bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
2
7
topic
de_dust2 jeb awp_india?
Latvieshu wannabe
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 22h 6m 00s
Redzēts 2021. gada 13. decembrī, 19:47
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 00:43

Jau pedeja laika saak besit tie awperi. Varbut varetu pariet awp_india only classic never dies? Reali nekadas starpibas nebutu.

Pieeju awp ir jaaizliedz, taa lai maksimums divi cilveeki komanda varetu izmantot awp, jo vairs nevar izturet sho marasmu. Tikko sakas raunds un jau esi miris, jo kadi 6 cilveki no otras komandas vienkarshi shauj caur sienu ar awp. Visi nervi jau noeesti. Citos serveros uz awp ir aizliegums, iesaku ari sheit to lietot, jo nav iespejams paspelet normali. It ka ienac pashaudities kaa normals cilveks, ka saka izbaudit to prieku un ciinju, un tad kaut kads nuugjis tik shauj ar to lielgabalu paari visai mapei un visi beigti.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts Vakar, 20:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 00:46
0
post

tu uztrāpīji uz visstulabāko laiku kad pēc 5 stundām ceļos lai lidotu uz kuģi uz kura būšu nākamās 2 nedēļas :D 
( cs serveros visu tehnisko pusi taisu es )

ar awp ir tā kā ir, tas vienmēr ir bijis kā īpašs ierocis visskilotākajiem spēlētājiem, un tie kuri ir mazāk skiloti to nekad neatzīs. Tur tiek apvienota gan reakcija, gan stratēģija, gan pacietība.

Es personīgi esmu pret AWP likvididāciju, bet man personīgi nav iebildumu pret awp paaugstinātu limitāciju

bet es tikai gribu piebilst ka šīs izmaiņas būs visdrīzāk ka ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām, bet nu es tāpat gribētu dzirdēt citu viedokļus.
mans personīgais viedoklis ir arī ka "pret awp var iemācīties spēlēt, vnk jāzin kur mest flašus, kā tos awp kemperus izmanīt utt", bet nu es pats milu awp, taka mans viedoklis iespējams ir biased

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2021. gada 07. decembrī, 00:48.

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 00:47
0
post

Par šo jau ir bijušas 6490598 tēmas, bet nekas joprojām nav mainījies un nemainīsies. 

Rezumē: Koks ar diviem galiem. Es personīgi spēlēju ar šo ieroci tāpēc, ka tas ir vienīgais weapon, kurš spēj pretoties manam ekskluzīvajam internetam. Ja godīgi tad pašam riebjās nomirt rounda pirmajās sekundēs, jo redz kāds ekstrasenss punkto cauri visai mapei, bet labi apzinos ka pret to cīnīties nav iespējams. Man nav iebildumu pret awp, tas ir pubs un šai mapei gadu ir gandrīz tikpat daudz cik man. Pats ar viņu spēlēju lielākoties, bet nebūt neesmu pret limitāciju, kā piemēram no viena team'a tas varētu būt pieejams MAX 4 playeriem. Bet ja godīgi man ir vienalga, jo mēs visi ļoti labi zinām, ka 1.6 mirst un kick serveris ir vienīgais Latvijā, ja ne vienīgais tad viens vienīgs, kurā ir tāda aktivitāte un ir iespējams pašaudīties tīri nostaļģijas pēc.  Tas nebūtu godīgi pret citiem, kuri varbūt tikai sāk spēlēt, jo ne visi šo spēli gammā 'padsmit' gadus, būsim reāli. Un awp VIP only tiešām nebūtu risinājums, jo vips neko nemaksā, lai to nevarētu atļauties ikviens. 

Pēdējo reizi rediģēja pigmi , 2021. gada 07. decembrī, 01:48.

 

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 00:48
3
post

Awp ir kruti  ! aaimzirstam šo jautājumu! 

NO MORE ???

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 00:50
0
post

nezinu pašreizējo limitu, bet brīžiem ir sajūta ka ir daudz par daudz, pats protams arī šad tad ar awp bliežu, bet kad pus tīms nosēžas a saitā ar awp tad ir tā kā ir :D mošk bišk mazāku limitu var uzkruķīt

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 17h 15m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 00:58
1
post

Lūdzu, limitēt līdz 3/4 awp, vai arī pievienot kā VIP only feature, tatad - vienigais kā dabūt, ja neesi vip - tikai kā drop. Paldies

Citādāk ja ir 10 pret 10, 6 terori sezh respā ar awp, un 7ct sēž saitos ar awp 24/7, not fun.

