bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
1
topic
Čau no Zii
ZOO
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 17h 43m 19s
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 20:20
Pievienots, 2015. gada 19. aprīlī, 11:33

Par sevi:

Vārds: Deivids

Bilde: Nevēlos publicēt savu bildi šeit!

Vecums:16

Dzīvesvieta: Tukums

Tavi hobiji: Basketbols, riteņbraukšana. 

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi?: Nodarbojos ar Basketbolu jau vairākus gadus, šobrīd esmu mazliet palaidies un uz treniņiem nēeju. Bet tas nenozīme, kad es vairāk vispār nespēlēšu. 

Kāds ir tavs moto? (sauklis): Itkā visi mani vārdā sauc, nav tādu saukļi! 

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Brīvajā laikā es vizinos ar rolleri apkārt, tas ir viss biežākais ko es daru brīvajā laikā!

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā?: Negribu jau tur neko lielīties, bet ja man ir šāds jautājums tad es atbildēšu godīgi, esmu apceļojis 19 valstis, tajā skaitā ASV pilsētu "NewYork''. Viss vairāk patikās man Dānijā!

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Vienu vakaru man sāka sagribēties paspēlēt counter-strike un es iegāju kādā serveri,lai pašaudītos. Tad iedomājos atkal uzspēlēt JB serveri. Iegāju internetā servera meklējumos un atradu jūsu serveri. Jūsu serveri izvēlējos, jo bija daudz cilvēki serverī! Un tā arī es šodien spēlēju šo serveri. Tiešām foršs serveris un forša publika! Prieks spēlēt ar šiem cilvēkiem!

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Es tiešām nevaru neko atcerēties! 

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Esmu izspalīdzīgs, drošs, zinoš, man var uzticēties. Nekad neapvainošu kādu cilvēku,ja tas nebūs neko izdarijis! 

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Vēlējos, lai arī ar citiem varu iepazīties un uzspēlēt kopā kādu serveri! Ceru, kad pieņemsiet mani savā komunā! 

 

Par spēlēm:

Tavs niks.- Zii

Bijušie niki- Deividz

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? Esmu iegājis uzspēlēt parasto serveri, bet ne uz ilgu laiku.

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam?Esmu spēlējis, lol(league of legend) Samp, Call of Duty. 

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Nē, bet labprāt es pameiģināšu un ceru, kad arī kādu reizi mani uzaicinās!

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) Go'digi sakot es uz rank baigi neskatos, bet nu bieži serveros tieku top 10. Ar tiem kill es baigi neigaumēju!

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Nu to es diemžēl nepateikšu, bet domāju, kad redzēsiet mani bieži JB serverī, forums man ir iezslēgts visu laiku!

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 20. aprīlī, 14:40
0
post

yo

GotWeed
Jauniņais
Ārčījs
19 atbildes forumā
Online: 3h 54m 33s
Redzēts 2018. gada 20. februārī, 11:34
Pievienots, 2015. gada 20. aprīlī, 22:55
0
post

Kapec visi baidas to bildi likt :D 

btw sveiks :)

Xeexs
Jauniņais
104 atbildes forumā
Online: 1d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 08. decembrī, 23:10
Pievienots, 2015. gada 20. aprīlī, 22:58
0
post

sajaucu topikus :D

Pēdējo reizi rediģēja Xeexs, 2015. gada 20. aprīlī, 22:59.

hei i know you don't smoke a weed i know this but i will get you high today because it's friday you ain't got no job, and ain't got shit to do

Mandarīns
Biedrs
Auglis
937 atbildes forumā
Online: 25d 15h 13m
Redzēts 2023. gada 05. martā, 14:26
Pievienots, 2015. gada 21. aprīlī, 11:36
0
post
Sveicināts!

ZOO
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 17h 43m 19s
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 20:20
Pievienots, 2015. gada 21. aprīlī, 14:13
0
post

Es nebaidos ielikt bildi. http://www.bildites.lv/viewer.p…m5jxhdcgp0.jpg

Pēdējo reizi rediģēja ZOO, 2015. gada 21. aprīlī, 14:15.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0