bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Čavas no artistic :))
artistic
Jauniņais
18 atbildes forumā
Online: 1d 0h 6m
Redzēts 2017. gada 22. oktobrī, 18:34
Pievienots, 2015. gada 28. aprīlī, 00:46

Tātad mani sauc Artis :) Man ir 24 gadi esmu dzimis 11.05.92.

Dzīvojus es var tā teikt palielā lauku ciematiņā Birzgale, kas atrodas Ķeguma novadā, esmu precējies un ir arī atvasīte :)

Pats lielākais man hobijs ir zemessardze  Dienēju ZS 54. ITBN (zemessardzes 54 inženiertehniskais bataljons) patīk man tā lieta. Kā otrs hobijs tas ir florbols.

Ar sportu man ir tā ka skolas laikā biju baigais sportists braukāju uz vieglatlētikas sacensībām, vissvairāk jau tā bij tālekšana, un protams arī fucīti kā jau gandrīz visi, bet tagad no tā visa ir palikušas tikai atmiņas :(

Ceļojis esmu tikai pa Baltijas valstīm un vienu mēnesi pavadīju Vācijā militārajās mācībās, bet kā vispievilcīgāko vietu es domāju ka tā varētu būt ASV vai AAE ļoti gribētos uz abām vietām aizceļot! 

Tā par Kick es uzināju no mātes Googles :D meklēju sakarīgus Dr serverus un pamanīju Kick un nodomāju jā labi ieiešu paskatīšos :D un tā arī es te esmu iestrēdzis jo man patīk kā te visas lietas kārtojas :))

Daudzi saka ka ar mani esot ļoti viegli sastrādāties, esmu izpalīdzīgs neatceros tādu gadījumu ka es būtu kādam draugam vai radiekam atteicis jo kā saka palīdzēsi citiem, citi palīdzēs tev un taa arī ir taisnība!

Sasveicināšanos uzrakstiju jo tiešām šis ir labs veids kā iepazīt kickiešus, var uzināt ko kāds dara vai ir kādi saniegumi utt, tapēc arī pievienoju savu info! ;)

Novēlējums - Lai jums tur pc un klaviatūras, un uzmaniet lai arī peles neaizmūk ;) :D

Par spēlem - niks man ir nemainīgs tas ir - artistic nu ir sanācis tā ka esmu atkal atpakaļ cs pasaulē, principa cs spēlēju jau no 12 gadu vecuma bet ar pārtraukumiem. Ja es nespēlēju cs tad visticamāk ka tas ir Medal of Honnor vai Call of Duty dienivinu šīs spēles! :) Konkursos neesmu piedalījies tad tam visam laikam būtu jāpieiet nopietnāk, bet tik daudz laika man nav. Kickā jūs mani redzēsiet visvairāk Dr serverī tā lēkašana mani jau sen ir paņēmusi un kkā arī neapnīk! Šad tad ieskrienu ari CSDM vai DD2.   

Paldies par uzmanību :) Īsumā tas ir viss par mani, ja kāds grib zināt vairāk rakstat privāti! 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja artistic, 2016. gada 22. decembrī, 03:26.
47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2015. gada 29. aprīlī, 22:33
0
post

Čau!

EAZY.
Lietotājs++
328 atbildes forumā
Online: 7d 7h 56m
Redzēts 2020. gada 18. oktobrī, 12:56
Pievienots, 2015. gada 29. aprīlī, 22:34
0
post

Vakar redzēju tevi tirgū. Čau.

LatvietisNU
Neko nedara
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 22 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 02. maijā, 14:48
0
post

YOOOOO

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0