bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Atkārtota sasveicināšanās.
lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2015. gada 27. aprīlī, 17:09

Vecie, kas mani vēl atceras, būs pamanījuši, ka palieku aktīvāks. Esmu atgriezies KICK projektā pēc ilgas slinkošanas. Rakstu šo topiku, jo šeit ir ļoti daudz jaunu spēlētāju, un vēlos lai neesmu tik nezināms visiem.

Mani sauc Valters, dzīvoju Liepājā jau visu mūžu. Šajā brīdī, man ir 19 gadu, un mācos PIKC "LVT", 2KD kursā(Datoristēmu tehniķis). Visbiežāk mani var sastapt skolā, ārā, un ielu vingrotāju treniņos.

CS pieredze man saistās tikai ar 1.6, aizsāku spēlēt jau ļoti sen, varētu būt, ka pieredze ir apmēram 7 gadi. Esmu pabijis tādos komūnos, kā NyD, Aldems, Beast. Tad iesāku spēlēt projektā PlayLine, kur iepazinos ar Čemiju, un viņa veidoto JB serveri. Tā arī paliku PlayLine, kur biju admins JB, PUB, GG serveros, pēc PlayLine beigām, izveidojās projekts Glad, kurā arī piedalījās Čemijs, paliku tajā, arī adminēju JB, PUB, un biju foruma moderātors. Glad sagaidīja diezgan nejaukas beigas, un radās šis projekts, kurā, protams, piereģistrējos. Reģistrējies esmu kopš 19. septembra, 2013 gada, jeb otrās dienas, kad projekts atvērās. Arī šeit biju admins JB, PUB, WAR3, un foruma moderātors, bet no visiem šiem statusiem atteicos, jo paliku neaktīvs, bet nu lūk, esmu atpakaļ. Tagad mani var sastapt CTF serverī, bet ja tajā nav cilvēku, tad viennozīmīgi WAR3. 

Mani vecie niki ir bijuši Lil`Fizz, FiiR, ers. Niks lucifers ir radies randomā, un tas izklausās gana labi. Protams, arī to paspēj izsmiet, bet vislabākā iesauka bijusi - klucifers. 

Adminēšanas pieredze ir gandrīz tik pat liela, kā CS pieredze. 

Tad nu tiekamies serveros, puscieņa no lucifera.

SPEEDLINKK 337
V.I.P.
Batjka
577 atbildes forumā
Online: 9d 8h 9m
Redzēts 2018. gada 21. decembrī, 12:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 28. aprīlī, 11:56
0
post

Welcome

Kaut kā neatceros no playline...

 

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 14h 54m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2015. gada 28. aprīlī, 12:01
0
post

Sveicināts atpakaļ :)

 

Speedlink, viņš toreiz spēlēja ar to Fiir nikcname.

            

Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts 11. maijā, 19:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 28. aprīlī, 16:09
0
post

Hello.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0