bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
3
4
topic
Rope @ war3
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 19h 45m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 03. aprīlī, 11:48

Rope @ war3



Jā / Nē ?!

 

 

Tiem kas nezin kas tas ir, te būs viģiks kuru uztaisiju, lai gūtu priekšstatu par ropi.
 



 

 

Plusi - 

 

*Tas ir sasoditi jautri.

*Ātrāka pārvietošanās pa karti.
*Iespēja tikt uz visādām maliņam, kas ir redzams arī viģikā.
*Apšaudes laikā iespēja aizlaisties lapās, jo kā zināms lodes bremzē un ļoti bieži nesanak aizmukt.
*Padarīs spēli grūtāku un tajā pašā laikā vieglāku atkarīgs no pozīcijas, ja tu lido tevi ir grūtāk novākt nekā, ja esi uz zemes.
*Iespēja izdzīvot, nenositoties kad cript lordi uzsit gaisā.

Mīnusi - 

*Tiks vairāk būgotas kartes.
*Būs heiteri, kuriem nepatīk vai nesanāk lidināšanās bet, kad piešausies garantēju patiks.

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2015. gada 03. aprīlī, 12:04.

SpeedFan
Jauniņais
100 atbildes forumā
Online: 1d 0h 32m
Redzēts 2015. gada 18. oktobrī, 13:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. aprīlī, 14:48
0
post

JA

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 05. aprīlī, 23:37
0
post

Pamatā skatos ka te joprojām tas viss paliek ļoti strīdīgi, ir cilvēki kuri ir PAR, ir kas ir gatavi pamēģināt, un ir arī tādi kuri ir pilnīgi pret (es to skaitā)

Vienīgais ko pamatā redzu kā iespējamu variantu, būtu nevis kā agrāk biju apsvēris - kā būtu mapes sākumā balsošana un tad varētu vai nu visi lidot, vai nu neviens.

BET gan to ka rope varētu NOPIRKT par cenu ~2-5k, sanāk ka skilotajiem spēlētājiem nebūtu ar viņu jālidinas, tie kas gribētu varētu to darīt. Ko jūs domājiet par šo variantu?

Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2015. gada 05. aprīlī, 23:41
0
post

Ja liek tad jāizdomā tām virvēm kkāds limits, lai nevar tīri infinite lidināties.

EDIT:

Manuprāt, vispār tie ropi dos vairāk mīnusus, tapēc cenšos viņus dabūt neērtāk izmantojamus.Nez, man vispār nepatiktu ja visu laiku zangi gar acīm lidinātos. Lai jau reizēm lidinoties cilvēki nokrīt un nositas.

Pēdējo reizi rediģēja Kokaīns, 2015. gada 05. aprīlī, 23:49.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 05. aprīlī, 23:43
0
post

Hmm, bet kāpēc vajag limitu?

Man personīgi vispār ir uzskats ka tie ropes ir gandrīz bezjēdzīgi :D Ka kāmēr viņš lidināsies gaisā es viņu jau būšu nošāvis vai arī sliktākajā gadījumā sagaidīšu līdz viņš nokritīs kaut kur blakus un tad vnk lode hedā kāmēr viņš vēl tēmēs, galvenais lai nelidinās viss serveris :D

Siveens
V.I.P.
25 atbildes forumā
Online: 1d 1h 0m
Redzēts 2023. gada 17. janvārī, 22:01
Pievienots, 2015. gada 06. aprīlī, 00:20
0
post

Es tam neredzu jēgu. Saprastu ja mapes būtu tiešām gigantiskas, un varētu izmantot to rope, bet tākā te ir mazas mapes, nu nebūs nekāda jēga. Vienīgais Free Frags. :D

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 19h 45m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. aprīlī, 09:34
0
post

KĀDS tolks likt par ropi maksās, ja kāds negrib lidot lai vienkāši nelido, tie kas negrasa vispar nekad lidot lai nemaz nebindo pogu. No limita ar nav nekāda jēga, tad priekš kam to ropi vsp vajag ja nevar izmantot viņu tik cik uziet.

Man vel iešāvās doma, ka ropi varētu uzlikt kā skilu kādai rasei , tie kas gribes lidot tie ņems un kačās, tadejādi nebūs pilns serveris ar lidoājiem. 

ierosinu to likt varedenam, tas baigs ņerga ir :/

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2015. gada 06. aprīlī, 18:29
0
post
Kā jau Evils minēja šo liekam wardenam only un visiem pārējiem vai nu aim vai wh lai interesantāk spēlēt. Tā esmu kategoriski pret to sūdu, ja vienīgais izņēmums skatoties uz to visu varētu būt Čemija piedāvātais variants.
Pēdējo reizi rediģēja Strelnieks., 2015. gada 06. aprīlī, 18:30.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0