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2021. gada 07. decembrī, 00:59.
eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 19h 52m
Redzēts Vakar, 23:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 01:08
1
post

awp ir laba lieta, lai pasēdētu midā. Ieslēdzu full blast mūziku un pašauju skrienošus konusus ^.^

Bet piekrītu hybridam par vip only awp limitāciju

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 01:09
1
post

Piekrītu hybridam par vip only .

 

Aiwi4
Jauniņais
Garais
7 atbildes forumā
Online: 23h 6m 41s
Redzēts 2023. gada 01. augustā, 07:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 09:14
0
post

Nu bet ja jau ir awp,tad varbūt vajadzētu atļaut VISU ieroču izmantošanu ? Kapēc botgun nav,un shield ? Es noņemtu visu kam ir optika,un viss.Kickā vajag vēl vienu serveri tikai awp mapes,eij un šauj ar āpi kamer zaļš paliec,bet ne jau žurkojies visur citur.

Pievienojos Wannabe

Kikii.
Jauniņais
Meitene zeltene
755 atbildes forumā
Online: 92d 16h 56m
Redzēts 2023. gada 28. oktobrī, 22:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 09:51
0
post

Pēdējo reiz Chemijs lika too limitu,max lkm 4vai 5 awp, nekas tur laikam nestrādāja, laikam tā arī tas jautājums palika aizmirsts. 
daudzi jau sāk čīkstēt ,bet viennozīmīgi tas ir dd2. Nav normāli ,ja ct side kempo ar saviem avikiem un tikai gaida. 

Par vipiem ,nu jā, reāli jebkurš jau tos vipus var dabūt no kodiem un ieiro,bet daudzi ,nemaz nesaprot un nezin kā tos nopirkt :D problēmas parasti sākas pie setinfo _pw 

Tas varētu būt risinājums. Tika jau vienreiz mēģināts šo jautājumu risināt- bet sākās čīkstēšana. 
gl tagad


 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 16h 5m
Redzēts Vakar, 15:05
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 09:58
0
post

Nekad nevienam nav labi un chemijs nezināmu iemeslu dēļ visu bojā.Taču ,ja jūs neapmierina cs 1.6 dd2,tad Laipni gaidīti csgo pub serverī ,svaigs un tikko atvēries. Tur viss kārtībā.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts 2. maijā, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 10:22
2
post

awp tāpat ir lоhu wep, tur nav par skilu runas vispār, vienkārši gaidīšana, kad kāds skries garām vai peeko's kādu stūri.

reāli čomi šauj ar skautu, kā es.

 

viņš ir vai nu jālimitē 2 cilvēkiem augstākais vai arī tikai vipiem jāatstāj.

cilvēks vienkārši nevar peek'ot jebkuru stūri un tad spēle paliek par campfestu.

un ja cilvēks nenonāk pie šādiem secinājumiem, viņš visdrīzāk pats šauj ar palku un kopumā bojā spēles gaitu. kā jau lоhs.

 

csgo pub serverī 

tā spēle ir tikpat beigta kā jebkura cita valves spēle, viņiem nerūp kvalitāte, bet tikai nauda, paskaties uz most recent tf2 update.

 

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 8h 14m
Redzēts Vakar, 23:05
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 10:45
1
post

Nīkuļu topiks, prost 2021 gadā pīkst, ka padsmit gadus nav iemācījušies šaut. Tad hujznajet kā taisat, ka visi vēl skrien ar vienādiem ieročiem, lai visiem ir vienādas tiesības uz izdzīvošanu :D Te drīzāk ir stāsts par to, ka tiem, kam ir VIP krietni ātrāk tiek pie AWP nekā parastais mirstīgais un krietni biežāk, jo naudiņas pietiek tam visam. Tiem, kam nav VIP, tie mirst un kunkst, ka nav naudiņas un nevar nevienu nošaut. Vobšem man kauns, punkts!

Kizit
Lietotājs
Dziņa
212 atbildes forumā
Online: 24d 11h 57m
Redzēts Vakar, 17:09
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 11:44
1
post

Ja kartē ir 10+ HLTV (1-AWP Kommandā)+VIP
Ja kartē ir 20+ HLTV (2-AWP Kommandā)+VIP
Ja kartē ir 30+ HLTV (3-AWP Kommandā) +VIP

VIP var nopitkt AWP ja nav sasniegts AWP limits tā pat kā parasts lietotājs.
VIP BOONUS būtu ka visi vipi var no zemes celt awp cik grib un lietot.
Šī lieta tikai DD2 serverim derētu.

