bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
2
1
topic
JB mainītie noteikumi.
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. aprīlī, 01:18

Ar dažu adminu palīdzību esmu ieviesies dažas noteikumu izmaiņas, kas stāsies spēkā ar 04.04.2015 pulkstens 12:00. Drošvien esmu kaut ko aizmirsis izlabot vai neesmu pierakstijis, tad droši rakstiet apakšā ko vajag pievienot vai izņemt no noteikumiem. Zemāk pievienošu noteikumus, kuri ir izmainīti. 

 

2.14. Aizliegts teikt komandas, kas nav izpildāmas, piemēram, doties uz zilganzaļo līniju, ja tādas nemaz nēeksistē, pēdējā reakcija palidot u.t.t. Tupus iet un tupus skriet jeb kurā gadijūma nozīmē vienu un to pašu. 

 

3.10. Aizliegts kempot kamerās, šaurās vietās (truba) – NightCrawler dienā, Kara dienā, Sparta dienā, Horror diena, Snaiperu dienā. Sods – Slay. 

 

Ts nedrīkst kempot gunroom NightCrawler dienā, jo gadās, ka gunroom ir ļoti šaurs un ct nav iespēja nēkādīgi tikt klāt. 

 

Pirmās vai Pēdējās reakcijas spēle – Šajā spēlē apsargs pasaka konkrēto lieto,ko izdarīt.Ja apsargs pasaka „Pirmā Reakcija” tad jānošauj ir tas spēlētājs kurš to izdara pirmais.

Ja apsargs pasaka „Pēdējā Reakcija” tad jānošauj ir tas spēlētājs kurš to izdara pēdējais.

Aizliegts spēlēt šo spēli, ja serverī ir vairāk kā 8 cilvēki.

 

Vārdu spēle – Apsargs nosauc konkrēto vārdu kurš ir jāuzraksta.Kurš ieslodzītais šo vārdu uzraksta pirmais tas arī uzvar.

Aizliegts spēlēt šo spēli, ja serverī ir vairāk kā 8 cilvēki.

 

 

Ieslodzītais vienmēr sāk pirmais izņemot Spray, Toss, vai Race dueļa laikā. (dueļa noteikums)

 

Kara dienā CT var tikai šaut Ts, tad, kad ir pagājušas 10 sekundes. (šis pagaidām būs noteikums, ceru, ka vēlāk uzliks taimeri vai ko tādu, kad nevar iešaut Ts)

 

Gan Ts, gan Ct ir jābūt 100% kamerās, būri, gunroom, lai viņu varētu nošaut vai slay. 

 

Pagaidām šis ir viss, ko es atceros, kas ir izlabots, ja atcerēšos vēl kaut ko, tad izlabošu un pateikšu visiem čatā. 

 

 

 

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2015. gada 05. aprīlī, 07:35.

_-*GoDLiKe*-_
Jauniņais
_-*GoDLiKe*-_
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 38m
Redzēts 2016. gada 23. februārī, 00:57
Pievienots, 2015. gada 05. aprīlī, 18:17
0
post

Vismaz vienā no katrām trīm dienām ir jāizmanto mapē dotās iespējas Sods - Slay/Transfer. (par šo es neesmu 100% izdomājis, gaidu viedokļus.)

par so te :

man liekas ka ta ir laba ideja bet ja t neklausa ko tu tur padarisi nu nekadigi nesanaks !!(jo atradisies vienmer kads kas izjauc un neklausa un tam pasam ari piebiedrojas citi)

siirups
V.I.P.
Lietotājs
Not very good at this.
135 atbildes forumā
Online: 60d 9h 20m
Redzēts 2. martā, 06:01
Pievienots, 2015. gada 05. aprīlī, 18:22
0
post

Gribējās kautko piebilst, bet kiwi visas manas domas jau izteicis :D

_-*GoDLiKe*-_
Jauniņais
_-*GoDLiKe*-_
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 38m
Redzēts 2016. gada 23. februārī, 00:57
Pievienots, 2015. gada 05. aprīlī, 19:06
1
post

:D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0