bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
7
0
topic
ieteikumi@JB
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. maijā, 12:00

IETEIKUMU UZKLAUSĪŠANA

 

Tā kā tuvojas JailBreak updeits, kurā daudz kas tiks mainīts, palūgšu jūs izteikties, ko vajadzētu pievienot SHOPam, GANGam, VIPiem, kā arī varbūt kādam ir padomā kāda jauna diena, ko pievienot sarakstam?

 

PIEMĒRI:

SHOP - minas, neredzamība uz 3 sec

GANG - iespēja palielināt laiku, cik spēj izturēt zem ūdens nenoslīkstot

VIP - orģināls VIP sprey

DIENA - hide and seek

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 26m
Redzēts Vakar, 11:21
Pievienots, 2015. gada 25. maijā, 12:55
0
post

Es baigi izteicos šai topikā. http://www.kick.lv/forums/topic…isana/?page=2/

Pārsvarā teksts lietotājiem, spēlētājiem, bet arī daudz kas, ko pārsvarā vajag salabot.

Bet bija arī pāris citi punkti, ko jaunu vajadzētu ieviest vai pārveidot. Lūdzu lai citi par to izsakās, bet tik kādi 2 cilvēki pateica ka ir par visu par. Tad nu es coppy paste tos dažus punktus šeit, ja jau šeit jārunā par jaunām lietām, un ceru ka citi tad arī uzrakstīs vai ir par, vai pret, un kāpēc, jo tajā topikā neviens tā arī par jaunajiem ieteikumiem neizteicās :/.

 

13. Nu man šis patīk, bet arī tomēr liekas bišk neforš, jo nekad tas nav bijis. Tas ko citi jau pāris reizes saka, kas līdzīgs saimonam. Tātad ar kādu komandu /vadit vai savādāku komandu, vai arī randomā tiek noteikts Ct kurš vadīs dienu. Tas ir, lai arī tie kuri ir pie CT vadītu, nevis strīdētos un teiktu „vadi tu, vadi tu”, un pats beigās nekā nav vadījis.

 

14. Par šo daudzi varētu būt pret, un es pats īsti nezinu vai jā vai nē. Bet varbūt izņemt to math pluginu un nelikt atpakaļ, un arī nelikt vārdu pluginu, jo varbūt tos nemaz nevajag.

 

15. Varētu uzlabot ban sistēmu tā, lai var nogagot tos spēlētājus, kuri nolamājas un aizmūk prom. Tas ir iespējams ar banošanu, bet to varētu arī izveidot gagiem, jo pāriz reizs tas būtu noderējis, un tad visos serveros par sodu viņam/viņai gags. Iespējams tad arī tas būtu jāieliek tad AmxModeMenu sarakstā.

 

16. Varētu ieviest dueļu sistēmu. Piemēram uz komandas /duel. Tā būtu pieejama CT un Adminiem. Adminiem tāpēc ja nav CT, lai tad ar pārējiem Ts ir ko padarīt. Bet CT ar šo komandu varētu iedot visiem vai arī konkrētajiem spēlētājiem dažādus ieročus, lai viņi karo kādā telpā vai pa mapi. Lai nav jāliek viņiem doties Gun-room pēc ieročiem ar bažām, ka paši tiks apšauti. Un varbūt varētu uzlikt ka tieši tos ieročus arī ct var atņemt dueļa beigās.

 

17. Shopā ir iespējams nopirkt uzi, tmp. Bet varbūt šo ieroču vietā ievietot „228 Cmapact” ar vienu aptveri, tātad tikai 13 lodēm.

 

18. Un VIP lietotājiem, nedod vairs shotgun un automātus, bet gan uzlikt lai dod uzi vai tmp ar vienu aptveri. Vai arī tomēr kādu no pistolēm – piemēram „ES Five - Seven”.

Laigan man pašam sāk mākt šaubas, jo pistoles varētu netik viegli uzķert kā citus ieročus. Bet tad Vipiem varbūt noņemt automātus un atstāt tikai shotgun.

17. Shopā ir iespējams nopirkt uzi, tmp. Bet varbūt šo ieroču vietā ievietot „228 Cmapact” ar vienu aptveri, tātad tikai 13 lodēm.