Pēdējo reizi rediģēja Kizit, 2021. gada 07. decembrī, 11:45.

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 28. aprīlī, 12:44
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 11:56
0
post

Poh es iepistu only 2 awp vienalga cik spēlētāji un ieslēgtu fire friendly

   Chmoo      Zvaigzne :P

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 12:25
2
post

Rēcīgs topiks.

Paši pērk awp kā tikko mape atvērās, bet te topika čīkst.

Viss vairāk serverī čīkst tie cilvēki kas nopērk awp un uzreiz nomirst pirmajās sekundēs. Negribi mirt? Nekempo bet ej virsū!

Vienkārši uzlikt ka no kādiem 16 cilvēkiem var pirkt awp, tagadējais cipars ir 13. Nah serveri pataisīt pokemonisku un likt tikai vipam, fuj fuj!

Wanabe nopērk awp un nomirst, jo nemāk ar viņu šaut. Nekad neesmu saskatījis problēmas citos serveros šo problēmu it īpaši agrākajos LV projektos.

Pret vip ONLY awp. 


Latvieshu wannabe
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 22h 6m 00s
Redzēts 2021. gada 13. decembrī, 19:47
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 14:23
0
post

VIP only Awp esmu pret, tas butu pati lielaaka nekaunība ko var izdarit

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 19h 52m
Redzēts Vakar, 23:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 14:39
0
post

kāpēc tu tā domā?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 17h 15m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 15:07
0
post

Pag pag pag, topika autors pats raud, ka viņam redz šī sāpe derdz sirdī, un, ka viņš ir 3 soļu attālumā no mentālā breakdown, bet izsakot dažādas idejas, vēl paspēj iebāzt pa vidu: "Nē, tā būtu nekaunība", "VIP awp only būtu lielākais stulbums", utt. Laikam tu savu žopu neesi ievilcis citos vai pat, dažos no mūsu tuvajiem LT draugu serveriem, kur šāda pieeja IR tikai VIP, un neviens nesūdzas, un kas ir vēl labāk - serveris dienas lielāko daļu turās pilns. 

Pārējie 80% komentāru te ir izzīsti no zila gaisa no cilvēkiem, kuri savu dirsu nevar ievilkt dd2 un tagad tik dirš, ka situācija nav tik traģiska, un ka runā tikai bimbuļi, kuri nevar atļauties awp vai kuri paši pērk, bla bla bla - pamēģini peak time ieiet serverī, un izej cauri kādam site, kur tev pretī stāv 3-4 awp, iesēdušies un gaida tevi. Diezgan jautri ne? Un tad pārējā tava 85% komanda sēž t respā un sargā a1, jo viņi ir deģenerēti analfabēti. Tad arī varēs brīnīties, kāpēc daļa ir neapmierināta ar situāciju. Vai arī te ir princips, ka tik iedirst kko, lai izgāztu šodienas emocijas, un kick ir lielisks alternatīvs? Who knows.

Anyway, situācija nav patīkama normāliem spēlētājiem, kuri arī kaut reizi dzīvē grib uzspēlēt arī izejot no konkrētām lokācijām. Krisām, wannabe awp pro un vienk tiem, kuri nejēdz ar citiem ieročiem spēlēt, tā ir paradīze un viņi to neatdotu pret neko.

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2021. gada 07. decembrī, 15:16.
Latvieshu wannabe
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 22h 6m 00s
Redzēts 2021. gada 13. decembrī, 19:47
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 15:25
0
post

Es esmu pret VIP Awp only, jo sis ir vienigais LV serveris, taisit te tadu mahinaciju butu cuuciba pret speletajiem.

Un ja es esmu zhopu savu ievilcis citos serveros, bet tur situacija ir savadaka, jo LT ir vismaz 5 serveri aktivi

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 19h 52m
Redzēts Vakar, 23:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 15:25
0
post

Es piekritu hybridam, jo man slinkums rakstīt tik daudz par šitādu lietu

 

naaa autors topika ir bik ne bum bum, vismaz iedeva iemeslu diskusijai. 

Pēdējo reizi rediģēja eKs., 2021. gada 07. decembrī, 15:26.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0