bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
10
0
topic
[Ieteikums]Nosacījums ziedotājs.
lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 16:12

Uzskatu, ka nosacījumu par ziedotāju, vispār vajadzētu izslēgt no pieteikumā vajadzīgajiem nosacījumiem.


Kāpēc?


Kā jau daudzās spēlēs, arī CSā pastāv iespēja P2W, jeb Pay-To-Win, kas nozīmē, ka ja tiek iemaksāta īstās naudas summa, tas dod kaut kādas priekšrocības un domāju, ka lielākā daļa piekritīs man, kad tas ir  ļoti negodīgi. Ierosinu izņemt šo nosacījumu, jo tas, ka esi iemaksājis naudu KICK attīstībai(protams, paldies par to, tas ir ļoti jauki) nekādi neietekmē vai neizsaka neko, par tavu adminēšaas kandidatūru un spējām. 


Iedomāsimies, ka ir viena brīva vieta uz adminu, un tiek uzrakstīti divi pieteikumu. Abos ir vienāda aktivitāte, vienāa pieredze utt, bet vienīgā atšķirība, ka viens ir ziedotājs, bet otrs nē un viņam iztrūkst piemēram viens nodotais pārkāpējs.. Kurš tiks pieņemts? Protams, ka ziedotājs. Vai tas, ka esi noziedojis 15e uzlabo tavu skillu, čīteru apazīšanas spējas, vai ko tamlīdzīgu? Es uzskatu, ka nē.


Kā arī kā jau -KK- pamanīja, kad nedaudz painteresējos kāpēc divos pieteikumos kur iztrūka trīs nosacījumi, ja ir atļauti tikai maksimāli divi, tika aizvērts tikai viens no viņiem. Dēļ tā iedomājos, ka lai nebūtu tā, kad lielāko daļa iegāž tieši punkts par ziedotāju, to vajadzētu izslēgt.


Risinājums.


Lai nepazaudētu šo informāciju, ka ir ziedojis, ja nu tas kādam ir svarīgi, to iekļaut kā P.S, vienkārši, kā papildus informāciju, ka esi ziedojis.


Lūdzams, atbildēt ar

* REC, jo ...

*ANTI, jo ...

 


EDIT> daudziem arī nepatīk sasveicināšanās topiks, paskaidrošu savu viedokli kāpēc ir vajadzīgs.

Sasveicināšanās topiks dod pamata informāciju, kā arī pirmo pilno priekštatu par cilvēku, kā arī sekojot etiķetei, cilvēks kas pirmais ienāk(šaja gadījumā KICK reģistrācija) sasveicinās ar pārējiem. Sasveicināšanās topiks ir viena no visvieglāk izpildāmajām prasībām, kas vismaz man ir svarīga, kā arī tā atstāj labāku iespaidu par cilvēku. 

Pēdējo reizi rediģēja lucifers, 2015. gada 12. aprīlī, 16:19.
SPEEDLINKK 337
V.I.P.
Batjka
577 atbildes forumā
Online: 9d 8h 9m
Redzēts 2018. gada 21. decembrī, 12:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 16:15
1
post

Varētu arī padomāt par to punktu par sasv.topiku, jā novienas puses labi, bet no otrās, tāpat kā ziedotājs,

Vai tas, ka esi noziedojis 15e uzlabo tavu skillu, čīteru apazīšanas spējas, vai ko tamlīdzīgu? Es uzskatu, ka nē.

 

Bet par tēmu- esmu par. 

Pēdējo reizi rediģēja SPEEDLINKK 337, 2015. gada 12. aprīlī, 16:31.

 

PULSE
Jauniņais
PULSE
521 atbildes forumā
Online: 2d 11h 27m
Redzēts 2019. gada 28. februārī, 21:03
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 16:20
5
post

Speedlink tu gan debīls esi.

p.s lucifer +

Pēdējo reizi rediģēja PULSE, 2015. gada 12. aprīlī, 16:20.
kpucmepc
V.I.P.
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 18m
Redzēts 2017. gada 28. martā, 12:14
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 16:29
0
post

Par, jo tu jau visu pateici.

Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 16:55
0
post

par, tāpat šis punkts īsti netiek ņemts vērā.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 26m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 17:02
0
post

Esmu Par. Jo tas liekas muļķīgi, ka šis punkts ziedošana ir vai iekrīt daļa no trūkstošajiem punktiem. Laigan tie paši 1-3 eiro vai 50 centi nav daudz, bet tomēr ne visiem mums ir tik lieka nauda, un ne visi mēs arī gribam ziedot kādam spēļu portālam :/.