 

18. Un VIP lietotājiem, nedod vairs shotgun un automātus, bet gan uzlikt lai dod uzi vai tmp ar vienu aptveri. Vai arī tomēr kādu no pistolēm – piemēram „ES Five - Seven”.

Laigan man pašam sāk mākt šaubas, jo pistoles varētu netik viegli uzķert kā citus ieročus. Bet tad Vipiem varbūt noņemt automātus un atstāt tikai shotgun.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2015. gada 25. maijā, 12:57.

            

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. maijā, 21:23
0
post

UPPP, vajag kko ritīgi krutu. 

Visas idejas varat rakstīt. 

 

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2015. gada 25. maijā, 21:34
1
post

Riktīgi krutu? Itkā JB jau nebūtu pārbāzts ar visādiem pluginiem un bla bla bla. 

Man liekas, kaut kas nav saistīts ar šopiem.

/mute komandu adminiem, kas aizver muti mikrofona runātājiem ieslodzītajiem, lai netraucē vadīt.

Gribi lai ir pārbakāts? Promotion sistēmu. Līdzīgi, kā gang un war3 leveļi. Spēlējot, nošaujot utml iegūsti XP. Katrs levels piešķir uzlabot vienu "jomu" Piem. money income no killa, money income no math, un sasniedzot leveli iegūsti naudas balvu, ar katru lvl augstāku. Kaut ko vēl krutu, kas liks visiem spēlēt daudz un aktīvi, lai iegūtu vēl naudiņu. 

satanic
Jauniņais
lucifers
32 atbildes forumā
Online: 11h 48m 59s
Redzēts 2022. gada 05. janvārī, 23:34
Pievienots, 2015. gada 27. maijā, 03:15
0
post

Piebildīšu serverī vel nēesmu bijis, bet bandas lai paliek un tāpat ari šhops , bet pārējo visu tiešām nevajag !

@Netro! Kāda jēga tev no tā vip spreya ? 

Un '' Hide n Seek '' var uzrīkot paši vaditāji cietuma dienā !

Piekritu luciferam par Jeilbreiku , izņemot par to ' xp ' tā jau serveris ir pokemonisks ...

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. maijā, 10:22
0
post
Tas ir tikai kā piemers par to spray.Šis HNS butu savadāks diez vai tadu varetu uzrīkot parasta cietumu diena. Ja varetu kačat xp butu nenormāla fragošana, kas jau tgd ir milzīga problēma ar kuru ir grūti tik galā.Vatiants par /mute man ļoti patika, atvieglotu vadīšanu. Vajag vēl idejas. Visas idejas var but noderigas. P.S. rakstu no telefona.

9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 01. jūnijā, 17:41
0
post

Ieviest ,kad pienāk 0:0 laiks ,tad parādās kkāds daudz maz pamanāms paziņojums ,kad laiks ir beidzies , jo bieži vien nevar izsekot līdzi to laiku.

Pavirzīt augstāk tos matemātikas uzdevumus ,jo bieži vien dienas nosaukums ir priekšā un nevar normali saskatīt viņu .

Ieviest ct komandu ,kad var iedot/atņemt voice.

ieviest ct komandu ,kad arī fd var iedot ,lai adminiem atvieglotu darbu.

Izlabot visus tos nosaukumus par ko sēž cietumā ,jo daudzi teksti ir nereāli kļūdaini uzraksīti.

Izņemt ārā to lamāšanās sūdu vai arī salabot viņu.

Auto slay uzlikt ,kad ienāk pēc 0:0

Izmainīt noteikumus ,kur ja pastāvīgie spēlētāji pārkāpj noteikumus ,tad viņus soda bargāk.

Pēdējo reizi rediģēja 9904, 2015. gada 01. jūnijā, 17:58.
Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts 27. aprīlī, 14:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 01. jūnijā, 18:08
0
post

Varbut varetu cietumniekiem savus skinus uzlikt , un ct ari citus kkadu dažadibu prasitos , ari jaunas mapes netraucetu.

Gliemezitis
Jauniņais
Ositis
35 atbildes forumā
Online: 11h 55m 23s
Redzēts 2016. gada 07. jūlijā, 23:28
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. decembrī, 01:07
0
post
Es domaju kadu jaunu dienu
Lietotāji skatās šo tēmu: 0