bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
1
topic
Beidzot saka Čau eL_Siveens.
Siveens
V.I.P.
25 atbildes forumā
Online: 1d 1h 0m
Redzēts 2023. gada 17. janvārī, 22:01
Pievienots, 2015. gada 05. aprīlī, 22:38

Par sevi:

Vārds - Gatis

Bilde - nav.

Vecums - 23

Dzīvesvieta - Bauskā. 

Tavi hobiji - Patīk fotogrāfēt. Atpūsties, maksķerēšana, ziemā patīk quattro iegriezt. :D

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? - Esm sportā aktīvs, ziemas sezona tik tāda slinkāka. :)

Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Lai kaut ko iegūtu ir jācenšas.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Ja ir iespēja, cenšos kaut kur izkustēties.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? - Esmu bijis Lietuvā. :D un līdz Vācijai. Visforšākās viets ir eksotiskās salas un kalnaini apvidi.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - Par serveri uzodu gignā laikam. Pirmais iespaids- sakarīgs servers, var uztrīt skillu te ar. 

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? - Bērnībā ielūzu veca šķūņa grīdā, par laimi neizkritu cauri, jo paspēju izlaist spārnus, bļāvu lai bratas toreizējo kaimiņu skrien palīgā, jo es biju līdz trusēnēm pārbijies.:D

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? - Drausmīgs raksturs, zem puķēm .:D

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? - Nuū , lai cilvēk zin, kas es tāds par sivēnu. :D

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Lai jau veiccas. :)

Par spēlēm:

Tavs niks. -  eL_Siveens

Bijušie niki - .....

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? -  tagad pārsvarā tikai cs. neebiju spēlējis, bēt kā sāku, tā tikai kick.lv. 

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? - No visāda tipa spēlēm mazliet esmu spēlēis.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? - Nop.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) No 1 - pēdējai. :D

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Protams visvairāk war3.kick.lv , bet ja gribēsies uzsist kādu klaču tad jau čatā. :)

SPEEDLINKK 337
V.I.P.
Batjka
577 atbildes forumā
Online: 9d 8h 9m
Redzēts 2018. gada 21. decembrī, 12:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. aprīlī, 13:13
0
post

Welcome

 

MAVERIK
V.I.P.
The best
409 atbildes forumā
Online: 56d 19h 6m
Redzēts 9. martā, 17:26
Pievienots, 2015. gada 06. aprīlī, 13:16
0
post

HI

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2015. gada 06. aprīlī, 18:43
0
post
Evil iemācies savaldīties un nepiesārņot forumu ar savu leksiku. Piebilstot par tavu banošanu tad ir tā, ka Tu izdomā savā ģeniālajā galvā par ko un cik banot. Tev ir rakstīts noteikumos par ko un cik ilgi var banot. Pieturies pie tā kas rakstīts nevis izdomā ko jaunu. Tās muļķības ko raksti man skype vai PM forumā - vajadzēja banot par bug uz veselu dienu vai divām par to, ka ir atkārtoti vispār ir kārtējās muļķības ko tikai Tu spēj iedomāties atrodies kondīcijā. Lai gan Tu tādā atrodies +/- pat guļot un uzturi katru vakaru sevi tonusā ar Optima Līnija divučiem.

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 9 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 08. aprīlī, 07:54
0
post

Sveiks.

 

 

Silh
Jauniņais
52 atbildes forumā
Online: 1d 7h 21m
Redzēts 2019. gada 19. martā, 22:37
Pievienots, 2015. gada 08. aprīlī, 10:11
0
post
Sveicināts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0