bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Hokejs
27
4
topic
PČH Informācija /2021
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. maijā, 14:42

Sveicināti.

 

Šo piektdien ir pirmā spēle pasaules čempionātā hokejā, tāpēc ir šis topiks, lai painteresētos vai Jūs gribat ikgadējo PČH konkursu? Tiem kas nezin par ko ir konkurss, apskataties kādu no vecajiem topikiem ŠEIT.

 

Sīks konkursa apraksts priekš īpaši slinkiem:
Tā tad konkurss notiktu no 21. maija līdz 6 jūnijam, jeb PČH beigām. Šajā laika posmā Jūs rakstīsiet savas prognozes manos topikos. Bet, par to sīkāk VARBŪT būs, ja notiks, rakstīts turpmākos topikos.

 

Kāpēc vajadzīgs šis topiks?
Gribu zināt cik aktuāli ir veidot viņu? Kādas balvas Jūs gribētu? Daži spini, vipiņi Jums pietiktu, vai tomēr kaut ko nopietnāku gribētu? Visas domas gribu dzirdēt šajā topikā.

 

 

Ja nu gadījumā Jūs gribat ļoti šo konkursu, tad es arī gribu pretī kaut ko. Es gribu 50 "Labs topiks" un 25 unikālus komentārus kuri saturēs tekstu #chemijdodnaudu Viss ir Jūsu pašu rokās, veiksmi!

 

Ak jā, sponsori kas grib atbalstīt - rakstat man vēstuli!

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2021. gada 18. maijā, 14:57.

Laurz
Jauniņais
nahals
206 atbildes forumā
Online: 37d 16h 3m
Redzēts 24. aprīlī, 18:28
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 19:20
0
post

Es ari łoti sekoju hokim līdzi,vēl gribėtu saistiiba ar basiiti kaut ko,piemeeram,ka nba playofff un ta

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 11:26
0
post

Ja šis konkurss tiks veidots.... tad laikam ir pēdējais brīdis to veidot un publicēt, rīt tomēr čempionāts sākās.

 

#NogrieztČemijaDredus

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 16:14
0
post

Sponsori, manas vēstules priekš jums ir atvērtas!

1. Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 69. Nereāli savākt 50 like? Reāli, bet nu, jūs pat komentēt nemākat, kur nu mēs vēl runāsim par kaut ko citu. Cilvēks minēja ""atrodi bildi internetā" vai "atrodi gifu internetā" ir ļoti aizraujoši konkursi."", ko darīt ja priekš kaut kā vairāk, visi ir slinki un negrib? Bet man patīk tavs komentārs. Nevajag lai tādi piedalās kaut kur, pareizi!

2. Ļoti patika ideja par to ka ja uzmin visas Latvijas spēles iegūst īpašu balvu. Patīk.

3. Es vienu dislike ieskaitīšu kā 10 like, tā lai jums škrobīte. Ak jā, un ceru ka jūs nepiedalīsieties, kā arī lai nepiedalās tie kas negribēja iesaistīties te.

4. Vai būs konkurss? Nezinu, nevaru pateikt. Negribu...

5. TIEK MEKLĒTS PČH KONKURSU RĪKOTĀJS! Maksāšu personīgi 1 eiro uz bankas kontu par katru topiku! Visi kandidāti rakstat man privāti vēstuli!

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0