bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Filmas
1
3
topic
LIFE of PI
_-*GoDLiKe*-_
Jauniņais
_-*GoDLiKe*-_
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 38m
Redzēts 2016. gada 23. februārī, 00:57
Pievienots, 2015. gada 18. maijā, 11:28

Attēlu rezultāti vaicājumam “LIFE of PI”

drāma, piedzīvojumu

Brīnumains stāsts par indiešu pusaudža un Bengālijas tīģera daudzu mēnešu kopīgo ceļojumu vienā glābšanas laivā pa Kluso okeānu. Starp cilvēku un zvēru, kuri izdzīvojuši pēc kuģa katastrofas, sāk pamazām veidoties attiecības, kuras ir grūti nosaukt par draudzību vai pieķeršanos. Tā ir neparasta saikne daudzos līmeņos – gan zemapziņā, gan arī instinktos. Piedzīvojumiem pilnie notikumi ir ne tikai aizraujoši, bet arī hipnotizējoši mistiski – filma rada neaizmirstamu realitāti, kurā izzūd visa līdz šim zināmā pasaule un tās jēdzieni par labo un ļauno.

Attēlu rezultāti vaicājumam “LIFE of PI”

 

Filma, kā jau varētu gaidīt, lielāko daļu savu divu stundu laika rāda puiku glābšanas laivā divatā ar tīģeri, viņu savstarpējo attiecību veidošanos un raksturu maiņu laika gaitā. Vispār sanāca visai interesanti, ka divas dienas pēc kārtas tika skatītas filmas ar ilgstošu dirnēšanu uz ūdens - vispirms "Kon-Tiki", tagad šī. Tiesa, Tūram Heijerdālam ar ceļabiedriem bija droši vien drusku vieglāk nekā puisim vārdā Pi - viņu neviens ne reizes nemēģināja apēst.

Attēlu rezultāti vaicājumam “LIFE of PI”

Šī filma izrādījās, ka ļoti labi atbilst tai dzīves uztverei, kuru šī mēneša laikā esmu sastapis jau vairākas reizes. To pašu raksta Unamuno, to pašu raksta Ēriks-Emanuēls Šmits: izvēloties ticēt, tu padari dzīvi panesamu. Jautājums nav par to, kurš stāsts ir īstais, bet par to, ar kuru stāstu savā apziņā tu spēj dzīvot tālāk.

Attēlu rezultāti vaicājumam “LIFE of PI”

Mazliet par pašu filmu - tā ir uzfilmēta tieši tā, kā es to biju iztēlojies, lasot grāmatu. Protams, es apzinos, ka visi dzīvnieki tajā ir lielākoties datografika, bet ticības moments man šajā gadījumā nebija tam, ka "viss notiek pa īstam", bet gan tam, ka "viss ir īsts".

Attēlu rezultāti vaicājumam “LIFE of PI”

Protams, var filmai (bet pareizāk laikam - grāmatai) pārmest, ka tā ir pārāk pasakaina, pārāk neticama, bet es izvēlos ticēt. Un tas nav būtiski, ka mana izvēle nav piederība jebkādai reliģiskai kopienai.

Attēlu rezultāti vaicājumam “LIFE of PI”

Filmas garums: 2h 8 min

Valsts: ASV

Režisors: Ang Lee

Links uz Trailleri:  

https://www.youtube.com/watch?v=mX2HBsHbNZM

Mans ieteikums:

cilvēki kas nau redzējuši un patīk piedzīvojumu filmas!! Ieteiktu noskatīties filma diezgan interesanta :)

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja _-*GoDLiKe*-_, 2015. gada 18. maijā, 16:14.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 18. maijā, 12:54
0
post

Ļoti nesmuks, un slikts filmas apskats.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts pirms 37 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 18. maijā, 12:55
0
post

nu jāā, topiks ir ļoti slikts :/ 
nākoš reiz pacenties kārtīgāk ;)

pēc apskata nevar saprast ir vērts skatīties vai nē. 

Ebyrn
Beast
369 atbildes forumā
Online: 34d 4h 32m
Redzēts 9. martā, 22:19
Pievienots, 2015. gada 18. maijā, 15:57
0
post

Filmu jau sen esmu gribējis noskatīties, bet vienmēr aizmirstu ganjau kaut kad noskatīšos :D Varēji gan bišķin cītīgāk uzrakstīt to aprakstu ;)

EDIT: Tagad jau izskatās pēc apraksta, malacis! ;)

Pēdējo reizi rediģēja Ebyrn, 2015. gada 18. maijā, 16:10.

 

_-*GoDLiKe*-_
Jauniņais
_-*GoDLiKe*-_
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 38m
Redzēts 2016. gada 23. februārī, 00:57
Pievienots, 2015. gada 18. maijā, 16:01
0
post

Prasības ņēmu vērā un pievienoju filmas aprakstam nedaudz :)

+ atteli

Pēdējo reizi rediģēja _-*GoDLiKe*-_, 2015. gada 18. maijā, 16:02.

casual.
Jauniņais
Lielā nāse
70 atbildes forumā
Online: 9h 51m 38s
Redzēts 2022. gada 20. aprīlī, 01:26
Pievienots, 2015. gada 20. maijā, 00:16
0
post

Filmu skatījos kīno , viņa ir ļoti aizraujoša, intersanta , tās nav 2 lieki izmestas stundas no dzīves , ja kāds noskatīsies filmu , nenožēlos )

Pēdējo reizi rediģēja casual., 2015. gada 20. maijā, 03:07.
Mandarīns
Biedrs
Auglis
937 atbildes forumā
Online: 25d 15h 13m
Redzēts 2023. gada 05. martā, 14:26
Pievienots, 2015. gada 20. maijā, 00:18
0
post

Iskatās nu jau iteresanti janoskatās! :)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 20. maijā, 07:13
0
post

Filma ļoti laba, bet apraksts noformēts šausmīgi.

* Lai ievototu youtube video ir podziņa virs teksta editora ar "youtube" uzrakstu

* Nav virsrakstu, nevar saprast kur par ko stāstīts

* Viss teksts izskatās uz haļavu samests, pat tekstiem atšķiras izmēri un fona krāsas

* Bildes ir samestas teksta vidū, kaut gan tām bildēm nav tieša sakara ar tekstu kurš zem tām atrodas, tās vajadzēja vnk beigās ielikt.

 

Ir redzams ka esmu mazliet pacenties, bet pirms taisīji varēji paskatīties kā citi noformē apskatus

Lietotāji skatās šo tēmu: 0