bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Čau no Dibenu piraata!!
Dibenu_piraats
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 1d 11h 22m
Redzēts 2018. gada 31. martā, 17:39
Pievienots, 2015. gada 16. aprīlī, 20:10

Tātad sveiki visi. Kāds jau noteikti mani ir manījis, kādā no KICK serveriem, ar niku - Dibenu piraats. 
Mani sauc Anrijs, esmu 20 gadus vecs un dzīvoju Cesvainē (moš kāds zina kur tas ir. :D). Ar tiem hobijiem ir kā ir, no katra pa druskai, bet tādas konkrētas aizraušānās nav. Patīk svinēt. :D Tātad sports - drusku paskrienu no rītiem, braucu ar velosipēdu, patīk uzspēlēt volejbolu un galda tenisu, bet tas tikai pašam priekš sevis, uz neko augstāku necenšos. 

Tas moto pēc kā arī virzos uz priekšu - Katrs pats ir savas laimes kalējs- te nav ko piebilst. Daru to no kā gūstu kādu labumu.

Parasti brīvo laiku mēģinu pavadīt ar draugiem, vai arī ar sevis izklaidēšanu...

Nu cik nu to nosaukt par ceļošanu, esmu divreiz bijis Norvēģijā (pie māsas atpūsties), bet forši tur. :D Skaistākā vieta, manuprāt, varētu būt Dienvidamerika, protams, tas ir plašs jēdziens, bet pa kautkādiem džungļiem varētu paskraidīt. :D
Grūti pateikt kā uzzināju, īsti nemaz neatceros.. Bet iespaids ir labs, patriotisks. Nekur citur nemaz nav vēlēšanās apgrozīties kā tikai KICK`ā

Tagad ziemā bija viens atgadījums, bet varbūt ne trakākais.. Mēs sadzērušies jaunieši izdomājām, ka varētu pavizināties ar ragaviņām....aiz mašīnas, nu tā nu viss forši, kamēr ceļa malā neparādas koki un akmeņi. :D drusku avarējām ar tām ragavām, sasitumi smagi, ārsti utt, drīz jātaisa ceļgalam operācija....nu kur prāts? :D

Varētu sevi raksturot kā piedzīvojumu meklētāju, (arī skaidrā), nosvērts, grūti aizkaitināms..

Ar daļu KICK lietotājiem esmu iepazinies, lasot sasveicināšanās topikus un serveros. Izdomāju, ka jāpadalās arī ar sevi. :))
 

Novēlējums visiem: Augiet lieli un stipri, un lai daudz naudas!! :D

Par spēlēm:
niks: Dibenu piraats

kautkādi tizli niki arī kādreiz bija, pat atcerēties nevaru, vienu tikai kB#kobe, pats nezinu saistību. :D
Esmu spēlējis dažādas spēles, Far cry 3, 4, visādi ralliji, undergroundi utt.  bet nez kapēc visvairāk piesaista CS. :D

Jaunības gados, daudz CW spēlējām ar čomiem, bet nekas nopietns, savam priekam tikai, bet teikšu, ka tas ir ļoti interesanti.

uz rezultāta dēļa parasti atrodos augšgalā.

Visvairāk mani var redzēt war3 serverī.

 

PALDIES PAR UZMANĪBU!!

 

 

 

SPEEDLINKK 337
V.I.P.
Batjka
577 atbildes forumā
Online: 9d 8h 9m
Redzēts 2018. gada 21. decembrī, 12:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 17. aprīlī, 15:21
0
post

Welcome

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 0m
Redzēts 9. maijā, 16:51
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 19. aprīlī, 11:03
0
post

Foršs nicks, vismaz paliek prātā :D :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0