izbrīnīta par to kā visi tev liek rekomendāciju.
sen gan patiesībā neesmu iegājusi jb, bet viens no iemesliem, kapēc man besīja tur uzturēties bija tādi kā šis kadrs, kurš savos 15 gados lamājās vēl trakāk nekā Valodja no centrāltirgus gaļas paviljona. 

toreiz arī grasījos tevi laikam nobanot, ja pat nenobanoju par admina aizskaršanu. laikam nenobanoju, jo toreiz tikai ierēcu. īsāk sakot, neuzskatu, ka tev varētu izsniegt acc, jo tu esi mazs neadekvātsun nedomāju, ka kopš tiem laikiem, kad es spēlēju ir kaut kas mainījies. anti.

siirups
V.I.P.
Lietotājs
Not very good at this.
135 atbildes forumā
Online: 60d 9h 20m
Redzēts 2. martā, 06:01
Pievienots, 2015. gada 31. martā, 14:44
2
post

Iztekšos atklāt, tu patiešām esi kaitinošs... Ienāc serverī un paziņo to visiem ar iebļaušanu mic. Labi uz to pagaidām neskatīšos... Par lamāšanos - jā piekritīšu, cik nu pēdējā laikā ieeju serverī, nedzirdētu, ka lamājies tik bieži, cik senāk. Tas ir tikai tas, kam es pats personigi piekasītos. Vecumu es bieži vien ignorēju, man galvenais ir, lai cilvēkam ir uzvedība. Stundas ir, noteikumi ir, bet man tāpat velk uz anti pusi.

Karoč, llz, ja šis ir uz tavu atbildību, tad rek.

zangis
Jauniņais
98 atbildes forumā
Online: 2d 21h 47m
Redzēts 2015. gada 31. decembrī, 14:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. martā, 15:17
5
post

Reāls anti,,daudz lamājie!

FreshhH
Jauniņais
60 atbildes forumā
Online: 20h 22m 51s
Redzēts 2020. gada 16. janvārī, 20:33
Pievienots, 2015. gada 02. aprīlī, 02:01
2
post

rēcīgs čalis, kopā ar atbildību arī nāks prāts, vismaz daļēji piedomās ko runā, ja nē mums tak ir jb adminu punktu sistēma, uzvedību neuzlabos, tad tik pat ātri arī no tā acc atvadīsies, dēļ aktivitātes vien jau liels + un serverī ļoti labi arī regulāros pleijerus zin, REC

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 02. aprīlī, 13:18
0
post
Ja tu mazāk spiegtu serverī un nekristu uz nerviem, tad varbūt kas sanaktu.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 02. aprīlī, 15:09
1
post

llz ņem uz savu atbildību, tad sanāk Tavas kļūdas kritīs arī uz llz pleciem, savādāk nesanāks nekāda atbildība. Ja jau JB mains uzskata ka Tu esi tik labs, tad mēģini. Pēdējā laikā neesmu no Tevis dzirdējis lamāšanos, bet tomēr būs nosacījums.

Ta kā daudziem, tajā skaitā man, tracina Tava kviekšana mikrofonā kā cūkai kurai rauj nost zvanus, tad darīsim tā. Ja es serverī dzirdēšu ka Tu atkal sāc kviekt, vai lamāties, es bez brīdinājuma, un bez žēlestības metīšu Tev sulīgu banu. Ja mācīt, tad mācīt kārtīgi.

Удачи!

 

Pieņemts uz ļõõõõõõõõõti lielu pārbaudes laiku. (sākot no diviem mēnešiem)

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0