Šo varētu izņemt no obligātā saraksta, bet atstāt kā iemeslu, kas tomēr varētu uzlabot skatu par pieteikuma rakstītāju, ja viņš ir ziedojot palīdzējis.

 

Bet par "caw topikiem" esmu par to, lai ņem ārā, lai atstāj tāpat kā ziedošanā, ka tas varētu parādīt lietotāju labākā stāvoklī. Bet ņemt ārā, jo ne visi grib par sevi ko stāstīt un atklāt. Ja tik bišk to izdarīs, tad daudzi vienkārši sāks ko borzīt ka tik maz pastāstīts, tad labāk vispār nerakstīt. Piemēram man Playlinā nebija, Gladā nebija, Kickā nav un iespējams nebūs "caw topika", jo man nav vēlmes, un pat nav sajēgas ko par sevi stāstīt. Ar laiku citi tiks iepazīti, piemēram tā ir ar manīm.

"kā arī tā atstāj labāku iespaidu par cilvēku." - kā jau minēju man nav bijis, nav un iespējams nebūs caw topiks. Bet cik es zinu es jau sen esmu atstājis uz daudziem labu iespaidu, un tas ir ar laiku. Jo nu man Playlinā, pat piedāvāja Acc , man nebija ne pieredzes, ne caw topika, ne paša acc pieteikuma, un galu galā draugs paprasīja, lai iedo un arī iedeva. Gladā vienkārši iedeva statusu, Un Kickā turpināja dot statusu, līdz arī es pats paprasīju pašu acc privāti.

Es neuzskatu ka "caw topikam" jābūt tik svarīgam, labāk, lai viņš paliek tāds kā + pieteikumiem nevis obligāts.

Edit: Minēja ka tas tomēr būtu svardīgāk jauniņajiem. Nu jā, citus iepazīs ar laiku, bet ja jauniņie raksta acc pieteikumu, bet par viņu nekā nezin, tas liekas tā neforši. Bet nu man tāpat liekas, ka caw topiks nebūtu obligāts, jo ne visi mēs vēlamies visiem te atklāies, kas esam.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2015. gada 12. aprīlī, 17:47.

            

charming
Jauniņais
28 atbildes forumā
Online: 15h 15m 45s
Redzēts 2023. gada 01. oktobrī, 19:14
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 18:26
0
post

Par. Citi principa pēc nevēlās iegrūst naudu cs vai cs projektos. 

Minka
Jauniņais
55 atbildes forumā
Online: 1d 1h 44m
Redzēts 2019. gada 01. janvārī, 16:43
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 18:40
0
post

REC, jo  tas tiešām šķiet negodīgi.

Varētu tā vietā ziedotājiem iedot balvu, pirakstīt pie nika, ka ir ziedojis or smthng. Cik esmu pamanījusi, tad nekā tamlīdzīga kickā vēl nav. 

 

 

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts Vakar, 20:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 18:49
0
post

rec,tas tiešām derēs,ja labi izmantos

 

 

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 18:50
2
post

Viens vārds - Drupijs. Čīterskaja adminēšana vienmēr nes labumu serverim un projektam kā tādam, vai ne? Ai tak ko es te, viņš taču noziedojis.

 

Ļoti labs topiks, viss ko es varu teikt. Ja vēlamies, lai kicks tiktu uztverts nopietni, tad viss, kas minēts šajā topikā būtu jāievēro. Vismaz tas būtu viens no soļiem augšup. Bet es jau saprotu, naudu no centības un kompetences grūti atšķirt.

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 18:51
0
post

Rec! 

Visi tie kuri ir par jau visu pateica. 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 18:53
0
post
Par, jo snipers nekad mūžā neatspiestos tā kā tā meiča viņa parakstā.

_-*GoDLiKe*-_
Jauniņais
_-*GoDLiKe*-_
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 38m
Redzēts 2016. gada 23. februārī, 00:57
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 18:55
0
post

Rec man skiet ka nauda ko ziedo kick atistibai tiesaim nevaidzetu iespaidot pieteikumu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts pirms 36 minūtēm
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 12. aprīlī, 18:56
0
post

Tas netika skaitīts kā mīnuss, vairāk vnk lai ja ir kāds kurš ir noziedojis lai būtu iespēja to piebilst.

Bet nu nav problēmu - izņemšu

 

Veru ciet tēmu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0